برگزیده های پرشین تولز

بازی استراتژیک و آنلاین بتل داون، زمین دوم

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
EOR رسما اعلام کرده که قصد حمله به ما را داره آماده باشید

saeedcholang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خواهشا رسیدگی کنید!
1)لطفا یکی از شما دوستان یه لینک برای پیوستن به زمین 2 برام بفرسته(می دونید که خیلی مهمه؟منظورم یاور کریستال و ایناست)
2)به این دو درخواست من رسیدگی کنید این وسط توسط دشمنان اسلام هدر می شم ها!
آقا یکی منو توی زمین 5 دعوت کنه.انشالله بقیه ی بروبکس دنیای جادوگری را هم میاریم!
address:
N: 5670 E: 26667
آقا یکی منو توی زمین 6 دعوت کنه.انشالله بقیه ی بروبکس دنیای جادوگری را هم میاریم.فقط یه سوالی چرا اینقدر گیلد های مختلف داریم؟مثل گلادیاتور یه گیلدش کنید بره دنبال کارش!
address:

N: 6616 E: 27919
با مدیران گیلد حاضرم هم صحبتیدم هر دوشون راضیند

yadollahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من هیچی از این بازی حالیم نیست.:wacko:
منم یدونه ساختم با اسم gholam :D

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
asdasdf.JPG

بدرک واصل شدگان اجنبی : 56

شهیدان و جانباختگان نیرو های میهنی: 22

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
جناب MC بنده نیرو فرستادم سبب تاخیر این بود که نیرو های من در آخرین لحظات برسند و دشمن نتواند نقشه اش را تغییر دهد ولی دشمن متوجه حرکت من شد و نیرو هایش را برگرداند من هم نیروهایم را به سمت کونی خود بازگرداندم انشاء الله موفق باشید
حال پس از 42 ساعت بیداری و نقشه کشی نیروهایم می رم بخوابم مواظبم باشید
ما باید تا 30 تیک دفاع کنیم

خداحافظ
به امید موفقیت شما

yadollahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مختصات من: N:5626 و E:26178

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
جناب MC بنده نیرو فرستادم سبب تاخیر این بود که نیرو های من در آخرین لحظات برسند و دشمن نتواند نقشه اش را تغییر دهد ولی دشمن متوجه حرکت من شد و نیرو هایش را برگرداند من هم نیروهایم را به سمت کونی خود بازگرداندم انشاء الله موفق باشید
حال پس از 42 ساعت بیداری و نقشه کشی نیروهایم می رم بخوابم مواظبم باشید
ما باید تا 30 تیک دفاع کنیم

خداحافظ
به امید موفقیت شما

چطوره یک نقشه پلید برای اینها بکشیم؟

مثلا یک کلونی مجازی اطراف سیبری بسازیم نزدیک به اسم اینا و طوری نباشه که شک کنن ، بعد بیام بهش بگیم که منو تو کلنت عضو کن من مثلا روزانه بهت انقدر نفت .... میدم بعد روزانه کل درـمدمون رو واریز کنیم به حسابش و وقتی یک هفته گذشت به ادمین با آیدی اصل مان پی ام بدیم که فلانی رو چک کنین دارن تقلب میکنن؟ :D

yadollahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا فکر کنم این eor به من حمله کنه. یکی کمک کنه. من فقط 11 تا سرباز دارم:D

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان قصد حمله به کلونی های مرکزی EOR و تسخیر آن را دارم برای این امر همه باید تلپورت گیت بسازند هر کسی ساخت سریع به من میل بزنه

این هم جاسوس من برام اطلاعات فرستاده

EoR currently have the following army: 73 GM`s, 31 range anti-tank tanks, 28 rifle men, 20 laser troopers, 12 basic anti-tank tanks, 17 range anti vehicle tanks, 15 EMP troopers, 8 rpg units, 13 range anti-personal tanks, 7 basic anti personal tanks, 6 demage anti-vehicle tanks, 6 demage anti-tank tanks and 5 range anti-personal vehicles.thats about it ;) hope you`ll attack them and we all be happy ;)

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان قصد حمله به کلونی های مرکزی EOR و تسخیر آن را دارم برای این امر همه باید تلپورت گیت بسازند هر کسی ساخت سریع به من میل بزنه

این هم جاسوس من برام اطلاعات فرستاده

EoR currently have the following army: 73 GM`s, 31 range anti-tank tanks, 28 rifle men, 20 laser troopers, 12 basic anti-tank tanks, 17 range anti vehicle tanks, 15 EMP troopers, 8 rpg units, 13 range anti-personal tanks, 7 basic anti personal tanks, 6 demage anti-vehicle tanks, 6 demage anti-tank tanks and 5 range anti-personal vehicles.thats about it ;) hope you`ll attack them and we all be happy ;)

کجا باید اوت پست بسازی که تبدیل بشه به تلپورت گیت؟! تو جزیره ای که اونا هستن که اصلا امکان اینکار نیست...مطمعنا حواسشون هست کسی اینکارو نکنه

راستی من که تکنولوژی اینکارو ندارم تنها راهی هم که بشه سریع به منابع دست پیدا کرد اینکه تمام اوت پستهای ایرانی ای که ضعیف هستن و خارجی هایی که تو ایران اوت پست زدن رو بگیرم و بفروشم!

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
کجا باید اوت پست بسازی که تبدیل بشه به تلپورت گیت؟! تو جزیره ای که اونا هستن که اصلا امکان اینکار نیست...مطمعنا حواسشون هست کسی اینکارو نکنه

راستی من که تکنولوژی اینکارو ندارم تنها راهی هم که بشه سریع به منابع دست پیدا کرد اینکه تمام اوت پستهای ایرانی ای که ضعیف هستن و خارجی هایی که تو ایران اوت پست زدن رو بگیرم و بفروشم!
ما این کار را نمی کنیم من با دوتا کلونی خارجی هماهنگ کردم روی اونا تلپورت می کنیم تمام اوت پست ها را نابود کنید فقط با عرب ها کاری نداشته باشید و اونایی که من دوست علامتشان زدم

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ما این کار را نمی کنیم من با دوتا کلونی خارجی هماهنگ کردم روی اونا تلپورت می کنیم تمام اوت پست ها را نابود کنید فقط با عرب ها کاری نداشته باشید و اونایی که من دوست علامتشان زدم

چه جوری ما روی اونا تلپورت مکنیم؟ میتونی توضیح بدی؟

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
چه جوری ما روی اونا تلپورت مکنیم؟ میتونی توضیح بدی؟
هر كسي كه ساختمان تلپورت را ساخته باشه ( آحرین ساختمان توی ردیف ورکشاپ ها) می تونه رو بیس کسه دیگه که این کار را کرده و داخل اتحادش است تلپورت کنه

yadollahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا پیامت رسید. حمله کن . با خیال راحت

MKQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اکباتان در بد ترین شرایط ممکن قرار داره یه هفته اینترنت نداشتم اومدن خاک کلونیم رو تسخیر کردند ولی با کمک خدا دست به شورش زدیم و امیدواریم با موفقیت انجام بشه اگر دوستان ریسورس و منابعی دارند که نیازی ندارند لطفا یه کمکی بکنند که متال : 0 !!!!!

ممنون
میلاد

MKQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها به نظرتون به این کلونی که کنار منه و تحت سلطه ی EOR هستش حمله بکنم از EOR بگیرمش؟

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به امید خداوند متعال به میدان جنگ بر می گردیم

بالا