برگزیده های پرشین تولز

بازی رانندگی در تهران

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان عزیزی که این بازی رو خریدند و همگی ناراضی بودند ! لطفا یه مقدار در مورد داستان بازی و شخصیتهای بازی توضیح دهید !

405

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه یه بازی اینقدر آشغال ...
آدم وقتی این بازی رو می خره تازه میفهمه اونایی که Most Wanted رو ساختن چه غولی واسه خودشون هستند
این همه پول گرفتند واسه یه بازی
قسمت اولش که از آسمان سنگ می باره :weird: :eek:
کلاً 6 تا ماشین داره یعنی نمیتونن 6 تا ماشین رو درست حسابی طراحی کنند
Save که نداره !
Game Over بشی که یعنی مرگ !!! :hmm:
حالا اون سی دی دوم که مسابقه در پیست اسمشه ...
اون بازم خوبه ، و اون رو هم 100 % از یه جا کش رفتن :lol:
از همه اینا بگذریم .. قیمت 4500 :hmm:
تازه اونم هیچ ، فقط رویه 2 تا سیستم نصب میشه ..
فکره اینجا شو نکرده بودند دیگه ! چون نفره اول نصب کنه و بعد از بهم خوردن حالش :wacko: و بعد از مرخص شدن از بیمارستان میاد سی دی رو می شکونه !!!
یه صدایه بوق هم بلد نیستن درست کنن
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه

mahmood-gt2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
انصافاً قضیه اون سنگ ها چیه؟؟؟؟؟؟؟:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

internetbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا باهالیش میدونید چیه؟؟؟
مدیر هنری بازی
Need for Speed Most Wanted
ایرانی هستش ... آقای حبیب زرگرپور ... میشه گفت اون هم بازی ایرانی با سلیقه ایرانی هستش ...
هه هه هه
http://www.gamershell.com/download_11286.shtml

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از internetbaz :
حالا باهالیش میدونید چیه؟؟؟
مدیر هنری بازی
Need for Speed Most Wanted
ایرانی هستش ... آقای حبیب زرگرپور ... میشه گفت اون هم بازی ایرانی با سلیقه ایرانی هستش ...
هه هه هه
http://www.gamershell.com/download_11286.shtml

من میگم با این بازی خیلی حال میکنم :D نگو ایرانی اه :lol:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
لطفا بحث NFS Most Wanted رو در تاپیک مربوط به خودش ادامه بدید.
moozmar جان فعالیت شما و سایر مدیران جدید(که البته هنوز مجوز رو نگرفتید اما به زودی میگیرید) به من حس پدری رو داد که زحماتش به بار نشسته :)
اول بگم بازی خوشبختانه از سایتش active شد و نیازی به تماس تلفنی نشد.
من به عنوان کسی که یه مقدار بازی رو دیدم و فایل سناریو رو باز کردم و تا جایی که پیش میرفت خوندم اون چیزایی که یادمه رو می‌نویسم منتها هم داستان خیلی بی سر و ته هست هم من خوب یادم نیست. یه جورایی نقد و بررسی!
محمد حسینی و خانواده سیا یه آژانس کرایه اتومبیل دارن و ظاهرا سهم اصلی مال حسینی هست و خانواده سیا راننده‌ها و زیردستها. بعد خانواده سیا به طرز مرموزی آژانس حسینی رو ورشکست میکنن(یادم رفته چون فکر کنم خیلی چرند بود!!) و حسینی حالش بد میشه(فکر کنم قبلش میگیره). بعد سیا میره با ماشین آمبولانس(این ماشین دست سیا چی کار میکنه و چرا اون شکلیه بماند.) دنبال حسینی که ببرتش بیمارستان. بعد حسینی تو خیابون دست به کمر وایساده و شما با ماشین میرسید بهش و اون خودش میپره پشت آمبولانس. با این اشکال که پشت آمبولانس مثل صندوق عقبه و حسینی مثل مسافر قاچاق میپره تو صندوق! یه راهنمایی برای این مرحله، درسته که اگر یکطرفه‌ها رو بر عکس برید مینویسه فلان مقدار جریمه شدید اما در این مرحله سرکاریه و مسیر رو خلاف برید خیلی سریعتر به مقصد میرسید!!
میرسونیدش به بیمارستان و دکتر که یکی از عموهای سیا است(که چی مثلا؟!) میگه پول زیادی برای مداوای حسینی لازمه. بعد سیا یا هوتن(مطمئن نیستم) میرن با رانندگی تاکسی اگر اشتباه نکنم پول جور کنن!! بعد شما به عنوان تاکسی مردم رو سوار می‌کنید و افراد با صداهای مصنوعی و قیافه‌های فجیع سوار ماشین میشن و شما باید علم غیب داشته باشید که کدوم خیابون یه طرفه است و نباید رفت وگرنه ده برابر کرایه‌ای که میگیرید جریمه میشید. اگر توی راه به ماشینی بزنید بازم از پولی که درآوردید کم میشه. نمیدونم تا کی باید راننده تاکسی بود و چقدر پول باید جمع کرد چون واقعا اشتیاق کافی برای ادامه دادنش نداشتم.
فقط یه راهنمایی اینکه اگر حوصله ندارید دنبال مسافر بگردید جلوی همون مسافری که پیاده کردید یه خورده عقب جلو کنید تا دوباره با یه صدای دیگه و مسیر دیگه سوار بشه!

اما داستان ظاهرا دو هدف داره:
۱. پول جمع کردن برای حسینی
۲. جایگزین کردن افراد قانونمند خانواده هوتن به جای خانواده سیا و به اوج رسوندن مجدد آژانس حسینی

بعد از بعضی مراحل اگر اشتباه کنید و ببازید انیمیشن کوتاهی مبنی بر مراسم ختم حسینی نشون میده.
نکته دیگه اینه که در دیالوگهای بازی به جهت طنز یا هر چیز دیگه از شما هم با نام «کاربر» صحبت می‌کنن.
نکته آخر اینکه برخی مراحل امکان انتخاب سختی و آسونی، تعداد ماشینها و مردم و detail بازی رو میدن. با کامپیوتری که من امتحان کردم فقط لود شدن High detail بیشتر طول کشید و فرق خاصی از نظر گرافیکی با low detail نداشت.
موفق باشید

shervinrs

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشيد كه اين مطلب رو مي نويسم. اين رو شب اولي كه بازي رو تهيه كردم نوشتم و بعد هم بيخيال گذاشتنش شدم. اما حالا احساس عذاب وجدان بهم دست داده و نظرم عوض شده!
من هم اين بازي رو گرفتم (البته جعبش منو اغفال كرد، نديد بديديم ديگه). پس از باز كردن جعبه متوجه ميشيد كه بازي دو CD و CD هاش رو گذاشتن لاي مقوا (100 رحمت به پايان معصوميت كه حداقل جلد داشت). علاوه بر اين دو CD يك كارت هم توي اون قوطي هست كه شماره سريال رو روش نوشته. در يكي از CDها رانندگي در تهران و در اون يكي هم رانندگي در پيست (يعني دو بازي با 4500 تومان).
پس از نصب اولين بازي بايد تازه عمليات فعال سازي رو شروع كنيد كه در طي اين عمليات بايد شونصدتا عدد و رقم رو تايپ و كپي پيست كنيد (ويندوز ارجينال هم اينقدر دردسر نداره). ضمنا دو بار (توي سايتش زده سه بار) هم بيشتر امكان فعال سازي نخواهيد داشت. يعني اگر دوبار سخت افزارتون رو تغيير بديد براي بار سوم بايد CD رو بندازيد دور (در هر حال بازم ميندازيدش دور).
پس از پايان اين كارها بازي رو شروع مي كنيد و يك مقدار بسيار طولاني براي شما تبليغ پخش ميشه تا شما متوجه بشيد بقال سر كوچه هم از اين بازي حمايت كرده. حالا شما در منوي بازي هستيد و دوتا گزينه داريد كه من درست متوجه نشدم فرقشون چيه. با كليك بر روي گزينه اول مي تونيد از بين ماشين هاي ايران خودرو يكي رو انتخاب كنيد (پژو آريان هم داره!). در صفحه بعد آرم ده بيست تا شركت نمايش داده ميشه تا بازهم از محصول وطني حمايت بشه. پس از يك لود كوتاه مثلا قسمت داستاني بازي شروع ميشه و يه مقداري خزعبلات از دهان حسيني و سيا و اون يكي كچله مي شنويد (حداقل از يك بازي ايراني انتظار ميره كه ديالوگ هاي فارسي بهتري براش نوشته بشه، اگر خارجي ها قرار بود اين بازي رو فارسي درست كنن و دوبله كنن بهتر ميشد). حالا شما كنترل خودروي ملي (!) خود رو در اختيار و بايد در يك جاده عجيب حركت كنيد كه وسطش تنه درخت افتاده و در فواصل گوناگون هم قلوه سنگ پديدار ميشه (كه اين هم شبيه يكي از مراحل پايان معصوميت، البته اونجا يك هواپيما شما رو تعقيب ميكرد و كمي منطقي تر بود). اين مرحله رو بايد در زمان محدودي تموم كنيد كه يك كرنومتر خراب (!) هم اون بالاي صفحه است كه سرعتش كند و تند ميشه (يا من اينجور متوجه شدم). در اين مرحله امكان داره كه ماشين شما چپ هم بكنه كه بعد از چپ كردنش بازهم مي تونيد با سرعت كافي به راه خودتون ادامه بديد!!! علاوه بر اين ماشين به دره هم سقوط ميكنه كه اين مسئله باعث ميشه سرعت ماشين شما به 250 تا 300 كيلومتر در ساعت برسه !!!!!! من يه مقدار ديگه هم بازي كردم كه سر جمع به يك ساعت نرسيد و بعدش هم واقعا خجالت كشيدم كه آيكن اين بازي در كنار بقيه بازيهام باشه و پاكش كردم.
آها، اين پك يه سي دي ديگه هم به نام رانندگي در پيست داشت كه دقيقا جادش همون Need for Speed High Stacks‌ (يا NFS 4) بود كه اون هم به اندازه بازي اصلي زيبا بود.
واقعا EA بايد NFS بعدي رو بده اينا بسازن. حيف اين استعدادها نيست كه اينجا حروم ميشن. حتما تا يه مدت ديگه هم مي خوان Driving in Tehran 2 رو بدن بيرون.
اينها رو نوشتم كه يه موقع خداي نكرده زبونم لال كسي نره اين بازي رو بخره كه آخرش بد جوري مي سوزه.
اميدوارم كه بازي بعدي كه در اين مملكت ساخته ميشه بيشتر به خود بازي بپردازه و سعي بشه ايده اي يا يه چيز خاصي داشته باشه كه حداقل آدم بتونه به اون دلش رو خوش كنه (والا اينقدر فخش دادم خسته شدم، از رو هم كه نميرن:wacko: ).

keyvan_itman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با این تعریفهایی که شما میکنید و این دو تا عکسی که گذاشتید صد رحمت به بازی دو بعدی و دو نفری خودم, حداقل میدونم که به هر کسی که بدمش حداقا 10 دقیقه اونو با لذت بازی میکنه :D ;)

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
بچه ها یه خورده از روند بازی بگید ببینیم چه طوریه؟
عکسا رو که دیدم زیاد مال نبود ولی بد هم نبود
نمی دونم شما که می گید سیو نداره ولی من شنیده بودم که چند تا مرحله داره اگر سیو نداشته باشه چطوری مرحله ها رو رد می کنید؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
تمام مراحل بازی تا جایی که من دیدم رانندگی هست حالا یا تو جاده یا به عنوان آمبولانس یا تاکسی. اما شکل و کنترل دو حالت بازی(جاده و شهر) کاملا با هم فرق می‌کنه و اگر موتور بازی رو خودشون نوشتن(؟!) به نظرم دو موتور کاملا متفاوته.
بازی save نداره یعنی اینکه دفعه بعد که بازی رو اجرا کردید دوباره از اول شروع میشه.
موفق باشید

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
آخه من شنیده بودم بازی سه مرحله اصاصی قراره داشته باشه
بازی در شهر ( روز )
بازی در شب
و بازی در پیست
که این قرار بود طوری باشه که کسی اگر بتونه توی هر کدوم از مراحل به امتیاز کافی برسه یتونه به مرحله بعدی راه پیدا کنه

ولی سیو نداشتن خیلی ضایعه
بهرحال با نظر بقیه بچه ها موافقم
هر چند که بازی رو نگرفتم ولی می گیرم
همین که شروع کردن به تولید بازم خوبه فقط امیدوارم که بتونن به یه سطح مطلوب برسن
و فردا پس فردا نگیرن برای حمایت از بازیای درپیت فارسی بازیای خارجی رو تحریم کنن توی ایران

m4hd!

Registered User
لایک‌ها
32
:D اینجوری که شما میگسد زورم میاد برم بازی رو بخرم ...اما اگر کسی سی دی بازی رو داره یا دیگه نمی تونه فعالش کنه بده من یه کم با قفلش ور برم

axel_tehran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها - من توی شرکت سمیع رایان کار میکنم . البته توی قسمت بازی های دو بعدی -
بازی رانندگی در تهران اولین ورژنشه - شرکت ما داره روی ورژنه جدیدش کار می کنه - ما روی بازی های دو بعدی هم داریم کار می کنیم . فکر کنم شرکت ما کمترین کاری که کرده اینه که مردمون فهمیدن اگه بخوان میتونن . مطمئن باشین ما خیلی زود توی تولید بازی های سه بعدی و دو بعدی توی دنیا حرف ها برای گفتن خواهیم داشت .
یه چیزیو یادتون باشه اگه خودتونو مقابل شرکت ما نبینین و خودتونو کنار ما به عنوان ایرانی ببینین اونوقت افتخار میکنین .
درسته این بازی اشکالات زیادی داره . اما یدونین این فقط یه شروعه .
یکی دو تا مطلبو بگم :
1 - درسته انجین این بازی ایرانیه .
2 - برای طراحی از تری دی استودیو استفاده شده و برای کد نویسی از زبان سی استفاده شده.
3 - این یه جور پروژه تحقیقاتیه که خرجش 10 برابر پول فروششه و ساخت این بازی نتیجه کلی کاره . شرکت ما واسه ساختنش از صفر شروع کرده .
4 - در مورد قفلش هم باید بگم که 10 جور قفل داره و شرکتی که قفل گذاری کرده یه جورایی ضمانتش کرده. تا حالا 1 ماه از از پخشش گذشته و حدود 11 هزار نسخه فروخته شده و تا حالا گزارش اینو نداشتیم که قفلش شکسته شده.
اما اگرم قفل سی دی بشکنه تازه باید یه برنامه بسازن که واسشون کد فعال سازی تولید کنه. اینم فکر کنم محاله.

:)

johnsss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
چیچی رو بخریم ؟ چیچی رو حمایت کنیم ؟! بابا اگه میخوان فرهنگ ترافیک رو جا بندازن که نباید پولش رو از ما بگیرن ! بیاد بیان cd ها رو دم در خونه ها پخش کنن :blush:
به ولی جدی اینا که 11هزارتومن اسپانسر و سوپسید پیدا کردن چهارتام تبلیغ هم میچسبوندن به درو دیوار شهر اون 4 تومن رو هم در می اوردن به جای توی بازار cd 500 تومنی دیگه یه قیمت عجیب غریب نداشتن !
مگه آدم صبح کله پاچه خورده باشه که بیاد پول یه بازی درست حسابی رو بده یه بازی در پیت بگیره که فقط ببینه چطوریه !

LOL LMFAO ROFL

very very very very funny

laughed for half an hour in front of the monitor

thanks for the funny joke :) about the ads on the walls and stuff

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
- در مورد قفلش هم باید بگم که 10 جور قفل داره و شرکتی که قفل گذاری کرده یه جورایی ضمانتش کرده. تا حالا 1 ماه از از پخشش گذشته و حدود 11 هزار نسخه فروخته شده و تا حالا گزارش اینو نداشتیم که قفلش شکسته شده.
اما اگرم قفل سی دی بشکنه تازه باید یه برنامه بسازن که واسشون کد فعال سازی تولید کنه. اینم فکر کنم محاله.
اين از اون حرفايي بود كه فكر مي كنم خودش محاله
باباجون توي اين دنياي كامپوتر هيچ كس تا حالا وجودشو نداشته حرفي از محالات بزنه و تا حالا هم ثابت شده
شما با اين بازي زپرتيتون چه جوري دم از محالات مي زنيد؟؟
كركرها فكر كنم يا دارن از بازي ايراني حمايت مي كنن كه كركش نكردن يا كردن و شما خبر نداري
و خبراش بعدا به گوشتون خواهد رسيد
بهرحال براتون آرزوي موفقيت

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
فکر کنم این بازی برا سنین کم جذاب باشه ! و اینکه اگه کاری واقعا روش زحمت کشیده باشن حتمی گیمر ها متوجه می شن و به کار احترام میزارن ...

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
حتما سنین کم مثل زیر 4 سال !! اونا هم فکر کنم کی برد و موس و مانیتور بیشتر جذبشون کنه تا خود بازی !

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
وای سوختم
دارم می سوزم
داره تمام بدنم می سوزه!!!!!!
4500 تومان پول یک بازی رو دادم که سی دی اولش حتی اجرا نمیشه!!!!!!
اون قسمتی که شماها میگید سنگ پرتاپ میشه واسه من اصلا ماشین حرکت نمیکنه و بعد از 150 ثانیه Game Over میشم
آخه 2 میلیارد پول بی زبون رو دادند این بازی رو ساختند
از سال 81 معلوم نیست داشتند چیکار میکردند؟
ای کاش اول این تاپیک رو می خوندم بعد میگرفتمش
واقعا بازیش مذخرف و چرت و پرته
سرو ته نداره
جنابی که میگی محاله کرک کردنش :
کراکرها ویندوز ویستا رو توی شکم مادرش کرک کردند بعدا این درپیت رو کرک نکنند ؟
من فکر کنم بشه با کی جن sWish 2.0 تعداد زیادی کد برای این بازی ساخت
چون اصلا شماره سریال الکیه و فقط اون چهار تا حرف اوش مهمه که همون هم فکر کنم واسه همه یکی باشه!!!!
به راحتی با عوض کردن Computer ID میشه این برنامه رو کرک کرد
ولی در کل بگم : اگه ویترین دارین توی خونتون ؛ بخرینش تا بزاریدش اونجا تا از پکش لذت ببرید
بازی اولی هم که ساخته شده بود (دفاع در خانه) رو من 2 سال پیش بازی کردم و همون روز اول توی 10 دقیقه تمومش کردم
این بازی هم خیلی مصخره هست ؛ توصیه می کنم نگیریدش
اگه بحث حمایت کردنه! باشه حمایت می کنیم !! ولی اول شما بازی خوب بسازید بعد ما حمایت کنیم
اگه این دو میلیارد رو می رفتید جاده ها رو گشاد تر می کردید بهتر نبود تا به مردم روش عدم ساختن ترافیک رو یاد بدید؟
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از pedramj :
نظرتون در مورد این که یه save نداره چیه (:)

یه نفر بود که میگفت کیوسک رو که رد کنی سیو میشه یعنی اتو سیو داره .

بالا