برگزیده های پرشین تولز

بازی های نوستالژیک

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آره .. ایول ... اینم مال اپیک گیمز بود (این پست) .. من یادمه 2-3 نسخه از این بازی رو بازی کردم ... بخصوص گرافیک تمیزی داشت واسه اون دوره ؛ به نظرم ...

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
اره حتي الانم گرافيكش براي همچين بازي اي خوب ميزنه به نظرم. من هم 1 و هم 2 رو بازي كردم كه 2 ش يه چيز ديگه بود

tnt.a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم گريم يادمه با حال بود در كل از بارزي هاي فكري خوشم مياد neverhood ام كه سروره. مانكي ايلند هم موافقم از بازي هاي فوق العاده بود مخصوصا 1 ش

يكي يه بازي arkanoiid با حال نداره ( همين راكتي كه ژايين صفحه بايد يك توپو به يه سري اجر بزنه) . هر كدومشو ميگيرم يا گرافيكش حال نميده يا جايزه هاش يا سرعتش از اول خيلي بالا ه. كسي اگه سراغ داره معرفي كنه

من اصلا يادم نميره كه حتي مامان و بابام وقت بازي neverhood كنارم مينشستن! دوراني داشتيم با اين بازي!
يكي ديگه از بازي هايي كه يادمه كه روي كنسول sega بود اسمش رو نميدوونم ولي ما بهش ميگفتيم شورش در شهر كه 3 تا player داشت 2 تا آقا و يك خانم كه پيراهن قرمز تنش بود!
يكي ديگه هم كه ما سالها باهاش دنيايي داشتيم يك بازي بود كه ما دايناسور هايي بوديم كه يك پتك داشتيم هر مرحله ما داخل يك فضا بوديم كه چند طبقه داشت و ما بايد زمين رو سوراخ ميكرديم كه دشمن ها توش بيفتن و وقتي گير ميكردن با دم دايناسور سوراخ رو ميبستيم و دشمنا ميمردن.

Last edited by a moderator:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
شورش در شهر 3 دو تا اسم داره:
ورژن ژاپنی اون به اسم Bare Knuckles III منتشر شده.
ورژن آمریکایی و اروپایی به اسم Streets of Rage III انتشار یافته.
جالبه بدونید که ورژن ژاپنی گیم با ورژن اروپا و آمریکا تفاوت های بسیار اساسی داره از جمله اینکه داستانش کاملا عوض شده و دیگه از انفجار شهر و این چیزها توش اثری نیست (ممنوعیت نشون دادن داستان تروریستی)! و یه تفاوت جالب دیگه اینه که توی ورژن اروپا و آمریکا شخصیت Ash (همون ملوان اواخواهری) کلا از بازی حذف شده است (به دلیل ممنوعیت نمایش حرکات همجنس گرایانه این شخصیت برای سنین پایین)!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آخی .. من یادمه می رفتیم شهربازی
penguin2.gif
... بعد اگه یادتون باشه یه محوطه ای داشت ، آلاچیق مانند ... توش پر این دستگاه های بازی بود که باید ژتون می گرفتی واسه اش ... یکی از بازی ها همین شورش بود ... همیشه دوست داشتم بازی کنم ؛ نمی دونم چرا هیچوقت بازی نکردم ... چون بحث پولش که نبود ... فوقش دوتا نق نق به مامانم می کردم ، پول میداد ... فکر کنم بخاطر این جلو نمی رفتم که اکثریت از نظر سنی از من بزرگتر بودن ؛ من حس خوبی نداشتم ... یه همچین چیزی ...
knitsmile.gif

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
آخی .. من یادمه می رفتیم شهربازی
penguin2.gif
... بعد اگه یادتون باشه یه محوطه ای داشت ، آلاچیق مانند ... توش پر این دستگاه های بازی بود که باید ژتون می گرفتی واسه اش ... یکی از بازی ها همین شورش بود ... همیشه دوست داشتم بازی کنم ؛ نمی دونم چرا هیچوقت بازی نکردم ... چون بحث پولش که نبود ... فوقش دوتا نق نق به مامانم می کردم ، پول میداد ... فکر کنم بخاطر این جلو نمی رفتم که اکثریت از نظر سنی از من بزرگتر بودن ؛ من حس خوبی نداشتم ... یه همچین چیزی ...
knitsmile.gif
حالا جدا از اين حرفا من كلا سبك street fighter رو هم خيلي ميپسندم. قبلا ا تو اين كنسول ايي كه تو پاساژ ا ميزاشتن زياد بود. كسي چيزي سراغ داره ؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
حالا جدا از اين حرفا من كلا سبك street fighter رو هم خيلي ميپسندم. قبلا ا تو اين كنسول ايي كه تو پاساژ ا ميزاشتن زياد بود. كسي چيزي سراغ داره ؟

ببین تو همون آلاچیقی که محمد اشاره کرد ( شهربازی ) اگر یادت باشه Golden Axe هم بود ( که یادم نمیاد کدوم ورژنش ) به هر حال سبک کلی'ش با شورش در شهر جور بود فقط طرح داستانی متفاوتی داشت, همچنین Punisher
شبیه به Street Fighter که میگی " این تاپیک " رو چک کن, اگر هم بازیهای سگا منظورت هست که با Emulator اجرا کنی که قبلا روی Arcade بازی میکردی Fatal Fury رو دانلود کن, سری MK و غیره

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
ببین تو همون آلاچیقی که محمد اشاره کرد ( شهربازی ) اگر یادت باشه Golden Axe هم بود ( که یادم نمیاد کدوم ورژنش ) به هر حال سبک کلی'ش با شورش در شهر جور بود فقط طرح داستانی متفاوتی داشت, همچنین Punisher
شبیه به Street Fighter که میگی " این تاپیک " رو چک کن, اگر هم بازیهای سگا منظورت هست که با Emulator اجرا کنی که قبلا روی Arcade بازی میکردی Fatal Fury رو دانلود کن, سری MK و غیره

ممنون ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ببین تو همون آلاچیقی که محمد اشاره کرد ( شهربازی ) اگر یادت باشه Golden Axe هم بود ( که یادم نمیاد کدوم ورژنش ) به هر حال سبک کلی'ش با شورش در شهر جور بود فقط طرح داستانی متفاوتی داشت,
یادمه اینو دقیقا ... بخصوص اون اژدهایی که وقتی اینا می خواستن فن بزنن و دستشون رو می بردن بالا ... یه دفعه میومد همه جا رو می گرفت زیر آتیش ..

اون نسخه ای که اکثرا بازی کرده ان 3 بود و بعدش 2 رو هم من دیدم ...

این مال قسمت II
Golden%20Axe_qjgenth.png

این مال قسمت III که اکثرا بازی کردیم ...
goldenaxe_megadrive.png

بخصوص این اسکلته موقع انتخاب کاراکتر رو یادتون میاد ؟
goldenaxe_01.png

این دوتا رو یادتونه ؟ .. لامصبا :
lutin_bleu.png

و این هم اژدهاش با اون فن خوشگلش :
goldenaxe_07.png

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
عالی بود (
23t06dg.gif
) یکی از سری بازیهای مورد علاقه م همین هست, قدیم ورژن های مختلفش رو تا یه جاهایی بازی کردم ( یادم نمیاد تموم کردم یا نه, جاهایی میرسید مرد عقاب نما (!) میومد, البته در چند رنگ! )
اون کوچولوها که میان پرده میومدن و میزدیشون جون میدادن
23t06dg.gif

بعد یکی'ش بود اگر اشتباه نکنم دیگه خود پیرمرد رو نمیشد انتخاب کرد, یجورایی نقش راهنما رو داشت
23t06dg.gif

هر کدوم یه جادو داشتند
23t06dg.gif

مینشستی روی این حیوونها با زبونشون میزدند
23t06dg.gif

حالا باید منتظر Beast Rider بود
23t06dg.gif

kkkaktoos

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
کسی تا حالا بازی به اسم SUPA رو بازی کرده ؟ تا مرحله چند تونسته بره؟
قابل توجه کسایی که بازی نکردنش : این بازی یه توپ کوچولو هست که باید از موانع ( که گاهی اوقات خیلی سخت هستند ) رد شده و شکل های خاصی که شبیه به گل ( شاید هم نباشد ولی من بهش میگم گل ) را به اصطلاح بخورد و وقتی تمام این گل هل را خورد به قسمت اخر که یک مربع است و نوشته EXIT و به مرحله بعد میرود و 110 مرحله دارد .
البته بازی بسیار سرگرم کننده و فکری و جذاب است .

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام دوستان
قابل توجه کسایی که بازی نکردنش : این بازی یه توپ کوچولو هست که باید از موانع ( که گاهی اوقات خیلی سخت هستند ) رد شده و شکل های خاصی که شبیه به گل ( شاید هم نباشد ولی من بهش میگم گل ) را به اصطلاح بخورد و وقتی تمام این گل هل را خورد به قسمت اخر که یک مربع است و نوشته EXIT و به مرحله بعد میرود و 110 مرحله دارد .

در صورت امکان چند تا عکس بذار تا بیشتر آشنا بشیم....

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
از بازیهای space war که 2D باشن نه 3D... چند تا رو معرفی کنین...این سبک بازی واقعا منو سرگرم میکنه...

rose_sefid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

تورو خدا اگه داريش بذار براي دانلود!! بابا مردم از بس دنبالش گشتم. به خدا تا آخر عمرم دعاگوت ميشم!!!

rose_sefid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها بازي supa رو پيدا كردممممممممممممممم!!!!!!! اسم اصليش supaplex هستش براتون ميذارم. اين نسخه DOS ش هست وقتي دانلود كردين از حالت RAR خارج كنيد و تو فولدر بدست اومده فايل SUPAPLEX.exe رو اجرا كنين!! به همين راحتي!!!!!!!!!!!!! :rolleyes::rolleyes:

فایل های ضمیمه

• Supaplex-DOS.rar
    214.5 KB · نمایش ها: 85

Lt. Aldo Raine

Registered User
لایک‌ها
1
ای بابا.
مل ایکه کسی انجا رو نمی بینه اصلا.
پس این کسانی که تاپیک رو ایجاد کردن خودشون کجان؟
مشکلی که در مورد اجرای پرینس داشتم بر طرف شد.
از این رو پست هام رو در این تاپیک حذف کردم.

Last edited:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
rose_sefid
بچه ها بازي supa رو پيدا كردممممممممممممممم!!!!!!! اسم اصليش supaplex هستش براتون ميذارم. اين نسخه DOS ش هست وقتي دانلود كردين از حالت RAR خارج كنيد و تو فولدر بدست اومده فايل SUPAPLEX.exe رو اجرا كنين!! به همين راحتي!!!!!!!!!!!!!

متاسفانه روی نسخه های 64 بیتی ویندوز اجرا نمی شود ...:(

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
بعد از مدت ها اومدم اين تاپيك اشك تو چشام جمع شد.چند تا هم دانلود كردم. دستتون درد نكنه.
حالا كه تريپ خاطره برداشتيم ياد كلوپ محلمون افتادم كه يه بازي كه به نام مزرعه دار ميشناختن اورده بود براي PS1 .خيلي بازي باحالي بود.داستانش اين بود كه بابات ميميره زمين كشاورزيش به تو مي رسه تو هم شروع به كار كردن مي كني و خونه مي خري و دوست دختر مي گيري و ازدواج و خلاصه يه زندگي كاملا مجازي خواهي داشت. چيزي از سيمز كم نداره. خيلي باحال بود. اون موقع طرف با 30 و اندي سال ميومد ميشست پاي بازي ديگه بلند نمي شد و ملت هم كرور كرور تو صف بودن!
حالا كسي اين بازي و براي كامپيوتر سراغ داره؟
مرسي

بالا