برگزیده های پرشین تولز

بامزه ترین و بهترین پست ها و تاپیک ها

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
یکی از بهترین پست هایی که توی گفت و گو آزاد دیدم.البته من اون موقع منظور حسین جان رو متوجه نشدم:

هیچ چیز در خاطرم نیست حتی نام عزیز ترین کسانم، هیچ چیز در خاطرم نیست، روز اول که گذشت روز دوم آمد دوم رفت سوم آمد ، شب ها رو روزها گذشتند و من همان روز اول بودم ، یادت هست روز اول با یک لبخند شیرین و لباس گلدار نه یادت هست به خدا اگر یادت باشد، من حتی رنگ روسری تو یادم می آید، اما تو اصلاً به کل مرا خاطرت نیست، هست، نگو هست که به خدا عصبانی می شوم،
غربب است داستان زندگی من روز اولی که دانشگاه رفتم دقیقاً یادم نیست کی بود 7 سال پیش 8 سال پیش بگذریم که ما تحتمان سر قضیه کنکور پاره شده بود،همه را رصد میکردم که شاید تو هم توی دانشگاه ما باشی نه نبودی، اصلاً حتی کسی شبیه تو نبود حتی هیچ کس رنگ روسریش سبز نبود که بعد ها متوجه شدم همه مقنعه سر میکنند و اینجا کسی روسریش سبز نیست خوب من چگونه تو رو پیدا کنم به خدا دیگر طاقت ندارم،یک روز خسته و نابود رو به آفتاب کنار حیاط دانشگاه نشسته بودم از پشت خانمی رو دیدم با روسری سبز تا خواستم بدوم و صدایش کنم حراست دانشگاه آمد و گفت اول سیگارت را خاموش کن بعد هم بیا تعهد بده،
آخر این چه شانسیست که من دارم،چند وقتی توی حیاط دانشگاه سیگار نکشیدم که اگر باز گذشتی این بار دیگر نزدیک شوم و بگویم دوست دارم آنهم ازدواج طوری، اما هرگز رد نشدی، و ما باز سیگار را شروع کردیم، آخر اصلاً یادم نیست تو را کجا دیدم فقط رنگ روسری و لباسها و لبخند تو یادم مانده،
عجب حافظه بی صاحب مانده ای دارم من ، خرداد بود یادم نیست 2 سال پیش بود 3 سال پیش بود فقط یادم می آید خرداد بود مردم کوچه خشمشان گرفته بود از کوچه ها نا امید عبور می کردم فشار عجیبی بر گلویم می آمد قضیه فریادی چند ساله بود که عشقم گم شده بود آنقدر فریاد زدم هوار کشیدم تا بالاخره آمدی رنگ سبز روسری خوش رنگ مرا سمت خودش کشید، آرام آرام خیز برداشتم جلو رفتم فقط تو بودی جلوی همه دستانت رو به آسمان بود همان روسری بود همان لبخند بود دویدم که به سمتت برسم.............................................
همه می دانند که چه شد من نرسیدم همه می دانند ولی هیچ کس نمی گوید هیچ کس حتی تو را یادش نمی آید دلم برایت تنگ شده به خدا تنگ شده ولی یادم نمی آید چه شد و چه بر سرم آمد واقعاً چرا آنروز نرسیدم به سمتت به خدا یادم نیست حتی مردم شهر هم یادشان نیست بی خودی می گویند یادشان هست و به من نمی گویند بی خودی می گویند
،نازنین جامه خوبت را بپوش عشق ما را دوست می دارد،شاملو این را از تو می خواست چرا جامه خوبت را نپوشیدی چرا حتی شاملو تو را روی چرخ دستی ندید ،شاید ما هم دیدار به قیامت شویم و هیچ وقت دیگر حتی رنگ روسریت را نبینم چه رسد به لبخند و هم آغوشی هیچ کس یادش نیست، خودم دیدم تو را به روزمرگی و جیب ها ی پر پول فروختیم خودم دیدم تورا به چاپلوسی و دروغ فروختیم خودم دیدم تو را به ذهنی فاحشه فروختیم خودم دیم تکه هایست را سر دست گرفتند تا جیب هایشان را پر پول کنند و بازیشان دهند خودم دیدم...هر جا سراغت را می گیرم می گویند دیگر مردم کوچه سال و ماهیست حتی رنگ تو را ندیدند..........................

فتنه گر

Registered User
لایک‌ها
138
بله استارتر هاش فرق داره با هم ...
biggrinsmiley.gif
تاریخ ایجاد تاپیک ها هم با همدیگه فرق دارن !

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
گفت و گو در مورد تاپیک "از هر دری سخنی"
حاوی جووی حشتناک خاله زنک بازی و زنونه.. (توی خود تاپیک گفتم یکم.. چون اگه اینطوری میگفتم میریختن سرم :دی)
گاهی اوقات هورسا میاد چند تا مطلب قشنگ کپی پیست میکنه توش تا اگه یکم رنگ و روی محتوا دار بودن بگیره!! :دی
در کل فقط بدرد خانوم ها میخوره1!!

توی خود تاپیک :

رفتم توی حیاط که برم دست شویی (دستشوییمون اکسترناله) .. انقدر هوا گرم بود. برگشستم اومدم تو!!

پ ن : اینجا اهواز است..

تشريف آورديد جو وحشتناك خاله زنك بازي ما رو بهم بزنيد؟
mocantina.gif
mocantina.gif
mocantina.gif
mocantina.gif
mocantina.gif
وا!!!! خدا مرگم بده!! این حرفا چیه؟!!!!

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
درود،

به سلامتی تمام کسایی که دلشون گیره و زبونشون لال برای گفتن احساس
به سلامتی همه پسرایی که نمیدونن با یه دختر چطوری باید دست بدن و مردونه باهاش دست میدن
به سلامتی کسایی که تو اوج درداشون میخندن تا کسی رو غمگین نکنن
به سلامتی کسایی که با بالشتشون ازدواج کردن و با هدفونشون درد دل میکنن
به سلامتی اونایی که تنهاییشون و با دنیا عوض نمیکنن
به سلامتی کسایی که رفیقشون واسشون حرمت داره ، اون بشکنه نابود میشن
به سلامتی کسایی که پا درد دل همه میشینن و خودشونو بغض خفه میکنه
به سلامتی کسایی که آتیش میزنن به سیگارشونو خاطراتشونو کام میگیرن
به سلامتی کسایی که پا حرفشون میمونن ، قولشون بره سرشون نمیره
به سلامتی کسایی که دلشون شکست تا دل کسی رو نشکنن
به سلامتی تمام کسایی که با خوبیاشون بدیامونو تحمل کردن
جالب بود!!!!

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
http://forum.persiantools.com/t271364.html

امروز رفتم یک کیلو گیلاس خریدم. بعد از اینکه کلی شستمش هر کدوم رو که باز میکردم توش یک کرم مرده بود حالم بهم خورد
میخواستم بدون گیلاسای جای شما هم اینطوری اند؟
اگه دوستان اشتیاق نشون دادند از کرما هم عکس میذارم

ببخشيد,منظورتون از "گيلاساي جاي شما" دقيقا کجامونه؟!

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
جالبه تو این پی تی به همه چی کار دارن
به موی مردان وزنان
به چطور نظافت کردنشون
به محل خواب
به خوردوخوراک
به کاروکاسبی مردم
به خرج ومخارج زندگی ملت
به چهره وارایش
به دخترا چیکارن و فلانن
به گرفتاری وبدبختیاشون در روز هفته سال
فقط مونده بپرسن در روز چند مرتبه wc میری یا در هفته چند نوبت حمام میری
یکم مفید باشید حالمون عق گرفت ازین چیزا
..............:hmm:

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
به قول همین دوستمون نیما ، ناموس پست بود!!!!

دمت گرم سیناجان....
از اون حرفای ماندگار بود

خوب ما مثلث برموداییما
مواظب باش زیادی دوسمون نداشته باش غرق میشی :دی

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
بسم االه الرحمان الرحیم
امشب شب اخره تا شنبه هفته ی دیگه خدا نگهدارتون به حق علی
اینجانب سر کرده گروه تارک الپی تی موقتا میگویم:
مراقب خود باشید قدر هم رو بدونید غیبت نکنید مراقب حرامی های ترول ساندیسی باشید هوای دادش گلم فرانک سیناترای کبیر و رو داشته باشید از خفن مراقبت کنید دخترای سایت رو مثل ناموس خودتون حفظ کنید.در نبود من با کسی قهر نکنید بزرگان پی تی ماننده درختان تنومند جنگلند به انها احترام بگزارید تا سربلند بمانید از ارمان های امام روحی پیروی کنید و مراقب خویش باشید.
و من الله توفیق
امید 0018
مورخ 91/3/25

..............

AzarKharid

Registered User
لایک‌ها
13
داداش نزن تو ذوق نوجوونا . بزار تفريحشون رو بكنن . اينام دل دارن به هر حال
آخه اینم شد تفریح؟
اطلاعات کاربر دیگه ای رو میزاره تو فروم که چی بشه؟

نیما ناراحت نشی

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
Last edited:
بالا