برگزیده های پرشین تولز

با 120 سرمایه چه می توان کرد

salar_del

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
59
با سلام خدمت دوستان می خواستم از دوستان درخواست کنم که راهنمایی کنید که با 120 سرمایه چه کارهایی می توان کرد

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
صندوق سرمایه گذاری لوتوس بانک پارسیان.
سود ۲۱ درصد تضمینی. ماهی ۲ میلیون و صد میده به شما با این مبلغ.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
ببین چه جنسی تو بازار براش نیاز هست سورس کن از خارج ایران بدون واسطه بخر بیار پخش کن

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
عزیز مشخصا منظور کار در حوزه آنلاین هست برا همون در بخش وبمستری مطرح کردم
مزاح کردم;)
به نظرم باید مشخص بشه درگیر تامین جنس و خرید و در آخر فروشگاهی قصد فعالیت داری یا نه سایت با ایده های مختلف
سایت کاربر محور ظاهرا جایگاه خوبی داره منظورم توی همه موضوع ها هست دیوار،شیپور،نی نی سایت و... حنی دیجیکالا به نظرم کامنت های زیادی که داره تاثیر خیلی خوبی داره

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
با سلام خدمت دوستان می خواستم از دوستان درخواست کنم که راهنمایی کنید که با 120 سرمایه چه کارهایی می توان کرد
با عرض سلام و ادب احترام
بهترین چیز به نظرم ترید هست ولی قبلش حتما حتما حتما یاد بگیر بعدش ببین چقدر خوب میتونی سود کنی

upir

Registered User
لایک‌ها
183
اگر علاقه مند به وبمستری و تاسیس سایت هستید من نیاز به یک شریک و همکار میگردم
سرمایه اولیه هم بین 3 الی 5 میلیون تومان
ضرر نداره این کار
اگر تمایل داشتید خصوصی پیام بدید یا تلگرام صحبت کنیم
سپاس

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
ترید رو کدوم بازار؟
عزیز دل
بازار پر ریسک -> کریپتو
بازار کم ریسک -> فارکس
ولی با توجه به احتمال رکورد اقتصاد جهانی و امریکا پیشنهاد من کریپتو و یادگیری معاملات اسکلپ هست.یعنی در روز به ۲ ۳ درصد سود راضی بشی و خدانگهدار

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
کار های زیادی نمیتوان کرد.
اگر هدفت سرمایه گذاری هست اول باید مشخص کنی
کوتاه مدته (زیر یکسال)
میان مدته (یک تا 5 سال)
بلند مدته (بالای 5 سال)

بعدشم باید مشخص کنی میخوای روی کسب و کار سرمایه گذاری کنی یا کالا یا نزول بگیری (پول دادن به بانک و بقیه و سود گرفتن)
از همه مهمتر باید بگی تخصصت چیه دوست عزیز و چقدر تجربه داری یا میتونی تیم جمع کنی یا نه

اصلی ترین نکات رزومه دادن و ارتباط برقرار کردن رو شما هنوز بلد نیستید عزیز

Last edited:

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
رو ترید روزانه نرو که همرو می بازی!
باید اول وقت زیادی برای یادگیری بزاری، بعد سرمایه زیاد وارد کنی..
اتفاقا کسایی هستن که ترید روزانه سود میکنن.من خودم چند نفرو میشناسم که از ترید روزانه دارن روزگار میگذرونن

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
بذار ربات روزه ۳ تومن بهت بده

mobiiina03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز دل
بازار پر ریسک -> کریپتو
بازار کم ریسک -> فارکس
ولی با توجه به احتمال رکورد اقتصاد جهانی و امریکا پیشنهاد من کریپتو و یادگیری معاملات اسکلپ هست.یعنی در روز به ۲ ۳ درصد سود راضی بشی و خدانگهدار
منم شنیدم فارکس کم ریسکه، سود کم ، زیان کم. ولی قبل از وارد شدن به هر بازاری باید آموزش ببینید، بعد با پول کم تجربه تون رو بالا ببرید. بعد روی پولای بالاتر کار کنید

mohammadmum

Registered User
لایک‌ها
85
عزیز دل
بازار پر ریسک -> کریپتو
بازار کم ریسک -> فارکس
دوست من
بازار فارکس هم یه بازار پر ریسکه

mohammadmum

Registered User
لایک‌ها
85
رفیق به نظر من هر وقت سرمایه داشتی ولی نمیدونستی باهاش چکار کنی یعنی تخصص نداری وگرنه پولت رو توی تخصص خودت وارد میکردی پیشنهاد من اینه توی یه زمینه اول تخصص کسب کن و بعد وارد اون حوزه شو . باور کن با وارد شدن به بازارای مالی مثل کریپتو و فارکس بدون تجربه و تخصص پولتو در کوتاه ترین زمان ممکن از دست میدی

mobiiina03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفیق به نظر من هر وقت سرمایه داشتی ولی نمیدونستی باهاش چکار کنی یعنی تخصص نداری وگرنه پولت رو توی تخصص خودت وارد میکردی پیشنهاد من اینه توی یه زمینه اول تخصص کسب کن و بعد وارد اون حوزه شو . باور کن با وارد شدن به بازارای مالی مثل کریپتو و فارکس بدون تجربه و تخصص پولتو در کوتاه ترین زمان ممکن از دست میدی
اینم باید درنظر گرفت که یادگیری خودش زمان میبره، تخصص پیدا کردن هم که کم چیزی نیست. ما دنبال یه تخصص برنامه نویسی رفتیم کلی زمان گذاشتیم. واسه تخصص من حددداقل 6 ماه تا 1 سال باید (بعد از اینکه دوره آموزشیت تمام شد) زمان بذاری برای کسب تجربه ، بعد بشه به خودت بگی حرفه ای هستم . تا بخاد اینهمه زمان بذاره که پولش بی ارزش شده. بنظر من تخصص خوبه ولی باید یه کاری باشه زودبازده

بالا