برگزیده های پرشین تولز

با 40 میلیون سرمایه

sr.rezaei65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان
با چیزی حدود 40 میلیون سرمایه چه کاری پیشنهاد میدید انجام بدم!؟
من لیسانس مکانیکم با سابقه کاری ولی از کار کردن برای مردم خسته شدم می خوام یه کاری برا خودم دست و پا کنم که نوکر و ارباب خودم باشم.
تخصصم هم در ضمینه نقشه کشی و طراحی و مهندسی معکوسِ.

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
به نظرم شرکت تاسیساتی گاز رسانی لوله کشی خوبه

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
اگه تو کارت خودت درامد خوبه بزن کار خودت اگ نه بانک دوست داری بزار بانک ولی اگ دوست دارید درامدتون افزایش خیلی خوبی بدید در سال یا ماه اینا فقط دست به کارهای غیر تخصصت بزن کارهایی ک درامد خوبی داره ولی به نظر خودت ریسک محسوب میشه ولی در هر صورت بازده خوبی داشته تو ایران

کارهایی ک خودتون سرمایه بزارید اربابید و سرخر ندارید
دنبال کاری بگرد تو کمترین وقتی ک ازت میگیره با کمترین هزینه بیشترین بازدهی رو داشته باشه
تحقیق زیادی کن و عجله نکن

sr.rezaei65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظرم شرکت تاسیساتی گاز رسانی لوله کشی خوبه
اگه تو کارت خودت درامد خوبه بزن کار خودت اگ نه بانک دوست داری بزار بانک ولی اگ دوست دارید درامدتون افزایش خیلی خوبی بدید در سال یا ماه اینا فقط دست به کارهای غیر تخصصت بزن کارهایی ک درامد خوبی داره ولی به نظر خودت ریسک محسوب میشه ولی در هر صورت بازده خوبی داشته تو ایران

کارهایی ک خودتون سرمایه بزارید اربابید و سرخر ندارید
دنبال کاری بگرد تو کمترین وقتی ک ازت میگیره با کمترین هزینه بیشترین بازدهی رو داشته باشه
تحقیق زیادی کن و عجله نکن
والا شرکت تاسیساتی گازرسانی رو خیلی دوست ندارم ولی بازم جای فکر داره.
تو کاری که من می کنم(برای صاحب کارم) درامدش خوبه ولی سرمایه اولیه زیادی می خواد رقابت هم خیلی سخته
من خودم بیشتر دوست دارم کسی رو پیدا کنم که تو کار واردات و فروش دستگاه و ماشین الات مختلف مثلا تجهیزات ازمایشگاه،خطوط تولید یا ... باشه و براش سفارشی کار کنم یعنی مشابه دستگاههای خارجی رو براش بسازم یا اصن یه کار غیر مرتبط با تخصصم ولی با درامد خوب پیدا کنم

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
به نظر من دلار یا طلا بخر چند سال بعد بفروش کلی سود میکنی یا اگر سر رشته ای در بورس داری می تونی اونجا هم سرمایه گذاری کنی.

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
HSG داش حرفت درست ولی خب حیفه بخواد چندسال پولشو بخوابونه تا این زمینه با همون پول به کار بزنه حتی کار خودش ک میگیه بیشتر میصرفه
چندسال اینده چندبرابر پیشبینی هست ک خب اون موقع تورم و .... باید حساب کنی و ارزش پولی رو

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
راستش مشکا الان جامعه ما اینه که چون اقتصاد تو رکوده نمیشه کار وکاسبی خوبی راه انداخت و سود بیشتر توی رانت هست تا موقعی که تحریم ها برداشته بشه و هر کس تکلیف خودش رو بدونه
ولی بازم اگه میدونی یک کاری بلدی انجام بده

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
پس فکر میکنین واسه چی سود بانکی رو کم کردن؟

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
به نظر من کم کردن سود بانکی اشتباه بود چون باعث میشه مردم دوباره پولهاشون رو ببرن توی بازارهای دیگه مثل طلا دلار و دلال بازی
ولی اگه سود رو تا 27 یا 28 هم میرسوندن میتونستن اون پولها رو جاهایی سرمایه گزاری کنند که بازدهی بالایی داره مثلا در گردشگری یا پتروشیمی یا صنعت یا حمل ونقل عمومی یا حمل نقل ریلی یا هر چیزی که فکرش رو بکنید چون دولت بحرحال دستش بازه

به طور مثال شهرداری پارک ملت مشهد یه دستگاه اسکیت داره که به پول الان حدود 2 میلیارد تومان خرجش هست شایدم کمتر
روزی حدودا 600 نفر سوار این دستگاه میشوند که هر نفر 8000 تومان هزینش هست یهنی در هر روز 4.8 میلیون در آمدش هست تو یک سال حدود 150 روز قشنگ کار میکنه که در این 5 ماه کارکرد میشه حدود 720 میلیون در آمد حالا 100 میل هم بابت هزینه ها کم کنید 600 میل خالص میمونه
حالا این دستگاه سالهاست که داره اونجا کار میکنه بعد شما حساب کن که چه سرمایه گزاری پرسودی بوده

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
سلام
به نظر من دلار یا طلا بخر چند سال بعد بفروش کلی سود میکنی یا اگر سر رشته ای در بورس داری می تونی اونجا هم سرمایه گذاری کنی.
دلار و طلا که فقط ارزش پولو حفظ میکنه
خیلی سادن کسایی که فکر میکنن با خرید دلار و طلا تونستن سود کنن

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دلار و طلا که فقط ارزش پولو حفظ میکنه
خیلی سادن کسایی که فکر میکنن با خرید دلار و طلا تونستن سود کنن
یکی از سیاستهای غلط ایران اینه که تا یک رئیس جمهور جدید میاد سر کار با فشار به فنر دلار سعی می کنه مثلا تورم را کنترل کنه و تو هر دوره 8ساله حداقل یک بار این فنر در میره اکثرا هم اواخر دوره های 8ساله حالا اگر کسی شم اقتصادی داشته باشه قبل از در رفتن فنر بخره و تو التهاب بازار بفروشه سود خیلی زیادی داره اما کلا پولهای کثیف مثل این کارها خوردن نداره یک بدبختی دنبال داروی سرطان میره یکی هم با دلال بازی دلار مثلا 1000تومنش بشه3000تومن

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
یکی از سیاستهای غلط ایران اینه که تا یک رئیس جمهور جدید میاد سر کار با فشار به فنر دلار سعی می کنه مثلا تورم را کنترل کنه و تو هر دوره 8ساله حداقل یک بار این فنر در میره اکثرا هم اواخر دوره های 8ساله حالا اگر کسی شم اقتصادی داشته باشه قبل از در رفتن فنر بخره و تو التهاب بازار بفروشه سود خیلی زیادی داره اما کلا پولهای کثیف مثل این کارها خوردن نداره یک بدبختی دنبال داروی سرطان میره یکی هم با دلال بازی دلار مثلا 1000تومنش بشه3000تومن
داداش قیمت بقیه اجناسم هم زمان با دلار در میره دیگه پس قدرت مالی طرف بیشتر نشده فقط حفظ شده

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
داداش قیمت بقیه اجناسم هم زمان با دلار در میره دیگه پس قدرت مالی طرف بیشتر نشده فقط حفظ شده
اکثرا سرعت رشد یکی نیست . کالاهای الکترونیک و برقی سرعت نوسانشون زیاده بقیه اجناس کند تر رشد دارند

البته من منظور اصلیم اینه که خیلی قبل تر از در رفتن فنر خرید دلار حتی اندازه تورم هم حفظ سرمایه نمی کنه بلکه باید زمان در رفتن فنر را بدونیم

sr.rezaei65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سرمایه گذاری تو طلا و دلار و... همونجور که دوستان گفتند باعث حفظ ارزش پول میشه،من متاهلم و می خوام با این پول کار کنم و خرج زندگی در بیارم.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
به نظر من کم کردن سود بانکی اشتباه بود چون باعث میشه مردم دوباره پولهاشون رو ببرن توی بازارهای دیگه مثل طلا دلار و دلال بازی
ولی اگه سود رو تا 27 یا 28 هم میرسوندن میتونستن اون پولها رو جاهایی سرمایه گزاری کنند که بازدهی بالایی داره مثلا در گردشگری یا پتروشیمی یا صنعت یا حمل ونقل عمومی یا حمل نقل ریلی یا هر چیزی که فکرش رو بکنید چون دولت بحرحال دستش بازه

به طور مثال شهرداری پارک ملت مشهد یه دستگاه اسکیت داره که به پول الان حدود 2 میلیارد تومان خرجش هست شایدم کمتر
روزی حدودا 600 نفر سوار این دستگاه میشوند که هر نفر 8000 تومان هزینش هست یهنی در هر روز 4.8 میلیون در آمدش هست تو یک سال حدود 150 روز قشنگ کار میکنه که در این 5 ماه کارکرد میشه حدود 720 میلیون در آمد حالا 100 میل هم بابت هزینه ها کم کنید 600 میل خالص میمونه
حالا این دستگاه سالهاست که داره اونجا کار میکنه بعد شما حساب کن که چه سرمایه گزاری پرسودی بوده
وام هم فعلا نمیدن فکر کنم برای این باشه !

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
پس فکر میکنین واسه چی سود بانکی رو کم کردن؟

اره دیشب اتفاقا با عموم بحثش بود رئیس شعبه بانک ملت تو بابل هست
بخاطر بورس هست چون مردم از بورس پولاشونو کشیدن و گذاشتن تو بانک چون سودش خیلی بهتر بود ودرامدش هم بهتر بود خونه مینشستی سودتو میگرفتی بدون هیچ ریسکی
برا همین بورس خیلی خواببید برا همین کم کردن و البته بهتر کم بشه چون مردم پولاشونو بکار بزنن خیلی بهتره

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213

اصلا درست نیست با اینکار دیگ کار کم میشد و فعالیت تو ایران کم میشه مردم همه سود بانکی میگیرن با صرفه تره ولی سود کم بشه مردم پولاشونو به کار میگیرنو واقعا بیشتر می صرفه و حتی سود بیشتری میتونن کنن

Katy.Perry

Registered User
لایک‌ها
210
الان سود بانکی چند شده؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
الان سود بانکی چند شده؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

چقد شده خبر ندارم ولی باید بانکها سود های بانکی رو
روز شمار 13 تا 15 درصد
سالانه 17 درصد
برسونن موسسه ها و... هم یه خرده از این بیشتر میتونن
همه باید به این برسون از قبل هم یه خرده بیشتر شده مثلا ملت داشته سالانه 14 میداده شده 17 درصد
ولی خب روزشمار کم شده از قبل هم کمتر حتی همه بانکها روزشمار کم شده و یا باید بشه

بالا