برگزیده های پرشین تولز

بجای اینترنت adsl ، اینترنت 4g بگیرم ؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
3 سال از مودم همراه 3g استفاده می کنم و به نظر من خیلی خوب همیشه با شماست و دردسر adsl رو نداره و هیچ موقع افت سرعت نداشتم
منم دانگل 3g رو دارم اما میخام اینترنت رو شیر کنم یعنی همزمان بشه چند نفر بصورت وایرلس هم استفاده کنن.این مشکل منه.

omid7000

Registered User
لایک‌ها
24

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
3 گزینه برای شما دارم :
1-اینجا
2-اینجا
3-خرید دانکل E8372 که مودم روتر و وای فای هم داره.
پیشنهاد اولت خودم مودمش رو دارم.اما دانگلم کمی قطع و وصلی داره چون 7ساله دارمش.
اما دوتای دیگه خوبه باید ببینم چی میشه؟اما بین سیم کارت ها هیچکدوم طرح حجم نا محدود ندارند،درسته؟کدوم طرحشون بصرفه است؟؟؟

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سپاس از مهر تان
اگه سیم کارت رو روی گوشی بزارم سرعت اینترنت ۴جی به همون خوبی هست ؟
یه فکری به ذهنم رسید مودم نخرم و سیم کارت رو بزارم روی گوشی و اینترنت گوشی رو Share کنم روی لپ تاپ و در هر دو دستگاه از اینترنت ۴جی استفاده کنم ؟

خوبه ؟
سلام خدمت شما دوست عزیز
ببینید سرعت بالای اینترنت های سیم کارت روی گوشی های هرکدوم ملاک های شرایطی ویژه خودشو داره گوشی باید cat 6 و یا بالاتر باشه و همچنین بتونه کانالهای ارتباطی 3 و 7 که بیشتر فرکانس های 1800 و 2600 ایرانسل هستن رو ساپورت کنه که در ایرانسل که بیشتر از این فرکانس ها استفاده میکنه رو با دانش خودم شرح میدم!
فرکانس 1800 برای فواصل نزدیک سرعت بیشتری میده که اونم بستگی به شلوغی و .. دکل هایی که کاربران متصل میشن داره و فرکانس 2600 برای فواصل دورتر و سرعت بیشتری رو داره!
که مودمی که E8372 رو که خودم استفاده کردم میشه به هر کدوم از رنج های متصل شد و یه امکانی هم داره که میشه بصورت carier به هر دو فرکانس متصل شد و سرعت رو بیشینه کرد!
در خصوص گوشی هم به این موارد و به اینکه پوشش داخلی و خارجی ایرانسل اون منطقه رو کامل پوشش میده یا نه که میشه از همسایه ها و دوستان و سایت ایرانسل و پشتیبانیشون کمک گرفت!
در خصوص سوال دوم که فرمودین اینترنت رو از رو گوشی بصورت هات اسپات شیر کنید میشه ولی علاوه بر مزایا معایبی داره:
1_ انتظار نداشته باشید سرعتی که با گوشی بالفرض 60 مگابیت هستش رو شما بتونید تو هر دیوایسی که از طریق هات اسپات بهش متصل شدین رو هم داشته باشه این یعنی اینکه سرعت رو دیوایس های شما حوالی 8 مگابیت تا .... بنابر گوشی شما خواهد داشت
2_ تاخیر بیشتر میشه روی Ping و letangcy هم تاثر میذاره و تو ظولانی مدت هم گوشی و باتری گوشی مستهلک میشه!
دوستان سلام من تاالان ای دی اس ال مخابرات رو داشتم با مودم وای فای.اما چون جابجایی خونه داشتیم و خط اینجاPCMهستش ای دی اس ال جواب نمیده.
الان باس اون مودم رو بفروشم و یه اینترنت دیکه ردیف کنم.نظرشما چیه؟این مودم ها خوبه؟اصلا به جز ای دی اس ال چیز دیگه ای نیست که حجم نامحدود و قیمت معقول ارائه بدن؟
ممنون میشم جواب بدید.
سلام دوباره خدمت شما!
ببخشید هیچ تبعیضی نیست تا حد توان درخدمتتونم بابت تاخیر ببخشید
ببینید در خصوص سوال شما برادر عزیزم اینترنت نامحدود در ایران دیگه معنایی نداره محدودیت ها و قیمت ها و...... اصلا بصرفه نیست چون هزارتا راه درو برای خودشون دارن و نمیشه حق خودتون رو راحت بگیرین! البته اینم بعدا جا میفته فقط زمان نیاز هست
نمیشه گفت 100% خوبه چون طبق توضیحات قبلی باید ببینید نحوه سرویس دهی و پوشش دهی شرکت های مختلف تلفن همراه تو منطقه شما چه جوری هستش!
الان بالفرض مکانی هست همراه اول کیفیت بهتری داره و محله ای هم هست ایرانسل!
اول شما باید تحقیق ادواری کنید ببینید با نیاز های شما خوبه یا نه! البته این نکته هم لازمه که اکثرا کلانشهر ها کم و بیش دارن به سوی پوشش دهی کامل میرسن ولی هنوز جا هنوز برای توسعه
هست
ضمنا اینجا سیم کارت رایتل خوب آنت میده،الان دارم با دانگل وضل میشم سرعتش عالیه.یه مودم رای فای بگیرم و از رایتل استفاده کنم منطقیه؟
اینم مورد هم سلیقه ای هستش و باتوجه به نیاز هاتون اگر صلاح میدونید اقدام کنید!
ولی اول ایرانسل رو هم چک کنید بعد
الان شاتل و ایرانسل کیفیت مطلوب تری دارن نسبت به بقیه! سوء تفاهم نشه من با اینا بیشتر کار کردم و میدونم که تو منظقه ما اینا خوبن شاید در برخی جاهای دیگه هم اسیاتک و مخابرات و پیشگامان و ...........
مرسی از جوابتون
یه سوال آیا مودم E8372 نیاز به آنتن تقویت کننده داره ؟ اینجا آنتن های ts5 و ts9 رو می فروشن البته مارک tplink که زیاد جالب نیست.در ضمن با این مودم مذکور هم تست نکردن نظر شما چیه بخریم ؟
من در تبریز که نیاز به هیچ انتی نداشتم ولی با انتن Dlink Outdoor تونستم از 64 مگابیت به 98 مگابیت و اپلود هم از 12 به 26 مگابیت برسونم!
البته نواحی خارج از شهر کیفیت و سرعت به خاطر خروج از سطح پوشش دهی پایین میاد!
خوشم میاد کلا فیلتری جواب میدید،سوال افراد دیگه رو هم جواب بدید چیزی ازتون کم نمیشه که....
سلام خدمت شما برادر گلم!
شما به بزرگی خودتون ببخشید من بیشتر نمیام فقط در حد نیم ساعت اونم برای چک کردن پیام و وقت بشه تمایم سوالات رو در حد توانم پاسخ میدم!
حق باش ماست! تشکر
سوالی بود بفرما در خدمتم
آقا 4 جی ایرانسل و های وب فقط به درده دانلود کردن میخوره ! برای وی گردی. آنلاین بازی کردن. نیاز به پینگه پایین داشتن نمیخوره ! ولی قطعی اصلا و ابدا نداره. لااقل واسه ما اینجوری بوده.
سلام خدمت شما اره دقیقا های وب برای دانلود کردن میخوره! و ایرانسل هم تا حدودی میشه انلاین زد ولی نیاز به تغییرات داره!
یه راهی هست بشه از های وب هم کیفیت مناسبی در حد ایرانسل و شاتل ازش کشید بیرون که یکم حوصله و تنظیمات میخواد!
ببخشید عرایضم بیشتر شد

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
منم دانگل 3g رو دارم اما میخام اینترنت رو شیر کنم یعنی همزمان بشه چند نفر بصورت وایرلس هم استفاده کنن.این مشکل منه.
مودم های قدیمی قابل به اشتراک گذاری رو ندارند ( همون وای فای ) شما براحتی یک عدد مودم 4g که وای فای دارد را تهیه کنید و سیم کارت را داخل آن قرار دهید

omid7000

Registered User
لایک‌ها
24
من در تبریز که نیاز به هیچ انتی نداشتم ولی با انتن Dlink Outdoor تونستم از 64 مگابیت به 98 مگابیت و اپلود هم از 12 به 26 مگابیت برسونم!
البته نواحی خارج از شهر کیفیت و سرعت به خاطر خروج از سطح پوشش دهی پایین میاد!

لطفا مشخصات دقیق آنتن تون بفرمایید و اگر جایی سراغ دارید برای خرید.

parsget

Registered User
لایک‌ها
24
من کوچ کردم به 4 جی ایرانسل(از های وب)
برای همه چی عالیه . یه بسته یه ساله گرفتم 190 تومن 100 گیگ (واسه دانلود های حجم بالا هم طرح ساعتی میگیرم همه رو تو پنج دقیقه دانلود میکنم)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
بالا