برگزیده های پرشین تولز

بحث و بررسی پیرامون Kinect

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون دوست عزیز. مطمئن هستید؟ اگه در این مورد منبع معتبری دارید می شه معرفی کنید؟
چون این مطلب برای من خیلی مهمه.
الان آرکید رو با 240 تومن می شه خرید، می ترسم آرکید بخرم بعدش معلوم بشه که ساپورت نمی کنه حالم بدجوری گرفته شه

دوست عزیز شما برید از کسانی که 360 تشونو آپدیت جدید کردن ببپرسید توی قسمت setting گزینه ای به نام kinect داره

اما به نظرم خرید kinect الان ارزش نداره چون فعلن باهاش نمیشه بازی هایی مثل fifa و call of duty رو انجام داد و فقط میشه اون بازی های مخصوص رو انجام داد در ضمن 360 های اسلیم به اصطلاح kinect ready هستند یعنی از همون اول یه پورت kinect دارند ولی خوب به elite و arcade هم میشه kinect وصل کرد.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
دوست عزیز شما برید از کسانی که 360 تشونو آپدیت جدید کردن ببپرسید توی قسمت setting گزینه ای به نام kinect داره

اما به نظرم خرید kinect الان ارزش نداره چون فعلن باهاش نمیشه بازی هایی مثل fifa و call of duty رو انجام داد و فقط میشه اون بازی های مخصوص رو انجام داد در ضمن 360 های اسلیم به اصطلاح kinect ready هستند یعنی از همون اول یه پورت kinect دارند ولی خوب به elite و arcade هم میشه kinect وصل کرد.

اگه 360 رو آپديت كنيد بخش كينكت هم بهش اضافه ميشه.

خب بعدا هم كه نميشه فيفا و ... بازي كرد.مگر اين كه نسخه ي جديدي بياد.

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
در این تاپیک سعی در معرفی تعدادی از لوام جانبی کینکت ماکروسافت خواهیم داشت.

Kinect_logo_print.png

kinect.jpg

با اینکه چند ماهی از معرفی این دستگاه گذشته لوازم جانبی زیادی در بازارهای بین المللی در دسترس نیست.

در این قسمت به معرفی تعدادی از این لوازم عرضه شده خواهیم پرداخت.

منبع

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
Wall Mount - پایه دیواری

این قطعه یک پایه برای نصب دستگاه کینکت برروی دیوار میباشد

a2.jpg
a1.jpg

a3.jpg
a4.jpg

این قطعه با قیمتی درحدود 15 تا 20 دلار در بازار به فروش می رسد

لینک سایت های فروشنده این قطعه
[ame="http://www.amazon.com/dp/B0040Y3K9U?tag=hpsla64g-20&camp=14573&creative=327641&linkCode=as1&creativeASIN=B0040Y3K9U&adid=1365PRPCEWT0QRBYQZZ0&"]Amazon.com[/ame]
Ebay.com

پایه مخصوص تلویزیون - Kinect TV Mount

این قطعه در ظاهر شبیه پایه های دوربین های عکاسی می باشد ولی در اصل کاربرد این پایه برای نصب کینکت بر پشت ال سی دی می باشد

b1.jpg
b3.jpg

b2.jpg
b4.jpg

b5.jpg

این قطعه با قیمتی درحدود 40 دلار به فروش میرسد

لینک سایت های فروشنده

[ame="http://www.amazon.com/dp/B0040XZJQI?tag=hpsla64g-20&camp=14573&creative=327641&linkCode=as1&creativeASIN=B0040XZJQI&adid=0SDRY5KWQ55JE2YCTQ54&"]Amazon.com[/ame]
Ebay.com

پایه قدی - Kinect Floor Stand

این قطعه یک پایه ایستاده برای کینکت می باشد که توضیح اضافی هم نیاز نداره

c1.jpg
c3.jpg
c2.jpg

این پایه با حدود قیمت 20 تا 39 دلار به فروش میرسه
[ame="http://www.amazon.com/dp/B0040Y3KHC?tag=hpsla64g-20&camp=14573&creative=327641&linkCode=as1&creativeASIN=B0040Y3KHC&adid=0BFJ48ESB6A8ZGBSWFZA&"]amazon.com[/ame]
Ebay.com

کابل افزایش طول کینکت - Kinect Extension Cable

این کابل برای افزایش طول استفاده میشه که به متراژ های مختلف در بازار وجود داره

d1.jpg
d2.jpg

[ame="http://www.amazon.com/dp/B0040Y1LT6?tag=hpsla64g-20&camp=14573&creative=327641&linkCode=as1&creativeASIN=B0040Y1LT6&adid=13JEGW07XZ4M9WQ736XY&"]Amazon.com[/ame]

پوسته های کینکت - Kinect Skin

یکی دیگر از لوازم و وسایل کینکت پوسته یا اسکین های طرح دار می باشد که در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجود می باشد که در زیر چند نمونه از آنها رو می بینید

skin%201.jpg
skin%202.jpg
skin%203.jpg

skin%204.jpg
skin%205.jpg
skin%206.jpg

این اسکین ها با قیمتی در حدود 15 دلار بازار به فروش می رسند

در این لینک میتوانید طرح های بیشتری از این اسکین هارا مشاهده کنید

منبع

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
ممنون.... دوست عزیز
به شخصه انتظار این همه لوازم جانبی ، برای یه وسیله که خودش هم جانبی هست رو نداشتم ! دی:

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون.... دوست عزیز
به شخصه انتظار این همه لوازم جانبی ، برای یه وسیله که خودش هم جانبی هست رو نداشتم ! دی:

راست ميگي

ولي خداييش داره در حد يه كنسول واقعي ظاهر ميشه

كيا تو P.T كينكت دارن؟ماگه تو خرداد ميگيريم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
کینکت بزرگترین چیزیه که در زندگیم می تونم بگم: "به وضوح دنیای گیم رو یک قدم جلو برد".

بعد از خریدش پشیمون شدم که چرا زودتر نگرفتمش و چرا در فوق العاده بودنش شک داشتم...
23t06dg.gif

هر کس نداره به شدت توصیه میشه بگیره، چون بالای ده میلیون نسخه تا به حال فروش داشته و این معنی اش اینه که خیلی عالی ساپورت خواهد شد و تا سال ها براش بازی خواهد اومد و به احتمال قریب به یقین با کنسول نسل بعدی ایکس باکس هم سازگار خواهد بود. :)

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
Zoom for Kinect یک لوازم جانبی جدید و کاربردی برای kinect:

[ame="http://www.amazon.com/Zoom-Kinect-Xbox-360/dp/B0050SYS5A/ref=pd_zg_rss_nr_vg_14220161_10"]Amazon.com: Zoom for Kinect: Video Games[/ame]

به قیمت 30 دلار
به تازگی وارد بازار شده
به راحتی روی دوربین کینکت نصب می شه و باعث می شه میدان دید کینکت به اندازه 40 درصد افزایش پیدا کنه
جهت جلوگیری از برخورد بین بازیکنان در هنگام بازی دو نفره

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام خدمت عزیزان

بنده الان یه دونه از این کینکت ها خریدم 170 تومن با ذوق و شوق هم آوردم خونه وصل اش کردم ولی می گه دستگاه نیاز به آپدیت داره در قسمت xbox live

دستگاه من هم الیت هست لطفا راهنمایی کنید چطوری این رو وصل اش کنم

خیلی خیلی ممنون می شم اگه جواب بدید

اگه نیاز به آپدیت داشبورد داره یه جایی رو نشون ام بدید که یاد بده این کار رو با فلش مموری که چطوری میشه آپدیت اش کرد لپ تاپ هم هست

خلاصه یه آموزشی چیزی

داشبورد دستگاه هم الان هست : 2.0.13146.0

کپی خور هم شده

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام.
مبارک باشه داداش.
خب شما بازی Kinect Adventures که روش هست رو بزارید تا آپدیت بشه.به هیچ وجه به لایو وصل نشید.چون بعد نیاز به یه کپی خور جدید خواهید داشت.
کابل USBیش هم باید به پورت پشت دستگاه نصب بشه.

نکته ی خاص دیگه یی نداره.سوال داشتید بپرسید.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بسیار ممنون از پاسخگوییتون

نشد با همین بازیه هم که روش بود

بعد یه فایل 100 مگی رو دانلود کردم و ریختم روی فلش و زدم روی دستگاه و بعد دستگاه خودش آپدیت شد و داشبوردش جدید تر شد بعد همین بازیه رو گذاشتم و کنیاکت کار کرد

خیلی باحاله

دو ساعته دارم بالا و پایین می پرم با این بازی sport دو ساعت دارم مشت می زنم تو دماغ طرف پوکیده

خلاصه خیلی باحاله

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
خواهش میکنم.Sport یکی از بهترین بازی هاش هست.
پرتاب نیزش خیلی حال میده...

SaeedNew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز، من دیشب کینکت گرفتم. ابتدا بازی اوریجینال خودشو که داخل پکش بود زدم و خوند و بازی کردم. ولی بعدش که یه بازی دیگه رو گذاشتم پیغام آپدیت داد و همونجا گیر کرد. هر کاری میکنم حتا به منوی اصلی هم برنمیگرده. رفتم از سایتش آپدیت صد مگابایتی اکس باکس رو دانلود کردم و بهش زدم ولی آپدیت نمیکنه و از رو صفحه سفید پیغام ارور تکون نمیخوره. لطفا راهنماییم کنین.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
دوستان عزیز، من دیشب کینکت گرفتم. ابتدا بازی اوریجینال خودشو که داخل پکش بود زدم و خوند و بازی کردم. ولی بعدش که یه بازی دیگه رو گذاشتم پیغام آپدیت داد و همونجا گیر کرد. هر کاری میکنم حتا به منوی اصلی هم برنمیگرده. رفتم از سایتش آپدیت صد مگابایتی اکس باکس رو دانلود کردم و بهش زدم ولی آپدیت نمیکنه و از رو صفحه سفید پیغام ارور تکون نمیخوره. لطفا راهنماییم کنین.
شما باید دستگاهتون رو بدید کپی خور کنن.درایوتون باید آپدیت LT+2 روش ریخته بشه.بعد مشکلتون حل میشه.
موفق باشید

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان در غرفه مایکروسافت در جیتکس یک بازی گذاشته بودند به نام General Force‌ جالبه که این بازی در اینترنت نیست. بازی شبیه بازی Kill ZOne سونی بود ولی با کینکت. کفم برید. وقتی دستتو میاوردی بالا به سمت صورتت هنرپیشه بازی هم دستشو میاورد بالا. من خودم تست زدم انگشتاتو که میاوردی بالا اونم انگشتاش تکون می خورد. البته بازی خیلی محدود بود و برای تست ولی کفم برید فکر نمی کردم کینکت همچین چیزی باشه.

بالا