برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در رابطه با اطلاعیه « سیستم اخطار »

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
بین کابرای فعالی که می رن گفتگوی ازاد فقط من یکی مونده بودم! ;) سه تو سه ساعت سر یه چیز کوچولو!:(

اسم گفتگوي ازاد بد دررفته نترس نميگيري كارت اونجا مواظب باشي:D

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اوکی! داشتم تو بخش تاریخ راجع به ثقه اسلام پست می زدم که یهو یه اخطار اومد من واسه اون تاپیک اخطار گرفتم!0از طرف یکی از ادمینا!(پست اول تاپیک ثقه اسلام!)بعد رفتم یه تاپیک زدن در معرفی بن شدن هوشمند!)بهروز جان اومد گفت سوئ تفاهم شده! پاک می شه! شایان جان ولی گویا حسابش کرده )

خب در اون مورد من يه توضيحي بدهم كه سو تفاهم رفع شود .

برادر شيان در آن تاپيك از سوي يكي از ادمين ها اخظار گرفته بود .
من ديدم اخطار را بررسي كردم و متوجه شدم كه دادن اخطار هم سو تفاهم بوده . با ادمين ها صحبت كردم و اخطار حذف شد . مورد مشابه براي مديران ديگر هم پيش آمده است .

خوبي مديران و ادمين ها اين فروم در اين است . اگر متوجه شوند كه اخطاري به دليل سو تفاهم بوده مي پذيرند و اخطار حذف مي گردد .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
خب در اون مورد من يه توضيحي بدهم كه سو تفاهم رفع شود .

برادر شيان در آن تاپيك از سوي يكي از ادمين ها اخظار گرفته بود .
من ديدم اخطار را بررسي كردم و متوجه شدم كه دادن اخطار هم سو تفاهم بوده . با ادمين ها صحبت كردم و اخطار حذف شد . مورد مشابه براي مديران ديگر هم پيش آمده است .

خوبي مديران و ادمين ها اين فروم در اين است . اگر متوجه شوند كه اخطاري به دليل سو تفاهم بوده مي پذيرند و اخطار حذف مي گردد .

برتري مديران اينجا نسبت به بقيه فرومها قويا تاييد ميشه!:happy:

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
به قول علی بوفالو: عجب!!
اخطارهای همه سوء تفاهم و اشتباهی بوده به جز اون چند تا کارت بیخودی که به من دادن... چقدر هم سرش دعوا کردیم ولی دریغ از توجه و رسیدگی...
208.gif

پ.ن: راستی برادر شیان، در مورد اون کارت زردی که تو این تاپیک گرفته بودی ولی حالا غیب شده چی داری بگی؟ نکنه اونم به خاطر سوء تفاهم بوده؟؟
63.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به قول علی بوفالو: عجب!!
اخطارهای همه سوء تفاهم و اشتباهی بوده به جز اون چند تا کارت بیخودی که به من دادن... چقدر هم سرش دعوا کردیم ولی دریغ از توجه و رسیدگی...
208.gif

پ.ن: راستی برادر شیان، در مورد اون کارت زردی که تو این تاپیک گرفته بودی ولی حالا غیب شده چی داری بگی؟ نکنه اونم به خاطر سوء تفاهم بوده؟؟
63.gif

من تو اون تاپیک کارت نگرفتم رفقای اسپمرت(مثل اون دارویکس) کارت گرفتن! (به دستور حضرت عالی اسپمینگ کردن تو تاپیکم مثل دسته گلم !خودت با ست چهار شروع کردی بقیه هم پشت سر فرمانده اومدن!)!در ضمن قیافه0اواتورم!) شبیه کسیه که تو تاپیکی که یه مدیر تو بحثش شرکت کرده شیطونی کنم که بعد کارت بگیرم!)احتمالا دچار خطای دیدی!وگرنه بهمن خان به بنده کارت زرد یا قرمز ندادن!(اگه میدادهم ناراحت نمی شدم چون اون موقع حتما کار خلافی کرده بودم!)
)
در مورد سوئ تفاهمم شاید اون ادمین می خواسته سیستم اخطارشو امتحان کنه! شاید خطای دید بوده! یا می خواسته به یکی دیگه کارت بده! (همین دیک چنی یکی از دوستاشو جای قرقاول گرفته بود با تیر زده بود چون مثل اینکه شبیه قرقاول بود! شاید منم شبیه کانگرو بودم !) هیچ دلیلی برا اون اخطار نبود!من فقط بخاطر یه مسئله کوچولو سه تا اخطار گرفتم!(متنشونم تو دوتا تاپیک قفل شده هست!)که همین جا هم گزاشتم!تو بخش فرهنگ هنرم احترامم از تو بیشتره (بین یوزرا!)رفقانم ده برابر توان! بر خلاف توهم تو ایگنور لیست نصف یوزرای اون بخش(فرهنگ هنر !!!!!) نیستم!خلاصه خیلی با حالم !!!!!!!!
15_3_40.gif

(خجالت نمی کشه روز روشن درخواست بن شدن یه یوزر معصوم وبی گناهو میکنی!)در مورد اون اخطارامم من یه لینک ف ل ت ر ش ک ن بر بچه ها گزاشته بودم تو لینک امضام که یهو یکی لوم داد!!!!!!!!!!سه تا کارت قرمز سرش گرفتم!(دوتاش تقصیر خودم بود!)خون جلو چشامو گرفته بود می خواستم برم سراغ شایان!
126fs2276283.gif

در مورد اخطاراتم اسپمیگ تو تاپیک دیگران یه جرم غیر قابل اغماضه !فقط موندم چه جوری دارویکسو بقیه که با طنابت رفتن تو چاه بن شدن! تو قصر در رفتی!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
من تو اون تاپیک کارت نگرفتم رفقای اسپمرت(مثل اون دارویکس) کارت گرفتن! (به دستور حضرت عالی اسپمینگ کردن تو تاپیکم مثل دسته گلم !خودت با ست چهار شروع کردی بقیه هم پشت سر فرمانده اومدن!)!در ضمن قیافه0اواتورم!) شبیه کسیه که تو تاپیکی که یه مدیر تو بحثش شرکت کرده شیطونی کنم که بعد کارت بگیرم!)احتمالا دچار خطای دیدی!وگرنه بهمن خان به بنده کارت زرد یا قرمز ندادن!(اگه میدادهم ناراحت نمی شدم چون اون موقع حتما کار خلافی کرده بودم!)
)
در مورد سوئ تفاهمم شاید اون ادمین می خواسته سیستم اخطارشو امتحان کنه! شاید خطای دید بوده! یا می خواسته به یکی دیگه کارت بده! (همین دیک چنی یکی از دوستاشو جای قرقاول گرفته بود با تیر زده بود چون مثل اینکه شبیه قرقاول بود! شاید منم شبیه کانگرو بودم !) هیچ دلیلی برا اون اخطار نبود!من فقط بخاطر یه مسئله کوچولو سه تا اخطار گرفتم!(متنشونم تو دوتا تاپیک قفل شده هست!)که همین جا هم گزاشتم!تو بخش فرهنگ هنرم احترامم از تو بیشتره (بین یوزرا!)رفقانم ده برابر توان! بر خلاف توهم تو ایگنور لیست نصف یوزرای اون بخش(فرهنگ هنر !!!!!) نیستم!خلاصه خیلی با حالم !!!!!!!!
15_3_40.gif

(خجالت نمی کشه روز روشن درخواست بن شدن یه یوزر معصوم وبی گناهو میکنی!)در مورد اون اخطارامم من یه لینک ف ل ت ر ش ک ن بر بچه ها گزاشته بودم تو لینک امضام که یهو یکی لوم داد!!!!!!!!!!سه تا کارت قرمز سرش گرفتم!(دوتاش تقصیر خودم بود!)خون جلو چشامو گرفته بود می خواستم برم سراغ شایان!
126fs2276283.gif

در مورد اخطاراتم اسپمیگ تو تاپیک دیگران یه جرم غیر قابل اغماضه !فقط موندم چه جوری دارویکسو بقیه که با طنابت رفتن تو چاه بن شدن! تو قصر در رفتی!
اولاً دوباره داری توهین می کنی. مواظب حرف زدنت باش. هر دفعه خودت صحبت رو به درگیری لفظی می کشونی بعد به من می گی اسپمر و بی تربیت.

دوماً اون اخطاری که تو تاپیک سریال افسران پلیس گرفتی رو pilot بهت داده بود نه ادمین. علتش هم توهین و بی احترامی بود و کاملاً مشخص بود که به خاطر آزمایش یا خطای دید صادر نشده. حالا نمی دونم چه اتفاقی افتاده که کارت زردت پاک شده.

سوماً من یا یوزرهای فرهنگ و هنر مشکلی ندارم که بخوان ایگنورم کنن. خودم هم کاربر همونجا هستم و تو کل اون بخش فقط تویی که هر فرصتی پیش میاد شروع میکنی به حملات لفظی علیه من. اگر هم بر فرض محال تو به چند تا از دوستات گفته باشی منو ایگنور کنن دلیل بر بالا رفتن احترام تو یا پایین اومدن ارزش من نیست، دلیلش رو باید در زخمهای کهنه جستجو کرد که هر چی فکر می کنم نمی دونم کجا بهت زخم زدم که تو هر فرصتی سرم خراب میشی.

چهارماً داریوش و رامتین اگه بن شدن به خاطر صریح گویی شون بود. مثل تو نبودن تا ببینن اوضاع خیطه صد و هشتاد درجه تغییر رویه بدن و بشن فدایی فروم. ضمناً محض اطلاعت باید بگم من خودم از چند قدمی بن دائمی برگشتم.

شماً همین الان هم که دارم منت میذارم جواب این آف تاپیکت رو میدم (همیشه خودت تاپیکا رو منحرف می کنی بعد به من میگی اسپمر) زیاد به عواقبش خوشبین نیستم. اگه میخوای دوباره بهت کارت ندن این بحث رو اینجا ادامه نده. بیا تو یکی از تاپیکای گفتگوی آزاد یا پی ام.

هفتماً هم عصر بخیر!

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
یاشار!
164.gif

اینقد به همه چیز زیادی توجه میکنی, و حساسیت نشون میدی, اخرش نتیجه ای جز خراب شدن وجهه خودت تو فروم نداره ها!!
306.gif

اینجور مسائل رو بیخیال شو لطفا! .. افرین..!
N_aggressive%20%2826%29.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دوماً اون اخطاری که تو تاپیک سریال افسران پلیس گرفتی رو pilot بهت داده بود نه ادمین. علتش هم توهین و بی احترامی بود و کاملاً مشخص بود که به خاطر آزمایش یا خطای دید صادر نشده. حالا نمی دونم چه اتفاقی افتاده که کارت زردت پاک شده.
من کارت زرد نگرفتم!و بهمن جان هرگز به بنده کارت ندادن!همینطور که گفتم اگه میدادن اصلا ناراحت نمی شدم!چون در اون صورت حتما حقم بود!;) (جهت جلوگیری از انحراف بیشتر تاپیک برسی اخطار از ادامه پاسخگویی اکیدا معذورم!);)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من یبار دیگه بگم تو همه عمرم کارت زرد نگرفتم!;)والبته از پست چهار یاشار شروع کرد اسپمیگ تو تاپیکم(لینکشو خودش گزاشته!)

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
سوال من از مدیریت این است که اگر در جایی قانونی وضع می شود اگر از طرف خود قانونگزار رعایت نشود دیگر چه ارزشی می تواند داشته باشد

طبق این سیستم اخطار شما هر پست سیاسی یا مذهبی 2 یا 4 امتیاز منفی دارد و برای بن کردن این میزان باید به حد -10 برسد

برای چی من برای یک پست سیاسی به مدت هشت روز بن شدم در حالی که قبل از آن سطح امتیاز منفی من صفر بود

البته در اینکه باز دلبخواهی عمل شده شکی نیست اما تعجب من در این است که مطلب ارسالی من مگر چقدر ناجور بوده که چنین تصمیمی را در پی داشته است

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
بابا بسه کوتاه بیاید ترو خدا حالا یکی 4 تا کارت گرفته یا یکی 7 تا تموم شده رفته باید واقعیت رو پذیرفت

دیگه هرچی بوده تموم شده رفته اینجا اومدیم که ایراد این سیتم رو بگیم که خوبه و ایرادش چیه تا رفع بشه نه اینکه با هم دعوا کنیم

یه صلوات بفرستید کوتاه بیاید

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اسم گفتگوي ازاد بد دررفته نترس نميگيري كارت اونجا مواظب باشي:D

اقا راستی یه تاپیکی بود توی بخش گفتگوی آزاد که شما توش جک و SMS می ذاشتین کجاست ؟ چه بلایی سرش اومده ؟

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
:(
به عنوان یک کاربر فعال اولین بار توی تاپیک یک نفر یک کارت قرمز گرفتم !
این خیلی بی انصافیه !
باید کارت زرد می دادید جناب شایان !

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بهتره که بعضیا رو که الکی خاله زنک میشن تو تاپیک ها و نقش مامان عروس رو باضی میکنن کارت 7 رنگ بگیرن هیچ با تکپا از انجمن بشوتیمشون بیرون
عزیز دل من شما که انتقاد پذیر نیستید !! همه ی ملت فهمیدن کار شما چه جوریه ولی اصلا" زیر بار حرفشون نمی رید !

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
من کارم هر جوری هست به خودم مربوطه
مگه من اصلا میدونم تو چیکار میکنی ؟
تا حالا تو کارت تو دخالت کردم ؟
البته واسه هیچ فرقی نمیکنه شما و اعضای این انجمن چه جوری در مورد کار من فکر میکنید چون زرره لطمه به کار من نمیزنه

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
چرا مدیران مثلا بخش موسیقی،ماهواره و... در بخش گفتگوی آزاد اقدام به حذف تاپیک ها میکنند. مگر بخش گفتگوی آزاد مدیر ندارد ؟
اگر قرار باشه هر مدیری با هر سلیقه ای در بخش گفتگوی آزاد تاپیک ها را حذف و ویرایش کند که دیگر گفتگوی آزادی نمی مانند.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
تعدادی از مدیران ، با حفظ سمت :D مدیر بخش آزاد هم هستند. یعنی اگر کسی در بخش آزاد تاپیکی رو حذف یا ادیت هر کار دیگه‌ای انجام میده ، پس مدیر اون بخش هم هست.

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام

جناب شایان خان

نمی دانستم که کجا با شما صحبت کنم , بهترین مکان همین تاپیک است . . .

به ایمیلی که نزد شما ارسال کرده ام توجه نمی کنید و پاسخی نمی دهید ؟ حدودا 2 هفته پیش .

حدا اقل اگر جوابتان به آن ایمیل منفی بود یک " نه " می گفتید .

ممنون .:happy:

این ایمیل بود : endofquality @ yahoo . com

بالا