برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر پيرامون بازيهای xbox360

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی گوگل سرچ کن ... اگه پیدا نکردی برو یاهو و اگه
من اين بازيرو يه 3 هفته آی هست تموم کردم ..شايدم بيشتر.....
کلاً خيلی ترسناک نيست ، مثلاً حالو هوای condemnedo نداره..ولی يه 2 3 تا مرحله هست
که تو خيالاته darknesess وارد جهنم میشی...محيط اون مرحله محيط فوقولعاده خوفيه !!!
حالا بهش برسی متوجهش میشی......تا حالا همچين محيط رعب اوريو تو هيچ بازی کامپيوترت
تجربه نکردم...البته فقط محيطهای جهنمش منظورم هست

من که condemnedo رو بازی کردم و از استرس جونم در اومد :D

فعلا ولش کردم و دارم چیزهای دیگه رو بازی میکنم....:D:blink:

ولی Darknesess رو هنوز بازی نکردم...

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز که به LIVE وصل شدم تبلیغ 2تا بازی رو اونجا دیدم که زده بود Arrival
Recident Evil 5 , Ace Combat 6
این 2تا بازی که بیاد دیگه XBOX360 میترکونه به نظر من...
کسی PS نمیگیره دیگه :D

daryoushkaka

Registered User
لایک‌ها
2
من امروز که به LIVE وصل شدم تبلیغ 2تا بازی رو اونجا دیدم که زده بود Arrival
Recident Evil 5 , Ace Combat 6
این 2تا بازی که بیاد دیگه XBOX360 میترکونه به نظر من...
کسی PS نمیگیره دیگه :D

سعید جون الان فعال کردم برام پیغام بده
عزیز این ایدی منه:daryoosh_m56
اگه میتونی منو ادد کن سوالهای زیادی ازت دارم:blush:
این بازی ترسناکم عجب چیزیه من که فقط جرات میکنم صبح بازی کنم:4:
شوخی کردم:cool:

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعید جون الان فعال کردم برام پیغام بده
عزیز این ایدی منه:daryoosh_m56
اگه میتونی منو ادد کن سوالهای زیادی ازت دارم:blush:
این بازی ترسناکم عجب چیزیه من که فقط جرات میکنم صبح بازی کنم:4:
شوخی کردم:cool:

الان نمیرسم برم تو یاهو...
آی دی یاهوی من اینه : Saeed_professional
اونو اد کن و هر سوالی داشتی بپرس;)

راستی بچه ها فکر نکنم دستگاه ها بن بشن...
من توی لایو بودم که بازی Call of Duty3 رو اجرا و بازی کردم...ولی مشکلی پیش نیومد...:blink:

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62

من توی لایو بودم که بازی Call of Duty3 رو اجرا و بازی کردم...ولی مشکلی پیش نیومد...:blink:

مارو كه بن كردن:hmm:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888

به احتمال بسيار زياد ديسک dvd شما stealth شده بوده

daryoushkaka

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها راستی بازی کرایسس برای 360 میاد؟
میگن گاد اف وار 3هم از انحصار پلی 3 در اومده البته اینو شنیدم از دوستام

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
بچه ها راستی بازی کرایسس برای 360 میاد؟

سازنده هاي CRYSIS اعلام كردند كه فعلا تمركزشون رو روي نسخه PC گذاشتن اما هيچ بعيد نيست كه در آينده نزديك شاهد پورت شدن اين بازي براي كنسولها باشيم.
در مورد GOW3 هم فعلا هيچ خبر موثقي مبني بر پورت شدن اون واسه 360 به بيرون درز نكرده و احتمال پورت شدنشم بسيار كمه.يه سونيه و يه GOW و يه KILLZONE!!!اينارم از دست بده كه ديگه...تازه همين امروز ديويد جيف اعلام كرد كه او و همكارانش كه يه تيم 20 نفري هستن در شركتشون دارن روي سه عنوان انحصاري PS3 دارن كار ميكنن كه يكي از اونا همين GOW3 بيد!!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
از اون حرفها بودا !!!!

خوب اینی که الان گفتید یعنی چی؟!؟!

stealth کردن يه ديسک يعنی اين که ديسک کپی شما بسيار شبيهه ديسک ارجينال میشه
و تشخيص اين که ديسک کپی هست يا ارجينال بسيار سخت میشه...که اکثر کنسولهايی که
بن شدن ديسک بازيشون stealth نشده بوده...البته 100% نمیشه نتيجه کلی گرفت
از اين قضيه

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
واقعاً نمیدونم چرا حرفی از bioshock کسی نمیزنه !! بابا مثلاً 10 11 روز ديگه داره ريليز میشه ها....
تا الان 3 سايت معتبر به اين بازی امتياز دادن که هر 3 سايت امتياز کامل رو به اين بازی دادن
مطمئن باشيد يکی از بهترين fps های تاريخ رو تا چند روز آينده بازی خواهيد کرد....بايد از الان براش لحظه شماری کرد
گيمرهای pc تا اون روز حتماً کامپيوترشون رو تقويت کنن چون با کارتهای سری 6 نمیشه از بازی لذت برد ، شايد اجرا بشه ولی مطمئناً با افت فريم زيادی مواجه خواهيد شد...xbox360 دارهام که غمشون نباشه ...ps3 دارهام حصرتشو بخورن:happy:

سيستم مورد نياز برای pc

Minimum Requirements

CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM - 1GB
Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card - 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space - 8GB free space

Recommended Requirements
CPU - Intel Core 2 Duo processor
System RAM - 2GB
Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

mr fausty

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعاً نمیدونم چرا حرفی از bioshock کسی نمیزنه !! بابا مثلاً 10 11 روز ديگه داره ريليز میشه ها....
تا الان 3 سايت معتبر به اين بازی امتياز دادن که هر 3 سايت امتياز کامل رو به اين بازی دادن
مطمئن باشيد يکی از بهترين fps های تاريخ رو تا چند روز آينده بازی خواهيد کرد....بايد از الان براش لحظه شماری کرد
گيمرهای pc تا اون روز حتماً کامپيوترشون رو تقويت کنن چون با کارتهای سری 6 نمیشه از بازی لذت برد ، شايد اجرا بشه ولی مطمئناً با افت فريم زيادی مواجه خواهيد شد...xbox360 دارهام که غمشون نباشه ...ps3 دارهام حصرتشو بخورن:happy:

سيستم مورد نياز برای pc

Minimum Requirements

System RAM - 1GB
Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).

Recommended Requirements
System RAM - 2GB
Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)
منتظرییییم ;)

youtube trailer
youtube.com/watch?v=wD_u06UYc40

wiki
http://en.wikipedia.org/wiki/Bioshock

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سيستم مورد نياز برای pc

Minimum Requirements

System RAM - 1GB

Recommended Requirements
System RAM - 2GB

من تریلرش رو که دیدم بهش میاد چیز جالبی (توپی) باشه:D

حالا ببینیم 11 روز دیگه منتشر میشه یا نه...

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
نميدونم چند نفر از دوستان x360 دارن.اگر كساني مايل هستن كه بازيهاشون تبادل كنن ليست بازيهاي خودشون رو بزارن.

mr fausty

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميدونم چند نفر از دوستان x360 دارن.اگر كساني مايل هستن كه بازيهاشون تبادل كنن ليست بازيهاي خودشون رو بزارن.

با share کردن بازیهای x360 موافقم .

میشه وقتی که پا گرفت و پایه های ابتدایی این حرکت رو شناختیم یه موضوع هم واسش باز کنیم تا مطالب یه جا متمرکز شه

در صفحه دیگری در همین فروم فیلم ها و سریالهای مشهورو share میکنن البته با فروش ارزان قیمت ولی در باره این بازیها چون همه دستگاه رایتر دی وی دی و دی وی دی های خام ۹ در ااختیار ندارند نمیشه این کار را کرد !!!

موضوع دیگه اینه که یک سری بازی ها مشهورند و خیلیها همون یک سری بازی را قبلا پول دادند و خریده اند و تقریبا همه دارند !!! پس در این مورد شیر کردن معنی نمیده مگر در بازیهای خاص و جدید در آینده

یه سری مورد دیگه هم پیش میاد که بعدا میشه روش بحث کرد مثلا بعضی بازی ها شیر کردنی نیستند و باید باشند تا بازی کنیم و تمومی ندارند مثل virtua tennis و ... :p:D
و البته بازی هایی رو میشه تبادل کرد که خودمون بخش داستانیش رو تموم کردیم و البته بنده هنوز یک ماه از خرید x360 نمیگذره و هنوز هیچ کدوم از بازی های زیر رو تا تهش نرفتم :blink:
چند روز دیگه هم که قراره bioshok بیاد :blush:
بازی های من

(دارم ردیف دوم رو با آماتور تموم میکنم )DiRT
gears of war (act3)
splinter cell DA (تازه از آب در اومدم و یکی رو خفه کردم تقریبا هنوز بازی رو شروع نکردم !!!)
GRAW2 (ماموریت دوم هستم )
DOA4
virtua tennis 3
(تقریبا تموم داره میشه )call of duty 3
winning eleven X
NFS carbon (الکی گاز میدم )‌

:p

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
البته يه تاپيك مجزا براي share كردن بازيهاي در بخش بازيهاي كامپيوتري وجود داره.من گفتم چونكه تعداد 360 دارامون كمتره بيايم بصورت مستقيم تبادل كنيم.ولي با دوستان كه صحبت كردم ديدم بهتره كه ليست بازياي360 رو به مسئول اون تاپيك don thomas بديم.

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با share کردن بازیهای x360 موافقم .

میشه وقتی که پا گرفت و پایه های ابتدایی این حرکت رو شناختیم یه موضوع هم واسش باز کنیم تا مطالب یه جا متمرکز شه

در صفحه دیگری در همین فروم فیلم ها و سریالهای مشهورو share میکنن البته با فروش ارزان قیمت ولی در باره این بازیها چون همه دستگاه رایتر دی وی دی و دی وی دی های خام ۹ در ااختیار ندارند نمیشه این کار را کرد !!!

موضوع دیگه اینه که یک سری بازی ها مشهورند و خیلیها همون یک سری بازی را قبلا پول دادند و خریده اند و تقریبا همه دارند !!! پس در این مورد شیر کردن معنی نمیده مگر در بازیهای خاص و جدید در آینده

یه سری مورد دیگه هم پیش میاد که بعدا میشه روش بحث کرد مثلا بعضی بازی ها شیر کردنی نیستند و باید باشند تا بازی کنیم و تمومی ندارند مثل virtua tennis و ... :p:D
و البته بازی هایی رو میشه تبادل کرد که خودمون بخش داستانیش رو تموم کردیم و البته بنده هنوز یک ماه از خرید x360 نمیگذره و هنوز هیچ کدوم از بازی های زیر رو تا تهش نرفتم :blink:
چند روز دیگه هم که قراره bioshok بیاد :blush:
بازی های من

(دارم ردیف دوم رو با آماتور تموم میکنم )DiRT
gears of war (act3)
splinter cell DA (تازه از آب در اومدم و یکی رو خفه کردم تقریبا هنوز بازی رو شروع نکردم !!!)
GRAW2 (ماموریت دوم هستم )
DOA4
virtua tennis 3
(تقریبا تموم داره میشه )call of duty 3
winning eleven X
NFS carbon (الکی گاز میدم )‌

:p

من یکی که میخواستم اکانت Gold بگیرم که بشینم باهاش بازی کنم ، که الان فرتی بن میکنن...
واگرنه Gears of war اصلش برای Live هست .... این چیزی که ما بازی میکنیم تمیرینه در اصل :D

یا مثلا Call Of Duty 3 هم روی Live خیلی کیف میده:D

حالا بجز این حرف ها ، من هم اینا رو تموم کردم :
gow
Call of duty 3
prince of carriben
most wanted
carbon
street houmecurt
Lost Planet

بقیش هم که شیر کردنی نیست , مثل :
FIFA 07
WWE 07
همون HomoeCurt که بالا نوشتم...
NBA

بازیهای 2 نفره رو که اصلا من یکی شر نمیکنم....چون میخوام بازی کنم

بازی یک نفره هم میرم فقط چیزهای توپ رو میگیرم ، پس همه دارن.

به نظر من یکی که شر کردن بیهوده هست...بجز برای کسی که تازه دستگاه رو خریده و بیاد از بقیه بازی بگیره...

واگرنه Xbox باز ، همه بازیهای توپ رو داره....

بالا