برگزیده های پرشین تولز

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,075
یکی از دوستانم که در کارگزاری کار می کند گفت که دیگر دوره ی آن سودهای یهویی و پیش برنده تمام شده و به علت اینکه مردم عادی خیلی ورود کردند به بورس دیگر سودها و ضررهای بیش از حد نخواهیم داشت . و همینطور کم کم و یکی در میون مثلا جوری که امروز یک سهم مثبت می شود و فردا دیگری و پسفردا یکی منفی و یکی مثبت و اینجور حالتی خواهد بود .
دوستان این نظر رو تایید می کنید ؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یکی از دوستانم که در کارگزاری کار می کند گفت که دیگر دوره ی آن سودهای یهویی و پیش برنده تمام شده و به علت اینکه مردم عادی خیلی ورود کردند به بورس دیگر سودها و ضررهای بیش از حد نخواهیم داشت . و همینطور کم کم و یکی در میون مثلا جوری که امروز یک سهم مثبت می شود و فردا دیگری و پسفردا یکی منفی و یکی مثبت و اینجور حالتی خواهد بود .
دوستان این نظر رو تایید می کنید ؟

سودهای کذایی برای آلوده کردن تعداد بیشتری از مردم و جمع آوری نقدینگی بود حالا حکومت دست برتر داره کارش انجام داده و نشسته کنار مردم دست تو جیب هم کنن :) این وسط هر روز کاسب میشه بدون درد و خونریزی :rolleyes: اگر توجه کنید پیاده **** حکومت صدایی نداره خاموش شده مردم که به تله افتادن کارشون تمام شد.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوستان من کارگزاریم ملیه بخوام مفید هم داشته باشم دوباهر باید سجام ثبت نام کنم و بعد اهراز هویت و داستاناش یا روش دیگه ای هم هست؟ بعد بین مفید و اگاه کدوم بهتره؟

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
دوستان جریان این خبر چیه!؟

عرضه بلوکی پالایشی‌ها
درحالی که در بازار سرمایه همه منتظر عرضه دومین ETF دولتی در پایان تابستان با حضور شرکت‌های پالایشی هستند، سازمان خصوصی سازی، امروز آکهی عرضه بلوکی شپنا، شتران و شبندر را منتشر کرد!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
دوستان من کارگزاریم ملیه بخوام مفید هم داشته باشم دوباهر باید سجام ثبت نام کنم و بعد اهراز هویت و داستاناش یا روش دیگه ای هم هست؟ بعد بین مفید و اگاه کدوم بهتره؟
برای سجام فقط یکبار ثبت نام و احراز هویت کافی هست ولی برای هر کارگزاری باید ثبت نام و احراز هویت مربوط به همان کارگزاری انجام شود.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
کسی از دوستان در مورد بانکی ها نظری نداره ؟

اساتید کسی هست تصویر زیر رو برای من تشریح کنه ؟
Untitled.jpg

Last edited:
  • Like
Reactions: hsn

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
دوستان جریان این خبر چیه!؟

عرضه بلوکی پالایشی‌ها
درحالی که در بازار سرمایه همه منتظر عرضه دومین ETF دولتی در پایان تابستان با حضور شرکت‌های پالایشی هستند، سازمان خصوصی سازی، امروز آکهی عرضه بلوکی شپنا، شتران و شبندر را منتشر کرد!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

در کل مشکل خاصی نیست. نهایتش اینه که درصدی که قرار بوده تو etf دوم باشه کمتر میشه و در اصل ماجرا تغییری حاصل نمیشه. یعنی صندوق در نهایت چه با 4 سهم چه 2 سهم سرجاش خواهد بود. همچنین یه کشف قیمتی کوتاه مدت در صورت پیدا شدن خریدار هم صورت میگیره. در این فروش بلوکی قیمت کف هر سهم شبندر 6007 تومان، هر سهم شتران 5982 تومان و هر سهم شپنا 5919 تومان مشخص شده است. پیش‌بینی تحلیل‌گران این است که عرضه بلوکی این پالایشگاه‌ها نیز همانند شبریز بدون خریدار باقی می‌ماند.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
نمونه ای از سهم هایی که با خوشحالی و احساس زرنگی در همین 2، 3 ماه اخیر فروختم:

قثابت - 6401 تومن - قیمت روز: 15134 تومن
فسرب - 8400 تومن - قیمت روز: 18400 تومن
رکیش - 1232 تومن - قیمت روز: 2908 تومن
وسکاب - 307 تومن - قیمت روز: 900 تومن
کیسون - 1351 تومن - قیمت روز: 2955 تومن
فولاد - 837 تومن - قیمت روز: 2037 تومن

در سهم های درست و حسابی که پتانسیل دارن یا بنیادی هستن یا اگر هم نیستن خبرهای مثبتی پشتشون هست سهامداری کنید که مثل من پشیمون نشید. تثبیت شاخص بالای 2 میلیون، رکورد تزریق نقدینگی در هفته اخیر، بالا رفتن قیمت دلار (متاسفانه)، صندوق های دولتی آتی، تصویب طرح دوفوریتی مجلس جهت الزام به اعمال افزایش سرمایه از محل صرف سهام همه و همه نشان از مدار صعودی بورس داره.

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
سلام ببخشید سوالی داشتم من حدود 8 میلیون پس انداز دارم به نظرتون صبر کنم بیشتر بشه سکه بخرم یا این 8 میلیون رو وارد بورس کنم؟؟
هیچ تجربه بورسی ندارم
این 8 میلیون رو با بورس تا آخر سال میتونم سی چهل میلیون کنم؟؟

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
حیف فولاد که فروختی..خبرای خوبی در راه داره
نمونه ای از سهم هایی که با خوشحالی و احساس زرنگی در همین 2، 3 ماه اخیر فروختم:

قثابت - 6401 تومن - قیمت روز: 15134 تومن
فسرب - 8400 تومن - قیمت روز: 18400 تومن
رکیش - 1232 تومن - قیمت روز: 2908 تومن
وسکاب - 307 تومن - قیمت روز: 900 تومن
کیسون - 1351 تومن - قیمت روز: 2955 تومن
فولاد - 837 تومن - قیمت روز: 2037 تومن

در سهم های درست و حسابی که پتانسیل دارن یا بنیادی هستن یا اگر هم نیستن خبرهای مثبتی پشتشون هست سهامداری کنید که مثل من پشیمون نشید. تثبیت شاخص بالای 2 میلیون، رکورد تزریق نقدینگی در هفته اخیر، بالا رفتن قیمت دلار (متاسفانه)، صندوق های دولتی آتی، تصویب طرح دوفوریتی مجلس جهت الزام به اعمال افزایش سرمایه از محل صرف سهام همه و همه نشان از مدار صعودی بورس داره.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
اگر بیاری تو بورس بهتره..چون الان سکه ۱۱ تومنه و با ۸ تومن حتی یک سکه هم نمبتونی بخری..بورس هم اگر بدونی چه سهمی رو در چه زمانی بخری سود قابل قبولی داره
سلام ببخشید سوالی داشتم من حدود 8 میلیون پس انداز دارم به نظرتون صبر کنم بیشتر بشه سکه بخرم یا این 8 میلیون رو وارد بورس کنم؟؟
هیچ تجربه بورسی ندارم

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
هیچ تجربه بورسی ندارم

سلام. در حالت تئوریک این احتمال وجود داره که بشه ولی نه بدون هیچ تجربه بورسی. مگر در یک حالت: شانس. یعنی بر حسب اتفاق سهمی انتخاب بشه که تا پایان سال 4 الی 5 برابر رشد کنه. قطعا سهم هایی هستند که چنین سودی خواهند داد ولی کی میدونه کدوم سهم ها هستن!؟ هیچ کس. به جای این درصد سنگین سود فرضی ملاک رو بیار پایینتر چون قطعا سرخورده خواهی شد. با 8 میلیون به صورت کم ریسک میتونی صندوق های دولتی و عرضه های اولیه رو بگیری و به امید یک سود حداقل 100% باشی. حداکثرش هم با خداست و هیچکس خبر نداره.

منظور از فولاد اینه ؟ فعلا که متوقفه , باز شد خرید بزنم ؟

منظور همینه. نظر خاصی راجع به خریدش ندارم. سهم ارزشمندیه که در منفی 5 خریدش جذابه و این مدت که بین 1900 الی 2400 نوسان داشته به همه راه داده. باید دید چطور باز میشه. اگر در بازگشایی درصد مثبت نامعقولی خورد و بالا باز شد اصلا نخر تا بعد چند روز بیاد پایینتر. اگر معقول باز شد به دید حداقل 6 ماه بخر. سهم کوتاه مدتی نیست.

حیف فولاد که فروختی..خبرای خوبی در راه داره

رو قیمت بالاتر مجدد خریدم. افسوس که بی موقع فروختم و بالاتر مجدد گرفتم. مثل فاراک که فروختم و حالا مجدد در قیمت بالاتر باید بخرم.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
زمان انجام معاملات بعدازظهری‌ها

#دارایکم 12:35 تا 13:45

#غزر 12:55 تا 13:55

#سیتا از 12:45 تا 13:45

#خودرو از 12:35 تا 13:35

#شستا از 14 تا 15

پ.ن: شستا که میاد حمید آقا هم به تاپیک سر میزنه :دی

@Hamid2day
آخ گفتی

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
حمید خان #امین حداکثر ۱۶۱ و #شاروم حداکثر ۱۶ سهم به هر فرد تعلق گرفته
بچه ها عرضه های این هفته چطوریا بودن؟
چقدر به کد رسید؟

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
[emoji3532][emoji118] خبر فوری ...

[emoji837][emoji838][emoji835]️[emoji118] عرضه هر سهم #امین حداکثر 161 سهم

[emoji841][emoji118] به گزارش #کانال_عرضه_اولیه، در جریان عرضه اولیه سهم " #امین " به هر کد (نفر)، حداکثر 161 سهم درقیمت 10400 ریال (سقف قیمت) ، تخصیص یافته است. (حدود 168 هزار تومان ).

بالا