برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ,Wireless,Wimax و ADSL داتک

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز

زنگ زدم همینی که به شما گفتن به من هم گفتن . می گن این نویز مشکل مخابراتیه زنگ زدم اعلام خرابی تلفن دادم ببینم مشکل حل میشه یا نه .

نه بابا
شما خرابی تلفن چیکار داری .. این وظیفه خودشونه درست سرویس بدن
شما زنگ بزن 88510008 بگو اینجوریه و بعد یکم تند صحبت کن و بگو میشه وصل کنید آقای نجفی مدیر بخش adsl
وقتی وصل کرد به ایشون توضیح بده و بگو اینطوریه
خودشون باید یکی رو بفرستن مخابرات برات درست کنه و اگه نشد طرف بیاد از تو خونتون تست کنه
هر چقدر زود تر با اقای نجفی تماس بگیری زودتر مشکلت حل میشه
بهش بگو کار هات مونده و مشکل برات پیش میاد و .... از این چیزا که زود انجام بدن
مال منم اینطور بود سر 13 روز درست شد .. یعنی قرار داد 8 ام بود ولی 13 وصل شد
اونقدر زنگ زدم خسته شدن :lol:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
داتک - منطقه ي شيخ فضل الله نوري - فعلا اوضاعش خوبه و مشکلي نيست
ph34r.gif

منم که معرف حضور همگان هستم با جناب شيخ فضل الله خان! اين منطقه ترافيک واقعا بالايي داره و تا حالا دو بار (به وقت مشترک شدن من از 30 فروردين سال 1385 تا حالا) دچار کمبود پهناي باند و افت وحشتناک سرعت در زمان شلوغي شده (که البته يکبارش بر ميگرده به شاهکار حضرات در ممنوع کردن سرعت بيشتر از 128 - چرا ما به بيشتر از اين سرعت نياز نداريم؟ مگه وقتمونو از سر راه آورديم تا بشينيم سماق بمکيم تا هلک هلک فلان چيز دانلود شه، اگه اصلا دانلود شه >_<- که سرعت همه ي يوزراي داتک به يکباره نصف شد، حالا اونا که منطقه شون خلوت بود فقط سرعتشون نصف شد، مال ما که شلوغ بود همون نصف هم به يک چهارم کاهش پيدا کرد و فکر کنم حدودا دو ماه طول کشيد تا به حالت عادي برگشت) ولي از اون زمان تا حالا - بزنم به تخته، اسپند دود کنم براش - دچار مشکل حاد نشده، فقط يه مدت سرعت ارسال (آپلود) رسيده بود به 4 کيلو و کمتر که بعد از يکي دو هفته درست شد، يه مدت هم سرعت دانلود از تورنتم از ساعت 7-8 صبح تا 6 بعد از ظهر محدود شده بود انگار چون از ساعت 6 بعد از ظهر همه چي عادي ميشد تا صبح و بعد دوباره سرعت همون تورنت با همون سيدها و پيرها به 1/4 کاهش مي يافت. دانلود معمولي هم گاهي سرعتش مياد پايين ولي بعد که با بقيه چک مي کنم مي بينم که ظاهرا مشکل سراسري بوده و همون ساعت، مثلا يوزر فلان شرکت هم مشکل کاهش سرعت رو داشته (منتها با توجه به نوع منطقه ي ما کاهش سرعت خيلي محسوستر از بقيه ي جاهاست).

ولي يه مشکلي که منو به کشتن داده و هنوزم حل نشده، مشکل لينکه که هر چند وقت يک بار جني ميشه و ممکنه در طول روز 10-15 بار قطع و وصل شه. تهرانشهر جان گفتند مربوط به مخابرات ميشه، داتک گفت مربوط به ريفرش شدن سرورهاشونه، حالا من اين وسط موندم و اين مشکل ظاهرا لاينحل! واقعا از شنيدن اون صداي دينگ به هنگام قطع شدن لينک و ديدن اون مسج بالون که ميگه Local Area Connection - A network cable is unplugged متنفرم (اگه دستم به اوني که اين کابل شبکه رو از پريز ميکشه بيرون برسه
129fs3656653.gif
!!!!)

توضيحات اضافه:

شرکت بهار سامانه تو مجتمع ما آگهي کرده بود و من با اونا که نمايندگي داتک بودند - و خيلي هم خوشحال شدم که فهميدم مال داتکند چون از دايل آپ داتک هميشه استفاده مي کردم و کاملا راضي بودم - در تاريخ 16 فروردين قرارداد بستم براي سرويس 128 کيلوبيت تا شايد بعد ارتقا سرويس بدم. مودم USB و مال شرکت في نت بود به قيمت 35 هزار تومان و خيلي کوچولو موچولو و جمع و جوره. بعد ما هي سماق مکيديم و صبر کرديم و زنگ زديم که آقا پس چي شد تا اينکه يه روز ديدم تلفنمون قطع شده، هيچ صدايي نيست، البته اين خط ما دست به قطع شدنش خيلي خوبه و مخابرات هر چند وقت يک بار حالي بهش ميده!! با پيگيري ها (اون شماره ي خرابي تلفن به درد نمي خوره چون از اون طرف شماره تونو ميگيرند و وقتي مي بينند داره بوق ازاد ميزنه ميگن درسته و مشکلي نيست در صورتيکه مشکلي هست @_@) تلفن وصل شد و در روز 30 فروردين خبر دادند که خطمون آماده شده و مي خوان بيان براي نصب (يعني 14 روز اين رانژه کردن طول کشيده)،

ساعت 4-5 بعد از ظهر بود که اومدند و کابل کشي به پريز مربوطه نموديم و مودم رو وصل کردند و اينستال نمودند و چشم دوختند به اين چراغ لينک تا ثابت بشه، ولي حالا مگه ثابت ميشد، چندين بار با داتک تماس گرفتند که مگه اين خط و اي پي آماده نشده و گفتند چرا درسته، ولي اين چراغ ثابت نشد که نشد، چند تا آپارتمان ديگر هم درش با اين مشکل مواجه شده بودند و چند جا هم بدون مشکل وصل شده بود تا اينکه سرانجام معلوم شد مشکل از دوشاخه ي ضد برقه و با تعويض آن با يک سوکت معمولي، چراغ لينک ثابت شد و ما ADSL دار شديم. يه اسپليتر ايسوز هم به مبلغ 4500 تومان (يا همين حدودا!) بهمان دادند که اين نويزگيره و البته نيازي هم بهش نيست ولي بعدا فهميدم که چجور هم بهش نياز هست و از ملزوماته!

سرعت 128 من در اون زمان با دانلود منيجر به 14-15 هم مي رسيد و مشکلي نبود، بعد گفتند 128 ديگه نميدن و 256 شده و ما هم گفتيم خوب چه بهتر و شديم 256. همه چيز خوب بود تا اينکه ديدم هر روز داره از سرعتم کم ميشه تا يه روز شد ديدم سرعت دايل آپ بيشتر از اينه و مجبور شدم برم 4 تا کارت اينترنت بخرم تا به کارام برسم
wacko.gif
. ولي شارژ رو مي دادم و هي مي ناليدم که اين سرعت ما چرا درست نميشه (تو اون تاپيک اوضاع و احوال، تاريخچه ي ناله هاي من هست!) تا اينکه يه شب تلفن باز قطع شد و بعد فهميدم همه ي پيش شماره هاي 8 فقط قطع شدند و وقتي که وصل شد معجزه شده بود. سرعت من از 1کيلوبايت رسيده بود به 25، انقدر ذوق زده شده بودم که ساعت يک بعد از نيمه شب شروع کردم به جيغ زدن که سرعتم درست شده!! يه 2-3 روز همينجوري بود بعد يه هفته دچار نوسان شد ولي بعدش درست شد و ثابت موند و زندگي واقعا شيرين بود تا طرح مسخره ي سرعت براتون خوب نيست مطرح شد و همه چي کن فيکون شد و باقي ماجرا که شرحش در بالا رفت.

نکته ها:

در زمان تبديل شدن از سرويس 128 به 256 هم دچار مشکل شدم که 4 دقيقه تبادل اطلاعات داشتم، بعد براي 10 دقيقه همه چي قطع ميشد و باز دوباره 4 دقيقه ترنسفر داشتم و بعد باز قطع ميشد. زنگ زدم داتک که به دادم برسيد و يک آقاي خيلي خوبي که نميدونم اسمشون هم چي بود گفتند IP تونو عوض مي کنم ببينيد مشکلتون حل ميشه يا نه و مشکل من حل شد. به همين سادگي، به همين خوشکزگي ^.^

يک بار هم ما شارژ را داديم ولي صاف روز سوم ماه ديديم لينکمان قطع شده و وصل نميشه (همون موقع آن طرف خيابان را هم داشتند براي کابل کشي مي کندند و گفتم لابد به خاطر اينه) ولي بعد که نزديک 4 ساعت گذشت و خبري نشد زنگ زدم به بهار سامانه که اين لينک من چرا قطع شده و اونام گفتند الا با داتک چک مي کنيم و چند دقيقه بعدش ديدم لينکم وصل شد، بعد معلوم شد که يادشون رفته سرويس ما را تمديد کنند و براي همين قطع کرده بودند @_@ البته دو بار ديگه هم من تجربه ي قطعي لينک چند ساعته رو داشتم و هر دوبار هم همزمان شده بود با يک اتفاق ديگه، مثلا همسايه ي کناري داشت جاصابوني به ديوار حمومش ميزد و دريل ميکرد، لينک من براي 3 ساعت و نيم مرحوم شد. يک بار ديگه هم وسط خيابون رو داشتند دريل مي کردند، باز لينک من چند ساعت قطع بود. حالا نميدونم اون دفعه ها هم يادشون رفته بود سرويس منو تمديد کنند و قطع کرده بودنش يا واقعا به اين نويزها مربوط ميشده
306.gif

ديگه فکر نکنم چيزي از تجربياتم باقي مونده باشه که نگفته باشم
rolleyes.gif

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
داتک - منطقه ي شيخ فضل الله نوري - فعلا اوضاعش خوبه و مشکلي نيست
ph34r.gif

ولي يه مشکلي که منو به کشتن داده و هنوزم حل نشده، مشکل لينکه که هر چند وقت يک بار جني ميشه و ممکنه در طول روز 10-15 بار قطع و وصل شه. تهرانشهر جان گفتند مربوط به مخابرات ميشه، داتک گفت مربوط به ريفرش شدن سرورهاشونه، حالا من اين وسط موندم و اين مشکل ظاهرا لاينحل! واقعا از شنيدن اون صداي دينگ به هنگام قطع شدن لينک و ديدن اون مسج بالون که ميگه Local Area Connection - A network cable is unplugged متنفرم (اگه دستم به اوني که اين کابل شبکه رو از پريز ميکشه بيرون برسه
129fs3656653.gif
!!!!)
پرشیانا جان مگه وقتی لینک شما قطع میشه LAN هم Unplug میشه!؟

لینک منم در روز شاید یکی دوبار ریست بشه ولی شبکه Unplug نمیشه!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
لینک من قطع نمیشه اصلا تو منطقه شهید ایت ..
ولی سرعتم شدیدا بد بود و پینگ روی گوگل از 100 تا 1 ردصد لاست و روی یاهو و دو سه تا سایت به ترتیب 3 تا و 3 و 8 تا لاست بود
سرعت شدیدا نوسان داره و از 5 تا 11 میچرخه
آپلود مثل همیشه 12 و یا 11 و خورده ای هست
فقط دانلود مشکل دارم

زنگ زدم شرکت گفتن شاید worm داری و .. که من همیشه سیستم انتی ویروسم به روز هست و میخواست بپیچونه گفت اپلودت 2 برابر دانلودت هست و شاید مشکل داری که گفتم اپلود زیاد میکنم ولی نه در اون حد که 2 برابر باشه

بعد گفت ارجا میدم به بخش فنی پیگیری کنن .. به نظرتون کاری می کنن؟
تا چند روز پیش ثابت روی 11 و خورده ای دانلود داشتم
راستی الان بعضی مواقع یاهو مسنجرم خود به خود بسته میشه .. مثلا میام خونه می بینم بسته شده

رو مونیخ

رو لندن

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سرعت شدیدا نوسان داره و از 5 تا 11 میچرخه
آپلود مثل همیشه 12 و یا 11 و خورده ای هست
این 64 یا 128؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر 128 که خیلی وضعیت دانلود بده.......

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
این 64 یا 128؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر 128 که خیلی وضعیت دانلود بده.......

128 .. پدر منو در اوردن

راستش مال من وقتی خطم رو وصل کردن فیلتر نداشتم .. سرعت بد بود دو سه روز اول
بعد توپ شد .. یعنی با راپید که دانلود میکردم 11 و خورده ای ثابت می موند تا رسید چند روز پیش که صبح دیدم قطع کردن و زنگ زدم گفت برای یه سری از یوزر ها یه مشکلی بود که حلش می کنیم (فیلتر ما رو روشن می کردن به سلامتی)
خلاصه زود ردیف شد و باز خوب بود تا 4 5 روز پیش که باز سرعتم اینطوری شد :blink:
حالا هم به قول خودشون ارجا داده به بخش فنی
میگفت منطقه مخابراتی شما هم هیچ مشکلی نداره و یکی از بهترین ها هست و ...
حالا ببینم چی میشه :cool:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
پرشیانا جان مگه وقتی لینک شما قطع میشه LAN هم Unplug میشه!؟

لینک منم در روز شاید یکی دوبار ریست بشه ولی شبکه Unplug نمیشه!

تائید میشه:blush:

يعني براي شماها يک همچين مسجي نمياد؟!!

attachment.php

پس نکنه اين اصلا قطعي لينک نيست و يک چيز ديگه است و من تا حالا اشتباه فهميده بودم
297.gif
خب پس بگذاريد پروسه اش رو اينجا بگم شايد يکي تونست مشکل منو حل کنه
please.gif
:

ابتدا يک صداي دينگ مياد (مثل همون دينگي که موقع کانکت شدن شنيده ميشه)، بعد مثل اون مسج بالا نمايش داده ميشه يک ضربدر قرمز رنگ اعصاب خورد کن هم ميخوره رو اون 2 تا کامپيوتر کوچولوهاي تو تسکبار اون يکي لوگوي مربوط به DSL و چراغ LNK روي مودم که تا حالا ثابت بوده شروع مي کنه به چشمک زدن و حدودا در بهترين شرايط يک دقيقه و در بدترين شرايط بين 2 تا 5 دقيقه طول ميکشه تا اين چراغ ثابت شه، و باز يک صداي دينگ که اينبار نشانه ي کانکت شدن هست شنيد ميشه و اين پيام آرامش بخش که ديدنش واقعا لذت بخشه نمايش داده ميشه:

attachment.php

اينم عکسي از مودم USB و چراغ مربوطه اي که در اين شرايط چشمک زن ميشه (البته الان که ثابته):

attachment.php

حالا لطفا نگيد اين چقدر خنگه ولي اين ريست شدن لينک شما مگه به چه صورتيه؟ يعني از اين ماجراهاي هيجان انگيز استرس زا پيش نمياد؟ يعني اين مورد مربوط به من غير عاديه؟! پس يعني ربطي به لينک و اينا نداره؟ يه چيز ديگه است؟ خيلي خيلي ممنون مي شم اگه راهنماييم بفرماييد :blush:

فایل های ضمیمه

• unplugged.GIF
    unplugged.GIF
    5.4 KB · نمایش ها: 335
  • plug.GIF
    plug.GIF
    6.8 KB · نمایش ها: 334
  • DSC00307j.JPG
    DSC00307j.JPG
    25.8 KB · نمایش ها: 339

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
يعني براي شماها يک همچين مسجي نمياد؟!!

attachment.php

پس نکنه اين اصلا قطعي لينک نيست و يک چيز ديگه است و من تا حالا اشتباه فهميده بودم
297.gif
خب پس بگذاريد پروسه اش رو اينجا بگم شايد يکي تونست مشکل منو حل کنه
please.gif
:

ابتدا يک صداي دينگ مياد (مثل همون دينگي که موقع کانکت شدن شنيده ميشه)، بعد مثل اون مسج بالا نمايش داده ميشه يک ضربدر قرمز رنگ اعصاب خورد کن هم ميخوره رو اون 2 تا کامپيوتر کوچولوهاي تو تسکبار اون يکي لوگوي مربوط به DSL و چراغ LNK روي مودم که تا حالا ثابت بوده شروع مي کنه به چشمک زدن و حدودا در بهترين شرايط يک دقيقه و در بدترين شرايط بين 2 تا 5 دقيقه طول ميکشه تا اين چراغ ثابت شه، و باز يک صداي دينگ که اينبار نشانه ي کانکت شدن هست شنيد ميشه و اين پيام آرامش بخش که ديدنش واقعا لذت بخشه نمايش داده ميشه:

attachment.php

اينم عکسي از مودم USB و چراغ مربوطه اي که در اين شرايط چشمک زن ميشه (البته الان که ثابته):

attachment.php

حالا لطفا نگيد اين چقدر خنگه ولي اين ريست شدن لينک شما مگه به چه صورتيه؟ يعني از اين ماجراهاي هيجان انگيز استرس زا پيش نمياد؟ يعني اين مورد مربوط به من غير عاديه؟! پس يعني ربطي به لينک و اينا نداره؟ يه چيز ديگه است؟ خيلي خيلي ممنون مي شم اگه راهنماييم بفرماييد :blush:

سلام خانم پرشیانا:)

من تعجب میگنم :blink: یعنی شما کامپیوتر تون رو روشن میگنید مستقیم وارد اینترنت نمیشیدددد؟؟؟؟

یعنی خودتون باید کاری کنید تا وارد اینترنت بشید؟؟؟؟:blink:

برا من اینجوری نیست :blush: من همین که کامپیوتر رو روشن میگنم و همین طور مودم رو همین جوری وارد اینترنت هستم و جالبیش اینه که مثل شما اون 2 تا کامپیوتر کوچیک رو ندارم :blink:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
البته اینجا تاپیکه بحث در مورد داتکه :دی
ابتدا يک صداي دينگ مياد (مثل همون دينگي که موقع کانکت شدن شنيده ميشه)
اصلا مگه مودم adsl صدا هم میده؟؟؟
برای من که تا حالا صدا ازش در نیومده
حالا لطفا نگيد اين چقدر خنگه ولي اين ريست شدن لينک شما مگه به چه صورتيه؟ يعني از اين ماجراهاي هيجان انگيز استرس زا پيش نمياد؟ يعني اين مورد مربوط به من غير عاديه؟
شما از طریق پورت اثرنت وصلید؟ یعنی با کارت شبکه؟

من فکر می کنم اشکال ممکنه از اون باشه
من تعجب میگنم یعنی شما کامپیوتر تون رو روشن میگنید مستقیم وارد اینترنت نمیشیدددد؟؟؟؟

یعنی خودتون باید کاری کنید تا وارد اینترنت بشید؟؟؟؟

برا من اینجوری نیست من همین که کامپیوتر رو روشن میگنم و همین طور مودم رو همین جوری وارد اینترنت هستم و جالبیش اینه که مثل شما اون 2 تا کامپیوتر کوچیک رو ندارم
چطوری؟
من هم باید کانکت بشم!

البته خوب من خودم نصب کردم نه شرکت!!!

حالا اگر با تنظیم خاصی باید اینکارو کرد به منم بگید

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
ابتدا يک صداي دينگ مياد (مثل همون دينگي که موقع کانکت شدن شنيده ميشه)
صدا از کجا میاد ؟ اگه از تو اسپیکر صدا میاد فکر کنم همون فعال شدن usb رو میگید یه صدای دینگ میده یعنی یه چیزی به usb وصل شده .. میتونی از تو صدا های ویندوز قطعش کنی چیز خاصی نیست
اگه صداش در نمیاد و دینگ نمی کنه شاید کابلت مشکل داره یه چک بکن چون یه کارت ریدر هم وصل کنی به یو اس بی اون صدا ازش در میاد ربطی به ای دی اس ال نداره

من فکر می کنم اشکال ممکنه از اون باشه
رو مودم که چراغ usb روشنه .. مودمش فکر کنم به usb وصله

چطوری؟
من هم باید کانکت بشم!

البته خوب من خودم نصب کردم نه شرکت!!!

حالا اگر با تنظیم خاصی باید اینکارو کرد به منم بگید

والا ما هم کانکت نمی کنیم .. مودم رو روشن میکنم تو نت هستم دیگه
شما چطوری کانکت میکنی ؟
یعنی بعضی مواقع قبل از روشن کردن پی سی من مودم رو روشن می کنم و چراغ لینک چشمک میزنه و یهو ثابت میشه و تا وقتی که ویندوز بالا اومد دیگه وصلم و سایت باز می کنم
چیز اضافی نداره که
منم خودم وصل کردم

راستی اون دو تا کامپیوتر که میاد کنار ساعت ویندوز مال من فقط موقع روشن کردن مودم میاد و وقتی وصل شدم باز میره پی کارش

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام خانم پرشیانا
من تعجب میگنم یعنی شما کامپیوتر تون رو روشن میگنید مستقیم وارد اینترنت نمیشیدددد؟؟؟؟
یعنی خودتون باید کاری کنید تا وارد اینترنت بشید؟؟؟؟
جالبیش اینه که مثل شما اون 2 تا کامپیوتر کوچیک رو ندارم:blink:

سلام ^_^

مال منم تا وينذوز مياد بالا وارد اينترنت ميشه و من کاري نمي کنم، حتي وقتي هم که قطع ميشه خودش باز وصل ميشه و من همچنان هيچ دخالتي ندارم.اون دو تا کامپيوتر کوچولوها هم هميشه هستند، اصلا من همه اش نگاهم به اوناست که ببينم ترنسفر انجام ميشه يا نه ^0^

البته اینجا تاپیکه بحث در مورد داتکه :دی

اصلا مگه مودم adsl صدا هم میده؟؟؟
برای من که تا حالا صدا ازش در نیومده
خب منم مشترک داتکم ديگه :D به خودشون گفتم اينجوريه گفتند به خاطر ريفرش شدن سروراشونه، ولي انگار فقط براي من ريفرش ميشه نه هيچکس ديگه :wacko: ولي خب اگه خيلي بي ربط به اين تاپيک ميشه ميرم تو همون تاپيک اوضاع فعلي مطرحش مي کنم ^_^

اون دينگ رو هم که مودم نمي کنه، از صداهاي هشدار دهنده ي ويندوزه و از تو اسپيکر شنيده ميشه ^_^

مودم من USB هستش، هيچ کاري با شبکه نداره
306.gif

صدا از کجا میاد ؟ اگه از تو اسپیکر صدا میاد فکر کنم همون فعال شدن usb رو میگید یه صدای دینگ میده یعنی یه چیزی به usb وصل شده .. میتونی از تو صدا های ویندوز قطعش کنی چیز خاصی نیست
بله از تو اسپيکر مياد ولي با صداي مربوط به قطع و وصل شدن يو اس بي فرق داره (فکرم نمي کنم يو اس بيم هم قطع شده باشه چون چراغش که روشنه؟!) و واتفاقا خوبه که صداش باشه چون مجبور نيستم چشم بدوزم به اين چراغ لينک که کي ثابت ميشه و هر وقت اون دينگ صداش بياد معلومه که وصل شدم ^_^

راستي من ميرم که اين موضوع رو تو همون تاپيک اوضاع فعلي ADSL مطرح کنم (اينجا پست شماره 6807 ) تا نظم اين ترد به هم نخوره، اگه ممکنه اونجا بهم پاسخ بدهيد، ممنون ^_^

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
پرشیانا جان مطمئنی ثابت شدن لینک 5 دقیقه طول میکشه!؟

چون برای من ماکسیمم 20 ثانیه طول میکشه تا وصل بشه.

Unplug شدن اینترنت که توی ویندوز نشون میده فقط زمانی اتفاق میفته که مودم خاموش بشه یا کابل قطع بشه.

حالا نمیدونم شاید ساختار مودم شما فرق داشته باشه ، منکه با Galaxy , Corcess , D-Link به همچین موردی بر نخوردم!

--
مهدی جان سپنتا سرویسش PPPoE هست که باید با User & Pass وصل بشید ولی داتک MPoA هست.

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
مطمئنی ثابت شدن لینک 5 دقیقه طول میکشه!؟

چون برای من ماکسیمم 20 ثانیه طول میکشه تا وصل بشه.

سلام

به نظر من شما خوش شانس ترین مشترک داتک هستید و حقم می دم طرفداری کنید . :D برای من هم بعد کلی بحث و جدل و اینکه 2 بار اومدن بازدید ببینن مشکل چیه آخرش هم هر 3 ساعت یکبار قطعی لینک دارم و برای من هم حداقل و حداقل 5 دقیقه طول می کشه تا لینک وصل شه . حالا که گفتن چهاردهم به بعد به مشکل من رسیدگی می کنن و ... سرعت دانلودم 9 و آپلودم 13 است .:wacko:

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

به نظر من شما خوش شانس ترین مشترک داتک هستید و حقم می دم طرفداری کنید . :D برای من هم بعد کلی بحث و جدل و اینکه 2 بار اومدن بازدید ببینن مشکل چیه آخرش هم هر 3 ساعت یکبار قطعی لینک دارم و برای من هم حداقل و حداقل 5 دقیقه طول می کشه تا لینک وصل شه . حالا که گفتن چهاردهم به بعد به مشکل من رسیدگی می کنن و ... سرعت دانلودم 9 و آپلودم 13 است .:wacko:

سلام
منم 20 ثانیه یا شاید هم کمتر وصل میشم ولی مثل شما سرعت اپلود 11 و خورده ای ولی دانلودم چند روزه شده 4 تا 10 نوسان شدید داره .. خیلی وقتا که از دانلود منجر نگاه می کنم قطع هم میشه
با دانلودر اینترنت اکسپلورر هم که میگیرم رو 4 یا 5 هست ولی قدیم روی 11و خورده ای ثابت می موند

نمیدونم چرا اینطوری شده
منم گفتم بهشون و گفتن بعد 14 ....
اعصابم رو به هم ریختن اینا

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
این همه گفتید اما نگفتید آیا P2P مثل Azareus یاLimewire یا WinMax یا Kazza KLike++ یا Torrent تو داتک چطور جواب می ده؟

راستی مثل اینکه مودمشون رو کرایه نمی دن و مستقیم می فروشند. حالا اگه ما خواستیم از یه شرکت دیگه بگیریم و اونا گفتند مودم شما به درد شبکه ما نمی خوره تکلیف چیه؟ آیا دیگه امانی نمی دن مودم رو؟ آیا به همه ASUS می دن یا به هر کی دلشون بخواد؟

می گن 19 هزار و نهصد هزینه یک ماه 128 هست. یه اسپیلیتر برای هر تلفن تو خونه لازمه (فکر کنم دونه ای هزار تومانه). سه هزار تومان پول داروغه مخابراته. شش درصد مایه مالیاته. پنجاه هزار تومان مودم زورکیه و ده هزار تومان هم هزینه نصب.

حالا اگه ما این حدود نود هزار تومان رو دادیم و هی سرعتش بازی در آورد و اعصاب خورد کرد تکلیف چیه؟

ضمناً آیا در کل پیشنهاد می کنین از بین این همه ای دی اس ال بریم سراغ این داتک؟ آیا ساپورتش واسه یوزرای جدید و صفر کیلومتر 128 خوبه؟ آیا شارلاتان بازی در نمی آرن؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلام

سلام

به احتمال زیاد مشکل شما از مرکز مخابراتی هستش.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
این همه گفتید اما نگفتید آیا P2P مثل Azareus یاLimewire یا WinMax یا Kazza KLike++ یا Torrent تو داتک چطور جواب می ده؟

راستی مثل اینکه مودمشون رو کرایه نمی دن و مستقیم می فروشند. حالا اگه ما خواستیم از یه شرکت دیگه بگیریم و اونا گفتند مودم شما به درد شبکه ما نمی خوره تکلیف چیه؟ آیا دیگه امانی نمی دن مودم رو؟ آیا به همه ASUS می دن یا به هر کی دلشون بخواد؟

می گن 19 هزار و نهصد هزینه یک ماه 128 هست. یه اسپیلیتر برای هر تلفن تو خونه لازمه (فکر کنم دونه ای هزار تومانه). سه هزار تومان پول داروغه مخابراته. شش درصد مایه مالیاته. پنجاه هزار تومان مودم زورکیه و ده هزار تومان هم هزینه نصب.

حالا اگه ما این حدود نود هزار تومان رو دادیم و هی سرعتش بازی در آورد و اعصاب خورد کرد تکلیف چیه؟

ضمناً آیا در کل پیشنهاد می کنین از بین این همه ای دی اس ال بریم سراغ این داتک؟ آیا ساپورتش واسه یوزرای جدید و صفر کیلومتر 128 خوبه؟ آیا شارلاتان بازی در نمی آرن؟
P2P ها بشرط بالا بودن Seed ها خوب کار میکنه و هیچ وقتم نمیبندنش.

مودم ASUS با همه شرکتها سازگاره.

پشتیبانی حسابی میپیچونه بعد چند وقت یاد میگیری چجوری بپیچونیشون:D

البته اگر مرکز شما مشکلی نداشته باشه زیاد کارت به پشتیبانی گیر نمیکنه.

voltan

Guest
لایک‌ها
2
البته اگر مرکز شما مشکلی نداشته باشه زیاد کارت به پشتیبانی گیر نمیکنه

آره والا مرکز که خوب باشه اصلا نیاز نیست بری ولی یه نصیحت اگه مثل مرکزی که من هستم مشکل ندارین حد اقل برین اونجا پول بدین که پشتیبانی خونتون کم نشه

حالا یه سوال میشه از دی ان اس های افراد دیگه استفاده کرد؟ اگه دی ان اس های خودم رو به کسی بدم مشکلی برای خودم درست میشه ( فنی- امنیتی)

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
آره والا مرکز که خوب باشه اصلا نیاز نیست بری ولی یه نصیحت اگه مثل مرکزی که من هستم مشکل ندارین حد اقل برین اونجا پول بدین که پشتیبانی خونتون کم نشه

حالا یه سوال میشه از دی ان اس های افراد دیگه استفاده کرد؟ اگه دی ان اس های خودم رو به کسی بدم مشکلی برای خودم درست میشه ( فنی- امنیتی)
DNS برای همه کاربراست.

تو سیستم داتک هیچ کس نمیتونه از سرویس یکی دیگه استفاده کنه ولی تو سیستم PPPoE به احتمال زیاد میشه چون User & Pass داره.

بالا