برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ,Wireless,Wimax و ADSL داتک

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
صورت حساب این ماه رو برام نفرستادن !
قبلا sms میزدن ... این بار نزدن
چیکار کنم ؟ برا بقیه هم اینطوریه ؟

پول رو مثل هر دفعه بریزم خودم و sms کنم؟

اینا همش الله وقتکیه (ترجمه: هردنبیل) یعنی زدن E-mail ، SMS ، صورت حساب رو هیچ حسابی نیست برای من همون قیمته :eek:
اگه SMS زدین و قطع شدین اصلا زنگ نزنین چون بی فایدست کل مثلا 10000 مشترک ADSL تو یه روز قطع میشه و هزاران نفر ! زنگ میزنن و شماره اصلا میره تو اغما ، اون دفعه SMS زدم قطع شدم! بعد نزدیک 150 بار زنگ زدم که تو گوشیم 5-6 صفحه افتاده بود خلاصه یه بار بلاخره گرفت و گفتم اما انگار نه انگار ، فرداش رفتم اوتجا مسئول فروش میگفت 5 صفحه A4 پشت و رو ما اسم و شماره ADSL هایی که اشتباه قطع شده بودن یا شماره فیششون بود رو نوشیتم! (فقط نوشتیم پیگیری یوخده) فقط دیدن قطع شدین فوری برین همونجا که بعد 5-6 هیچ کاری نمیتونن براتون بکنن ، زنگم بزنی پشتیبانی میگه فروش ها رفتن ما الان حکم برگ چغندر و داریم
157fs409780.gif

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
اینا همش الله وقتکیه (ترجمه: هردنبیل) یعنی زدن E-mail ، SMS ، صورت حساب رو هیچ حسابی نیست برای من همون قیمته :eek:
اگه SMS زدین و قطع شدین اصلا زنگ نزنین چون بی فایدست کل مثلا 10000 مشترک ADSL تو یه روز قطع میشه و هزاران نفر ! زنگ میزنن و شماره اصلا میره تو اغما ، اون دفعه SMS زدم قطع شدم! بعد نزدیک 150 بار زنگ زدم که تو گوشیم 5-6 صفحه افتاده بود خلاصه یه بار بلاخره گرفت و گفتم اما انگار نه انگار ، فرداش رفتم اوتجا مسئول فروش میگفت 5 صفحه A4 پشت و رو ما اسم و شماره ADSL هایی که اشتباه قطع شده بودن یا شماره فیششون بود رو نوشیتم! (فقط نوشتیم پیگیری یوخده) فقط دیدن قطع شدین فوری برین همونجا که بعد 5-6 هیچ کاری نمیتونن براتون بکنن ، زنگم بزنی پشتیبانی میگه فروش ها رفتن ما الان حکم برگ چغندر و داریم
157fs409780.gif

خب مال من که قطع نشده
گفتم نه اس ام اس زدن نه صورت حساب فرستادن
برم همون مبلغ قبلی رو بریزم و اس ام اس بفرستم دیگه :)

چرا باید قطع بشه .. من همیشه دو سه روز زودتر هم پول رو میفرستم ..
فردا میریزم

Spidermard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سرعت دانلودم خیلی نوسان داره!
چه کنم!؟:eek:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
از دوستان کسی میدونه برای منطقه ی شهید رجایی 8890 داتک شروع کرده به نصب پورت یا نه؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
آيا اينکه لينک من از صبح (من ساعت 6.30 پاشدم و همون موقع ديدم لينک چشمک زن شد) هر 25 دقيقه يک بار (دقيقا هر 25 دقيقه به 25 دقيقه، بدون يک ثانيه اينور و اونور!) همينجور يک نفس داره قطع ميشه هم مربوطه به مودم بدبخت و نويز خطه؟؟ يا چون 2 قطره باران ديشب از آسمان افتاد پايين اينجورى شده؟!!!!
127fs4573872.gif
اعصابمان خرد شد بابا
4003.gif

مثل شیخ فضل الله که نيست
3572.gif
154fs759111.gif
154fs759111.gif
154fs759111.gif

اديت:

قطعى هاى‌لينک به هر 10 دقيقه يک بار و حالا هم ظاهرا به هر 5 دقيقه يک بار تغيير پيدا کرده!! الياس ميگه پاشم برم پول شارژو که صبح دادم پس بگيرم ها!!!
855win.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قطعى هاى‌لينک به هر 10 دقيقه يک بار و حالا هم ظاهرا به هر 5 دقيقه يک بار تغيير پيدا کرده!!

خواهر منطقه 'مون هنوز مشکل داره با داتک
mpr.gif

الياس ميگه پاشم برم پول شارژو که صبح دادم پس بگيرم ها!!!
855win.gif

4941bd5170.gif

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
صورت حساب منو امروز 29 ام فرستادن !!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
منم داتکی شدم :D

سلام ،
امروز مرخصی ام ، دیدم چراغ لینکم روشنه زنگ زدم سرویسم رو فعال کردم :D الان خوشالم بااینکه اگه شرکت بودم سرعتک خیلی خیلی بیشتر بود !

بینم با 128 سرعت دانلدم 12 است ! این یعنی همه چی طبیعی اه ؟ ( ما 512 کار میکردیم اطلاعاتمون خیلی سطح بالاست :D )

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
منم داتکی شدم :D

سلام ،
امروز مرخصی ام ، دیدم چراغ لینکم روشنه زنگ زدم سرویسم رو فعال کردم :D الان خوشالم بااینکه اگه شرکت بودم سرعتک خیلی خیلی بیشتر بود !

بینم با 128 سرعت دانلدم 12 است ! این یعنی همه چی طبیعی اه ؟ ( ما 512 کار میکردیم اطلاعاتمون خیلی سطح بالاست :D )

مبارکه
اره همون 12 درسته :p

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من مي خوام ADSL بگيرم
به آسياتك امروز زنگ زدم ، گفت 1 ماه ديگه منطقه شما فعال ميشه ، آسياتك هم ارزونه و هم خوبه تا اونجا كه من شنيدم ، اما داتك هم تعر يفش رو شنيدم با اينكه از آسياتك گرونتره اما الان منطقه ي مارو ساپورت مي كنه و شنيدم كه خوبه!!!
به نظر شما صبر كنم از آسياتك بگيرم يا براي داتك اقدام كنم؟ خواهش مي كنم جوابم رو زود بديد. تشكر

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من مي خوام ADSL بگيرم
به آسياتك امروز زنگ زدم ، گفت 1 ماه ديگه منطقه شما فعال ميشه ، آسياتك هم ارزونه و هم خوبه تا اونجا كه من شنيدم ، اما داتك هم تعر يفش رو شنيدم با اينكه از آسياتك گرونتره اما الان منطقه ي مارو ساپورت مي كنه و شنيدم كه خوبه!!!
به نظر شما صبر كنم از آسياتك بگيرم يا براي داتك اقدام كنم؟ خواهش مي كنم جوابم رو زود بديد. تشكر

شما اول بگید منطقه مخابراتیتون کجاست
اگه داتکی ها از اون منطقه راضی بودن بعد بخر ..
چون اگه شلوغ باشه مشکل زیاد پیش میاد .. مثل قطعی لینک و نوسان و ...

بعضی از مراکز خیلی اذیت میکنه و اگه منطقه شما جز اون مناطق بود بهتره صبر کنید تا اسیا تک شروع کنه

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
شما اول بگید منطقه مخابراتیتون کجاست
اگه داتکی ها از اون منطقه راضی بودن بعد بخر ..
چون اگه شلوغ باشه مشکل زیاد پیش میاد .. مثل قطعی لینک و نوسان و ...

بعضی از مراکز خیلی اذیت میکنه و اگه منطقه شما جز اون مناطق بود بهتره صبر کنید تا اسیا تک شروع کنه

مركز مخابراتِ ما نوبت هستش...

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
امروز بعد از ظهر از ساعت 6 که اومدم، دیدم همش قطع و وصل میشه. هر یکی دو دقیقه یکبار. الان درست شده. اما دقیقا نمیدونم ساعت چند درست شد. البته قبل از اینکه قطع و وصلش شروع بشه، برقهای این منطقه سریع رفتند و اومدن، شاید مال اون بوده؟

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
امروز بعد از ظهر از ساعت 6 که اومدم، دیدم همش قطع و وصل میشه. هر یکی دو دقیقه یکبار. الان درست شده. اما دقیقا نمیدونم ساعت چند درست شد. البته قبل از اینکه قطع و وصلش شروع بشه، برقهای این منطقه سریع رفتند و اومدن، شاید مال اون بوده؟

اتفاقا برق های ما هم رفت و اومد .. ولی قطعی نداشتم اصلا

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
داتک داران عزيز، همگيتون که در حال حاضر آفلاين هستيد ولى آيا ارتباط شما هم قطع شده؟ ديتا ترنسفر من از ساعت 12 قطع شده!! لينک سر جشاه، ولى سند و ريسيو هيچى! زنگ زدم بهار سامانه (چون شماره اونا رو راحتر ميشه گرفت) که سر ماه شد، اينجورى شد، فرمودد اينکه بخوان قطع کنند جند روز ديگه است، زنگ بزنيد به خودشون، خودشون هم که همش اشغال ميزنه تلفن، حالا ببينم براى شمايان ارتباط برقراره؟ منطقه ى شيخ فضل اللهى هم اگه بياد جواب بده که نور على‌ نوره، مرسى که حالا بيرون هم ميخواستم برم، همينجورى موندم، اى بدبختى T_T

خواهر منطقه 'مون هنوز مشکل داره با داتک
با دانلود منيجر هنوز هم راحت ميتونيد دانلود کنيد ولى به طور مستقيم چندان جالبناک نيست (الانم که براى‌من قطعه!).

اذيت نکن الياس، دست از سر اين خط ما بردار الياس، بگذار زندگى‌مونو بکنيم الياس، به من بگو الياس، چى شده الياس، چرا ديتا ترنسفر من قطع شده الياس؟!!!!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
مركز مخابراتِ ما نوبت هستش...
به به بچه محل ما :D

فعلا كه اينجا فقط داتك سرويس ميده درضمن P2P خيلي وضعش خرابه دانلود معمولي هم دور بر 12 اه ولي روي هم رفته من كه يكي دو روزه دارم به نظرم بدك نيست اگر بگيري بذك نيست با توجه به اينكه روي آستاتك P2P كلا بستست ! و اينكه دوستان از پارس آنلاين رفت روي آسياتك و هنوز يك ما نشده با گردن كج برگشت روي پارس آنلاين ! فقط اين وسط 20 روز اينترنتش قطع بود !(سر نقل و انتقالات )

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
داتک داران عزيز، همگيتون که در حال حاضر آفلاين هستيد ولى آيا ارتباط شما هم قطع شده؟ ديتا ترنسفر من از ساعت 12 قطع شده!! لينک سر جشاه، ولى سند و ريسيو هيچى! زنگ زدم بهار سامانه (چون شماره اونا رو راحتر ميشه گرفت) که سر ماه شد، اينجورى شد، فرمودد اينکه بخوان قطع کنند جند روز ديگه است، زنگ بزنيد به خودشون، خودشون هم که همش اشغال ميزنه تلفن، حالا ببينم براى شمايان ارتباط برقراره؟ منطقه ى شيخ فضل اللهى هم اگه بياد جواب بده که نور على‌ نوره، مرسى که حالا بيرون هم ميخواستم برم، همينجورى موندم، اى بدبختى T_T
بعد از کابوس قطعی 4 روزه لینکهای E1 اینجا مشکلی فعلا اینجا وجود نداره
به احتمال زیاد از مرکزتون هست.

بايد چيكار كنم ؟ زنگ بزنم بگم چرا اينطوري اه ؟

شما با یوزر و پسورد وصل میشی یا آی پی دستی وارد میکنی؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اذيت نکن الياس، دست از سر اين خط ما بردار الياس، بگذار زندگى‌مونو بکنيم الياس، به من بگو الياس، چى شده الياس، چرا ديتا ترنسفر من قطع شده الياس؟!!!!

4941bd5170.gif

منطقه شما برگزیده شده پرشیانا ، نباید فسخ کنی اینو بدون فقط شما میتونی تو اون منطقه دوام بیاری
gigglesmile.gif

/
منم امروز بار خورد! رفتم اونجا برای تمدید فعلا که همه چی خوبه ، هوا هم خوب بود
imslow.gif

بالا