برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ,Wireless,Wimax و ADSL داتک

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
زیر یک مگابیت امروزه دیگر سرعت نامیده‌ نمی‌شود، چرا از واژه‌ی سرعت استفاده می‌کنید در این گفت‌وگوها؟

شما با کجا مقایسه میکنی میگی 1 مگابیت سرعت نیست؟ :happy:

فقط تا اونجایی که میدونم ژاپن و سوئد هستن که سرعت های بالا و ارزونی دارن بقیه کشور از جمله امریکا و اروپای مرکزی همشون با 756 و 512 سر میکنن یعنی عرفشون این سرعت هاست

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
می‌شه لطفن نتیجه‌ی یک سنجش کندی را از جاهایی مانند speedtest یا testmy.net این‌جا بگذارید؟

من 256 دارم، شيخ فضل الله، اينم نتايج تستم:

SpeedTest.Net

(البته خودش هيچ سرورى رو پيشنهاد نداد و منم اول باکو رو انتخاب کردم که نزديک باشه، ولى نتايجش از حد مورد انتظار من خيلى‌ خيلى فجيعتر بود، براى‌همين هايفا در اسرائيل رو انتخاب کردم که نتايجش به تست بعد‌ى هم نزديکتره)

testmy.net

http://************/files/laqlm16zb6tt9h5t7cm2.jpg

توضيح اينکه همونجور که قبلا هم گفتم الان فقط با استفاده از دانلود منيجر با تعداد ارتباطات بالا (يا تورنت و اى‌ميول با تعداد سيد و سورس هاى ‌زياد) سرعت نسبتا قابل قبوله و در 85% موارد بين 20-23 هست (شکل زير - اولى) چون گهگاه با وجود استفاده از دانلود منيجر هم نوسانات اعصاب خرد کنى‌ داره (شکل زير - دومى)

http://************/files/zexln7805tmeqwp4s7ak.jpg

http://************/files/zquw2pa2r813lt1jttyt.jpg

ولى ... دانلود معمولى يک کانکشنه با استفاده از دانلودر اينترنت اکسپلورر يا فايرفاکس افتضاح و سرعت بين 0 تا 21 بالا و پايين ميشه (نمودار زير)

http://************/files/qmsipiqn5ipd487ufax0.jpg

براى‌همين امکان استفاده از streaming media و وييديوهاى‌سايت هايى مانند يوتيوب براى من عملا غير ممکنه و تا اونجايى‌که بتونم اول دانلودشون ميکنم و بعد گوش / نگاه وگرنه مکث هاى پى در پى به هنگام لود شدن بدجور آدم رو اذيت مى‌کنه.

نوستالژى!!! --------------------------------------------------------------------------- Nostalgie!!!

يادش بخير، پارسال بعد از اينکه شيخ فضل الله رو تقويت کرده بودند (!) وضعيت دانلود من، چه با دانلود منيجر، چه بدون اون مثل شکل اوليه و صد برابر بهتر از اون بود - اصلا هنوز گرافش رو دارم، تاريخش 1 شهريور 1385، ساعت 2 بامداد! داشتم يکى از ويديوهاى‌گوگل رو نگاه ميکردم، ببينيد چقدر ثابت و يکنواخته، هـــــــــى ... سرعت کجايى ‌که يادت بخير
goodsigh.gif

http://************/files/mzbye09f7od0qrklieb9.jpg
23/08/2006 - 2.00AM

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اين بود انشاى‌من در رابطه با وضعيت سرويس DS-2 يا همون 256 در منطقه ى مخابراتى شيخ فضل الله نورى!

پ.ن. اين اطلاعات فکر کنم براى Dark Knight جان عزيز هم منطقه اى و تقريبا هم خيابونى هم جالب توجه باشه
302.gif

پ.ن.2. اميدوارم باز امروز مخابرات دچار مشکل نشه!!!
.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

اگه يه وقت من سکته کردم و دور از جونم مردم، خونم گردن داتک و مخابراته!! آخه در ساعت 14 و 36 دقيقه و 24 ثانيه (!) لينک مبارک قطع گرديد و ما هى ‌نشستيم، نشستيم، نشستيم تا اين وصل شه، ولى‌ نشد، چشمک زدن هاش داشت مى رسيد به 10 دقيقه که گوشى رو برداشتم تا به داتک زنگ بزنم و بپرسم باز چى شده؟ اولين بار بوق اشغال زد، ولى دومين بار بوق آزاد زد و ما شماره ى 1 را فشار داديم تا وصل شيم به بخش پشتيبانى و هنوز زنگ نزده بود که لينک وصل شد!! منم ديگه قطع کردم و نرفتم بپرسم چى شده بود چون حتما باز مى‌ گفتند عمامه ى شيخ افتاده بوده روى خط و اينجورى شده بوده!!!

اينم از داستان امروز من تا اين لحظه که همچنان در حسرت آخرين نمودار پست بالاييم هستم
goodsigh.gif

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
بچه ها اونایی که 512 دارن سرعت دانلودشون چقدر هست برای من بالاتر از 45 یا 46 نمیره همینه یا نه چون این سرعت برای سرویس 384 هست چون من 256 pppoe داشتم با 28 یا 29 دانلود میکردم بعد آپگرید کردم رو 512 و زنگ زدم پیشتیبانی و هیچیزی رو تغییر ندادن قبلاا ip رو عوض میکردن ولی الان گفت لازم نیست اونموقه هم که 256 داشتم سرعتم یه چندوقتی زیاد شده بود و با همین 45 و46 دانلود میکردم حالا میخوام ببینم سرعت 512 همینه یا نه من باید زنگ بزنم پشتیبانی

ممنون میشم راهنمایی کنید

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
اگر يكي از دوستان آي‌پي DNSهاي سرويس ASDSL داتك را اطلاع بدهد ممنون ميشم

تشكر

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4

ali_DV

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها اونایی که 512 دارن سرعت دانلودشون چقدر هست برای من بالاتر از 45 یا 46 نمیره همینه یا نه چون این سرعت برای سرویس 384 هست چون من 256 pppoe داشتم با 28 یا 29 دانلود میکردم بعد آپگرید کردم رو 512 و زنگ زدم پیشتیبانی و هیچیزی رو تغییر ندادن قبلاا ip رو عوض میکردن ولی الان گفت لازم نیست اونموقه هم که 256 داشتم سرعتم یه چندوقتی زیاد شده بود و با همین 45 و46 دانلود میکردم حالا میخوام ببینم سرعت 512 همینه یا نه من باید زنگ بزنم پشتیبانی

ممنون میشم راهنمایی کنید

معمولا آخر شب ها یا وقت های خلوت بین 49 تا 52 هست ولی میانگین سرعت 45 تا 49 بوده واسه من
صبح تا عصر هم که تورنت افتضاح میشه !

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
ممنون از پاسختون تورنتها هم اگه از *** استفاده کنید مشکلتون حل میشه

Spidermard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انگار امروز یادشون رفته محدودیت تورنت رو بذارن..!
دانلود تورنت از صبح خوب بوده....

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
امروز کیا از 10 تا 11 قطع بود Data شون؟ جالبه فقط home page یاهو میرفت
280k5eb.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17

اگه يه وقت من سکته کردم و دور از جونم مردم، خونم گردن داتک و مخابراته!! آخه در ساعت 14 و 36 دقيقه و 24 ثانيه (!) لينک مبارک قطع گرديد و ما هى ‌نشستيم، نشستيم، نشستيم تا اين وصل شه، ولى‌ نشد، چشمک زدن هاش داشت مى رسيد به 10 دقيقه که گوشى رو برداشتم تا به داتک زنگ بزنم و بپرسم باز چى شده؟ اولين بار بوق اشغال زد، ولى دومين بار بوق آزاد زد و ما شماره ى 1 را فشار داديم تا وصل شيم به بخش پشتيبانى و هنوز زنگ نزده بود که لينک وصل شد!! منم ديگه قطع کردم و نرفتم بپرسم چى شده بود چون حتما باز مى‌ گفتند عمامه ى شيخ افتاده بوده روى خط و اينجورى شده بوده!!!

لطفا به شيخ فضل الله بگيد امامش رو از منطقه ما بكشه بيرون ! :blush: ديشب تا صبح كه ترانسفر نداشتم زنگ زدم گفت منطقه نبوت مشكل داره ! نميدونم الان وصل شده يا نه ولي اگر برم ببنيم قطعه ميام شيخ فضل الله عمليات انتهاري ميكنيما !:D

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
کسی با سایت رپیدشر مشکل نداره ؟
برای من باز نمیشه

اگه مشکل از داتک باشه = فسخ قرارداد
سریع یه تست بگیرید
با پراکسی هم باز میشه
مرسی

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
سرویس من هم مشکل داشت. (مرکز شهید غریبی)

منم غریبیم
clown.gif

کسی با سایت رپیدشر مشکل نداره ؟
برای من باز نمیشه

اگه مشکل از داتک باشه = فسخ قرارداد
سریع یه تست بگیرید
با پراکسی هم باز میشه
مرسی

باز نمیشه دیروز به من یه میل زده بود که از امروز اکانت های بالای 20 گیگ فایل هایی که 90 روز دانلود نشده باشن پاک میشه شاید سر همین قضیه داره تغییر تحولات میده *** ام هم تموم شده نمیدونم دنیا دست کیه
تازگی داتک خیلی اذیت میکنه
167.gif

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
:lol:
منم غریبیم
clown.gif

باز نمیشه دیروز به من یه میل زده بود که از امروز اکانت های بالای 20 گیگ فایل هایی که 90 روز دانلود نشده باشن پاک میشه شاید سر همین قضیه داره تغییر تحولات میده *** ام هم تموم شده نمیدونم دنیا دست کیه
تازگی داتک خیلی اذیت میکنه
167.gif

کی ایمیل زده بود ؟
رپیدشر؟ چرا به من نزده بود .. منم یه ساله پریمیوم دارم

قطعی دیروز رپیدشر کاملا از طرف داتک بود .. روی بقیه شرکت ها باز بود ..
برای یه ساعت هم 360 یاهو باز نمیشد .. پینگ هم نداشت

دیگه دارن خیلی اذیت میکنن... باید بدونن هر یوزری اینقدر تحمل نداره!
ایمیل که جواب نمیدن
تلفن که همش اشغال میزنه
ولی سر هر ماه نامه و صورت حساب اونقدر دقیق میاد و اگه یه روز دیر پول بدی همچین قطع می کنن که ......

من نمیدونم چرا هر وقت به صرفشونه با نظم میشن !
یعنی اگه بخوان رپیدشر رو هم مثل تارنت بکنن یه ساعت هم صبر نمی کنم .. البته فکر نکنم فقط من باشم !

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
:lol:

کی ایمیل زده بود ؟
رپیدشر؟ چرا به من نزده بود .. منم یه ساله پریمیوم دارم

قطعی دیروز رپیدشر کاملا از طرف داتک بود .. روی بقیه شرکت ها باز بود ..
برای یه ساعت هم 360 یاهو باز نمیشد .. پینگ هم نداشت

دیگه دارن خیلی اذیت میکنن... باید بدونن هر یوزری اینقدر تحمل نداره!
ایمیل که جواب نمیدن
تلفن که همش اشغال میزنه
ولی سر هر ماه نامه و صورت حساب اونقدر دقیق میاد و اگه یه روز دیر پول بدی همچین قطع می کنن که ......

من نمیدونم چرا هر وقت به صرفشونه با نظم میشن !
یعنی اگه بخوان رپیدشر رو هم مثل تارنت بکنن یه ساعت هم صبر نمی کنم .. البته فکر نکنم فقط من باشم !

تو قسمت option ایمیلتو درست وارد کردی؟ برای اولین بار بود رپید میل میزد ( 410 گیگ تو اکانتمه
280k5eb.gif
)
اره 360 هم قاطی داشت ، mobile9 هم نمیرفت ، مشکل پینگ هم که سر جاشه یهو میره بالا میاد پایین برای خودش بپر بپر میکنه
یه گوشمالی باید بدیم
168fs180476.gif

خواستی میل رپید اینه که من اشتباهی گفتم از امروز ؛ از 10 Nov اجرا میشه
کد:
Dear Customer,

Herewith we advise you of an upcoming change in our storage management.

This message refers to your RapidShare premium account:

ID: xxxxxx
 Current expiration date: xxxxxxxx
 Current e-mail address: xxxxxxx

On November 10th, we will launch our storage revision program.
Accounts that use more than 20 GB of storage will be marked as "XXL" accounts by our system.
If any files associated with an "XXL" account have not been downloaded within the last 90 days ("inactive files"), those files will be deleted automatically.
As soon as the account's storage is less than 20 GB, no further files will be deleted.
Of course, no active files (i.e. files that have been downloaded at least once during the last 90 days) will be deleted. This means, we still offer unlimited storage for active files.

Your account's current storage utilization is over 20 GB, which means your account will be marked as "XXL".
Please check your account for files that you no longer need and remove them.
This helps to avoid the deletion of files you would like to keep.

You can check your current storage utilization at any time in the premium zone, right above the files list.

Thank you for your attention.

Best regards,

RapidShare AG
Management

sheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه خبره بابا؟ اینترنت را کردی در server های rapid????? بابا من هم 2 ساله پریمیوم دارم هنوز 20 گیگ آپلود نشده چیکار کردی با خودت شما؟

در هر صورت اینجا تند گویان مجیدیه مانند ساعت کار میکنه و بعد از 9 روز از این ماه صورت حساب 64 ماه پیش آمده در شرکت. اینا خیلی رو حساب کارشان؟

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
تو قسمت option ایمیلتو درست وارد کردی؟ برای اولین بار بود رپید میل میزد ( 410 گیگ تو اکانتمه )
اره 360 هم قاطی داشت ، mobile9 هم نمیرفت ، مشکل پینگ هم که سر جاشه یهو میره بالا میاد پایین برای خودش بپر بپر میکنه
یه گوشمالی باید بدیم

خواستی میل رپید اینه که من اشتباهی گفتم از امروز ؛ از 10 Nov اجرا میشه

تنکس
میل رو که اره درست وارد کردم
شاید برای کسانی که زیاد اپ کردن فرستادن
من اکثرا فقط دانلود می کنم و فایل های یه مگی اپ می کنم برای پوینت .. بعضی وقت ها اگه لینک مستقیمی که سرعتش نوسان داره رو بصورت ریموت اپلود میریزم رو رپید که از اونجا با خیال راحت دانلود کنم

خوشبختانه الان مشکل حل شد .. امیدوارم اینم مثل جریان تارنت تست نباشه .. بعد 10 روز بیان محدود کنن
در هر صورت دلم پره .. منتظرم خطا کنن

بالا