برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
فکر کنم باید جایگزین صرافی بهتری پیدا کنیم ورگرنه میلیاردها تومان سرمایه ایرانیان از دست میره...
یا باید خودمون دست به کار بشیم نسخه صرافی قدرتمند راه بندازیم...!

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
فکر کنم دارن ارتقای سرور میدن البته این چیزی هستش که خودشون میگن

راستش من فکر میکنم کرایپتوپیا مشکلی براش پیش نیاد انشالله
امیدوارم که واقعا سرورشون رو ارتقاع بدن
ولی رسما هر روز که از خواب بلند میشم تا شب که بخوابم همش به این فکر میکنم که این صرافی ها ممکنه یه بلایی سر اکانتم بیارن
ایرانی بودن هم معضلی شده برای ما

متاسفانه انقدر این کارمزد خارج کردن کوین ها بالاست که نمیصرفه کوین رو بیرون بکشم وگرنه برای منی که تا 6 ماه دیگه نمیخوام به کوینا دست بزنم نیازی نیست کوین رو توی صرافی نگه دارم

به نظرم کارمزد توکنها در کوین اکسچنج کمتره مثلا وویس در کریپتو پیا حدودا 230 تا وویس رو کارمزد برداشت میگیره ولی کوین اکسچنج 1 وویس فی میگیره .سرعت کوین اکسچنج هم بهتره صرافیشم بزرگتر از کریپتو هست کارمزد اگر کم باشه برداشت بزنید به صورتم امن و با مراقبت به مای اتر والت واریز کنید

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان من مقدار نسبتا زیادی پول توی این اکسچنجر داشتم
https://coinsmarkets.com

الان متاسفانه 3 روزه DOWN شده و میگن سرورشون داون شده و دارن به سرور جدید ارتقاع میدن
کسی با این اکسچنجر کار کرده ؟ میشه به حرفشون اعتماد کرد ؟!!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
این دوتا مگه با هم نیستند؟
بیت کوین دات کام انگار یه سایت خبری درباره بیت کوین هست
سایت بیت کوین تو وبکبپدبا نوشتن bitcoin.org هست. تو قسمت درباره bitcoin.org نوشته شده
Bitcoin.org is dedicated to help Bitcoin to develop in a sustainable way.

Bitcoin.org was originally registered and owned by Bitcoin's first two developers, Satoshi Nakamoto and Martti Malmi. When Nakamoto left the project, he gave ownership of the domain to additional people, separate from the Bitcoin developers, to spread responsibility and prevent any one person or group from easily gaining control over the Bitcoin project.

به فارسی
مالک bitcoin.org کیست
Bitcoin.org اولین دامنه اینترنتی است که نخستین وبسایت بیت کوین از آن استفاده کرده بود. این نام به ثبت رسیده است و هنوز هم توسط توسعه دهندگان هسته بیت کوین و نیز اعضای جامعه های دیگر با ورودی جامعه های بیت کوین ، مدیریت می شود. Bitcoin.org یک وبسایت رسمی نیست. همانطور که هیچکس مالک فناوری ای میل نیست، هیچکس نیز مالک شبکه بیت کوین نیست. به همین دلیل، هیچکس نمی تواند به نام بیت کوین از موضع اختیار سخن بگوید.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
دوستان من مقدار نسبتا زیادی پول توی این اکسچنجر داشتم
https://coinsmarkets.com

الان متاسفانه 3 روزه DOWN شده و میگن سرورشون داون شده و دارن به سرور جدید ارتقاع میدن
کسی با این اکسچنجر کار کرده ؟ میشه به حرفشون اعتماد کرد ؟!!
به قول جواد انشالا که مشکل سرور هست و درست بشه.
خود منم مقدار نسیتا زیادی تو bitsane دارم از دیروز ویتدراو روی pending هست. اکثر سایتها گفته بودن اسکم شده تا اینکه پیج فیس بوک شون رو پیدا کردم چند تا پست زدن تا حدودی خیالم راحت شد. طوری که گفتن به خاطر یه مقاله ناخواسته CNBC نزدیک 30 هزار نفر اومدن رجیتسر کردن و مشکلاتی بوجود اومده، تو 3 روز 12 هزار تیکت ایجاد شده ، مشکل خیلیا حل شده .. تو فیس بوک دیدم چند یوزر تائید کردن

برای https://coinsmarkets.com ببینید اکانت تویئتر یا پیج رسمی دارن فیس بوک دارن اگه آره یوزرها چی میگن

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

l3in

Registered User
لایک‌ها
103

آره بالا میاد ولی پیج Withdraw رو کلا از سرورشون حذف کردن و ترید هم به هیچ عنوان نمیشه کرد و بعد از یک دقیقه ارور سرور و هاست میده سایت میپره !

به قول جواد انشالا که مشکل سرور هست و درست بشه.
خود منم مقدار نسیتا زیادی تو bitsane دارم از دیروز ویتدراو روی pending هست. اکثر سایتها گفته بودن اسکم شده تا اینکه پیج فیس بوک شون رو پیدا کردم چند تا پست زدن تا حدودی خیالم راحت شد. طوری که گفتن به خاطر یه مقاله ناخواسته CNBC نزدیک 30 هزار نفر اومدن رجیتسر کردن و مشکلاتی بوجود اومده، تو 3 روز 12 هزار تیکت ایجاد شده ، مشکل خیلیا حل شده .. تو فیس بوک دیدم چند یوزر تائید کردن

برای https://coinsmarkets.com ببینید اکانت تویئتر یا پیج رسمی دارن فیس بوک دارن اگه آره یوزرها چی میگن

والا متاسفانه ظاهرا فیس بوک ندارن و توییترشونم هیچ پستی تا حالا نذاشته، نمیدونم چی بگم خیلی مشکوک میزنن، ایمیل ساپورتشون غیر فعال شده و سایت هم همینطوری فقط بالا میاد و دوباره ارور میزنه
یه چت روم هم توی سایت دارن که فقط یدونه ربات اونجا گذاشتن که میگه سرور ها رو داریم Set Up میکنیم صبر به خرج بدید و تحمل کنید، همینو فقط تکرار میکنه

نمیدونم خیلی نگرانم کرده چون پول زیادی رو برا یک روز اونجا بردم و بعد این اتفاق افتاد ...

دوستان...
آینده این ارز چطور پیش بینی می کنید؟ به نظرت ۵۰۰۰ تا بخرم؟
https://coinmarketcap.com/currencies/electra

آیندش خوبه اما تنها اکسچنجری که میفروشه همین کوینز مارکت هست که وضعیتش روی هواس

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

hadiam

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان تا 10 میلیون تومان خرید برای سرمایه گذاری 2 تا 3 سال در حال حاضر چی پیشنهاد میدید؟ (مقدار کم ولی در جاهای مختلف مد نظرمه) مشکلی با ایران نداشته باشه و لطفاً معیار و تحلیلی هم دارید بگید.
راههای خرید احتمالی حالا یا اکسچینج یا مستقیم هم بفرمائید،ممنون میشم.

Last edited:

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
دوستان تا 10 میلیون تومان خرید برای سرمایه گذاری 2 تا 3 سال در حال حاضر چی پیشنهاد میدید؟ (مقدار کم ولی در جاهای مختلف مد نظرمه) مشکلی با ایران نداشته باشه و لطفاً معیار و تحلیلی هم دارید بگید.
راههای خرید احتمالی حالا یا اکسچینج یا مستقیم هم بفرمائید،ممنون میشم.

برای دو یا سه سال:
1. Bitcoin
2. RaiBlock
3. EOS
4. Tezos
5. Wanchain
دوتای آخری هنوز لیست نشدن تو هیچ اکسچنجی.

بالا