برگزیده های پرشین تولز

بفرما چايی مهمون ما باش (علی پروين)!

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
چه روئي داره اين بچه ؟
شيطونه ميگه بگيرم لپشو بكشم تا اشكش دراد.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از amirhoman :
چه روئي داره اين بچه ؟
شيطونه ميگه بگيرم لپشو بكشم تا اشكش دراد.
آخه تو منو ديدي كه ميگي لپتو ميكشم؟ من اصلا لپ ندارم كه، يه مشت پوست و استخون فقط! باور نداري از بربچ بپرس. :D

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از mahdi206 :
آخه تو منو ديدي كه ميگي لپتو ميكشم؟ من اصلا لپ ندارم كه، يه مشت پوست و استخون فقط! باور نداري از بربچ بپرس. :D

فكر ميكنم ته ريش داشته باشي و عينكي هم باشي. درسته ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :
كمي از عينك فرانره .
60.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از amirhoman :
بعضي موقع ها ته ريش دارم ، بعضي موقع ها هم از ته مي زنم ، بستگي به حوصله داره. :rolleyes:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
بعضي موقع ها ته ريش دارم ، بعضي موقع ها هم از ته مي زنم ، بستگي به حوصله داره. :rolleyes:
بعضي مواقع هم كپه ريش داري . درست ميگم ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
بچه ها يه خبر خوش ميخوام عينكم رو عوض كنم. :D
شيريني يادت نره . مي خواي تو بازارچهبذار براي فروش . خوب مي خرنا :) يكهو ديدي مسئولين موزه ي لوور اومدن
يك شبه ميلياردر شدي :p ( مهدي جون ناراحت نشيا عينكهاي قبلي من از مال تو هم فراخ تر بود :f34r: )

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
شيريني يادت نره . مي خواي تو بازارچهبذار براي فروش . خوب مي خرنا :) يكهو ديدي مسئولين موزه ي لوور اومدن
يك شبه ميلياردر شدي :p ( مهدي جون ناراحت نشيا عينكهاي قبلي من از مال تو هم فراخ تر بود :f34r: )
زياد خوشحال نباش! ميخوام شيشه رو عوض كنم نه فريم رو!! :D

shabe kavir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه خير من تازه پرسپوليسي نشدم.اين درسته كه علي اقا با پرسپوليس به همه جا رسيدو اين مال زماني بود كه ايشون بازيكن بودن اما زماني كه مربي شدن پرسپوليس رو به همه جا رسوندن.پارسال اگه علي دايي 16 گل زد صدقه سري بازيكنايي بود كه علي پروين معرفي كرده بود علي دايي و پيرواني بايد جلوي زبونشونو مي گرفتن.يه پرسپوليسه و يه علي پروين.اگه اونا پرسپوليس براشون مهم بود همه چيزو بايد تحمل مي كردن.درضمن هربازيكني يه دوراني داره.علي دايي دورانش تموم شدو رفت.منكر توانايي هاي پيرواني نيستم اما نبايد با علي پروين درمي افتاد.پيرواني تعصبش رو فروخت.براي همين ليگ علي پروين رفت سراغش اما آقا طاقچه بالا گذاشتن.اينو مي گي تعصب؟اگه پيرواني پرسپوليس رو دوست داشت هيچ وقت چنين نمي كرد.و اگه علي پروين فقط به فكر خودش بود عمرا دنبالش مي رفت.هاشمي نسب هم كه ا صلا جاي بحث نداره.اون الكي مي گفت من پرسپوليسي هستم.اينقدر پول عمو فتي چشماشو كور كرده بود كه همه چيزو فراموش كرد.فراموش كرد از پرسپوليسه كه مهدي باتعصب شده بود و اونم تعصبش رو به پول كثيف اس اس ها فروخت.اما عابدزاده .درمورده اون نمي تونم چيزي بگم چون واقعا دوسش دارم.اما بيشترازا ون نظر علي پروين برام مهمه چون مي دونم براي پرسپوليس صادقانه كار مي كنه .اگه يه روز ببينم كه بودنش به نفع ما نيست مطمئنا برضدش مي شم اما درحال حاضر فقط اونه كه مي تونه مارو نجات بده.آخي همش تقصير اون عابديني بودش كه الان ما هنوز مشكل مالي داريم آقا پسر.درضمن سيستم بازي پرسپوليس سالها3/5/2/ هستش اما از اول فصل اين سوبل 4/4/2 سيستم رو تغيير داد و مشخصا بازي با ابومسلم بايد اينطوري مي شد.ما قبلا با همين سيستم علي اصغري به همه جا رسيديم و خواهيم رسيد.نه علي پروين و نه هيچ كس از هواداراي ايشون مخالف مربي خارجي نيست اما نه اين مربي هايي كه به درد تيله بازي هم نمي خورن.يه مربي كه معروف باشه.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا بحث رو عوض نكن ، داشتيم در مورد عينك من صحبت مي كرديم. خب من گفتم كه عينكم رو عوض مي كنم اما فريمش رو كه نه ، فقط شيشه هاش رو :D

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
خب مثل اينكه اينجا هم پروينيست داره!

بالا