برگزیده های پرشین تولز

بم را با نیو اورلئان مقایسه کنید

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
چند شب پیش اخبار یکی از کانالها (فکر کنم sf1 بود) یه گزارش نشون می داد که تعدادی از مردم نیو اورلئان به خانه های جدید(آپارتمانی نه پیش ساخته) انتقال داده میشن و در ضمن داشت توضیح می داد که در ساخت این خانه ها از کمک مهندسان ارتش نیز استفاده شده البته در مروری برمطبوعات در یکی از کانالهای دیگه هم این موضوع تصدیق میشد :)

هی بگید روند بازسازی بم با قدرت و فشار ادامه دارد :)
هی بگید مرگ بر آمریکا که اصلن به فکر مردمش نیست:)
هی ناهماهنگی نیروهای امداد رسانی آمریکا ئیها رو به رخشان بکشید:)
هی 24 ساعت اخبار از بدبختی مردم نیو اورلئان نشون بدید و 3 ماهی یه بار ازوضعیت بم اخبار بگید:)
هی اون مسئول بازسازی بم رو نشون بدبد که میگه ما به مردم بم گفتیم برید هرجورکه میخواهید خونه تونو بسازید ما مجوز می دیم :rolleyes:
هی بعد از 1 سال از زلزله بم بگید دولت وامهای بلا عوض یا کم بهره به زلزله زدگان میده :rolleyes: (با هزار دنگ و فنگ و کلاهبرداریهایی که میشه)

خدایی نکرده نگید که دولت شیطان بزرگ 1 ماه بعد ازطوفان حداقل نفری 1400 دلار کمک بلاعوض داده( 1400 دلار واسه طوفان زدگان چیزی نمیشه ولی نفس کار و سرعت عمل مهمه که ما بهتر ازاونائیم:p :f34r: )

خدایی نکرده نگید که بنده خدایی کیسه برنجی50 کیلویی در یکی از مناطق مرفه ایران خریده کیلویی 1100 تومان که داخلش یه مقوا پیدا کرده و توش نوشته شده بوده تقدیم به زلزله زدگان بم و بعد همون بنده خدا با پرس وجو 80 کیسه برنج با همون ظاهر (اعلای از نوع بم ;) ) در همون منطقه دیده که به کاسبهای محل فروخته شده

خدایی نکرده فکر نکنید من همون بنده خدا هستما :f34r:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
هی
شما ها اینجا نیستید
95% شما ها اصلا بم رو تا حالا ندیدین
برای ما خیلی سخته که این چیزا رو ببینیم بشنویم
فقط هر کی میگه مرگ بر آمریکا - مرگ بر 7 حد و آباد خودش و تیر و طایفه اش

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Bahreyni :
هی
شما ها اینجا نیستید
95% شما ها اصلا بم رو تا حالا ندیدین
برای ما خیلی سخته که این چیزا رو ببینیم بشنویم
فقط هر کی میگه مرگ بر آمریکا - مرگ بر 7 حد و آباد خودش و تیر و طایفه اش

آخه اینا چجوری میتونن آمریکا رو زیر سوال ببرن در حالی که من خودم یادمه که روسها زودتر از نیروهای امداد مملکت خوب خودمون به سمت بم حرکت کرده بودن!
هفته دوم بعد از زلزله بم یادمه هنوز کلی جسد زیر آوار مونده بود و پاکسازی نشده بود!
یادمه ژاپنی هایی که اومده بودن بم 12 میلیون تجهیزاتشون تو راه تهران بم گم شد...
و هزار تا مورد دیگه....
واقعا که آدم خجالت میکشه :( این چیزارو میبینه!
اونوقت اینا میان به نحوه کمک رسانی به مردم نیو اورلئان (گرچه اونم اصلا خوب نبود) اشکال میگیرن! حداقل اونا بعد 2 هفته جمع کردن ماجرا رو ولی اینا بعد از قریب به سه سال.....

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بحرینی رو چرا دوباره عصبانیش کردین اخه. من اول تیر اونجا بودم دیدم چه خبره . راست میگه اعصاب ادم خورد میشه .

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
یه نمونه کوچولو دیگه از بازسازی بم با فشار: :blink:
یه بنده خدایی که از آشناههای ماست و خدا خواسته و دستش به دهنش میرسه بعد از زلزله بم به قصد کمک با برادرش به همراه دو تا نیسان غذاههای کنسروی و همچنین جهت اهدا 2 تا 3 میلیون تومان کمک نقدی به بم عزیمت کردن در بدو ورود به بم جلوشونو گرفتن و گفتن شمانمیتونید مستقیما به مردم کمک کنید باید کمکهای غیر نقدی رو بدین به سازمانی که ما میگیم :hmm: (یعنی همون جا تحویل بدید و گورتونو گم کنید ) و کمکهای نقدیتو نو بریزید به حساب شماره فلان یا تحویل پایگاه ما بدید و رسید بگیرید
خوش اومدید :f34r:
در ضمن بحرینی جان فکر کنم شما اهل استان کرمان باشید اگه هستید حتما اطلاعات کاملتری از ما دارید ممنون میشم یه کم از اوضاع فعلی بم بگید(زرند که دیگه فراموش شد ...)

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از kamelot :
آخه اینا چجوری میتونن آمریکا رو زیر سوال ببرن در حالی که من خودم یادمه که روسها زودتر از نیروهای امداد مملکت خوب خودمون به سمت بم حرکت کرده بودن!
هفته دوم بعد از زلزله بم یادمه هنوز کلی جسد زیر آوار مونده بود و پاکسازی نشده بود!
یادمه ژاپنی هایی که اومده بودن بم 12 میلیون تجهیزاتشون تو راه تهران بم گم شد...
و هزار تا مورد دیگه....
واقعا که آدم خجالت میکشه :( این چیزارو میبینه!
اونوقت اینا میان به نحوه کمک رسانی به مردم نیو اورلئان (گرچه اونم اصلا خوب نبود) اشکال میگیرن! حداقل اونا بعد 2 هفته جمع کردن ماجرا رو ولی اینا بعد از قریب به سه سال.....
از همین آمریکای جهانخوار به اندازه تمام کشورای عرب به ایران کمک شد
چند تا هواپیما فقط دارو اومد
چند تا هواپیما کیسه خواب و چادرهایی اومد که الان توی تهران و مشهد و تبریز دارن خرید و فروش میشن

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از akooo :
یه نمونه کوچولو دیگه از بازسازی بم با فشار: :blink:
یه بنده خدایی که از آشناههای ماست و خدا خواسته و دستش به دهنش میرسه بعد از زلزله بم به قصد کمک با برادرش به همراه دو تا نیسان غذاههای کنسروی و همچنین جهت اهدا 2 تا 3 میلیون تومان کمک نقدی به بم عزیمت کردن در بدو ورود به بم جلوشونو گرفتن و گفتن شمانمیتونید مستقیما به مردم کمک کنید باید کمکهای غیر نقدی رو بدین به سازمانی که ما میگیم :hmm: (یعنی همون جا تحویل بدید و گورتونو گم کنید ) و کمکهای نقدیتو نو بریزید به حساب شماره فلان یا تحویل پایگاه ما بدید و رسید بگیرید
خوش اومدید :f34r:
از این کارا زیاد شد
میشناسم کسایی رو که خدا شاهده خر نداشتن سوارش بشن و بعد از زلزله الان پژو پرشیا سوارن

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
دستگیری جناب آقای ................ به دیلیل اختلاص 100میلیارد تومانی

البته به این موضوع مستقیما ربط نداره امی بی ربط هم نمی تونه باشه

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Bahreyni :
چند تا هواپیما کیسه خواب و چادرهایی اومد که الان توی تهران و مشهد و تبریز دارن خرید و فروش میشن

راستش کیسه خوابشو یکی ازدوستام چند وقت پیش توی بجنورد به قیمت عادلانه در جهت منافع مردم بم خرید (جمله جهت منافع مردم بم رو دقیقا فروشنده محترم به دوستم گفته بود) :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif
177.gif

لذت داره این چیزها رو دیدن
15.gif
15.gif
15.gif
15.gif
15.gif

من هنوز دوزخی عشق دروغین تو ام...........

samstag

Guest
لایک‌ها
0
راست میگه بحرینی منم میشناسم کسانی که هیچی نداشتن از سر فامیلاشون که مردن الان تو کرمان چه وضعی به هم زدن
من 2 سال بم بودم البته قبل زلزله :eek: به نظرم زلزله حقشون بود! هم تو شهرش زندگی کردم هم تو ارگش هم تو بمیا میشناسن : سنگستون ! یه محلی که هرچی لات و مات و ... شبی نبود صدای شلیک نیاد یا کسی مجروح نشه مرکز اشرار و قاچاق چی و تریاک و عرق خورو... براشون دیگه عادیه کشت و کشتار وقتی شهردار فرماندار ریس دانشگاه با کلت میرن سر کارهاشون دیگه وضیعیات اون شهر بسنجید حقشون بود :happy: من با این سن جرات نداشتم بعد 6 برم بیرون....

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Bahreyni :
آره به خدا!!!!
من خودم اين كيسه خواباي آمريكايي رو ديدم تو تهران!
من حاضرم قسم بخورم كه 10% كمكهاي مردمي و كمهاي دولتهاي ديگه هم به بم نرسيده! :eek:

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
يكم آرومتر لطفا !!! زلزله همن دور و براست !!! يه دفعه دوباره هوس ميكنه ما رو بلرزونه !!!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از samstag :
... به نظرم زلزله حقشون بود! ... حقشون بود....

شنبه جان - چرا حکم کلی میدی و همه رو با یک چوب میرونی؟

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از samstag :
راست میگه بحرینی منم میشناسم کسانی که هیچی نداشتن از سر فامیلاشون که مردن الان تو کرمان چه وضعی به هم زدن
من 2 سال بم بودم البته قبل زلزله :eek: به نظرم زلزله حقشون بود! هم تو شهرش زندگی کردم هم تو ارگش هم تو بمیا میشناسن : سنگستون ! یه محلی که هرچی لات و مات و ... شبی نبود صدای شلیک نیاد یا کسی مجروح نشه مرکز اشرار و قاچاق چی و تریاک و عرق خورو... براشون دیگه عادیه کشت و کشتار وقتی شهردار فرماندار ریس دانشگاه با کلت میرن سر کارهاشون دیگه وضیعیات اون شهر بسنجید حقشون بود :happy: من با این سن جرات نداشتم بعد 6 برم بیرون....
متاسفم
31.gif

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از samstag :

میشه بفرمایید بچه ها و زنها چه گناهی کردن که حقشون بوده نکنه اونا هم عرق خور و قمه کش و قاچاقچی بودن؟ :f34r:
راستی کسی عکسی جدید از وضعیت فعلی بم نداره بذاره بقیه هم ببینن؟

samstag

Guest
لایک‌ها
0
قبول دارین هرچی خدا بخواده؟ کسانی بودن بعد 13 روز و 9 روز بعد زلزله زنده بیرون اوردنشون که تو اخبارم ازشون گزارش گرفتن یکیشونم همون پیرزن 90 ساله بود که گفت 50 سالمه وقتی ازش پرسیدن چی میخوای گفت فقط چایی ! که موادشو مصرف کنه
یا دختری که از دانشگاه پیام نور زنده کشیده شد فقط 2 نفر از 400 نفر این دانشگاه زنده موند یکیشون وقتی از زیر اوار میکشنش بیرون هاج و واج میمونه که چی شده یکم گریه میکنه میره اون طرف خیابون یه موتوری میزنه همونم میمره ! باید میمرده تقدیرش بوده ! بودنم کسایی که زیر 4 متر اوار زنده کشیده شدن بیرون حتی کسی رو میشناسم که وقتی کشیدنش بیرون خواب خواب بوده میگه احمق امروز جمعه است بذار بخوابم! و یه تیکه سنگ یه تیکه رو سرش افتاده بوده چرا اینا نموردن؟ چرا من نموردم؟ مگه من اونجا نبودم؟ به نظر من هرکی مرد حقش بود هرکیم زنده موند حقشه ، نه اونا و نه زنده ها به هم دیگه برتری ندارن تقدیر جز حق هیچ چی دیگه نمیگه

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از samstag :
قبول دارین هرچی خدا بخواده؟ کسانی بودن بعد 13 روز و 9 روز بعد زلزله زنده بیرون اوردنشون که تو اخبارم ازشون گزارش گرفتن یکیشونم همون پیرزن 90 ساله بود که گفت 50 سالمه وقتی ازش پرسیدن چی میخوای گفت فقط چایی ! که موادشو مصرف کنه
یا دختری که از دانشگاه پیام نور زنده کشیده شد فقط 2 نفر از 400 نفر این دانشگاه زنده موند یکیشون وقتی از زیر اوار میکشنش بیرون هاج و واج میمونه که چی شده یکم گریه میکنه میره اون طرف خیابون یه موتوری میزنه همونم میمره ! باید میمرده تقدیرش بوده ! بودنم کسایی که زیر 4 متر اوار زنده کشیده شدن بیرون حتی کسی رو میشناسم که وقتی کشیدنش بیرون خواب خواب بوده میگه احمق امروز جمعه است بذار بخوابم! و یه تیکه سنگ یه تیکه رو سرش افتاده بوده چرا اینا نموردن؟ چرا من نموردم؟ مگه من اونجا نبودم؟ به نظر من هرکی مرد حقش بود هرکیم زنده موند حقشه ، نه اونا و نه زنده ها به هم دیگه برتری ندارن تقدیر جز حق هیچ چی دیگه نمیگه

من تا حدودی با تقدیر موافقم
اصلا بحث رو منحرف نکنیم
آقا اصلا مرده ها رو ولش کن من دارم میگم آی هوار زنده های بم چه گناهی کردن که باید تو کشور فقیری زندگی کنن :f34r: که رو نفت و اورانیوم و منابع معدنی و هزار کوفت و زهر مار دیگه خوابیده ولی دریغ از کمک اونم کمکی که حقشونه نه محض رضای خدا :eek:
من میگم بابا اینقدر نگید آمریکا به فکر مردمش نیست آمریکا فلان کرد مردم آمریکا ازبدبختی دارن می میرن ول کنین آمریکا و فلسطین و کوفت و زهرمار یه فکری واسه مردم بم بکنید :f34r:
کو گوش شنوا :f34r:
هر که ندونه میگه پی تی شده تریبون مجلس منم شدم نماینده مجلس :happy:

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا شما جمعیت بم رو با جمعیت نیو ارلئان مقایسه کنین !!! اینا به خیال خودشون مبارزه تبلیغاتی کردن ولی خبر ندارن که آبروی خودشون رو بردن. دیدن اخبار ایران فقط باعث خنده میشه.

نمیشه گفت زلزله بد تره یا اون طوفان وحشتناک به هر حال هر دو تا شهر با خاک یکسان شدن ولی اگه همون زلزله یا همون طوفان در یکی از شهرهای بزرگتر و مرکز استان با جمعیت بیشتری در ایران بیاد چه فاجعه ای میشه ؟؟؟ هیچ غلطی نمیتونن بکنن و همه میمیرن... دیگه بازمانده ای هم نمیمونه که بخواد غر غر کنه.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mahdeen :
حالا شما جمعیت بم رو با جمعیت نیو ارلئان مقایسه کنین !!! اینا به خیال خودشون مبارزه تبلیغاتی کردن ولی خبر ندارن که آبروی خودشون رو بردن. دیدن اخبار ایران فقط باعث خنده میشه.

نمیشه گفت زلزله بد تره یا اون طوفان وحشتناک به هر حال هر دو تا شهر با خاک یکسان شدن ولی اگه همون زلزله یا همون طوفان در یکی از شهرهای بزرگتر و مرکز استان با جمعیت بیشتری در ایران بیاد چه فاجعه ای میشه ؟؟؟ هیچ غلطی نمیتونن بکنن و همه میمیرن... دیگه بازمانده ای هم نمیمونه که بخواد غر غر کنه.
غر غر؟
31.gif

بالا