برگزیده های پرشین تولز

بهترين بازي زندگيتون تا حالا چي بوده ؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
رمشتاين خيلي كار قشنگي كردي كاشكي 1 تاپيك درست ميكردي در مورد كنسول هاي سگا از Mega drive گرفته تا حالا.

من Crazy Taxi رو در PC بازي كردم ولي خسته كنندس
اوني كه من در دريم كست ديدم خيلي باحال تره مثلا : در دريم كست ميتوني با دوچرخه هم مسافر كشي كني
بازي به اين توپي كجاش خسته كننده است!بازي Pc ش اشكال زياد داره اما خسته كننده نيست!

به نظر من House of dead 1-2 (تو PC) خيلي بدرد نخوره هم از سبك بازيش خوشم نمياد هم اينكه بازيش خوب نيست.
لينكي براي دانلود اموليتور Dream Cast نداري؟
نميدونم فكر نكنم باشه.
حالا اون به كنار يكي اومد و ساخت خيلي هم خوب بود امولاتورش!
مشكل ديگه Rom اونا رو از كجا بايد اورد؟!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از mammad :
Lost Viking هم خيلي با حال بود يادش بخير.

آي گفتي..اتفاقا همين ديشب بود كه خواستم اينجا Lost Viking رو بنويسم..اما بيخيال شدم گفتم حتما ههيچكي نميشناسه!
هيلي بازي توپي بود..و مرحله هاي آخريش معماهاش واقعا عالي بودن..
يكي از خاطره انگيز ترين و شيرين ترين بازيهاي قديمي هست كه من بازي كردم..
راستي شماره 2 ش هم برا سگا جنسيس هست..من رام شماره 2ش رو بازي كردم اما ورژن آلماني هست و چون اين بازي لازمه حرفاش رو بخوني نتونستم بازي كنم :(

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
رمشتاين خيلي كار قشنگي كردي كاشكي 1 تاپيك درست ميكردي در مورد كنسول هاي سگا از Mega drive گرفته تا حالا.
اتفاقا فكر خيلي خوبيه و به ذهنم رسيد..چون من خيلي تو خط كنسولها بودم و هستم و خصوصا سگا رو همه كنسولهاشو داشتم..اما راستش فكر كردم شايد اينجا كسي استقبال نكنه برا همين بد كه تاپيك نزدم.

بازي به اين توپي كجاش خسته كننده است!بازي Pc ش اشكال زياد داره اما خسته كننده نيست!
آره اين بازي هرچي باشه خسته كننده نيست!
من با دريم كست بازيش ميكنم..نميدونم حالا ورژن پي سي چه اشكالايي داره كه ميگيد..
به نظر من House of dead 1-2 (تو PC) خيلي بدرد نخوره هم از سبك بازيش خوشم نمياد هم اينكه بازيش خوب نيست.
قبول دارم..بازي اي نيست كه هر كسي حال كنه,منم خيلها رو ديدم كه حال نكردن با اين سبك خيليها هم برعكس..خودم كه خوشم اومد...چون اگه بخواي بازي رو كامل كني بايد هي تمرين كني و عكس العملت سريع شه..مثلا اول بازي يك حالت تمريني داره كه واقعا مشكل ميشه و من خيلي خوشم مياد.

ورژن پي سي اين بازي با مال ديريم كست از نظر گرافيك و...فرق چنداني نداره..البته مال دريم كست خوبيش اينه كه هر چي بازي كني بهت امكانات جديد جايزه ميده (مثل رنگ قرمز خون و..) و از همه مهمتر مال دريم كست رو ميشه با اين تفنگهاي مادون قرمز (كه به سمت صفحه نشونه ميگيري) باز يرد كه نميدونم..تا حالا با اينا بازي كرديد يا نه! چون اصلا 90 درصد زيبايي اين بازيهاي اين سبكي وقتيه كه با اين تفنگها بازي كنيد.

نميدونم فكر نكنم باشه.
حالا اون به كنار يكي اومد و ساخت خيلي هم خوب بود امولاتورش!
مشكل ديگه Rom اونا رو از كجا بايد اورد؟!

من متخصص اموليتورها هستم آقا! هرچي بگيد در اين زمينه ميدونم!
اما در مورد دريم كست..چيزي به اسم Rom وجود نداره..بايد سي دي بازيهاش رو داشته باشيد بر فرض كه اموليتوري روزي ساخته شه (كه بعدي ميدونم) سي ديهاش ارزونه (كپي شده) يك راه ديگش هم اينه كه ISO ايميج گرفته شده اونا رو دانلود كرد كه چون خيلي حجيم هستن تو ايران عملي نيست.
در ضمن سي دي هاي اورجينال دريم كست اصلا در واقع سي دي رام نيستند.يه فرمت خاصي هست به اسم GD كه 1 گيگابايته و اصلا سي دي رامها نميتونن بخوننش.
اما اين سيث دي هاي كپي,رو هكر ها با بدبختي تبديل به سي دي معمولي ميكنن كه اكثرا اگه بخواي تو دريم كست اجرا شه بايد يه سي دي بوت دريم كست اول بذاري..
اينا رو گفتم تا بدونيد چقدر درد سره اين قضيه.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اصولا اگه اينجا بخش هاي مختلف براي كنسولهاي مختلف داشت خيلي خوب بود :)
راستي من هم Crazy Taxi رو روی PC بازی کردم و اصلا هم خسته نشدم ;)
اما Virtua Tennis رو واسه PC هیچجا پیدا نکردم :(
من یه emulator برای dreamcast دارم!
اما بازیهاشو ندارم ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اصولا اگه اينجا بخش هاي مختلف براي كنسولهاي مختلف داشت خيلي خوب بود :)
آره ولي اونجوري ديگه اينجا ميشد فاروم بازيهاي ويديويي! نه پرشين تولز! :)

راستي من هم Crazy Taxi رو روی PC بازی کردم و اصلا هم خسته نشدم ;)
8)
اما Virtua Tennis رو واسه PC هیچجا پیدا نکردم :(
راستش منم هنوز تو تهران نديدم جايي آورده باشن,اما توي اينترنت بخوني ميبيني كه براي پي سيش هم اومده..احتتمالا هنوز اينجا نيومده.

من یه emulator برای dreamcast دارم!
اما بازیهاشو ندارم ;)

منم دو سه تا اموليتور برا دريم كست دارم و بازيهاشم 40 تا سي دي دارم (چون خود دريم كست رو دارم) اما هيچكدوم اجرا نميشه و نخواهد شد.فقط بعضي از بازيها رو ممكنه دموي اولش رو با مشكل پخش كنن ولي خود بازي هيچ اموليتوري وجود نداره كه حتي 1 بازي دريكست رو بتونه اجرا كنه.
اگه توي سايتهاي اموليتور ها هم بري ميبيني كه نوشته هيچ اومليتوري هنوز نيست كه بتونه بازي هاي ديريم كست رو اجرا كنه.فقط بعضي از دموهاي اول بازي ها رو ممكنه اجرا كنن.همين.

لانتنل

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از rammstein_persia :
Lost Viking هم خيلي با حال بود يادش بخير.

آي گفتي..اتفاقا همين ديشب بود كه خواستم اينجا Lost Viking رو بنويسم..اما بيخيال شدم گفتم حتما ههيچكي نميشناسه!
هيلي بازي توپي بود..و مرحله هاي آخريش معماهاش واقعا عالي بودن..
يكي از خاطره انگيز ترين و شيرين ترين بازيهاي قديمي هست كه من بازي كردم..
راستي شماره 2 ش هم برا سگا جنسيس هست..من رام شماره 2ش رو بازي كردم اما ورژن آلماني هست و چون اين بازي لازمه حرفاش رو بخوني نتونستم بازي كنم :(

واقعا بازي قشنگيه يك تاپيك هم براش گذاشتم.هر كي به بازي قديمي علاقه داره بره ببينه.
من اصلا نميدوونستم شماره 2 هم هست.آدرسه رامشو بده.
آهان آلمانيه اشكال نداره شايد بشه 1 كاريش كرد.ادرسشو بده.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
راستش منم هنوز تو تهران نديدم جايي آورده باشن,اما توي اينترنت بخوني ميبيني كه براي پي سيش هم اومده..احتتمالا هنوز اينجا نيومده.

واسه پي سي كه بازي تنيس زياده.Tennis Master 2003.تقريبا از همه بهتره.

نميدونم حالا ورژن پي سي چه اشكالايي داره كه ميگيد..
منظورم از اشكال هموون كنترل و گرافيك بود.

من متخصص اموليتورها هستم آقا! هرچي بگيد در اين زمينه ميدونم!
بابا امولاتور!
منم منظورم از رام همون بازيهاش بود ;)

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من واسه اين گفتم خسته كنندس كه مثلا اگه حتي بالاترين كلاس رو هم بدست بياري آخرش مينويسه [left:0b3a159410]Game Over![/left:0b3a159410] و اين خيلي ضد حاله ! و دليل دوم اينكه فقط 1 شهر وجود داره كه اونم زياد بزرگ نيست
يه لينك دارم واسه اموليتور دريم كست كه ميتونه بازيهارو اجرا كنه
البته من امتحان نكردم
<a href='http://www.arcadeathome.com/dl.phtml?dreamcast/dreamemu-003.zip|' target='_blank'>http://www.arcadeathome.com/dl.phtml?dream...eamemu-003.zip|</a>[/left]
شما امتحان كنيد اگه خوب بود منم ميرم سي دي ميخرم
راستي من تونستم اون دوچرخه رو بدست بيارم :D . براي اينكار بايد تمام مراحلCrazy Box رو تموم كنيد

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
راستي حالا كه بحث از Sega شد يادتونه يه بازي بود به اسم Sonic
Sonic دريم كست واسه PC نيومده؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آهان آلمانيه اشكال نداره شايد بشه 1 كاريش كرد.ادرسشو بده.

من رام سگا جنسيسش رو ندارم,رام سوپر نيتندوش رو دارم كه 1 مگابايت هست.
سوپر نيتندو هم يه دستگاهي بود رقيب سگا جنسيس در همون حد و اندازه..يكم گرافيكش بهتره.
بايد اموليتور سوپر نيتندو داشته باشي مثلا SNES 9X version 1.31 (كه بهترين اموليتور سوپر نيتندو هست كه من ديدم تا حالا)

آدرس لينكي برا دانلود رام رو ندارم.
اما اگه ميخواي آدرس ايميلت رو بده تو پي ام, رام رو برات ميفرستمش. ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من واسه اين گفتم خسته كنندس كه مثلا اگه حتي بالاترين كلاس رو هم بدست بياري آخرش مينويسه [left:7b20429cb2]Game Over![/left:7b20429cb2] و اين خيلي ضد حاله ! و دليل دوم اينكه فقط 1 شهر وجود داره كه اونم زياد بزرگ نيست
يه لينك دارم واسه اموليتور دريم كست كه ميتونه بازيهارو اجرا كنه
البته من امتحان نكردم
<a href='http://www.arcadeathome.com/dl.phtml?dreamcast/dreamemu-003.zip|' target='_blank'>http://www.arcadeathome.com/dl.phtml?dream...eamemu-003.zip|</a>[/left]
شما امتحان كنيد اگه خوب بود منم ميرم سي دي ميخرم
راستي من تونستم اون دوچرخه رو بدست بيارم :D . براي اينكار بايد تمام مراحلCrazy Box رو تموم كنيد

اين اموليتور دريم كستي كه گفتيو من دارم, و چند تا ديگه.همون طور كه گفتم هيچكدومشون حتي يه بلزي رو هم نميتونن اجرا كنن..اينا برنامه هاي درححال ساخت هستن و هنوز تكميل نشدن..فقط دمو اول بعضي بازيها رو اجرا ميكنن.
توي تمام سايتهاشون هم اين نكته گفته شده. ;)

در مورد موضوعي همكه ميگي به اين دليل كريزي تاكسي خسته كنندس,اين بازيها سبك آركيد هستند( آركيد يعني بازيهايي كه در اصل براي دستگاههاي اركيد ساهته شده,اين دستگاههايي كه سكه ميندازن بازي ميكنن)..طبيعت اين بازيها اينجوره كه كوتاهه و با بازيهاي پي سي فرق داره..منتهي خوبيش اينه هرچي بيشتر بازي كني,بيشتر لذت ميبري همون كوتاهش رو هم..يعني هي ركورد ميگيري و امتيازو....

در مورد دوچرخه هه,توي پي سي نميدونم..اما توي دريم كست براي اينكه دوچرخه هه بياد بايد دو تا گيم پد داشته باشي و همزمان يك دكمه رو روي جفت گيم پد ها اول بازي فشار بدي تا بياد!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
واسه پي سي كه بازي تنيس زياده.Tennis Master 2003.تقريبا از همه بهتره.

;)

اما اين Virtua Tennis خيلي بهرته از هر بازي تنيسي كه فكر كني.
چون بازيهاي تنيس ديگه مثلا همين Tennis Master 2003 كنترلشون مشكله,و دنگ و فنگ زيادي دارن كه آدمو زده ميكنن..اما اين Virtua Tennis سيستمش واقعا معركس..يعني همه كنترلها با يك كليد هست و خيلي روونتر و سريعتر از اون بازي اجرا ميشه.گرافيكش هم از اون بالاتر نباشه,برابره.
در كل ميگم بهترين بازي تنيسي هست كه من چه روي دستگاههاي مختلف و چه روي پي سي ديدم.البته شماره 2ش بهتره كه فقط براي دريم كست موجود هست.

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
<span style='color:darkblue'>با سلام به دوستان
به نظر من بهترين بازي عمرم بازي زيباي No One Lives Forever 1 & 2 مي باشد. هر چند كه خود من نسخه اول را بيشتر مي پسندم. البته خود من عقيده دارم كه هر كسي ممكن است از يك ژانر خاص خوشش بيايد. مثل FPSو يا RPG و ِAdvanture و خلاصه هر چيز ديگري. البته من از بازي هاي زيباي مثل Civilization و يا Red Alert نيز نمي توانم بگذرم.</span>

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
<span style='color:darkblue'>با سلام به دوستان
به نظر من بهترين بازي عمرم بازي زيباي No One Lives Forever 1 & 2 مي باشد. هر چند كه خود من نسخه اول را بيشتر مي پسندم. البته خود من عقيده دارم كه هر كسي ممكن است از يك ژانر خاص خوشش بيايد. مثل FPSو يا RPG و ِAdvanture و خلاصه هر چيز ديگري. البته من از بازي هاي زيباي مثل Civilization و يا Red Alert نيز نمي توانم بگذرم.</span>

hadi_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من با اينكه اصلا اهل بازي نيستم ولي MDK حرف نداره!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
تقريبا 7 سال پيش..اونموقع ها كه تو ايران تازه CD-Drive و CD-ROM رايج شده بود,يك سري بازي اومد كه نسخه PC بازيهاي دستگاه 3DO بود..از اين بازيهايي كه بصورت فيلم بود..
قشنگترينش بازي MAD DOG McCree و MAD DOG 2 بود..من خيلي با اين دوتا بازي حال كردم..بازي وسترن بود تو غرب وحشي و فقط بايد با ماوس تيراندازي و دوئل ميكرديد و بصورت فيلم بود..
خيلي قشنگ بودن..
كسي اينا رو بازي كرده؟

اينم چند تا Screen Shot از اين بازي :

pic03.jpg

pic08.jpg

pic15.jpg

pic13.jpg

pic06.jpg

pic18.jpg

pic07.jpg

pic17.jpg

البته اين عكسا مال ورژن اصليش تو دستگاه 3DO هست,نسخه PC كيفيتش ضعيفتر بود.اما بهرحال خيلي قشنگ بود.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من هم MAD DOG رو بازی کردم!
یادش به خیر ;)
اینجور بازیها دیگه ادامه پیدا نکردن؟؟؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اما اگه ميخواي آدرس ايميلت رو بده تو پي ام, رام رو برات ميفرستمش.
مرسي اسماشو كه گفتي رفتم پيدا كردم.مثل اينكه اين Lost Viking براي GBA هم بازي داره.
GBA امولاتور داره؟
اما اين Virtua Tennis خيلي بهرته از هر بازي تنيسي كه فكر كني.
اين قد تعريف كردين منم هوس كردم اگه يه موقع بازي PC رو ديدين بياين بگين ;)
با سلام به دوستان
به نظر من بهترين بازي عمرم بازي زيباي No One Lives Forever 1 & 2 مي باشد. هر چند كه خود من نسخه اول را بيشتر مي پسندم. البته خود من عقيده دارم كه هر كسي ممكن است از يك ژانر خاص خوشش بيايد. مثل FPSو يا RPG و ِAdvanture و خلاصه هر چيز ديگري. البته من از بازي هاي زيباي مثل Civilization و يا Red Alert نيز نمي توانم بگذرم.
ايول بالاخره يكي نظر منو داشت.من هر چي ميگم بازي خوبيه!بقيه ميان ميگن بازي FPS بايد هيجان داشته باشه نه معما!بالاخره هر كي نظره خودشو داره.Civilization هم ديگه جاي خودشه كسي تو بهترين بودنش شك نداره :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
تقريبا 7 سال پيش..اونموقع ها كه تو ايران تازه CD-Drive و CD-ROM رايج شده بود,يك سري بازي اومد كه نسخه PC بازيهاي دستگاه 3DO بود..از اين بازيهايي كه بصورت فيلم بود..
قشنگترينش بازي MAD DOG McCree و MAD DOG 2 بود..من خيلي با اين دوتا بازي حال كردم..بازي وسترن بود تو غرب وحشي و فقط بايد با ماوس تيراندازي و دوئل ميكرديد و بصورت فيلم بود..
خيلي قشنگ بودن..
كسي اينا رو بازي كرده؟
بله منم بازي كردم من كلا از اين بازي هاي تير اندازي 4 تا بازي كردم :همين Mad dog و House of dead و virtual cop و Soldier boys اگه بازم بوده من يادم نمياد.
تو اين 4 تا كه يادم مياد همين Mad dog از همش بهتر بود.
اینجور بازیها دیگه ادامه پیدا نکردن؟؟؟
درسته خيلي كمه اما هست همين Maddog هم 1 بازي جديد داده.
<a href='http://bazibaz.persianblog.com/1382_2_bazibaz_archive.html#434873' target='_blank'>http://bazibaz.persianblog.com/1382_2_bazi...ive.html#434873</a>

بالا