برگزیده های پرشین تولز

بهترین کشور برای یک زندگی کجاست ؟

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
به نظر من آرامترین جای ممکن همی هلند و نروژ میتونه باشه.

جفتشون خوب هستند
ولی به نظر من بهترین کشور سوئیسه البته نه برای مهاجر
جوانان مملکتش تا 26 سالگی خرجشون رو میدن و شنیدم بعدش هم یک اپارتمان میدن

رئیس بانک مرکزی سوئیس گفت انقدر ثروت داریم که نمیدونیم باهاش چکار کنیم...

خوشا به غیرتشون که سنگ تموم میگذارن برای مردمشون

و میبینیم که سالی یکبار هم خبری از سوئیس در اخبار نمیشنویم که جنگ شد...تظاهرات کردن...

Me.n.KHOF4SH

Registered User
لایک‌ها
48
در نا امیدی بسی پول و ثروت هست
امید و تلاش میکنم و میرم
همه از همون اول که میلیاردر نبودن
ما هم انشاا چند سالی کار میکنیم و میریم
تنها چیزی که میدونم آدم هر چی بخاد بهش میرسه
حالا شاید با کمی تاخیر

دوست من منطقی فکر کن! نه احساسی. چند سالته؟

بعضی وقتا به خاطر اقتضای سنی این احساس پیش میاد که باید از کشور خارج شی. همه ما این احساس رو داشتیم ولی واقعیت اینه که این امر غیر ممکنه.

در جواب حرفت، اشتباهت همینجاست! همه از همون اول میلیاردر بودند! یا حداقل یک نسل طول کشیده تا میلیاردر شدن. اگه شما هرچقدم سرمایه جمع کنی نوه شما میلیاردر میشه، که در زمان اونها میلیارد مثل میلیون الان میشه!

برای مثال شما با بهترین مدرک ممکن در بهترین جای ایران """اگر""" کارمند بشید میتونید ماهی 2 میلیون درآمد داشته باشید. (دور کار آزاد رو خط بکشید که به قول معروف همه دارن مگس میپرونن!)

حالا پروسه میلیاردر شدن شما با یه حساب سر انگشتی!

"""اگر""" شما در حال پول جمع کردن در این پروسه هیچ چیز نخرید!!!! و هیچ چیز نخورید!!!! و همه ی این دو میلیون تومن ها را جمع کنید، فرآیند به صورت زیر خواهد بود:

1000000000/2000000 = 500 ماه! 500 ماه یعنی 41 سال و 6 ماه!

موفق باشید!

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
میخوای بری اونجا تو کافه ها ماری جوانا بکشی؟

نه بابا ماری جوانا چیه! اگه به این چیزا بود، ایران بهترین جا واسه معتاد شدنه! تو پارک هم میتونی تزریق کنی! راحت و ارزون هم گیر میاد!

من در آمریکا ،سوئد و انگلیس آشنا دارم اگه بتونی بری آمریکا از همش بهتره خود اروپایی ها هم آرزوی آمریکا رو دارن

آمریکا سخت ترین جا واسه مهاجرته! حامد حدادی با این که 4-5 سال تو NBA بازی کرده اما هنوز هم مشکلات ورود و خروج و این چیزا داره
از این همه محدودیت فرار کرد رفت به تورنتو رپتورز! باشگاهشون هم وکیل گرفته برای حامد! اگه اروپا بود که حتی تابعیت و پاسپورت هم میتونست بگیره.

ansar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247
بدون شک جمهوری اسلامی ایران زیر سایه آقا امام زمان (عج) و تحت ولایت مطلقه مقام معظم ***** حفظه الله تعالی.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بنظرم در حال حاضر آمریکا جای خوبی برای مهاجرت نیست خصوصا برای ما ایرانی ها یا حداقل گزینه های بهتری نسبت به آمریکا هست
با اینکه خودم بیشتر از هر کشوری علاقه دارم به آمریکا برم ولی بخاطر مسائل سیاسی و جنگ و .... زیاد درگیره (هر چند تعدادی از آشناهای دورمون بیش از 34 ساله که توی سیاتل زندگی می کنن و تا حالا که کاملا راضی بودن)
البته اینم بگم اکثریت مردم آمریکا انسانهای خوب و خوش برخوردی هستن و زیاد اهل تبعیض و نژادپرستی نیستن و آنچنان ملی گرا هم نیستن اینو در سفر خانوادگی که 6 سال پیش به آمریکا داشتیم فهمیدم کلا با چیزی که توی صدا و سیما بهمون القا می کردن زمین تا آسمان فرق داره
من خودم زندگی در یه کشوری که در مسائل سیاسی بی طرف و به دور از هیاهو و درگیریهای جهان باشه رو ترجیح میدم
سوئد و سویس جاهای خوبی هستن فنلاند و نروژ هم کشورهای خوبی هستن ولی سردی هواشون کمی مشکل سازه

ansar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247
آمریکا مثل زالو مغزها و استعدادهای کشورهای دیگر را می مکد و مثل جارو نخبگان جهان را جارو می کند و در کشور خودش با خاک انداز خالی می نماید.

ansar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247
پس از جمهوری اسلامی ایران بهترین کشورهای جهان برای زندگی 1-عراق زیر سایه شش امام معصوم و حضرت عباس علیهم السلام 2-عربستان سرزمین وحی 3-سوریه زیر سایه بی بی زینب و حاکمیت عادلانه بشار اسد می باشد.

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
دوستان درباره ژاپن و کره نظرتون چیه? فرهنگشون رو میبینی احساس میکنی از یه سیاره دیگه اومدن مخصوصن ژاپنی ها .. سایر مردم کشورهای دیگه هم خیلی خیلی بهشون احترام میزارن

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
پس از جمهوری اسلامی ایران بهترین کشورهای جهان برای زندگی 1-عراق زیر سایه شش امام معصوم و حضرت عباس علیهم السلام 2-عربستان سرزمین وحی 3-سوریه زیر سایه بی بی زینب و حاکمیت عادلانه بشار اسد می باشد.

:eek::blink::D:D:D:D:D:D:D
شما مثل اینکه زیادی به زندگی زیر علاقه داری! خصوصا اگه زیر یه شخص خیالی و وهمی باشه:lol:

بدون شک جمهوری اسلامی ایران زیر سایه آقا امام زمان (عج) و تحت ولایت مطلقه مقام معظم ***** حفظه الله تعالی.

هر چی بدبختی مردمه زیر سر همین 2 مورده
البته شکی نیست هیچ کجا وطن خود آدم نمیشه ولی وقتی وطنت تحت اشغال باشه .....

AZAZEL

Registered User
لایک‌ها
341
آمریکا مثل زالو مغزها و استعدادهای کشورهای دیگر را می مکد و مثل جارو نخبگان جهان را جارو می کند و در کشور خودش با خاک انداز خالی می نماید.

من جملتون رو اصلاح می کنم : امریکا خیلی شیک و مجلسی استعداد ها و نخبه ها را جمع اوری و با امکانات مناسب و در خور نخبگان انها را پرورش و از انها استفاده می نماید :) اینو می خواستی بکی نه :D راستی ساندیس گرون نشده جدیدا ؟:whistle::specool:

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
دوستان درباره ژاپن و کره نظرتون چیه? فرهنگشون رو میبینی احساس میکنی از یه سیاره دیگه اومدن مخصوصن ژاپنی ها .. سایر مردم کشورهای دیگه هم خیلی خیلی بهشون احترام میزارن

آره درسته ژاپن و کره مخصوصا ژاپن هم کشورهای جالبی هستن

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
من جملتون رو اصلاح می کنم : امریکا خیلی شیک و مجلسی استعداد ها و نخبه ها را جمع اوری و با امکانات مناسب و در خور نخبگان انها را پرورش و از انها استفاده می نماید :) اینو می خواستی بکی نه :D راستی ساندیس گرون نشده جدیدا ؟:whistle::specool:

تازه طرح جدیدی رو که آمریکا میخواد انجام بده اینه که تمام مهاجران رو از افرادی انتخاب کنه که تحصیلات دانشگاهی دارن این یعنی سیاست

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
رفیقم رفت ژاپن با مدرک دکترا تا از اونجا بره آمریکا 2 سال موند همونجا موند بهش حال داده ملت شجاعی هستن نه مثل ما بع بع خاک برسرمون که مثلا رستم داریم

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085

به به...
افغانستانو جا انداختي زير سايه ي امام ملاعمر(ع)
Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk 2

elahi43

Registered User
لایک‌ها
499
هرجا دوست داری برو

فردا میری اوضاش خرابه

میای امتیاز منفی میدی :lol:

sal2a

Registered User
لایک‌ها
16
دست تمام کسانی که اینجا را به سخره میگیرن درد نکنه
دوستان عزیز بنده میخام هزینه ای جور کنم و با ویزای سرمایه گذاری و پر پول برم
الکی که نمیخام برم

دانمارک.

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
اسکاندیناوی کشورهای خوب و اروم و با رفاه اجتماعی بالایی داره ولی چند نکته رو باید توجه کنی..به اصطلاح زندگی پیرمردی دارن ,عصرها از یه ساعتی به بعد همه جا تعطیله .. زندگی شلوغ و شبانه ندارن منظورم تفریحات شبانه هستش .. کلا سرد هستن و خیلی کم پیش میاد تو کار هم فضولی کنن که البته برای ما ایرانی ها ممکنه خوشایند باشه ولی توجه کن که خیلی کم معاشرت میکنن با هم که این برای ما یه ذره شاید سخت باشه.. در کل به روحیه خودت هم بستگی داره ,من خودم ارزومه تو یه شهر ساحلی زندکی کنم که هواش گرم باشه و زندگی شبانه داشته باشه.

sal2a

Registered User
لایک‌ها
16
اسکاندیناوی کشورهای خوب و اروم و با رفاه اجتماعی بالایی داره ولی چند نکته رو باید توجه کنی..به اصطلاح زندگی پیرمردی دارن ,عصرها از یه ساعتی به بعد همه جا تعطیله .. زندگی شلوغ و شبانه ندارن منظورم تفریحات شبانه هستش .. کلا سرد هستن و خیلی کم پیش میاد تو کار هم فضولی کنن که البته برای ما ایرانی ها ممکنه خوشایند باشه ولی توجه کن که خیلی کم معاشرت میکنن با هم که این برای ما یه ذره شاید سخت باشه.. در کل به روحیه خودت هم بستگی داره ,من خودم ارزومه تو یه شهر ساحلی زندکی کنم که هواش گرم باشه و زندگی شبانه داشته باشه.

موافقم با صحبت هاتون. خودِ من هم از کشورهایی که مردمش سرد هستن خوشم نمیاد. با توجه به صحبت های استارتر عزیز که گفته بودن یک کشور کوچیک و آروم دوس دارن مثل هلند یا نروژ گفتم دانمارک.

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370

خب منم همچین جاهایی را دوست دارم
خلوت و آرامش بخش

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
خب دقیقا رو همون جاها فکر کن پس ,موفق باشی . اره منم یه زمانی عاشق این جور جاها بودم الان یه ذره اخلاقم عوض شده وگرنه اونجا ارامش جریان داره

بالا