برگزیده های پرشین تولز

بهترین کشور برای یک زندگی کجاست ؟

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
دادا سوید برای کار خوبه .

biostar

Registered User
لایک‌ها
32
هرجا رات دادن برو !
هرجا !!!

الان یکی دوستام رفته اربیل عراق داره 5 برابر اینجا درآمد کسب میکنه ! زندگی خوب و راحت تری هم داره !

فکر کنم الان فقط سوریه نمیشه زندگی کرد، بقیه جاها به از ایران

جایی رات دادن یه ندایی هم به ما بده

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
هر کشوری شرایط خاص خودشو داره

باید دید دنبال چه چیزی هستید

مثلا برای کار اگر به یونان یا اسپانیا برید وضعیت بدتر از اینجاس

ولی اگه با پول زیاد برید به اسپانیا شرایط خیلی فرق داره

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
من برای زندگی به آلمان رای میدم . یک کشور پیشرفته که هم مردم خوبی داره ( بر خلاف اینکه فکر میکنید اصلا نژاد پرست نیستن ) هم وضع اقتصادی اش خوب هست هم بسیار امن هست و آرامش داره و مهمتر از همه اینکه به به تو بزرگراه هاش محدودیت سرعت نداره :دی هر چقدر دوست داری تند برو

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
استرالیا
کانادا

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
ببین دوست من اگه میخوای همین جوری یه پولی خرج کنی بری اونور که بعدش بری توو کمپ و بقیه قضایا که گزینه هات محدود میشن ،،،
اگه میخوای به این شیوه بری، آلمان و استرالیا(رسیدن به اونجا 50-50 هستش چون راه قاچاقش خیلی خیلی خطرناکه) و انگلیس و کانادا گزینه های خوبی هستن که البته میشه گفت الان آلمان نسبت به بقیه کمی معقول تره و همون طوری که بعضی از دوستان اشاره کردن اصلا مردم نژادپرست نیستن، من پسر داییم با خانومش و بچش اونجاست با آماری که من گرفتم الان باید حدود 20 تا پیاده بشی تا برسی اونجا تا فقط برسی تووی کمپ و ادامه کاراتو پیگیری کنی اما میگه چون الان آلمان کشور پیری هستش خیلی خوب داره مهاجر میگیره...
یکی از دایی های بنده استرالیا هستش و میگه چون استرالیا کشوری چند ملیتی هستش و به خاطر اوضاع بد اقتصادی کمی کار پیدا کردن با توجه به ابرانی بودن سخت شده یعنی باید حتما یه چیزی توو چنته داشته باشی..
کانادا هم که الان سخت دیگه مهاجر میگیره از ایران چون همونطور که میدونید سفارتش هم توو ایران بسته شده ! من دختر خالم با شوهرش و بچش اونجاست و میگه از نظر اقتصادی خیلی وضعمون خوبه یعنی مقداری درآمدی که داریم خیلی خیلی بیشتر از مقداری هستش که خرج میکنیم..!
انگلیس هم یکی از دایی هام اونجاست که اونجا کمی هزینه های زندگی بالاست و شرایط پناهندگی سخته ابته زیاد هم از ایرانیا خوششون نمیاد !!!
ولی از همه اینا که بگذریم از من میشنوی کشوری رو انتخاب کن که کسی رو اونجا داشته باشی که بتونه راهنماییت کنه که بتونی یکی دو ماه اول رو بگذرونی تا جا بیفتی . . .
من خودم به شخص با تموم مشورت هایی که از دوستان و فامیل گرفتم نروژ رو انتخاب میکنم و دارم برنامه هامو واسه اونجا میریزم چون نروژ مرفه ترین کشور دنیاست...!!!!!
حتی داییم که انگلستانه میگه نروژ از نظر رفاهی و امکانات و شادبودن و بی دغدغه بودن مردمش از انگلستان و اسرالیا و کانادا خیلی سرتر هست ولی خرج تووی کشور فوق العاده هستش ولی اگه سر کار باشی به راحتی از پس هزینه های زندگی که برمیای هیچ ، کیف هم میکنی هیچ، یه چیزی هم پس انداز میکنی . . .
ببخشید یه ذره زیاد شد:D
اگه سوالی بود در خدمتم...

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
ببین دوست من اگه میخوای همین جوری یه پولی خرج کنی بری اونور که بعدش بری توو کمپ و بقیه قضایا که گزینه هات محدود میشن ،،،
اگه میخوای به این شیوه بری، آلمان و استرالیا(رسیدن به اونجا 50-50 هستش چون راه قاچاقش خیلی خیلی خطرناکه) و انگلیس و کانادا گزینه های خوبی هستن که البته میشه گفت الان آلمان نسبت به بقیه کمی معقول تره و همون طوری که بعضی از دوستان اشاره کردن اصلا مردم نژادپرست نیستن، من پسر داییم با خانومش و بچش اونجاست با آماری که من گرفتم الان باید حدود 20 تا پیاده بشی تا برسی اونجا تا فقط برسی تووی کمپ و ادامه کاراتو پیگیری کنی اما میگه چون الان آلمان کشور پیری هستش خیلی خوب داره مهاجر میگیره...
یکی از دایی های بنده استرالیا هستش و میگه چون استرالیا کشوری چند ملیتی هستش و به خاطر اوضاع بد اقتصادی کمی کار پیدا کردن با توجه به ابرانی بودن سخت شده یعنی باید حتما یه چیزی توو چنته داشته باشی..
کانادا هم که الان سخت دیگه مهاجر میگیره از ایران چون همونطور که میدونید سفارتش هم توو ایران بسته شده ! من دختر خالم با شوهرش و بچش اونجاست و میگه از نظر اقتصادی خیلی وضعمون خوبه یعنی مقداری درآمدی که داریم خیلی خیلی بیشتر از مقداری هستش که خرج میکنیم..!
انگلیس هم یکی از دایی هام اونجاست که اونجا کمی هزینه های زندگی بالاست و شرایط پناهندگی سخته ابته زیاد هم از ایرانیا خوششون نمیاد !!!
ولی از همه اینا که بگذریم از من میشنوی کشوری رو انتخاب کن که کسی رو اونجا داشته باشی که بتونه راهنماییت کنه که بتونی یکی دو ماه اول رو بگذرونی تا جا بیفتی . . .
من خودم به شخص با تموم مشورت هایی که از دوستان و فامیل گرفتم نروژ رو انتخاب میکنم و دارم برنامه هامو واسه اونجا میریزم چون نروژ مرفه ترین کشور دنیاست...!!!!!
حتی داییم که انگلستانه میگه نروژ از نظر رفاهی و امکانات و شادبودن و بی دغدغه بودن مردمش از انگلستان و اسرالیا و کانادا خیلی سرتر هست ولی خرج تووی کشور فوق العاده هستش ولی اگه سر کار باشی به راحتی از پس هزینه های زندگی که برمیای هیچ ، کیف هم میکنی هیچ، یه چیزی هم پس انداز میکنی . . .
ببخشید یه ذره زیاد شد:D
اگه سوالی بود در خدمتم...

به این میگن یه راهنمایی درست و اصولی

نه اینکه برخی دوستان دستشون بهش نمیرسه میگن پیف پیف !!!

با هرکسی مشورت نکنید یک سری دوستان هستند که نمیتونن برن ولی عشق رفتن دارن و یا اونور هستند سخت اومدن حالا نمیتونن ببینن شما راحت میاید اطلاعات اشتباه میدن

خلاصه موافقم که در کشور مقصد حتما یک دلسوز داشته باشید

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
ممنون از همه
والا من الان دارم سخت کار میکنم تا سرمایه ام را بیشتر کنم و امید هم دارم که بالاخره روزی خواهم رفت
بالاخره هر آرزویی با تلاش و کوشش به نتیجه می رسه
میخوام با سرمایه برم که اونجا راحت خونه و زندگی خوبی داشته باشم
حالا ببینیم تا چندین سال دیگه چی میشه

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
آلمان
صربستان
مجارستان
ترکیه
عراق
مغولستان

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
بچه ها اتفاقا من همین داییم که میگفتم استرالیا هستش دیروز اومد، دیشب تا ساعت 2/5 شب نزاشتم بخوابه کلی اطلاعات ازش گرفتم . . .

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
بچه ها اتفاقا من همین داییم که میگفتم استرالیا هستش دیروز اومد، دیشب تا ساعت 2/5 شب نزاشتم بخوابه کلی اطلاعات ازش گرفتم . . .

خب بگو عزیز جان ببینیم واقعا چه جوریه اونور آب

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
خب بگو عزیز جان ببینیم واقعا چه جوریه اونور آب
راجع به کار که ازش پرسیدم گفتش که میتونی کار پیدا کنی ولی حتما باید واقعا یه چیزی بلد باشی یعنی مثل ایران نیست که همینجور الکی بری سر کار ، سر کار هم همینجوری ول بچرخی واسه خودت بعد میگفت که کارهای فنی خیلی اونجا برد داره آخه کارهای دفتری(کارهای دفتری = سختی کار کم + حقوق بالا) رو سخت به خارجی ها میدن اونم خارجی هایی که از طریق غیرقانونی وارد شده باشن بلکه اونجا کسی رو داشته باشی که پارتیت بشه !! یه چیزی که واسن خیلی جالب بود گفت اونجا هم مثل اینجا اگه یه پارتی درست و درون داشته باشی خود ب خود کارات پیش میره ،، راستی همش میگفت اگه میخوای بری اول زبانتو قوی کن برو که الکی اونور سال اولتو واسه یادگیری زبان تلف نکنی ، البته اینم اضافه کرد که زبانی که اینجا یاد میگیری وقتی میری اونجا میبینی که بابا خیلی پرتی!!!! ولی خب خیلی خوبه بلد باشی بعدش بری . . .

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
راجع به کار که ازش پرسیدم گفتش که میتونی کار پیدا کنی ولی حتما باید واقعا یه چیزی بلد باشی یعنی مثل ایران نیست که همینجور الکی بری سر کار ، سر کار هم همینجوری ول بچرخی واسه خودت بعد میگفت که کارهای فنی خیلی اونجا برد داره آخه کارهای دفتری(کارهای دفتری = سختی کار کم + حقوق بالا) رو سخت به خارجی ها میدن اونم خارجی هایی که از طریق غیرقانونی وارد شده باشن بلکه اونجا کسی رو داشته باشی که پارتیت بشه !! یه چیزی که واسن خیلی جالب بود گفت اونجا هم مثل اینجا اگه یه پارتی درست و درون داشته باشی خود ب خود کارات پیش میره ،، راستی همش میگفت اگه میخوای بری اول زبانتو قوی کن برو که الکی اونور سال اولتو واسه یادگیری زبان تلف نکنی ، البته اینم اضافه کرد که زبانی که اینجا یاد میگیری وقتی میری اونجا میبینی که بابا خیلی پرتی!!!! ولی خب خیلی خوبه بلد باشی بعدش بری . . .

البته کشورها با هم فرق داره

دختر خاله بنده به عنوان یه مهاجر از 2 نفر امریکایی شکایت کرد و از کار بیکارشون کرد...

این به معنای واقعی مردم و حکومت امریکا یعنی نه نژاد پرستن نه غریب کش و به این باور داشته باشید که هیچ جای دنیا به اندازه اینجا سیستم اداری فاسد نیست...

با پارتی بازی نمیتونید کار خودتون پیش ببرید

ولی مثلا یه کارفرما اشناتون باشه میتونه برای شما کار پیدا کنه...

مثلا کشورهای اروپایی ساعت کاری از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر هست معمولا (بانک ها)
ولی این ساعت کار مفید هست نه وقت غذا نه استراحت

اونوقت اینجا از ساعت 7 صبح میرن تا 10 صبحانه...
11.30 ناهار و نماز تا 2 !
4 هم تعطیل !

کشورهای اروپایی و امریکایی کار زیاده

یعنی بدون دانش هم میشهکار کرد مثلا در رستوران ها

اصلا مثل این خراب شده نیست که بگن اه اینو ببین رفته تو رستوران کار میکنه...

جالبه بدونید بیشتر دانشجو های امریکایی به عنوان شغل موقت کارگر رستوران بودند و هستند...

خلاصه

فرهنگ کشورهای اروپایی -امریکایی اصلا قابل قیاس نیست با ایران

اگر قصد مهاجرت دارید باید تصمیم خودتون بگیرید و هدف داشته باشید وگرنه برگشت میخورید

یه هدف بزرگ که مطمئنید تو اینجا بهش نمیرسید...

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687

البته کشورها با هم فرق داره

دختر خاله بنده به عنوان یه مهاجر از 2 نفر امریکایی شکایت کرد و از کار بیکارشون کرد...

این به معنای واقعی مردم و حکومت امریکا یعنی نه نژاد پرستن نه غریب کش و به این باور داشته باشید که هیچ جای دنیا به اندازه اینجا سیستم اداری فاسد نیست...

با پارتی بازی نمیتونید کار خودتون پیش ببرید

ولی مثلا یه کارفرما اشناتون باشه میتونه برای شما کار پیدا کنه...

مثلا کشورهای اروپایی ساعت کاری از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر هست معمولا (بانک ها)
ولی این ساعت کار مفید هست نه وقت غذا نه استراحت

اونوقت اینجا از ساعت 7 صبح میرن تا 10 صبحانه...
11.30 ناهار و نماز تا 2 !
4 هم تعطیل !

کشورهای اروپایی و امریکایی کار زیاده

یعنی بدون دانش هم میشهکار کرد مثلا در رستوران ها

اصلا مثل این خراب شده نیست که بگن اه اینو ببین رفته تو رستوران کار میکنه...

جالبه بدونید بیشتر دانشجو های امریکایی به عنوان شغل موقت کارگر رستوران بودند و هستند...

خلاصه

فرهنگ کشورهای اروپایی -امریکایی اصلا قابل قیاس نیست با ایران

اگر قصد مهاجرت دارید باید تصمیم خودتون بگیرید و هدف داشته باشید وگرنه برگشت میخورید

یه هدف بزرگ که مطمئنید تو اینجا بهش نمیرسید...
تووی حرفاتون یه چندتا نکته خیلی قشنگ داشتید

aidin23771

Registered User
لایک‌ها
105
پس از جمهوری اسلامی ایران بهترین کشورهای جهان برای زندگی 1-عراق زیر سایه شش امام معصوم و حضرت عباس علیهم السلام 2-عربستان سرزمین وحی 3-سوریه زیر سایه بی بی زینب و حاکمیت عادلانه بشار اسد می باشد.
اقا شما لطف کن برو سوریه. رفتی اونجا هم تو فروم عربا فعالیت کن. بزار شب به شب 10 دقیقه میایم پای کامپیوتر اعصابمون راحت بمونه

Majikpc

Registered User
لایک‌ها
318
اقا شما لطف کن برو سوریه. رفتی اونجا هم تو فروم عربا فعالیت کن. بزار شب به شب 10 دقیقه میایم پای کامپیوتر اعصابمون راحت بمونه

فکر کنم اینا از اون قشر آدمایی هستن که مزه ی بدبختی و شرایط دشوار زیره زبونشون نرفته هنوز , خب حقم دارن این طوری بگن

ansar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247

اینکه من بخوام برم سوریه اعصاب شما رو بهم میریزه؟؟!
به سلایق دیگران احترام بذارید لطفا اگه می تونید!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اینکه من بخوام برم سوریه اعصاب شما رو بهم میریزه؟؟!
به سلایق دیگران احترام بذارید لطفا اگه می تونید!

اینا مزدوران آمریکایی و غرب هستند اینا از پرتو رحمت مقام معظم ***** بویی نبرده اند
اینا چه می دونن احترام به سلایق یعنی چه

pari22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
196
سلام داداش نظر من كاناداس شهر ونكور كه هم خيلي زيباست و هم خوبه واسه زندگي يه كشور چندين مليتيه چند تا از فاميلامون رفتن اونجا الان 20 ساله اونجا زندگي ميكنن 2 سال يه بارم ميان اينور تو 5 سال راحت كار و بارشونو گرفتن و الان پول پارو ميكنن :D يه فاميلم داريم تو استراليا ملبرن اونم راضيه ولي استراليا جاي خيلي گرميه البته طبيعت بي نظيري داره
اونروز تو تلوزيون بهترين كشورها از لحاظ كيفيت زندگي گفت كه به ترتيب اينجا ميزارم
1-فنلاند 2- سوئيس 3- سوئد 4-استراليا 5- لوكزامبورگ 6- نروژ 7-كانادا 8-هلند 9- ژاپن 10-دانمارك 11- امريكا
انتخاب با شماست:D

بالا