برگزیده های پرشین تولز

به امید فردایی بهتر، دوباره میسازمت پی تی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
بخش مدیریت محتوا بزنید مثل سایت گِی ورد.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من خودم به پیشنهاد یکی از دوستانی تو این فروم عضو شدم که الان خودش از فروم فراری شده .
این کارها الان تو این موقعیت چه فایده ای داره وقتی که بهترین و فهمیده ترین کاربرهای پی تی از دست ندونم کاری های بخش مدیریت و یا حمایت بخش مدیریت از چند تا کاربر نفهم و تازه کار به جای جانبداری از اون کاربر با سابقه فراری شدن .
اگه جرات دارید و اگه واقعا قصد اصلاح دارید یه تایپیک بزنید و از تمام کسانی که دیگه در بین ما نیستند دلجویی کنید ،
از اهالی با سواد گفتگوی آزاد بگیر تا بچه های متخصص تو بخش های مختلف فروم که الان به قول شما سوت و کور شده ( از بس مدیریت به این کاربرها اهمیت نداد که اون ها هم گذاشتن و رفتن)
یادم میاد وقتی که فقط یه خواننده صرف مطالب بودم ، میخوندم که خیلی ها به مدیریت گوشزد میکردن که فروم به کاربرهاش زنده است و سعی کنید اینقدر چوب لای چرخشون نذارید ... فکر کنم الان مدیریت به این حرف رسید اما دیگه چه فایده .
ممنون از نظرتون

پیتر

Registered User
لایک‌ها
7
منصور رو همکار بخش گفتگو آزاد کنید.

igimax رو مثلا واسه همکار بخش کامپیوتر بذارید عالی میشه.

آرمین هم اطلاعات ورزشی خوبی داره و خب میگفت مشکل داره با مدیریت اون بخش واسه همین فعالیت نمیکنه دیگه اونجا !

جوکر تو بخش دامین فعالیت خوب هست.

برای بخشهای گرافیک هم گرافیست های خوبی داریم اگه ازشون استفاده کنید ، مثل امیر ( Graphx ).

//

بخش موسیقیتون اسپم خونه ای بیش نیست ، انگار نه انگار واسه اون بخش همکار و مدیر دارید !

اینجا رو ببینید :

http://www.forum.persiantools.com/t73966-page20.html

از اون موقع تاحالا پست من بیجواب هست..

یه سری تاپیک های اون بخش واقعا بیمحتوا و اسپم هست ، مثل تاپیک مشاعره با آهنگ های خوانندگان ایرانی که بین چند نفر خاص این تاپیک پست میخوره و واقعا تعداد پستهاشون خوب میره بالا !

( قابل توجه آقایون جدیدی که تو بازارچه فعالیت میکنند ، راحت میتونید تو این تاپیک ها پستهاتون رو ببرید بالا و از مزایای اعتماد سازی استفاده کنید !! )

//

تو بخش سینما یا بخشهای دیگه بهتره از کاربران فعال خودتون که تو این مدت با فعالیتشون صلاحیتشون رو نشون دادند برای مدیریت استفاده کنید تا اینکه یه کاربر جدید رو زیر نظر داشته باشید و با خصوصیات و اخلاق و رفتارش اشنایی نداشته باشید..

یه سری مدیرها هم معلوم نیست کجا هستند اصلا :دی

seymour
Last Activity: 05-02-2010 01:18 PM

یا مثلا Mehdi رو من اصلا ندیدم تو بخش مدیریت محتوا فعالیت داشته باشه .

خیلی از کاربرای از سال 2002 به بعد که اصلا چندساله نیومدند هم عنوان کاربر فعال دارند .. بعضی ها واقعا این عنوان مدیریت یا کاربر فعالی رو یدک میکشند..

//

البته اون چند نفری که اون بالا اول پستم گفتم با توجه به شناختم پیشنهاد بود.. ولی خب باید با خودشون صحبت کنید نظرشون رو بپرسید.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
شما دقیقا بخش خاصی مد نظرتونه؟
منظورم به طور کلیه!
مثلا هر کسی تو هر بخشی بیشتر فعالیت میکنه، بیاد و بگه این بخش این مشکلات رو داره
یا بگه تو این بخش، این کاربران دارن تولید محتوی میکنه

اینجوری بعد یه مدت بتونیم یه مرجع از اکثر بخشهای فروم داشته باشیم و بدونیم که چه چیزایی کم داره و چه کارا باید براش کرد

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
بخش فروش فیلم رو برگردونید!

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان ببخشید اگه تک تک جواب پستهاتون رو نمیدم
مثلا الان پست حمید واقعا خوب بود و ازش ممنونم!

الان من یه نگاهی کردم، این 2 بخش عجیب پتانسیل دارن و عجیب هم مظلوم واقع شدن!
کسی نظری داره؟
http://forum.persiantools.com/f110.html
http://forum.persiantools.com/f17.html

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
من بخش Asp.net رو سعی میکنم یکم راش بندازم ! البته با کمک دوستان عزیز

مثلا اینجا رو نگاه کنید ! > http://forum.persiantools.com/t191919.html یک مدیر میخاد ! که سر بزنه میدونم که مدیر داره ولی کجاس؟! معلوم نیست

پیتر

Registered User
لایک‌ها
7
بخش فروش فیلم رو برگردونید!

همین بخش کم مونده بود دوباره پی تی فیل+تر بشه !

دوستان ببخشید اگه تک تک جواب پستهاتون رو نمیدم
مثلا الان پست حمید واقعا خوب بود و ازش ممنونم!

الان من یه نگاهی کردم، این 2 بخش عجیب پتانسیل دارن و عجیب هم مظلوم واقع شدن!
کسی نظری داره؟
http://forum.persiantools.com/f110.html
http://forum.persiantools.com/f17.html

مخلصیم.. خب منکه از همون اولی که اومده بودم گفتم یه فکری به حال این بخش کنید .. اون اوایل یادمه بهت گفتم تو بخش ویبولتین میتونم کمک کنم ولی گفتی فعالیت کن حالا ببینیم چی میشه :دی

یعنی منظورم اینه یه جورایی تمایل به جذب نداشتی..

اما خب هنوزم دیر نشده ، هنوزم کاربرای خوبی دور و اطرافت هست که میتونی ازشون استفاده کنی.. اینجا به هیچکدوم بابت مدیریت یا کاربر فعالی نه حقوقی میدن نه چیزی ، بحث این هست که کسی اگه چیزی بلده بیاد به بقیه کمکی کنه و تجاربش رو در اختیار دیگران قرار بده ..

من خب چیزی بلد باشم میگم بلدم و چیزی که در سطحش نباشم رو درش دخالت نمیکنم .. از اون بخش های که گفتی "ویبولتین" رو میتونم ساپورت کنم و تو بقیه بخش ها کاره ای نیستم :دی

ولی خب این یوزرم بیشتر جنبه فان بودن داره واسه همین با این یوزر به درد اینکار نمیخورم !

یوزر قبلی مارو هم اگر باز کنی اینجوری جبران میکنیم :blush:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان این مورد رو دریابین :دی

بخش هنرهای ترسیمی داره خاک می خوره.

من تو این بخش می تونم کمک کنم :p

امیدوارم PT به روزهای خوبش برگرده...

سلام
درمورد بخش موبایل که گفتین، چون تا مدتی پیش مدیر اون بخش بودم احساس کردن لازم ه توضیح بدم ، من وعلیرضا(مدیر دیگه بخش) برای سیستم عامل های جدید پیشنهاد اضافه شدن بخش داده بودیم که انجام نشده،حتی تغییراتی هم درنمایش زیر بخش ها ایجاد شد که درخواست دادیم مثل قبل بشه ولی اون هم انجام نشد، در کل در مورد ضعیف شدن بخش موبایل صحبت زیاده ولی چون این موارد مرتبط با صحبت های شما بود لازم بود عنوان کنم

خیلی ممنون از توضیحاتتون :happy:

Last edited:

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
بدبخت موزمار و رفقا با این همه ایده و نظر
مهم نیست که همه اتفاقها یک جا بیوفته مهم اینکه تاثیراتش دیده بشه
به امید یک پی تی خوب

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من کلا با جاهایی که توش پول هست مشکل دارم

اتفاقا جاهایی که توش پول هست من شدید دوست دارم :دی

منظور من از پست های قبلیم این بود که فردی را به کمک امین عزیز ( fotocopy ) بفرستی تو اون بخش تا کمی سرو سامون بگیره تایپیک ها و مباحث..
واضح تر بگم منظورم اینه حمید ( hamid2day ) را مدیر بخش کنی.. از همه نظر حرفه ای و ثابت شده هست..

;)

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
بخش هنرهای ترسیمی خیلی سوت و کوره..الان من کلی سوال دارم ولی نمیپرسم چون جوابی نمیگیرم و قبلا هم پرسیدم نگرفتم..

یه مدیر خوب واسه این بخش بیارین شاید راه بندازه این بخش رو...

فکر کنم Metaller team اطلاعات خوبی داشته باشه

Solarist

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
10
جناب موزمار،
اولاً سلام و خسته نباشید دارم خدمت شما.
ثانیاً از اینکه به فکر اینکار افتادید نهایت تشکر رو دارم.

از اون جایی که شما تاکید داشتید درمورد بخش ها صحبت بشه و افرادی هم که در اون بخش ها توانایی لازمه را دارند نام برده بشند، بنده لازم می دونم در مورد دو بخش و دو کاربر که ازشون شناخت کافی دارم و شایستگی شون ثابت شده(حداقل برای خودم) حرف بزنم.

بخش ها:
1. بخش خودرو
2. بخش ویبولتین

کاربران:
1. جناب حجت شعبانی
2. جناب حمید

/
و اما توضیحات:

بخش و کاربر 1. بخش خودرو و جناب حجت شعبانی:

خوب لازم به گفتن نیست که این بخش فقط یک نام ازش مونده و عملاً انگار وجود نداره. هیچ پستی درش نمی خوره، هیچ فعالیتی درش صورت نمی گیره، هیچ سوالی هم پاسخ داده نمیشه چون کسی نیست که جواب بده.
این بخش دوتا مدیر داره جناب ساسان که مدیر ورزش هم هستند و جناب hamedsullivan.

خوب تاجایی که میدونم جناب ساسان برای سروسامان دادن اونجا و بقولی رتق و فتق امور حضور دارند نه پاسخ به سوالات فنی و یا فعال تر کردن بخش.

جناب hamedsullivan هم که متاسفانه نیستند و دلیلش هم برما پوشیده ست. یعنی مدیری که می تونه موتور محرک اون بخش باشه اصلاً در اونجا حضور نداره و به اون بخش سر نمی زنه.

واین موارد اضافه شدن یک مدیر یا همکار بخش رو که در موارد فنی تخصص لازم رو داشته باشه و بتونه به سوالات فنی کاربران جواب بده خیلی لازم و ضروری می کنه.

در حال حاضر فروم به این شخص سوم نیاز مبرم داره، و بهترین گزینه جناب حجت شعبانی هستند، یادمون نرفته تا قبل از پیش اومدن اون قضایا ایشون فقط یک عنوان کاربرفعالی بخش خودرو بیشتر نداشتند که کلاً تو همون چند وقت کلی اون بخش رو به جنب و جوش آورده بودند و زحمات زیادی کشیدند.

(تاپیک "پاسخ به سوالات فنی خودرو" و اون تاپیک "مسابقه بزرگ در بخش خودرو شماره یک" موید این ادعاست).

بنده برای مدیریت یا همکار بخش خودرو جناب حجت شعبانی رو پیشنهاد می کنم.

//

بخش و کاربر 2. بخش ویبولتین و جناب حمید:

خوب این بخش مدیریت محتوا یک مدیر بیشتر نداره که بنظرم کافی نیست.

درمورد همین بخش ویبولتین هم همینجا چندین بار اسم این بخش اومد که کلاً فعالیتی درش صورت نمی گیره و نیاز مبرم به یک مدیر یا همکار داره، که خود حمید عزیز هم لپ مطلب رو چند پست قبلتر گفت:

همین بخش کم مونده بود دوباره پی تی فیل+تر بشه !

مخلصیم.. خب منکه از همون اولی که اومده بودم گفتم یه فکری به حال این بخش کنید .. اون اوایل یادمه بهت گفتم تو بخش ویبولتین میتونم کمک کنم ولی گفتی فعالیت کن حالا ببینیم چی میشه :دی

یعنی منظورم اینه یه جورایی تمایل به جذب نداشتی..

اما خب هنوزم دیر نشده ، هنوزم کاربرای خوبی دور و اطرافت هست که میتونی ازشون استفاده کنی.. اینجا به هیچکدوم بابت مدیریت یا کاربر فعالی نه حقوقی میدن نه چیزی ، بحث این هست که کسی اگه چیزی بلده بیاد به بقیه کمکی کنه و تجاربش رو در اختیار دیگران قرار بده ..

من خب چیزی بلد باشم میگم بلدم و چیزی که در سطحش نباشم رو درش دخالت نمیکنم .. از اون بخش های که گفتی "ویبولتین" رو میتونم ساپورت کنم و تو بقیه بخش ها کاره ای نیستم :دی

ولی خب این یوزرم بیشتر جنبه فان بودن داره واسه همین با این یوزر به درد اینکار نمیخورم !

یوزر قبلی مارو هم اگر باز کنی اینجوری جبران میکنیم :blush:

//

جناب موزمار همونطور که خواسته بودید بنده هم اسم بخش رو آوردم هم اسم افراد رو، باقیش دیگه با خود شماست.

به امید روزهای بهتر و پرجنب و جوش تر برای پرشین تولز و همچنین استفاده حداکثری از دانش و توان کاربران شایسته و فعال برای رساندن پی تی به جایگاه واقعیش.

با احترام و تشکر/سولاریست

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
سلام دوستان....

پیشنهاد ایجاد "پزشکی" حتی به عنوان زیر بخش هستیم....

موفق باشید حمید آقا.....

جناب آقای موزمار اینو هم جواب بدین بد نیست...
موافقت مخالفت یاهرچیز دیگه....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا