برگزیده های پرشین تولز

به شما در پرشین تولز اخطار داده شده است

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
برخي اوقات برخي از كاربران در پيام هاي خصوصي باعث آزار و اذيت بقيه كاربران مي شوند . كه در اين صورت اگر اين امر براي مدير كل و يا ادمين ها ثابت شود مي تواند اخطاري براي كاربر خاطي باشد .
فکر می کردم در مورد پیام خصوصی نمیشه کاری کرد....
البته روی صحبتم با شایان هست، نه آقا بهروز. اتفاقاً آقا بهروز عزیز در اون مورد مثل همیشه منو با مهربونی راهنمایی کرد.
شایان یادته وقتی تنگنا با یکی از آی دیهاش تو پی ام به من فحش میداد و من ازش بهت شکایت کردم چه جوری جوابمو دادی؟ به جای اینکه با اون برخورد کنی منو تهدید به بن کردی!
شکر خدا تاپیکش هنوز هست: http://forum.persiantools.com/t57954.html
اینم لینک اون پست تهدید آمیزت: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=841033&postcount=13

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
اجازه بدهید، شلوغ نکنید، من گمان می کنم و بر این گمان پا می فشارم که سیستم automatic اخراج و "پله ای" کردن ماجرا، دستاویزی برای فرار از پاسخگویی مدیران به آنچه با کاربران می کنند است. در همین نمونه، براستی نوشته ی "برادر شیان" هیچ محتوی، محور و یا درونمایه ی سیاسی_مذهبی نداشت و صرفا به تاریخ معاصر می پرداخت، این نوشته هست و می توان به آن مراجعه کرد. مدیران نمی توانند تحت پوشش مرامنامه برداشت خود از مصادیق آنرا بدون توضیح به کاربران دیکته بکنند، اگرنه فضایی برای گفتگو باقی نمی ماند. حالا به من بگویید ببینم آن پیام برادر شیان کجایش سیاسی یا مذهبی بود؟!

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
جانا سخن از زبان ما میگویی...
منم درباره توصیفات قران درباره کورش پادشاه ایرانی اونم از بزرگترین و معتبرترین تفسیر قران یعنی المیزان صحبت کردم! که به تاریخ ربط داشت نه به دین... ولی ییهو با یک کارت قرمز و دو امتیاز منفی مواجه شدم!
البته در این باره صحبت کردیم ... ولی اگر میشه یکم محدودیت رو کم کنید دیگه خیلی بگیر ببند شده...

Reza_A

Registered User
لایک‌ها
5
کارتها هم محدودیت تعداد کارت داره ( بدون در نظر گرفتن امتیاز کارتها ) هم محدودیت امتیاز ( بدون در نظر گرفتن تعداد کارتها )

اگر ۵ تا کارت بگیرید ( با هر امتیازی ) و یا ۱۰ امتیاز بگیرید ( با هر تعداد کارتی ) برای ۳ روز دسترسی تون به فروم محدود خواهد شد. ( این ban شدن به صورت automatic انجام میشه )

بعد سه روز همه امتیازا و کارتا پاک میشن دیگه؟ میشه مثل روز اول؟

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استالین هم انیطوری نکرد

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته روی صحبتم با شایان هست، نه آقا بهروز. اتفاقاً آقا بهروز عزیز در اون مورد مثل همیشه منو با مهربونی راهنمایی کرد.
شایان یادته وقتی تنگنا با یکی از آی دیهاش تو پی ام به من فحش میداد و من ازش بهت شکایت کردم چه جوری جوابمو دادی؟ به جای اینکه با اون برخورد کنی منو تهدید به بن کردی!
اینم لینک اون پست تهدید آمیزت: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=841033&postcount=13

این همون freedom fighter هستش تو دیگه چرا با ایدی جدید میایی بد ریپروت میدی

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
هنوز هنم میگم . این امکان نیست که مدیران pm های خصوصی یک کاربر رو مطالعه کنند مگر در موارد خیلی خیلی حاد ( این مورد در طول عمر این فروم تا بحال پیش نیامده و بعید هم میدونم پیش بیاد. )

mohakeme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا اون روز رو نياره

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اجازه بدهید، شلوغ نکنید، من گمان می کنم و بر این گمان پا می فشارم که سیستم automatic اخراج و "پله ای" کردن ماجرا، دستاویزی برای فرار از پاسخگویی مدیران به آنچه با کاربران می کنند است. در همین نمونه، براستی نوشته ی "برادر شیان" هیچ محتوی، محور و یا درونمایه ی سیاسی_مذهبی نداشت و صرفا به تاریخ معاصر می پرداخت، این نوشته هست و می توان به آن مراجعه کرد. مدیران نمی توانند تحت پوشش مرامنامه برداشت خود از مصادیق آنرا بدون توضیح به کاربران دیکته بکنند، اگرنه فضایی برای گفتگو باقی نمی ماند. حالا به من بگویید ببینم آن پیام برادر شیان کجایش سیاسی یا مذهبی بود؟!
شما موقع ثبت نام ( و بعد از اون ) متنی رو تحت عنوان مرامنامه یا قانون فروم مطالعه و قبول کردید که در طول فعالیت در این فروم تمام بند های اون رو رعایت و اجرا بفرمائید. یکی از قوانین این هست که مدیران به هر دلیل و بدون ارائه توضیح میتوانند پست یا تاپیک شما رو حذف ، اصلاح یا جابجا کنند و یا دسترسی یک کاربر رو فروم محدود کنند. لطفا مرامنامه رو مطالعه بفرمائید و خودتون رو با قوانین فروم وفق بدید.

در مورد این اخطار ها و به قول شما اخراج پله‌ای ... دقیقا قصد و نیت همین هست ! که اگر یک کاربری به مرور مواردی انجام داد که مستحق دریافت اخطار بود ، بعد از چند اخطار برای مدت کوتاهی بن بشه به این امید که دیگه موارد قبلی تکرار نشه.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بعد سه روز همه امتیازا و کارتا پاک میشن دیگه؟ میشه مثل روز اول؟
بستگی به نوع اخطار داره . هر اخطار یک EXPIRE DATE داره . الان فکر میکنم همه روی ۱۰ روز باشه . یعنی شما امروز یک اخطار میگیرید با ۲ امتیاز ..... پنج روز دیگه یه اخطار دیگه میگیرید با ۱ امتیاز ... اون موقع شما ۳ امتیاز دارید ... بعد از ۵ روز بعد ( یعنی ۱۰ روز بعد از اولین اخطار ) امتیاز اولین اخطار شما پاک میشه و امتیاز شما میشه ۱ و بعد ۱۰ روز از اخطار دوم امتیاز شما میشه ۰ !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
جانا سخن از زبان ما میگویی...
منم درباره توصیفات قران درباره کورش پادشاه ایرانی اونم از بزرگترین و معتبرترین تفسیر قران یعنی المیزان صحبت کردم! که به تاریخ ربط داشت نه به دین... ولی ییهو با یک کارت قرمز و دو امتیاز منفی مواجه شدم!
البته در این باره صحبت کردیم ... ولی اگر میشه یکم محدودیت رو کم کنید دیگه خیلی بگیر ببند شده...
این اخطار ها در حد همون تذکر هست ! همونطور که تو پست بالایی توضیح دادم امتیاز ها بعد مدتی از بین میرن در نتیجه یک نفر تو ۱۰ روز باید خیلی مورد داشته باشه که بتون ۱۰ تا امتیاز منفی بگیره ! و فکر میکنم همچین شخصی ۳ روز بن شدن براش لازم باشه ... نه ؟

mohakeme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما موقع ثبت نام ( و بعد از اون ) متنی رو تحت عنوان مرامنامه یا قانون فروم مطالعه و قبول کردید که در طول فعالیت در این فروم تمام بند های اون رو رعایت و اجرا بفرمائید. یکی از قوانین این هست که مدیران به هر دلیل و بدون ارائه توضیح میتوانند پست یا تاپیک شما رو حذف ، اصلاح یا جابجا کنند و یا دسترسی یک کاربر رو فروم محدود کنند. لطفا مرامنامه رو مطالعه بفرمائید و خودتون رو با قوانین فروم وفق بدید.

در مورد این اخطار ها و به قول شما اخراج پله‌ای ... دقیقا قصد و نیت همین هست ! که اگر یک کاربری به مرور مواردی انجام داد که مستحق دریافت اخطار بود ، بعد از چند اخطار برای مدت کوتاهی بن بشه به این امید که دیگه موارد قبلی تکرار نشه.

ببخشيد
من اين که هر چی قا عده داشته باشه ترقی هم ميکنه قبول دارم اما
اينکه ""یکی از قوانین این هست که مدیران به هر دلیل و بدون ارائه توضیح میتوانند پست یا تاپیک شما رو حذف ، اصلاح یا جابجا کنند و یا دسترسی یک کاربر رو فروم محدود کنند. """ برای ادامه حيات کل سايت اجباری هستش را فقط بر اساس شرايطی که اين دوران! داره قابل قبول ميدونم

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
من به این بچه مثبتی تا حالا 4 تا کارت قرمز گرفتم!! یه چیزایی تو مایه های ماتراتزی شدم!!
اوه! یا خدا!! 4 تا قرمز؟!!

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

این قانون به طرز اعجاب آوری ظالمانه هست . فرض کن تو جامعه هم اینطوری باشه .... چقدر ترسناک میشه . شب میان دم خونه و بی دلیل میبرن اعدامت میکنن . :f34r: :wacko:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
این قانون به طرز اعجاب آوری ظالمانه هست . فرض کن تو جامعه هم اینطوری باشه .... چقدر ترسناک میشه . شب میان دم خونه و بی دلیل میبرن اعدامت میکنن . :f34r: :wacko:
اينجا با جامعه فرق مي كند دوست من

اينجا يك محيط خصوصي است و صاحباني دارد . ادمين ها مي توانند هر قانوني را براي محيط شخصي خود انتخاب كنند و كسي را مجبور به ثبت نام در فروم نمي كنند . هر شخصي در اينجا است به دلخواه خودش است . پس بايد قوانين آنرا رعايت كند .

mohakeme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اينجا يك محيط خصوصي است و صاحباني دارد . ادمين ها مي توانند هر قانوني را براي محيط شخصي خود انتخاب كنند و كسي را مجبور به ثبت نام در فروم نمي كنند . هر شخصي در اينجا است به دلخواه خودش است . پس بايد قوانين آنرا رعايت كند .

با اجازه رخصت
اين مثل يک پارادوکس شده
اين تمام مرامنامه هستش
""" مدیران به هر دلیل و بدون ارائه توضیح میتوانند پست یا تاپیک شما رو حذف ، اصلاح یا جابجا کنند و یا دسترسی یک کاربر رو فروم محدود کنند"""
شايد احتياج به بندهای ديگر نبود

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اگر شما تابع جمهوری اسلامی ایران هستید . باید بدانید کسی نمیتواند برای محیط خصوصی هر قانونی را وضع کند . این بند مرامنامه شما بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی است .

mohakeme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يک سوال کاملا محترمانه و لی خيلی جدی

من چگونه ميتوانم نظر مسا عد صاحبان پرشين تلز را به نوشته هايم جلب نمايم؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
اگر شما تابع جمهوری اسلامی ایران هستید . باید بدانید کسی نمیتواند برای محیط خصوصی هر قانونی را وضع کند . این بند مرامنامه شما بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی است .
اینجا هم هر قانونی رو وضع نکردن. فقط گفتن اگه زیاد شلوغ کنید فقط ممکنه 3 روز دسترسیتون محدود بشه. تیربارونتون که نمی کنن.

بالا