برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون چند سال عمر میکنید؟

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
کلیت مگه طلا میسازه؟ 20 بیشتر نمیدم اونم موقع تحویل
سیگار میکشی؟ الکل میخوری؟
گروه خونیت چیه؟
خودت ميگي طلاِ
٢٠ چهارسال ديگه ميخوام كجام بكنم؟
اين ٥٠ هم خوب گفتم
مشتري پاش نشسته نقد
تازه يه مشتري هم دارم ميگه ٤سال خونه من بخورو بخواب هركاري دوست داري بكن ولي من مراقبت باشم چيزيت بشه [emoji38]
سيگاري نيستم
گه گداري قل با دوستان لطفي داره
الكلم كه خوبش گيره كسي نمياد به اين راحتي اشغال خور هم نيستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
الان پولو بدم میگیری میخوری زندگی بهت مزه میده دیگه نمیخوای بمیری
قل میزنی پس 20 میل خوبم دارم میدم
نه من قول ميدم تو اوج بكشم كنار!
اوجشم همون ٣٠ هست
فكر كن ميخواي يه شمش طلا بخري [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
120 سال :general703:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سال 86 من مرگ تجربه کردم بصورت غیر ارادی روحم خارج شد چیزی که دیدم باور نکردنی بود روحم به ترتیب از قسمت سر گردن سینه شکم و پاها خارج شد دقیقا مثل این عکس همزمان رشته ای احساس میکردم که با خارج شدن روح از جسمم از قسمت پیشانیم خارج میشد در عرض چند ثانیه از بدنم خارج شدم کنار جسمم بودم اما اصلا نمی دونستم که از جسمم خارج شدم فکر میکردم هنوز با جسمم هستم دقیقا مثل خواب موقع خواب هم نمی فهمیم که داریم خواب میبینیم تو همین لحظات صدای بسیار مهیبی شنیدم که شبیه صدای رعد بود وقتی به پنجره اتاق نگاه کردم توده نور آبی رنگی دیدم که مرتب قطع وصل میشد من هنوز هم از اینکه از جسمم خارج شدم آگاه نبودم و با اظطراب از اتاق خارج شدم اما قبل از اینکه به در اتاق برسم خودمو تو سالن پذیرایی پیدا کردم در حالی که به جلو راه میرفتم پشت سرم میدیدم تو همین لحظات به کنار برادرم رفتم تا اون از این موضوع آگاه کنم اون خواب بود خواستم با پا ضربه ای بهش بزنم اما در کمال ناباوری ناگهان پای خودمو دیدم که مثل ابر سفید بود و وقتی به بدن برادرم خورد خم شد و از لای بدنش مثل توده ای ابر مانند خارج شد تو همین لحظات دچار اظطراب شدم چون برام اتفاقات قابل درک نبود و بعد از چند لحظه خودمو دوباره در اتاق پیدا کردم و خودبخود به جسمم برگشتم این عجیب ترین تجربه من بود که در نیمه های شب بعد از انجام مراقبه اتفاق افتاد
4545.jpg

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
سال 86 من مرگ تجربه کردم بصورت غیر ارادی روحم خارج شد چیزی که دیدم باور نکردنی بود روحم به ترتیب از قسمت سر گردن سینه شکم و پاها خارج شد دقیقا مثل این عکس همزمان رشته ای احساس میکردم که با خارج شدن روح از جسمم از قسمت پیشانیم خارج میشد در عرض چند ثانیه از بدنم خارج شدم کنار جسمم بودم اما اصلا نمی دونستم که از جسمم خارج شدم فکر میکردم هنوز با جسمم هستم دقیقا مثل خواب موقع خواب هم نمی فهمیم که داریم خواب میبینیم تو همین لحظات صدای بسیار مهیبی شنیدم که شبیه صدای رعد بود وقتی به پنجره اتاق نگاه کردم توده نور آبی رنگی دیدم که مرتب قطع وصل میشد من هنوز هم از اینکه از جسمم خارج شدم آگاه نبودم و با اظطراب از اتاق خارج شدم اما قبل از اینکه به در اتاق برسم خودمو تو سالن پذیرایی پیدا کردم در حالی که به جلو راه میرفتم پشت سرم میدیدم تو همین لحظات به کنار برادرم رفتم تا اون از این موضوع آگاه کنم اون خواب بود خواستم با پا ضربه ای بهش بزنم اما در کمال ناباوری ناگهان پای خودمو دیدم که مثل ابر سفید بود و وقتی به بدن برادرم خورد خم شد و از لای بدنش مثل توده ای ابر مانند خارج شد تو همین لحظات دچار اظطراب شدم چون برام اتفاقات قابل درک نبود و بعد از چند لحظه خودمو دوباره در اتاق پیدا کردم و خودبخود به جسمم برگشتم این عجیب ترین تجربه من بود که در نیمه های شب بعد از انجام مراقبه اتفاق افتاد
مشاهده پیوست 612615
کار گردان فیلمش کی بود؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
دوست ندارم بیشتر از 50 سال عمر کنم

اهورا مزدا

Registered User
لایک‌ها
684
سال 86 من مرگ تجربه کردم بصورت غیر ارادی روحم خارج شد چیزی که دیدم باور نکردنی بود روحم به ترتیب از قسمت سر گردن سینه شکم و پاها خارج شد دقیقا مثل این عکس همزمان رشته ای احساس میکردم که با خارج شدن روح از جسمم از قسمت پیشانیم خارج میشد در عرض چند ثانیه از بدنم خارج شدم کنار جسمم بودم اما اصلا نمی دونستم که از جسمم خارج شدم فکر میکر...
مشاهده پیوست 612615
چی ميزنی عمو؟

Del Monte

Registered User
لایک‌ها
283
حاجی مراقبه هم کردی اونم وقتی داداشت خونتون بود؟بعد اون طرف رو تخت نبود موقع خروج روحت؟

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
خب همه بلخره از یه بیماری میمیرن دیگه. منظورت از شدت بالا بودن سن چیه؟
یعنی پزشک قانونی علت مرگ رو بزنه کهولت سن نه بیماری های خاص مثل سرطان سینه و پزستات و روده بزرگ و ....
فهمیدی کس هرز ؟

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
یعنی پزشک قانونی علت مرگ رو بزنه کهولت سن نه بیماری های خاص مثل سرطان سینه و پزستات و روده بزرگ و ....
فهمیدی کس هرز ؟
اون گزارش پزشک قانونی نیست که روش بزنن کهولت سن. اونو حیاتی وقتی سران عزیز کسیو گوشه خونه زندانی کردن تا بمیره تو اخبار به عنوان علت مرگ میگه.
ادم تو 120 سالگی هم بمیره کالبد شکافی دلیل مرگو معین میکنه نه سنش.

Sent from my LG-E455 using Tapatalk 2

بالا