برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون چند سال عمر میکنید؟

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
سال 86 من مرگ تجربه کردم بصورت غیر ارادی روحم خارج شد چیزی که دیدم باور نکردنی بود روحم به ترتیب از قسمت سر گردن سینه شکم و پاها خارج شد دقیقا مثل این عکس همزمان رشته ای احساس میکردم که با خارج شدن روح از جسمم از قسمت پیشانیم خارج میشد در عرض چند ثانیه از بدنم خارج شدم کنار جسمم بودم اما اصلا نمی دونستم که از جسمم خارج شدم فکر میکردم هنوز با جسمم هستم دقیقا مثل خواب موقع خواب هم نمی فهمیم که داریم خواب میبینیم تو همین لحظات صدای بسیار مهیبی شنیدم که شبیه صدای رعد بود وقتی به پنجره اتاق نگاه کردم توده نور آبی رنگی دیدم که مرتب قطع وصل میشد من هنوز هم از اینکه از جسمم خارج شدم آگاه نبودم و با اظطراب از اتاق خارج شدم اما قبل از اینکه به در اتاق برسم خودمو تو سالن پذیرایی پیدا کردم در حالی که به جلو راه میرفتم پشت سرم میدیدم تو همین لحظات به کنار برادرم رفتم تا اون از این موضوع آگاه کنم اون خواب بود خواستم با پا ضربه ای بهش بزنم اما در کمال ناباوری ناگهان پای خودمو دیدم که مثل ابر سفید بود و وقتی به بدن برادرم خورد خم شد و از لای بدنش مثل توده ای ابر مانند خارج شد تو همین لحظات دچار اظطراب شدم چون برام اتفاقات قابل درک نبود و بعد از چند لحظه خودمو دوباره در اتاق پیدا کردم و خودبخود به جسمم برگشتم این عجیب ترین تجربه من بود که در نیمه های شب بعد از انجام مراقبه اتفاق افتاد
مشاهده پیوست 612615

شما یا جنستو عوض کن یا واسط رو!
بهت نمیسازه !

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
مهم نیست هر موقع شد میمیریم آدم تا وقتی زنده هست باید همه عشق و حالا رو بکنه و واسش مهم نیست که بمیره چون داره عشق و حالشو میکنه و دیگه آرزویی نداره که
بزن پیک رو بالا مشتی

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,570
تا هر وقت آزادی ایران رو ببینم...بعدش دیگه مهم نیست.

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
تا هر وقت آزادی ایران رو ببینم...بعدش دیگه مهم نیست.
گرامی، بزنید تو تیریپ هـُنری، با اشعار کم خطر و کَمَری / شاید نون و آبی گیر بیاد، حال کنید با این جماعت حَشَری. :)

پ.ن: نظرتون راجع به پست قبلی تون (85#) چیه؟ :)

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,570
پ.ن: نظرتون راجع به پست قبلی تون (85#) چیه؟ :)
نظرم اینه که اسم الکل صنعتی مخلوط با آب و اسانس شر.اب نیست و روحیمم جوری نیست بتونم یه ایدزی بددهن رو که خاله میترا جور کرده رو انجام بدم و بعد لذتم ببرم:) ( البته هر موقع تونستم با ایشون... می تونم انجام بدم:) )

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
نظرم اینه که اسم الکل صنعتی مخلوط با آب و اسانس شر.اب نیست و روحیمم جوری نیست بتونم یه ایدزی بددهن رو که خاله میترا جور کرده رو انجام بدم و بعد لذتم ببرم:) ( البته هر موقع تونستم با ایشون... می تونم انجام بدم:) )
همون الکل صنعتی مخلوط با آب و اسانس هم از سر احشام -که با 4 لیتری میرن بالا و تازه بعدش هم اسهال می گیرن و تگری می زنن (و تو ماه های .... و .... نمیشه از زیر چلچراغ و پای سفره افطار جمعشون کرد! :) )- کلی زیاده گرامی! :) به هرحال امثال استاد کم نیستن تو این مملکت اس... که این چیزا براشون مهم نباشه و حتا اگه سگ هم طرف رو انجام داده باشه براشون ایجاد دوشواری نکنه و ... :)

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
سال 86 من مرگ تجربه کردم بصورت غیر ارادی روحم خارج شد چیزی که دیدم باور نکردنی بود روحم به ترتیب از قسمت سر گردن سینه شکم و پاها خارج شد دقیقا مثل این عکس همزمان رشته ای احساس میکردم که با خارج شدن روح از جسمم از قسمت پیشانیم خارج میشد در عرض چند ثانیه از بدنم خارج شدم کنار جسمم بودم اما اصلا نمی دونستم که از جسمم خارج شدم فکر میکردم هنوز با جسمم هستم دقیقا مثل خواب موقع خواب هم نمی فهمیم که داریم خواب میبینیم تو همین لحظات صدای بسیار مهیبی شنیدم که شبیه صدای رعد بود وقتی به پنجره اتاق نگاه کردم توده نور آبی رنگی دیدم که مرتب قطع وصل میشد من هنوز هم از اینکه از جسمم خارج شدم آگاه نبودم و با اظطراب از اتاق خارج شدم اما قبل از اینکه به در اتاق برسم خودمو تو سالن پذیرایی پیدا کردم در حالی که به جلو راه میرفتم پشت سرم میدیدم تو همین لحظات به کنار برادرم رفتم تا اون از این موضوع آگاه کنم اون خواب بود خواستم با پا ضربه ای بهش بزنم اما در کمال ناباوری ناگهان پای خودمو دیدم که مثل ابر سفید بود و وقتی به بدن برادرم خورد خم شد و از لای بدنش مثل توده ای ابر مانند خارج شد تو همین لحظات دچار اظطراب شدم چون برام اتفاقات قابل درک نبود و بعد از چند لحظه خودمو دوباره در اتاق پیدا کردم و خودبخود به جسمم برگشتم این عجیب ترین تجربه من بود که در نیمه های شب بعد از انجام مراقبه اتفاق افتاد
مشاهده پیوست 612615
وسط خواب همین طور بی دلیل مرگو تجربه کردی؟ نکنه کامیونی چیزی روت افتاده یا شاید هم داداشت خواسته خفه ت کنه!

ansaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
342
خاله میترا؟
چه اسم آشنایی:D

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
وسط خواب همین طور بی دلیل مرگو تجربه کردی؟ نکنه کامیونی چیزی روت افتاده یا شاید هم داداشت خواسته خفه ت کنه!
خیر بعد از انجام مراقبه در نیمه های شب به علت بروزز خلسه های غیر اردای این حالت تجربه کردم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
شما هم خاله میترا دارین؟ یا همینجوری اسم از خودت در اوردی؟

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
ســـــــــیل عرق زیر این روسری
چَشمان هیـــــــــز دو تا مشتری

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,570
خاله میترا؟
چه اسم آشنایی:D
شما هم خاله میترا دارین؟ یا همینجوری اسم از خودت در اوردی؟
... ها همه اسمشون میترا، سمیرا، مونا، نازنین، فرشته و اینجور اسمای شبیه همه نکنه انتظار دارید خاله سکینه یا خاله ماشالا داشته باشیم؟

old_boy

Registered User
لایک‌ها
659
36 حداکثر
تازه خعلیم ارمانی فک کردم گفتم 36 !

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
چیزی مابین 50 تا 100 سال احتمال میدم عمر کنم
چقدر دقیق بود
مشاهده پیوست 612615
شما با جنها ارتباطی ندارین یا اینکه دنبال این نیستین باهاشون ارتباط برقرار کنید (دفینه) برای برادرم هم همین اتفاق تقریبا افتاده.

woodkid

Registered User
لایک‌ها
495
ku1s8xc499ad5stl90zm.jpg

Last edited:
بالا