برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما بهترین لیگ جهان کدام لیگ است؟معیارهاتون برای این نظرتون چیه؟

به نظر شما بهترین لیگ جهان کدام لیگ است؟

• لیگ برزیل

Votes: 0 0.0%
  • لیگ پرتغال

• لیگ هلند

• Total voters
    66

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
سلام,به نظر شما بهترین لیگ فوتبال جهان کدوم لیگه؟
خوب معیار های زیادی وجود داره از جمله کیفیت بازیهای ,ورزشگاهها,سرعت بازیها,نظم برگزاری ,سطح بازیکنان تیمها,شیوه بازیها,رقابت بین تیمها و خیلی چیزای دیگه که خیلی هاش هم سلیقه ای هست.حالا شما کدوم لیگ رو انتخاب می کنید.
من خودم بوندسلیگای آلمان رو انتخاب می کنم ممکنه بعضی ها مخالف نظر من رو داشته باشن اما دیدن بازی های بوندسلیگا برای من جذاب تر از لیگ های دیگست در ضمن لیگ آلمان منظم ترین لیگ هست و شیوه بازی تیمها هم بیشتر تاکتیکی هست و کمتر تیمها به تک ستاره ها و حرکات انفرادی بازی کنان وابسته هستن یا به عبارتی تیمها در آلمان تیمتر از سایر لیگ ها هستن,و آلمان مدرن ترین و زیبا ترین ورزشگاهها رو هم داره و کمترین حاشیه و فساد رو هم در میان لیگ های برتر جهان در این لیگ می بینیم و همینطور رقابت برای کسب قهرمانی هم در آلمان فشردست و درسته بایرن بهترین تیم آلمانه ولی میبینیم امسال تیمی مثل ولفسبورگ میاد و در صدر جدول قرار می گیره همین طور سایر تیمها مثل هامبورگ,دورتموند ,شالکه,هرتابرلین,وردربرمن,لوروکوزن ویا حتی امسال تیمی مثل هوفن هایم که یک تیم روستایی هست و تازه امسال اومده به دسته یک میاد و در بوندسلیگا مدعی نشون میده و این هم یکی دیگر از جذابیت ها ی بوندسلیگاست که غیر قابل پیشبینی بودنشه و باعث هیجان انگیزتر شدن میشه.در حالی که در لیگهای دیگه می بینیم مثلا در ایتالیا همیشه رقابت بین اینتر,میلان و یوونتوس هست یا در اسپانیا بین رئال,بارسلونا و گاهی هم والنسیا و یا در انگلیس بین منچستر,آرسنال,لیورپول و چلسی و دیگه هیچ تیم دیگری رو غیر از اینها نمیتونید ببینید که قهرمان این لیگ ها بشن یا حتی صدرنشین بشن یا رده های دوم و سوم رو بدست بیارن.
ممکنه بوندسلیگا به علت داشتن توان مالی کمتر یا قوانین کار که در این کشور وجود داره کمتر بتونه در رقابت با سه لیگ دیگه در جذب ستاره های بزرگ موفق عمل کنه و باعث بشه که موفقیت های این تیمها در اروپا کمتر باشه منتها در مجموع جهات من این لیگ رو بیشتر می پسندم.

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
من میگم انگلیس

دلیلش رو نمیدونم شاید به خاطر اینکه همیشه بازیاش جذابه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,119
می دونید که منظم ترین لیگ و پر در آمدزا ترین لیگ بوندس لیگا هست..

و بعد اینکه من انگلیس رو هم می پسندیم..

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
لیگ ایران :دی

ولی خدائیش من لیگ انگلیسو می پسندم

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
برای اینکه آشغال ترین بازی هاش هم قشنگه

اصلا یک بازی دفاعی از این لیگ نمیشه دید به غیر از چلسی :D:wacko:

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
برای اینکه منچستر یونایتد داره.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بی شک بهترین لیگ جهان انگلیس هست .

شما وقتی به میزان درامد و پتانسیل گسترش اقتصادی نگاه کنید . می بینید که انگلیس بیشترین پرداخت ها و معمولا گرانترین بازیکن های دنیا را در اختبار دارد .

یا وقتی به نوع بازی از نظر فنی نگاه می کنید , تمام تاکتیک های روز جهان در پایین ترین تیم ها دیده می شود و همیشه از لحاظ فنی به روز هستند یا بهتر هست بگم روز را می سازند .

از نظر امکانات انگلیس بیشترین و بهترین امکانات سخت افزاری فوتبال دنیا را دارد . حتی تیم های شهر های کوچیک هم استادیوم های 30 40 هزار نفری دارند .

از نقطه نظر مدیریت لیگ , شما می بینید که انگلیس تنها کشوری هست که تمام رده های لیگ آن در بالاترین سطح برگذار می شود و فاصله لیگ برتر و با دسته 1 آن خیلی نیست ( در مقایسه با دیگر کشور ها )

و حال از همه مهمتر
از لحاظ فرهنگ فوتبال , انگلیس تنها کشور دنیا است که در هیچ ورزشگاهش جلوی تماشاگران فنس ندارد و در بزرگ ترین بازی هاش تماشاگران در یک قدمی زمین هستند .

و همه اینها + سیستم مدیریت باشگاها + مطبوعات + فدراسیون قدرتمند و ... نشان دهنده این است که انگلیسی ها به عنوان طراحان ورزش فوتبال , بهترین لیگ دنیا را نیز دارند .

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
انگلیس
چون حتی بازی های تیم های پایین جدولش هم جذابه
من واقعا لیگ انگلیس رو دوست دارم:rolleyes:
هم فضای استادیوم هاش هم کیفیت بازی هاش هم فیلم برداری هاش رو دوست دارم:rolleyes:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
La Liga Spain!

M A M A D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شک نکنید انگلیس! از همه لحاظ بهترین لیگ هست.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
من به کالچو دادم. هنوز هم برای من جذاب لیگ جهان هست.

جز اولین دلایلش وجود دو تیم محبوب هست برام. رم که بی نهایت دوست دارم همچنین به میلان هم علاقه داشتم همیشه !

دوم اینکه معمولا بازیکنان خوبش بومی هستن.

شاید که نه، قطعا تا قبل از اون حوادث تبانی و اینا که منجر به سقوط یووه به سری ب شد کالچو برترین لیگ جهان بود. ولی از اون به بعد و با افزایش سرمایه گذاری در لیگ برتر طبعا انگلیس برترین لیگ اروپا شد، ولی برای من هنوز هم کالچو چیزه دیگری هست ...

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

من هم به کالچیوی ایتالیا رای دادم هنوز شیران یووه نمردن که ایتالیا رو به زوال بره:D
سال دیگه ایتالیا لیگ تماشایی خواهد بود;)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
دوم اینکه معمولا بازیکنان خوبش بومی هستن.

این دلیل برتری لیگ نیست حسام خان .
بلکه این دلیل مربوط به قدرت و ضعف تیم های ملی میشه . و دقیقا این همان دلیلی است که تیم ملی ایتالیا از انگلیس موفق تر هست .

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
بهترین لیگ رو انگلیس داره ...

ولی اگه گفته بشه لیگ محبوب من میگم:اسپانیا!

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
لیگ قهرمانان اروپا بهترین "لیگ" دنیاست
4bhn7et.gif

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
مطمئنا Premierleague . دلیلش هم مشخص ه . جذابیت / کیفیت بازی و بازیکن ها/ زیر ساخت عالی / پخش تلوزیونی ه منحصر به فرد / تیم های قدرتمند چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ سرمایه و دلایل دیگه .

چیز یه خرده عجیبی هم که من میبینم گاهی گفته میشه این ایراد بنی اسرائیلی هست که "لیگ انگلیس از حیث حضور بازیکن های بومی یه خرده ضعیف ه" که خب اون هم با دلیل و منطق کاملا رد شده ست .

NavidM

Registered User
لایک‌ها
1
چرا لیگ فرانسه رو در نظر سنجی نذاشتی؟
البته منم به بوندسلیگا رای میدم به همون دلایل پست اول
لیگ انگلیس هم اگر وجود سرمایه داران و مربیان و بازیکنان خارجی نبود الان جایگاهش در اروپا چهارم بود.
کالچو هم از وقتی یوونتوس و میلان رو جریمه کردن افت کرد.
البته لیگ آلمان هم میزان رشدش در 2 سال اخیر خیلی خوب بوده و با این روند و امتیازاتی که کسب کرده سال آینده عنوان سومین لیگ برتر حهان رو به جای ایتالیا میگیره .

Last edited:

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
مثلما لیگ انگلیس
کلیه دلایل دوستان هم در مورد لیگ انگلیس تایید میشه ولی من نمیتونم این که اکثرا از بازیکنان غیر بومی استفاده می کنن رو توجیه کنم ؟ شما میتونید ؟

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
نه، در حال حاضر مشکلی سر راه 65% بازیکن خارجی در لیگ برتر نیست. ولی اگه فیفا 5+6 رو به صورت قانون در بیارن در اونصورت مشکلی سر راه پیش میاد (البته جالبه که خود فدراسیون انگلیس کاملا حمایت کرده از این طرح!!)

فکر میکنم افزایش مالیات در انگلیس که از سال آینده به اجرا در میاد هم در فوتبال شون محسوس بشه.
به هر حال، از لحاظ اقتصادی دور دور لیگ برتر ئه، ولی خب من شخصا همیشه فوتبالی که در ایتالیا و اسپانیا بازی میشه رو ترجیح دادم...

ولی همچنان لیگ قهرمانان اروپا از همه بهتره!

Last edited:
بالا