برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما کدام بانک بهترین خدمات اینترنت بانک رو ارائه میده؟

بهترین ارائه کننده ی خدمات اینترنت بانک به نظر شما کدوم بانکه؟

• ملت

Votes: 34 33.7%
  • ملی

Votes: 8 7.9%
  • صادرات

Votes: 0 0.0%
  • سپه

Votes: 1 1.0%
  • اقتصاد نوین

Votes: 6 5.9%
  • سرمایه

• پاسارگاد

Votes: 17 16.8%
  • سامان

Votes: 28 27.7%
  • تجارت

• دیگر بانکها

Votes: 7 6.9%

• Total voters
    101

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
بنده با یانکهای ( ملت - ملی- صادرات -سامان-پاسارگاد -شهر -سرمایه -........) کار کردم
اما به نظر بنده پاسارگاد بهترینه
نرم افزار پارسیان-شهر-اقتصاد-سرمایه و... یکی است
اختصاصی مال پاسارگاد - سامان - ملت -تجارت است
که بهترین پاسارگاد و اشغال ترین مال تجارته

alisonic21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان میخواستم من رو راهنمایی کنید
من بانکی رو میخوام که وقتی خرید میکنم همون لحظه پیامکش بیاد و بتونم اینترنتی به همه کارت ها پول واریز کنم و و تمامه گردش هام رو بتونم ببینم و سود خوبی هم بده بهم
الان بانک پاسارگارد دارم خوبه اما تنها بدیش اینکه نمیتونی انترنتی به تمامه بانک ها پول واریز کنی
بانک ملت هم دارم باهاش کار نکردم
بانک ملی هم دارم برای واریزات
اما میخوام یه بانکی بگید که خوب باشه و مواردی که گفتم رو شامل بشه و خدماتش خوب باشه
بانک سامان نظر بدید اگه عالی هست حساب باز کنم

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
از بانکهای دولتی مسکن و سپه را جهت خدمات حضوری قبول دارم چون شلوغ نیستن و کار آدم زود راه میفته! سپه سیستم بانکداری اینترنتی بسیاری توپی هم راه انداخته که حتی مثل ملت نمیخواد هزینه تراکنش مثبت برای پیامک بدی. کلا سپه به یکی از بهترین بانکهای دولتی تبدیل شده (چندتا حساب در سپه دارم)

ملت را چون درگاه اینترنتی برای سایتم دارم همیشه ازش استفاده میکنم، (به عنوان حساب اصلی) درگاهش که بی نظیره چندتا حساب کوتاه مدت و بلند مدت و جاری هم دارم. سیستم بانکداری اینترنتیش هم خیلی کامل و جامع هست (هر چند یوزر فرندلی نیست)

از لحاظ خدمات حضوری، نمیگم ملت مشتری مدار نیست اما واقعا داغونه! خیلی داغون! همیشه شلوغ و بی نظمه کارشون... برخلاف یک بانکی مثل مسکن که واقعا کارشون درسته! من هر شعبه ای از ملت که رفتم همیشه بی نظمی و شلوغی دیدم و کلافه شدم! اگه به درگاهش نیاز نداشتم کلا میرفتم سراغ مسکن یا پاسارگاد

از بانکهای خصوصی هم پاسارگاد را واقعا قبول دارم، منظم و مشتری مدار هستن اما کاغذ بازیشون زیاده ...

در مجموع چون خدمات اینترنتی و درگاه با کیفیت برای من حرف اول را میزنه انتخاب اولم ملت هست و به عنوان بانک اصلی استفاده میکنم

Last edited:
بالا