برگزیده های پرشین تولز

به ویبولتین 5 آپدیت نماییم ؟

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
سلام ؛
چند وقتی میشه که از عرضه ویبولتین 5 میگذره و همانطور که خودتون هم میدونید ویبولتین 5 از لحاظ ساحتاری تغییرات زیادی داشته و سئو و سرعت بالاتری داره ... اما مشکل بزرگ کار نکردن وی بی سئو بر روی ویبولتین 5 هستش ...

با این توضیحات پیشنهاد میکنید آپدیت کنیم ، صبر کنیم و یا برای همیشه پرونده VB5 ببندیم ...

ممنون

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
دوست عزیز پیشنهاد میدم که برین روی XenForo

بنده به غیر از یکی از فروم هایی که دارم همه رو دارم میبرم روی XF ...
دلایل ؟
۱- کد نویسی پیشرفته و به روز تر
۲- ساپورت خیلی خیلی بهتر (واقعا بر عکس وی بی مشکلتون رو حل میکنند)
۳- ساپورت پلاگینی عالی
۴- سئو خیلی خیلی قوی تر به دلیل سرعت لود بالا و MicroData implantation صحیح
۵- مصرف resource کمتری از سرور شما

خیلی ساده هم میتونید منتقل کنید سایتتون رو به همراه redirect آدرس های سایت قبلی.

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
مشکل وجود کاربرهاست
میترسم خیلی سخت با این سیستم کنار بیان ...

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
آخه شما از هر لحاظ بگیرین حد اقل از VB5 واسه کاربرها ساده تر هستش .. شما مطمئن باشید کمتر از ۱ ماه حتی از VB4 هم بیشتر خوششون میاد .. فقط باید تم ای که انتخاب میکنید خوب باشه و به سلیقشون بخوره .. کمکی خواستید در این مورد من در خدمتم (واسه راهنمایی و اینها)

خود شما یه کم با VB5 کار کنید ببینید اصلا به دلتون میشینه !!؟؟ خدایی VB3 خیلی خیلی از این بهتره ...

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
آخه شما از هر لحاظ بگیرین حد اقل از VB5 واسه کاربرها ساده تر هستش .. شما مطمئن باشید کمتر از ۱ ماه حتی از VB4 هم بیشتر خوششون میاد .. فقط باید تم ای که انتخاب میکنید خوب باشه و به سلیقشون بخوره .. کمکی خواستید در این مورد من در خدمتم (واسه راهنمایی و اینها)

خود شما یه کم با VB5 کار کنید ببینید اصلا به دلتون میشینه !!؟؟ خدایی VB3 خیلی خیلی از این بهتره ...
ممنون :)
من الان سه ساله دارم از VB3 اپدیت شده به 4 استفاده میکنم و تقریبا راضیم
اما وی بی مصرف منابع بالایی داره ... وی بی 5 رو روی لوکال دارم تقریبا خوبه
حتی براش قالب هم طراحی کردم اما به خاطر وی بی سئو و مشکل ادرس ها پشیمون آپگرید شدم ...
قالب های زنفورو و پلاگین هاش میتونن با وی بی برابر کنن ؟
یعنی شما میگید زنفورو اینده بهتری نسبت به وی بی خواهد داشت ؟

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
بببینید ما یه شرکت هاستینگ و طراحی وب سایت هم داریم و سایت های بالای ۳۰۰ هزار یوزر رو مدیریت و هاست میکنیم (بیشتر غیر ایرانی) ، VB4 بدترین اسکریپت فرومی هستش که من دیدم. من developer اصلی vBSEO خدا بیامرز مه از کدر های VB4 هم بود یکی از دوستان من هستش و منو کاملا در برنامه VB4 قرار میداد.
VB4 به علت خرابکاری یک سری از کدر ها و سوء مدیریت شرکت اینترنت برندز (InternetBrands.com) به یه اسکریپت خرابکاری شده تبدیل شد. دلیل مصرف بالای اون هم همیشنه.

قالب های زنفورو و پلاگین هاش با VB4 به راحتی رقابت میکنه که هیچی از VB5 خیلی بیشتر و جلوتر هستش : http://xenforo.com/community/resources/

در مورد آینده XenForo باید بگم که XF توسط Kier Darbey و Mac Sullivan که Developer های اصلی VB3 هستند ساخته شده که ۲ واقعا ۲ تا از نابقه های کد نویسی هستند و از طرف دیگه خیلی از کدر ها و پلاگین نویس ها به دلیل سوء مدیریت InternetBrands دیگه وی بی رو ساپورت نمیکنند.

باز موردی بود من در خدمتم

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
بببینید ما یه شرکت هاستینگ و طراحی وب سایت هم داریم و سایت های بالای ۳۰۰ هزار یوزر رو مدیریت و هاست میکنیم (بیشتر غیر ایرانی) ، VB4 بدترین اسکریپت فرومی هستش که من دیدم. من developer اصلی vBSEO خدا بیامرز مه از کدر های VB4 هم بود یکی از دوستان من هستش و منو کاملا در برنامه VB4 قرار میداد.
VB4 به علت خرابکاری یک سری از کدر ها و سوء مدیریت شرکت اینترنت برندز (InternetBrands.com) به یه اسکریپت خرابکاری شده تبدیل شد. دلیل مصرف بالای اون هم همیشنه.

قالب های زنفورو و پلاگین هاش با VB4 به راحتی رقابت میکنه که هیچی از VB5 خیلی بیشتر و جلوتر هستش : http://xenforo.com/community/resources/

در مورد آینده XenForo باید بگم که XF توسط Kier Darbey و Mac Sullivan که Developer های اصلی VB3 هستند ساخته شده که ۲ واقعا ۲ تا از نابقه های کد نویسی هستند و از طرف دیگه خیلی از کدر ها و پلاگین نویس ها به دلیل سوء مدیریت InternetBrands دیگه وی بی رو ساپورت نمیکنند.

باز موردی بود من در خدمتم
ممنون از توضیحات کاملتون
الان بهترین مرجع فارسی برای زنفورو کدوم سایته ؟

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
یک سوال دیگه اینکه چطور باید انتقال بدیم کلا ؟:D

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
والا اگر شما لایسنس بخرید (که پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکنید) به غیر از زبان فارسی به هیچ مورد دیگه ای نیاز ندارید.. حتی VBIRAN هم ساپورت میکنه ..

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
در مورد انتقال هم خود سیستم در بخش تولز اش گرینه داره و به راحتی آدرس و دیتابیس رو وارد کنید و بزنید انتقال ...

بهترین راه این هستش که XF رو در کنار VB نصب کنید و بعد انتقال رو انجام بدین و نهایتا از سالم بودنش که مطمئن شدید میتونید آدرس رو به دامین اصلی تغییر بدین.

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
در مورد انتقال هم خود سیستم در بخش تولز اش گرینه داره و به راحتی آدرس و دیتابیس رو وارد کنید و بزنید انتقال ...

بهترین راه این هستش که XF رو در کنار VB نصب کنید و بعد انتقال رو انجام بدین و نهایتا از سالم بودنش که مطمئن شدید میتونید آدرس رو به دامین اصلی تغییر بدین.
ممنون
اینطور که من تحقیق کردم
تگ های وی بی به زنفورو منتقل نمیشن
درسته ؟

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
به نظر من اول واسه تست یه وی بی 5 نصب کن ببین ! احتمالا پشیمون میشی ! وی بی 3 آپدیت نمیکردی به 4 بهتر بود ! 4 خیلی سنگین و مسخره است !

زنفرو و IPB خیلی بهترن
از اپدیت به وی بی 5 پشیمون میشم یا اپدیت نکردن ؟
رو لوکال هم وی بی دارم هم زنفورو ... نمیدونم چرا نمیتونم باهاش کنار بیام ...

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
از اپدیت به وی بی 5 پشیمون میشم یا اپدیت نکردن ؟
رو لوکال هم وی بی دارم هم زنفورو ... نمیدونم چرا نمیتونم باهاش کنار بیام ...
از نصبش ، یه سری مشکلات داره هنوز ! خیلی ریز کاری داره !فعلا تا درست حسابی جا بیافته ولی IPB این مشکلات رو نداره زنفرو رو کار نکردم ولی چون تیم شنیدم تیم جدا شده از همون وی بی هستن روز ب روز در حال پر طرفدار شدن هست

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
برای انتقال میتونید از تجارب گرانبهای مدیران این فروم استفاده کنید که قول داده بودن در اختیار سایر وب مسترها قرار بدن :)

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
راسیاتش زن فورو همه چی رو ساده کرده و من خودم شخصا چندین سایت بزرگ رو منتقل کردم ... لایسنس داشته باشید میتونید راحت تست ها رو روی سرور خودتون میتونید در مورد زن فورو انجام بدین .. مطمئن باشید خوشتون میاد...

بالا