برگزیده های پرشین تولز

به ویبولتین 5 آپدیت نماییم ؟

xirancell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
توی قدرت وی بی شکی نیست همه چیز که سئو نیستش مهمتر از همه امنیت هستش.
بنظر من هنوز زوده برید روی VB5 دلیلش هم نا هماهنگ بودن پلاگین ها و هک ها هستش.بهتره روی همون 4.X بمونید.

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
امنیت هر دو سیستم به دلیل آپدیت های خوبشون تضمین شدست ... در مورد سئو هم باید بگم الان دیگه با ۱۰ سال پیش خیلی متفاوت هستش و به دلیل رقابت بالا شما اگر سئوی خوبی نداشته باشید حتی اگر بهترین سایت هم داشته باشید توی سرچ سایتتون بالا نمیاد .

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
هنوز برای وی بی 5 زوده
قالب و هک های زیادی نداره

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
من با نظر اون دوستمون که vb 4 رو به XF تبدیل کنند مخالفم. کافیه به آمار استفاده Vb در انجمنهای ایران و دنیا نگاه بندازید... XF در یک حد اسکریپت نوپا داره کار میکنه حالا راه زیادی در پیش داره تا به گستردگی ماژول های vb برسه. اعتبار یک نرم افزار به سادگی بدست نمیاد

Pois0nous

Registered User
لایک‌ها
29
من با نظر اون دوستمون که vb 4 رو به XF تبدیل کنند مخالفم. کافیه به آمار استفاده Vb در انجمنهای ایران و دنیا نگاه بندازید... XF در یک حد اسکریپت نوپا داره کار میکنه حالا راه زیادی در پیش داره تا به گستردگی ماژول های vb برسه. اعتبار یک نرم افزار به سادگی بدست نمیاد
بنده هم ب نظر شما مخالفم!
امار بالا چه ربطي به كيفيت داره؟
هر كي مي خواد انجمن بزنه ته ٤ تا انجمن ديگه رو نگاه مي كنه مي بينه نوشتن powered by vbulletin ديگه با خودش ميگه عجب قدرت فوق العاده ايه اين وي بي!
در صورتي كه قدرتش صفره!
قدرت ميخواي ipb
امنيت مي خواي ipb
سئو مي خواي ipb
كانورتر اسان و عالي مي خواي ipb
هر چي مي خواي بزن ipb چيزي شد با من!
مقايسه ي پنل ادمين وي بي با ipb مثل مقايسه ي ويندوز ٩٥ هست با ويندوز ٨
اصلا اين دو قابل مقايسه نيستند!
ساپورت وي بي تو ايران افتضاحه! ٥٠ تا انجمن ساپورتر داره هيچ كدوم بلد نيستن جواب بدن! يا اصلا هيچي نمي گن يا بگن جوري مي گن رييس شركت وي بي هم نفهمه چه كاره...
برو ipb شك نكن!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
خب بله اگه بخواهی vb رو بدی این بچه دبیرستانی ها بدن برات نصب کنند و مسوول امنیتش اون باشه مسلماً به مشکل برمیخوری. بحث ما هم سر IPB نبوده و منکر قدرت اون نیستیم. مقایسه ما xenforo بود... شما چطور میگی قدرت vb صفره؟ روی چه سند و مدرکی میگی؟ تمام مواردی که گفتی هم vb داره و مشکلی هم ندارن. اینکه کاربر بلد نیست با امکانات Vb کار کنه و با افراد بی تجربه کار کرده و خاطره تلخ داره دلیل نمیشه نرم افزار بد باشه.
اگر برای شما آمار فروش یک نرم افزار بی ارزشه پس ویندوز هم که میلیون ها نسخه فروخته شده بده و سیستم عامل دیگری خوبه :general404:
تمام شرکت های معتبر دنیا انجمنهاشون از vb استفاده شده یعنی اونها نمیدونستند چی خوبه چی بده؟ فقط شما میدونی! شرکت های داخلی هم به همین شکل.

Pois0nous

Registered User
لایک‌ها
29
خب بله اگه بخواهی vb رو بدی این بچه دبیرستانی ها بدن برات نصب کنند و مسوول امنیتش اون باشه مسلماً به مشکل برمیخوری. بحث ما هم سر IPB نبوده و منکر قدرت اون نیستیم. مقایسه ما xenforo بود... شما چطور میگی قدرت vb صفره؟ روی چه سند و مدرکی میگی؟ تمام مواردی که گفتی هم vb داره و مشکلی هم ندارن. اینکه کاربر بلد نیست با امکانات Vb کار کنه و با افراد بی تجربه کار کرده و خاطره تلخ داره دلیل نمیشه نرم افزار بد باشه.
اگر برای شما آمار فروش یک نرم افزار بی ارزشه پس ویندوز هم که میلیون ها نسخه فروخته شده بده و سیستم عامل دیگری خوبه :general404:
تمام شرکت های معتبر دنیا انجمنهاشون از vb استفاده شده یعنی اونها نمیدونستند چی خوبه چی بده؟ فقط شما میدونی! شرکت های داخلی هم به همین شکل.
خواهشا از امار حرف نزنين! امار رو اصلا ديديد؟
امار نشون مي ده پرطرفدار ترين سيستم burning board هست و ipb و xenforo دارن تو جايگاه هاي ٢ و ٣ رقابت مي كنن!
وي بي دورانش به سر اومد! تو اينترنت به انگليسي دو تا مطلب درباره ويبولتين سرچ كن ميفهمي چي مي گم!
من چند ساله هم با وي بي كار كردم هم با اي پي بي!
وي بي رو ندادم بچه دبيرستاني برام نصب كنه! خودم نصب كردم تمام تنظيمات سئو و امنيتش رو هم خودم انجام دادم! ولي افتضاح كامل بود!
Ipb خالي نصب مي كني دو روز بعدش پركاربر ميشه!
اي پي بي كه اصلا ديگه به چيزي به اسم ويبولتين فكر نمي كنه و داره وارد فاز جديدي ميشه! نسخه ي ٤ ش تا ٣-٤ ماه اينده مياد!
تعداد بالاي انجمن پشتيباني و انجمن تازه كار كه با وي بي زده شدند جلوي چشمتون رو گرفتند تو ايران!
الان عين نقل و نبات داره انجمن ويبولتين هك ميشه!
خوبه خود ادمين وي بي ايران گفت از نظر سئو و امنيت ipb از وي بي بالاتره!
شما ويبولتين بدون وي بي سئو نصب كن با ipb خالي تست سئو بزن! تست سرعت بزن! بده دست ٤ تا هكر تست امنيت بزن!
بازم بگيد وي بي بهتره! جالبه بعد مي گن تعداد مد هاي وي بي بيشترن براي همين بهتره! براي ويندوز ٢٠٠٠ ميليارد برنامه هست! شما چند تاش رو نصب كرديد؟ وي بي هم همينه! شما چند تا مد مي خواهيد؟ ٢٠ تا؟ ٣٠ تا؟ همون ها رو سرچ كنيد بهترش براي اي پي بي هست!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
نه دوست عزیز وی بی بعد از ورژن ۳ واقعا از بین رفت .. دلیلش هم سوء مدیریت Internet Brands بود...

از لحاظ امنیت اگر شما نال شده استفاده نکنید و همیشه آپدیت باشید از طرف دیگه روی سرور امنی هم قرار داشته باشید هیچ گاه هک نمیشید .. چه ویبی ... چه IBP چه ورد پرس .

من همیشه از IBP خوشم اومده.. کارشون واقعا تمیزه اما ۴ مزیت XenForo داره که من اون رو به بقیه همیشه پیشنهاد میدم :
۱- سبک بودن و لود سریع : از وقتی گوگل انجین پاندا رو راه اندازی کرده سرعت لود از عوامل کلیدی سئو شده که کمتر ایرانی ها به اون توجه دارند. XenForo خود به خود لود شما رو با چند تا تیک میاره زیر ۱.۵ ثانیه که اگر شما تجربه داشته باشید میتوید لود رو زیر ۱ ثانیه هم بیارید. از طرفی به دلیل مصرف کمی که ریسورس سرور مثل رم و CPU داره اگر فروم بزرگی داشته باشید خرج های سرورتون خیلی کم میشه. و به همین دلیل هستش که سایت های بزرگی مثل DigitalPoint و همین persiantools خودمون اومدند روی این سیستم.

۲- کدر های XenForo کدر های اصلی VB3 هستند که واقعا هم از هر جهت نابغه هستند.

۳- دقت خیلی زیادی به پیشهاد های کاربران دارند ... میتونید توی سایت خودش ببینید که خیلی از پیشنهاد ها رو در سیستمشون جا دادند.... این باعث شده که شما به خیلی از پلاگین ها بی نیاز بشید.

۴- توجه خیلی زیادی به developer های دیگه شده که باعث شده پلاگین های خیلی عالی و کاربردی ای برای این اسکریپت نوشته بشه.... که خب البته حدود ۴۰ درصدشون پولی هستند اما به نظر من وقتی کارتون گیرش باشه با پرداخت هزینه ای معقول میتونید موردی که نیاز دارید رو به فرومتون اضافه کنید.

موفق باشید

بالا