برگزیده های پرشین تولز

بیماری ایدز و نکاتی که لازم است بدانید

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
باو اینقدر بنده خدا رو نترسون با الکل هم از بین میره حتی یه تیغی که به خون ایدز اغشته باشه بعد 15 دقیقه ویروس ایدز از بین میره. این ویروس اونقدری که تو بدن مقاومه بیرون بدن هیچی نیست زود از بین میره
یه زمانی +HIV بودی ها :D
به هر حال باید مواظب باشیم چون خیلی خطرناک هست این بیماری

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
hd
مرد مومعن چرا لوازم شخصی نمیبری؟بله که منتقل میشه حتما وسیله شخصی بخر با اون مشاین هزار نفر اصلاح میکنن
نه تنها ایدز بلکه هپاتیت رو هم منتقل میکنه بعدش ایشون مقصر نیستن که بخوای بری شیشهاشو بیاری پایین شما باید خودتون از اول وسیله شخصی میبردین
وسایل شخصی ببره خوب قبول
ماشین موزر رو چیکار کنه؟ اونو دیگه نمیشه برد یا آرایشگرا میگن راست دستمون نیست و باهاش راحت نیستیم و باماشین خودم برات کوتاه میکنم.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
hd

وسایل شخصی ببره خوب قبول
ماشین موزر رو چیکار کنه؟ اونو دیگه نمیشه برد یا آرایشگرا میگن راست دستمون نیست و باهاش راحت نیستیم و باماشین خودم برات کوتاه میکنم.
این چه حرفیه من 10 ساله دارم ماشین موزر میبرم حتی یک بار هم اینو نشندیم

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
بنده که شش ماهه سلمانی نمیرم،زحمتش هم به خودم نمیدم ، میشینم تو خونه و اجیم سرمو اصلاح میکنه.
هفت تومن هم بع نفعمه.

ansar313

Registered User
لایک‌ها
291
تا خدا نخواهد کسی ایدز نمی گیرد.
ویروس ایدز در واقع فرشتگان مامور الهی هستند که پس از رابطه جنسی نامشروع وارد بدن فرد گناهکار می شوند تا وی را به عقوبت سخت دنیوی گناه خود دچار سازند.

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
ویروس ایدز در واقع فرشتگان مامور الهی هستند که پس از رابطه جنسی نامشروع وارد بدن فرد گناهکار می شوند تا وی را به عقوبت سخت دنیوی گناه خود دچار سازند.

تکلیف یه کودک بیگناه مثل رایان وایت که بدون هیچ انتخابی به این بیماری دچار شده چیه ؟

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
آقا مشکل منه اینه که از دخول چیزی وارد بدن مرد نمیشه - از سوراخ چیز مرد که چیزی وارد نمیشه - فقط خارج میشه - من فکر کنم مرد از زن نگیره - فقط زن از مرد بگیره

دوست عزیز از سوراخ ادراری سر آلت مرد تمامی عفونتهای ادراری و جنسی قابل انتقال هست
وقتی واژن زن آلوده باشه ، آلودگی در زمان دخول از طریق سوراخ منتقل میشه به مرد

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
کاندوم های ایرانی مطمعن تر هستند یا خارجی؟

ansar313

Registered User
لایک‌ها
291
مالکوم ایکس و لوییس فراخان هم آمریکایی هستند . پس حتما موجودات پلیدی هستند ؟
اونها خیر
هر آمریکایی پلید است مگر اینکه خلافش ثابت شود
هر آمریکایی که از ماهیت آمریکایی خود ابراز انزجار کند و مسلمان شود و علیه دولت آمریکا و اسرائیل و انگلیس فعالیت کند انسان خوبی خواهد شد.

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869

حاج اقا ویروس ایدز فقط راه انتقالش راه جنسی نیستا

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
بقیه راهها هم گناه آلود است مثل استفاده از سرنگ آلوده برای تزریق مواد مخدر

اونایی که به خاطر اشتباه مراکز انتقال خون ، خونهای آلوده تو بیمارستان بهشون تزریق شده چی ؟ کار گناه آلودی انجام دادن؟

بالا