برگزیده های پرشین تولز

بی محتوا ترین فروم دنیا

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بنظر من ، بي محتوايي يك فروم رو كاربراش ايجاد نميكنند
بلكه مديرانش ايجاد ميكنن

اين مديرها هستن كه با نحوه مديريتشون ، باعث جذب و باقي موندن يك سري كاربر خاص ميشن و يا يك سري كاربر را دفع ميكنند ...

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
بنظر من ، بي محتوايي يك فروم رو كاربراش ايجاد نميكنند
بلكه مديرانش ايجاد ميكنن

اين مديرها هستن كه با نحوه مديريتشون ، باعث جذب و باقي موندن يك سري كاربر خاص ميشن و يا يك سري كاربر را دفع ميكنند ...
البته هدف هم نقش مهمی داره
مثلا همین جادوگری....خب برای خیلیها خرافات و بی معنی ممکنه باشه!!

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
به شدت با یاشار موافقم :blink:
یاشار.یاشار.......یاشار.یاشار

voltan

Guest
لایک‌ها
2
واقعا از دوستان این فروم تعجب میکنم که در مورد یه سایت با 25 هزار عضو و 3 سال سابقه اینطوری نظر میدن مخصوصا از حرف جناب Persiana که نوشتن

از فروم هايي که صفحه هاشونو با دزديدن مطالب کاربران فوروم هاي ديگه پر مي کنند و وقتي بهشون اعتراض ميکني که اين مطلب رو که من نوشته بودم تازه بهت توهين و بي احترامي هم مي کنند که خيلي بهتره.

دوست عزیز واقعا شما به خودت زحمت دادی یه چرخی تو سایت بزنی؟ بخش اخبار سایت رو دیدی؟ هیچ سایت ایرانی رو میشناسی که جدید ترین خبر ها در زمینه ی موضوعی خودش رو در سریع ترین زمان ممکن با دو زبان عرضه کنه؟
به نظرت مقالاتی که توی بخش مقالات سایته از جایی دزدیه شده؟ شما یه سایت مثال بزن که اعضای در این حد مشکارکت داشته باشن ؟
شما چند تا سایت تفریحی ایرانی میشناسی که سرور اختصاصی داشته باشه؟
واقعا حرف هیچ کس اینجا برای اینقدر برای سنگین نبود که حرف شما به عنوان کاربر فعال فرهنگ و هنر زدید

ویرایش: اون دوستی که گفت اونجا همه بچه ان دوست عزیز من خودم رو مثال میزنم 21 ساله و بیشتر از دوساله اونجا عضوم اون 30 یا 40 نفی از اعضای اونجا رو هم که میشناسم نصفشون دانشجو هستن یا درسشون تموم شده

bar bad rafte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به عقيده بعضی ها فروم پسرخاله ها همين جاست ¡ ولی من مخالفم .
با چی ¿ خودمم نميدونم

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
همينطور هم در مورد سريالهاي ‍‍ژاپني و كره اي و چيني! نبايد به دوستدارانشون توهين كرد!! :p

من خودمو خیلی از ما شرق دوستان هری پاتریستم! ولی دوستمون از ما شرقیا نیست!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا از دوستان این فروم تعجب میکنم که در مورد یه سایت با 25 هزار عضو و 3 سال سابقه اینطوری نظر میدن مخصوصا از حرف جناب Persiana که نوشتن

دوست عزیز واقعا شما به خودت زحمت دادی یه چرخی تو سایت بزنی؟ بخش اخبار سایت رو دیدی؟ هیچ سایت ایرانی رو میشناسی که جدید ترین خبر ها در زمینه ی موضوعی خودش رو در سریع ترین زمان ممکن با دو زبان عرضه کنه؟
به نظرت مقالاتی که توی بخش مقالات سایته از جایی دزدیه شده؟ شما یه سایت مثال بزن که اعضای در این حد مشکارکت داشته باشن ؟
شما چند تا سایت تفریحی ایرانی میشناسی که سرور اختصاصی داشته باشه؟
واقعا حرف هیچ کس اینجا برای اینقدر برای سنگین نبود که حرف شما به عنوان کاربر فعال فرهنگ و هنر زدید

ویرایش: اون دوستی که گفت اونجا همه بچه ان دوست عزیز من خودم رو مثال میزنم 21 ساله و بیشتر از دوساله اونجا عضوم اون 30 یا 40 نفی از اعضای اونجا رو هم که میشناسم نصفشون دانشجو هستن یا درسشون تموم شده

وقتی کسی که مطلب متعلق به اونه راضی نباشه اخلاقا استفاده از مطلبش درست نیست!;)

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
کلا!!
اینقدر با اطمینان تایید کردید اون جمله رو که...!
ممکن نیست فرومی مدیرهای خوبی داشته باشه اما یوزرهای بد جو اونو خراب کنن؟!

مدیر خوب محیط فروم رو پاک نگه میداره - کاربر بد نمیتونه در هوای سالم تنفس کنه!

voltan

Guest
لایک‌ها
2
وقتی کسی که مطلب متعلق به اونه راضی نباشه اخلاقا استفاده از مطلبش درست نیست!

ممکنه لینک مطلب مربوطه رو لطف کنید؟ اگه وجود خارجی داره البته

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
خوبی و بدی نسبین!!
به تعداد ربط دارن
تازه یوزرهای بد با زندانی شدن و تبعید کم میشن
این به خوبی و بدی مدیر ربطی ندراره!! دقیقا به خوشونت ربط داره
شایان مدیر خوبی بود و هست
اما نتونست جلو تگنا رو بگیره چون تنها بود و شاید تگناها زیاد بودن
حالا مدیرها دارن زیاد میشن و یواش یواش به قول شما هوا پاک میشه و یوزرهای بد فراری میشن
درسته؟
مدیریت خوب نمیتونه یوزرها رو خوب کنه
فقط میتونه اونا رو تصفیه کنه
واتفاقا کاربر بد تو هوای خوب بهتر هم تنفس میکنه و چندبرابر میشه(شن)
بنتیجه اینکه به نظر من و از حرفای شما اینطور برداشت میکنم که منظور شما از مدیریت خوب ,مدیریت خشن و بی گذشته!!

bar bad rafte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

این اگه يک فروم رو به ديکتاتوری دچار نکنه ! مطمينا به تک سليقه گی دچار ميکنه ¡ که دسته کمی از اولی نداره .
شما جو سالم رو جوی ميدونيد که هر کاربری رو با يک اتهام بدار بن شدن بکشند .
فرمايشات بدون ذکر مثال کلی گويی ¡ و خود پسندی را می رساند.
يک مورد را مثال بزنيد ¡ تا منظور شما از جو بد و يوزر بد مشخص تر باشد

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
خوبی و بدی نسبین!!
به تعداد ربط دارن
تازه یوزرهای بد با زندانی شدن و تبعید کم میشن
این به خوبی و بدی مدیر ربطی ندراره!! دقیقا به خوشونت ربط داره
شایان مدیر خوبی بود و هست
اما نتونست جلو تگنا رو بگیره چون تنها بود و شاید تگناها زیاد بودن
حالا مدیرها دارن زیاد میشن و یواش یواش به قول شما هوا پاک میشه و یوزرهای بد فراری میشن
درسته؟
مدیریت خوب نمیتونه یوزرها رو خوب کنه
فقط میتونه اونا رو تصفیه کنه
واتفاقا کاربر بد تو هوای خوب بهتر هم تنفس میکنه و چندبرابر میشه(شن)
بنتیجه اینکه به نظر من و از حرفای شما اینطور برداشت میکنم که منظور شما از مدیریت خوب ,مدیریت خشن و بی گذشته!!

خوب شما همه حکم ها رو صادر کردین:D

در اینکه بطور عام خوبی و بدی نسبی هستن موافقم ولی در یک محیط مشخص، طبق چهار چوب قوانین اون محیط، قابل مرزبندی هستن.

مدیر خوب کسی هست که قوانین محیط رو بخوبی اجرا میکنه (این خوبی یعنی در جهت اهداف محیط) در اینجاست که هنر مدیریت خودش رو نشون میده. بالطبع خشونت با قاطعیت و کدخدامنشی با بیحال بودن متفاوت هست.
کاربر خوب کسی هست که این قوانین رو نقض نمیکنه و بالطبع این خوب بودن بمعنای گوسفند بودن نیست!

در مدیریت آقای شایان چیزی نمیگم چون بیطرف نیستم! اما هیچ مدیری بتنهایی و بدون همکاری کاربرها کاری از پیش نمیبره. بی اعتنایی (بایکوت) کاربرها نسبت به یک کاربر ناسازگار بهتر از روشهای حذف جواب میده.

مدیریت خوب میتونه تا حد زیادی رفتارهای ناهنجار رو اصلاح کنه و البته تصفیه و حذف فیزیکی یکی از ایزارهای مدیریت هست.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
این اگه يک فروم رو به ديکتاتوری دچار نکنه ! مطمينا به تک سليقه گی دچار ميکنه ¡ که دسته کمی از اولی نداره .
شما جو سالم رو جوی ميدونيد که هر کاربری رو با يک اتهام بدار بن شدن بکشند .
فرمايشات بدون ذکر مثال کلی گويی ¡ و خود پسندی را می رساند.
يک مورد را مثال بزنيد ¡ تا منظور شما از جو بد و يوزر بد مشخص تر باشد

البته این به تفاوت دیدگاههای من و شما برمیگرده.

در جوامع بشری یک سری حقوق طبیعی هست که پایه دموکراسی محسوب میشه و دیکتاتوری هم در چنین جوامعی هست که میتونه معنا پیدا کنه.
از نظر من فروم یک محیط دموکراتیک یا دیکتاتوری نیست و همه در اون از حقوق مساوی برخوردار نیستن. چون اشخاص بصورت طبیعی وارد این محیط نمیشن.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
خوب شما همه حکم ها رو صادر کردین:D

در اینکه بطور عام خوبی و بدی نسبی هستن موافقم ولی در یک محیط مشخص، طبق چهار چوب قوانین اون محیط، قابل مرزبندی هستن.

مدیر خوب کسی هست که قوانین محیط رو بخوبی اجرا میکنه (این خوبی یعنی در جهت اهداف محیط) در اینجاست که هنر مدیریت خودش رو نشون میده. بالطبع خشونت با قاطعیت و کدخدامنشی با بیحال بودن متفاوت هست.
کاربر خوب کسی هست که این قوانین رو نقض نمیکنه و بالطبع این خوب بودن بمعنای گوسفند بودن نیست!

در مدیریت آقای شایان چیزی نمیگم چون بیطرف نیستم! اما هیچ مدیری بتنهایی و بدون همکاری کاربرها کاری از پیش نمیبره. بی اعتنایی (بایکوت) کاربرها نسبت به یک کاربر ناسازگار بهتر از روشهای حذف جواب میده.

مدیریت خوب میتونه تا حد زیادی رفتارهای ناهنجار رو اصلاح کنه و البته تصفیه و حذف فیزیکی یکی از ایزارهای مدیریت هست.

خب
من اصلا در مورد صدور حکم حرفی ندارم
اون در مرحله بعدی قرار داره
متاسفانه من خنگم :دی و در تعریف خوبی و بدی موندم!!
ببینید یکی نسبت به محیطی که داره کاربر خوبی بهحساب نماد و یکی دیگه خوب به حساب میاد
تو محیط دیکه(در اینجا فروم دیگه) وضع دقیقا برعکشه!!
خب؟
شما برای این کاربر چطور حکم صادر میکنید!!
اعدام؟!اونم با گیوتین و بدون هیچ بخششی؟
واقعا میشه برای یه کاربر با دیدن فقط فعالیت اون داخل فروم حکم صادر کرد؟اونم حکمی که مطمئنا زندگی اونو در فروم دیگه و حتی زندگی عادی تحت تاثیر قرار میده!!
اینو میگم چون تجربه کردم!! حتما خبر دارید دیگه!!

بالا