برگزیده های پرشین تولز

تاریخچه شکل گیری PT!

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
لااقل اشاره ای بود که بفهمم چیز جدیدی پیش اومده، فهمیدم باید امکان اضافه ای داشته باشی، بحث رو هم ادامه ندادم

خوب تاپیک رو دیدم
میشه بدونم چه جوری به این نتیجه رسیدی که من امکان اضافه ای دارم؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
این شکلی :
چون ممکنه اطلاعات غلط به بقیه بدین مثل همین مورد
من معمولا رفتار ها رو زیر نظر دارم، خیلی وقت بود احسان یا بقیه رو ندیده بودم.با دیدن این جمله اول ذهنم رفت روو بهمن، گفتم شاید منظور اینه که اون بنده خدا رو امکانات دادین، بعد یادم افتاد امکاناتش با شایان یکیه، چون شایان زیاد توو این کارها دخالت نمی کنه و اصولا فقط به تمام انجمنها ( که خیلی هاش مدیرشون نمیاد و بقیه برای حذف یا ... دسترسی ندارن ) دسترسی داره . پس گزینه بهمن برام حذف شد

الان هم فکر نکنم امکانات کاملی داشته باشی، هر چند بیشتر از بقیه هست. چون نمی دونم چقدر PHP و vB رو آشنایی داری (ولی خوب مثلا با تاکید توو جایی روی اینکه 3 تبلیغه شدن انجمن سر یک اشتباه بود حرف زده بودی، یعنی از کار انجمن خبر هایی داری . اما چون اون به قول خودت، اشتباه، مدت زیادی پا بر جا بود، باز به این نتیجه می رسم امکاناتت زیاد نیست)
یادم میاد چند ماه پیش یکی توو جواب پستی نوشته بود برادر احسانی ( مدرک نخواه که عمرا بتونم پیداش کنم ! حتی جمله کاملش یادم نیست ! فقط رابطه ای در این سطح گفته شده بود که نه می خوام بگم باور کردم نه نکردم ... بار ها گفتم من اینجا کسی رو نمی شناسم . از هیچ جا خبری نمیگیرم و فقط معیار هام چیز هاییه که میبینم ) وقتی اون جمله ات رو دیدم و این جمله هم پیش ذهنیت برام داشت کمی ...
اما در کل با اون بولد شده لااقل فهمیدم :
اگر مطمئن نبودم که منظور این هست که موزمار امکانات اضافی دارد، این رو مطمئن شدم که کسی هست که بالاخره امکانات رو دارد

چند روز بعدش عنوانت عوض شد و همون روز خواستم بهت بگم، اما بیخیال بودم تا اون تاپیک قضاوت کنین که اشاره کردم

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
این شکلی :

من معمولا رفتار ها رو زیر نظر دارم، خیلی وقت بود احسان یا بقیه رو ندیده بودم.با دیدن این جمله اول ذهنم رفت روو بهمن، گفتم شاید منظور اینه که اون بنده خدا رو امکانات دادین، بعد یادم افتاد امکاناتش با شایان یکیه، چون شایان زیاد توو این کارها دخالت نمی کنه و اصولا فقط به تمام انجمنها ( که خیلی هاش مدیرشون نمیاد و بقیه برای حذف یا ... دسترسی ندارن ) دسترسی داره . پس گزینه بهمن برام حذف شد

الان هم فکر نکنم امکانات کاملی داشته باشی، هر چند بیشتر از بقیه هست. چون نمی دونم چقدر PHP و vB رو آشنایی داری (ولی خوب مثلا با تاکید توو جایی روی اینکه 3 تبلیغه شدن انجمن سر یک اشتباه بود حرف زده بودی، یعنی از کار انجمن خبر هایی داری . اما چون اون به قول خودت، اشتباه، مدت زیادی پا بر جا بود، باز به این نتیجه می رسم امکاناتت زیاد نیست)
یادم میاد چند ماه پیش یکی توو جواب پستی نوشته بود برادر احسانی ( مدرک نخواه که عمرا بتونم پیداش کنم ! حتی جمله کاملش یادم نیست ! فقط رابطه ای در این سطح گفته شده بود که نه می خوام بگم باور کردم نه نکردم ... بار ها گفتم من اینجا کسی رو نمی شناسم . از هیچ جا خبری نمیگیرم و فقط معیار هام چیز هاییه که میبینم ) وقتی اون جمله ات رو دیدم و این جمله هم پیش ذهنیت برام داشت کمی ...
اما در کل با اون بولد شده لااقل فهمیدم :
اگر مطمئن نبودم که منظور این هست که موزمار امکانات اضافی دارد، این رو مطمئن شدم که کسی هست که بالاخره امکانات رو دارد

چند روز بعدش عنوانت عوض شد و همون روز خواستم بهت بگم، اما بیخیال بودم تا اون تاپیک قضاوت کنین که اشاره کردم
خوب از این به بعد به جای اینکه اینهمه چیز رو برای خودت بذاری کنار هم و بعدشم نتیجه گیری کنی....بیا از خودم بپرس تا اینهمه اشتباه نداشته باشی و یهو تا ثریا بره دیوار کج!!

تو اون موقع گفتی که ادمین نیست...من بهت گفتم که وقتی از چیزی اطلاع نداری، اطلاع غلط نده!!
تبلیغات رو خود احسان گفت که یه اشتباهی کرده و بعدشم خودش اومد درست کرد!! (بازم میتونم نقش سخنگو رو یادآوری کنم)
اینیم که میگی طول کشید، فکر نکنم 2و3 روز بیشتر بود!!
اینیم که عنوانم عوض شد...بازم یه بحث بود تو بخش مدیران و چیزی نبود که یه شبه درست بشه!!

//
و در کل همچنان مشکل تو اینه که داری با اون چیزایی که دیدی، حکم کلی صادر میکنی(که من بهت بارها گفتم این کار رو نکن)!! در حالیکه حداقل برای نظر دادن در مورد فروم باید به بخش مدیران دسترسی داشته باشی تا بخوای با خیال راحت بگی که اینجا صاحب نداره و اینا!!!
و به نظر من هم هیچ لزومی نداره که ریز ریز اتفاقات بخش مدیران رو بخوایم بنویسیم و شما فقط میتونین نتایجش رو ببینین!!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب از این به بعد به جای اینکه اینهمه چیز رو برای خودت بذاری کنار هم و بعدشم نتیجه گیری کنی....بیا از خودم بپرس تا اینهمه اشتباه نداشته باشی و یهو تا ثریا بره دیوار کج!!

تو اون موقع گفتی که ادمین نیست...من بهت گفتم که وقتی از چیزی اطلاع نداری، اطلاع غلط نده!!
تبلیغات رو خود احسان گفت که یه اشتباهی کرده و بعدشم خودش اومد درست کرد!! (بازم میتونم نقش سخنگو رو یادآوری کنم)
اینیم که میگی طول کشید، فکر نکنم 2و3 روز بیشتر بود!!
اینیم که عنوانم عوض شد...بازم یه بحث بود تو بخش مدیران و چیزی نبود که یه شبه درست بشه!!

//
و در کل همچنان مشکل تو اینه که داری با اون چیزایی که دیدی، حکم کلی صادر میکنی(که من بهت بارها گفتم این کار رو نکن)!! در حالیکه حداقل برای نظر دادن در مورد فروم باید به بخش مدیران دسترسی داشته باشی تا بخوای با خیال راحت بگی که اینجا صاحب نداره و اینا!!!
و به نظر من هم هیچ لزومی نداره که ریز ریز اتفاقات بخش مدیران رو بخوایم بنویسیم و شما فقط میتونین نتایجش رو ببینین!!

خوب همون قضیه بهتره از خودم بپرسین هم اینجا مطرح میشه !
من تا حالا به چیزی حکم نکردم که حالا بخوام حکم صحیح صادر کرده باشم یا غلط ! می تونم بیام نظرم بگم که مثلا خود فیلتر اثر گذاریش کمتر از نبود ادمینه ! حکم نیست
بعدشم ادمینی که دیده نمیشه، یعنی نیست ! فکر کنم تنها چیزی که با وجود دیده نشدن می دونیم وجود داره ( اون همه اکثرا قبول نمی کنن باز ! ) خداباشه، وقتی یک نفر توو جمع نیست، پستی نداره، اثری نداره، با نبودنش چه فرقی داره !؟
من اگر دقت کرده باشین پی ریز ریز وقایع اینجا نیستم ! یعنی تا الان ثابت نشده جدا اینجا برام ارزشی نداره !؟ فکر کنم اینجا گنده گنده اش هم معلوم نیست (لاافل برای منی که فقط ناظر هستم و توو مواردی کنجکاوی می کنم ! ) چه برسه به اینکه حالا که گنده گنده هاشو فهمیدیم بخوایم بریم پی ریز ریز ها !
وقتی که می دونم روزی 3بار بعد از صبحانه ناهار شام میای اینجا، و 3 روز طول می کشه اون اشکال اصلاح شه ( در حالی که فکر نکنم جز 2-3 کلیک کاری بخواد ) می شه زمان زیاد ! و اینکه گفتم دسترسی زیاد، می خواستم بگم اون مورد رو نمی تونستی اصلاح کنی، چون حدس می زنم ( حکم نمی کنم ! ) نظرت در مورد اینکه چند تا تبلیغ موجود باشه زیاد اثر بخش نیست !

وقتی میگی ادمین هست ولی اشتباهی که دستش خورده رو 3 روز بعد تازه میاد اصلاح کنه، میشه نیست ! (حکم نکردم ! نظرم رو گفتم )

به علاوه اینکه فکر نکنم اینجا با احکام من چیزی عوض شه یا جایزه نوبل بدن به من ! پس وقتی می دونم حرف هام اثری نداره، نمیشینم اول از 50 نفر به این امید که شاید جواب بده بپرسم ! فراموش نکن خیلی چیز ها رو پرسیدم و کسی حتی 1 کلمه جواب نداد !اگر اهل جواب دادن بودی، توو همین تاپیک جای اینکه بقیه چیز بنویسن، تا تحریک نکرده بودم چیزی نمی نوشتی (الانشم چیزی ننوشتی ! به من گیر دادی ! ) ، اگر اهل جواب دادن بودی، توو تاپیکی که پرسیدم مدیر ها از کجا و چطور انتخاب شدن لاقل یک جوابی می نوشتی ! پس به عنوان کسی که نه مدیرم نه چیزی بیشتر از یک کاربر معمولی، چیزی که میبینم رو از خودم(نقش سخنگو) نقل می کنم ! نه جایی منفجر میشه، نه کسی میمیره ، نه حتی مثلا روو رنک گوگل اینجا یا قیمت تبلیغاتش اثر می گذاره !

دیگه یواش یواش پاشم برم سر کار، خونه همه مسافرتن ناهارم ندارم، برم اول یک چیزی بخورم بعد یکی 2 ساعتی کار کنم برگردم ببینم اینجا اتفاق جدیدی افتاده یا نه

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستی، این یادم رفت بگم، هیچ چیزی شیرین تر از این نیست که بشینی با چیدن چیز ها کنار هم، نظری پیدا کنی ( تا وقتی که اثر سوئی روو چیزی نگذاشتی ! ) اینکه قرار باشه همه چیز پرسیده بشه که خوب اونوقت برای چی زندگی می کنیم !؟

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
چرا بحث عوض شد !:blink:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
راستی، این یادم رفت بگم، هیچ چیزی شیرین تر از این نیست که بشینی با چیدن چیز ها کنار هم، نظری پیدا کنی ( تا وقتی که اثر سوئی روو چیزی نگذاشتی ! ) اینکه قرار باشه همه چیز پرسیده بشه که خوب اونوقت برای چی زندگی می کنیم !؟
میخواستم بهت دوباره جواب بدم

ولی وقتی از یه طرف میگی که اینجا برات ارزش نداره و از یه طرف دیگه اینارو میگی:

من معمولا رفتار ها رو زیر نظر دارم

یادم میاد چند ماه پیش یکی توو جواب پستی نوشته بود

و از اونورم که میگی "هیچ چیزی شیرین تر از این نیست که بشینی با چیدن چیز ها کنار هم، نظری پیدا کنی"

برای من خیلی قابل قبول نیست که یه آدمی که برای جایی ارزش قائل نیست...بیاد بشینه رفتارها رو زیرنظر بگیره...پستهای چند ماه پیش رو تو ذهنش نگه داره...از اونورم بیاد و بشینه دیده هاش رو کنار هم بذاره و بعدش نتیجه گیری کنه و بعدشم اینهمه تایپ کنه!!!

که خوب یا این آدم جز طبقه نرمال جامعه نیست! یا وقتش براش ارزش نداره! یا اینکه از تلف کردن وقتش رو چیزای بی ارزش لذت میبره! یا اینکه ما مو میبینیم و ایشون پیچش مو!!
//
من نمیدونم اگه برای یه جا ارزش قائل باشی چیکار میکنی؟؟ (احتمالا تعطیلش کنی!!)

...
راستی من هم برای اینجا ارزش قائلم..هم برای وقتم...هم برای کاربرای اینجا و همیشه سعی میکنم باهاشون با احترام صحبت کنم!!
ولی وقتی شما ارزش قائل نیستی(اینجا سند حرفته نه رفتارت که کاملا عکس این موضوع رو نشون میده)...اصلا دلیلی نمیبینم که بخوام وقتم رو برای شما تلف کنم که بخوام به کنجکاویهاتون جواب بدم!!

ماهستیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر موزمار که تاپیک های من رو توی بازاچه و گفتگوی ازاد میبنده
حداقل به مدیر اسبق پرشین تولز احترام بگذارید

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
میخواستم بهت دوباره جواب بدم

ولی وقتی از یه طرف میگی که اینجا برات ارزش نداره و از یه طرف دیگه اینارو میگی:

و از اونورم که میگی "هیچ چیزی شیرین تر از این نیست که بشینی با چیدن چیز ها کنار هم، نظری پیدا کنی"

برای من خیلی قابل قبول نیست که یه آدمی که برای جایی ارزش قائل نیست...بیاد بشینه رفتارها رو زیرنظر بگیره...پستهای چند ماه پیش رو تو ذهنش نگه داره...از اونورم بیاد و بشینه دیده هاش رو کنار هم بذاره و بعدش نتیجه گیری کنه و بعدشم اینهمه تایپ کنه!!!

که خوب یا این آدم جز طبقه نرمال جامعه نیست! یا وقتش براش ارزش نداره! یا اینکه از تلف کردن وقتش رو چیزای بی ارزش لذت میبره! یا اینکه ما مو میبینیم و ایشون پیچش مو!!
//
من نمیدونم اگه برای یه جا ارزش قائل باشی چیکار میکنی؟؟ (احتمالا تعطیلش کنی!!)

...
راستی من هم برای اینجا ارزش قائلم..هم برای وقتم...هم برای کاربرای اینجا و همیشه سعی میکنم باهاشون با احترام صحبت کنم!!
ولی وقتی شما ارزش قائل نیستی(اینجا سند حرفته نه رفتارت که کاملا عکس این موضوع رو نشون میده)...اصلا دلیلی نمیبینم که بخوام وقتم رو برای شما تلف کنم که بخوام به کنجکاویهاتون جواب بدم!!

کاشکه 1 :
بی احترامی هام به دیگران رو نشونم بدین !
2 :
می تونستم بین اینهمه حرفم این رو برسونم :
PT برام ارزشی نداره، چون نه ماله منه، نه ازش سودی بهم می رسه، نه ضرری. خنثی هست ! چیزی که برام مهمه، اجتماعه ! آدمها ! چیزی که زیر نظر میگیرم آدم هان ! نه PT! اونی که یادم می مونه آدمها و حرفهاشون ! نه اینجا !
چیزی که می خوام بفهمم ریز ریز خصوصیات اخلاقی انسانهاست ! نه ریز ریز PT خنثی !
چیزی که سعی دارم با این تاپیک هام بفهمم چگونگی تشکیل یک اجتماع هست در زمانی که اینترنت وجود خاصی نداشت ! گرون بود، هر کسی نمیومد . نه اینکه به به PT چه خوبه و چطوری تشکیل شده و چقدر مهمه !

چیز هایی هم که می پرسم کنجکاویه من نیست !
یک موضوع رو بارها گفتم باز هم می گم، یک بار توو قوانین، اونچیزی که دارین عمل می کنین رو بنویسن ! چرا کتمان می کنین ؟ من که توو مال خودم نوشتم، دیدین ، پس شعار نمی دم، عمل هم می کنم :
این مکان یک جای خصوصی است که هر کاری که بخوایم انجام می دیم، برای هیچ کاری نیاز به پاسخگویی نداریم . اگر دوست ندارین نیاین ! شما هیچ ارزشی برای تصمیم گیری در اینجا ندارین ( با توجه به پستهایی از مدیر ها که اگر لازم شد لینک می دم، ولی می تونی آخرین پست شایان رو علل الحساب توو اون تاپیک که داری در مورد بازارپه هم تصمیم میگیری ببینی ! )
جای اونهمه چیزی که نوشتین، این رو بنویسین ! خلاص. چرا کتمان می کنین ؟! خوب دارین عملا انجامش می دین.

برای اینکه چیدن چیز ها کنار هم و پیدا کردن روابط شیرین باشه، حتما باید PT برای آدم ارزش داشته باشه !؟

میبینی که حتی هنوز هم جواب سوال های همیشگی رو ندادی ! معمولا خیلی زود با یک سفسته، بحث توو جایی که دوست داشتنی نیست عوض میشه !
البته عادت کردم

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
اينجاچه طوري يك نفر مدير ميشه؟چرا اينقدر بعضي مديران خودشان از يوزراي عادي جدا ميكنندو اصلن يوزرعايدها را داخل ادم حساب نميكنند؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
البته من نه دوست شما هستم ، نه علاقه ای به دوستی با شما دارم فقط از سر دلسوزی خواستم یک توصیه دوستانه بکنم

چیزی که برام مهمه، اجتماعه ! آدمها ! چیزی که زیر نظر میگیرم آدم هان ! نه PT! اونی که یادم می مونه آدمها و حرفهاشون ! نه اینجا !
چیزی که می خوام بفهمم ریز ریز خصوصیات اخلاقی انسانهاست ! نه ریز ریز PT خنثی !
چیزی که سعی دارم با این تاپیک هام بفهمم چگونگی تشکیل یک اجتماع هست در زمانی که اینترنت وجود خاصی نداشت ! گرون بود، هر کسی نمیومد . نه اینکه به به PT چه خوبه و چطوری تشکیل شده و چقدر مهمه !

شما با توجه به استعدادی که از خودتون نشون دادید در این زمینه! بهتر هست اینکار رو ببوسید بذارید کنار! یا حداقل یافته های صد من یک شاهی خودتون رو برای خودتون نگهدارید! که در هر پستی که میزنید اینجوری به در و دیوار و کوچه علی چپ و اینور و اونور نزنید.

در مورد نظر کاربران!
نظر کاربرانی که به قول موزمار در طیف کاربران نرمال هستند برای ما محترم هست اما محترم بودن به معنی اجرا شدن هم نیست. اصولا عملی نیست که هر کس هر درخواستی داد اون رو اجرا کنیم و تمام کاربران 24 ساعت از تمام بحثها و تصمیمات صاحبان سایت مطلع باشند.
کاربران عزیز فروم که سرمایه های فروم هستند پیشنهادات خودشون رو میدن! و ما هم سعی میکنم تا جایی که بشه از نظرات اونها برای ارتقای سطح فروم استفاده کنیم

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
البته من نه دوست شما هستم ، نه علاقه ای به دوستی با شما دارم فقط از سر دلسوزی خواستم یک توصیه دوستانه بکنم

شما با توجه به استعدادی که از خودتون نشون دادید در این زمینه! بهتر هست اینکار رو ببوسید بذارید کنار! یا حداقل یافته های صد من یک شاهی خودتون رو برای خودتون نگهدارید! که در هر پستی که میزنید اینجوری به در و دیوار و کوچه علی چپ و اینور و اونور نزنید.

در مورد نظر کاربران!
نظر کاربرانی که به قول موزمار در طیف کاربران نرمال هستند برای ما محترم هست اما محترم بودن به معنی اجرا شدن هم نیست. اصولا عملی نیست که هر کس هر درخواستی داد اون رو اجرا کنیم و تمام کاربران 24 ساعت از تمام بحثها و تصمیمات صاحبان سایت مطلع باشند.
کاربران عزیز فروم که سرمایه های فروم هستند پیشنهادات خودشون رو میدن! و ما هم سعی میکنم تا جایی که بشه از نظرات اونها برای ارتقای سطح فروم استفاده کنیم

سواا بالايي هم جواب ميدادي خوب بود :lol:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
...

یک مدتیه به عینه دیدم شما توو پست هاتون ریپل می زنین ! عصبی ظاهر می شین، اینی که می بینم کسی اعصابش از جایی خورده و رفتارش ... دلم براش می سوزه ( همون سر دلسوزی ) زیاد کار به کارش ندارم :)

من توصیه رو از هر کسی می شنوم ( می پذیرم یا نه رو کاری ندارم ) حالا اینی که کیه و از سر چی گفته مهم نیست، هر چند تو این مورد معذرت می خوام ولی فقط به توصیه هه خندیدم !

اما یک چیزی برام جالبه ! اون هم اینه که مدیریت اینجا از یک چیزی می ترسه :) چیش رو نمی دونم ! فقط می دونم از این جور تاپیک ها می ترسه ! با وجودی که هر چی فکر می کنم دلیلی براش نمیبینم ! یا حتی امکان وجود منطقی چیزی برای ترس ! اما دوری، عدم جواب ! نیومدن ها و ... چیزی جز اینکه احساس کنم می ترسن برام باقی نمی گذاره !

roya7 جان توو این تاپیک لطفا دنبال جواب سوالت نباش، ادمین این جا ادمین مخفیه (هست ها ! منتهی خونشون ! ) ! مدیر هاشم با این مدل پست زدنشون بیخیال. بگذار لااقل شاید 4 تا کاربر اومدن چیزی نوشتن که بدرد موضوع تاپیک و هدف من بخوره

از کاربر ها هم سر مطالب اینجا معذرت می خوام،همون بحث تاپیک ادامه پیدا کنه بهتره ! از پست های بیهوده و فانتزی مدیریت توو این تاپیک که خیری ندیدم .

Hemmati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا که بحث تاریخی ه ، اولین نفری که بن شد کی بود ؟

فکر می کنم من بودم، چرا که احسان قبل از بن کردن من تو یاهو به من پیغام داد و به من گفت اگه رفتارم رو تغییر بدم منو بن نمی کنه، منم گفتم تغییر نمی دم! جوری که یادمه انگار احسان هم با تاسف بن کرد. به همین دلیل فکر می کنم چون بار اولش بود نرمش نشون داد! من اون موقع اول راهنمایی بودم، الان پیش دانشگاهی ! :( یادش بخیر.
پی نوشت: من کاربری من مافیا بود، بعدش دیگه منو زیاد بن کردند، شاید بیست بار. حتی دامین سایت من هم واسه عضویت تو سایت بستند بعد ها، آخه من کلی ایمیل ریدایرکتی رو سایتم می ساختم و عضو می شدم!

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
خپل جان سامو علیکم.
بابا جان به من و تو چه که مدیرا از کجا انتخاب میشن.
فکر کن از تو کوچه یا از تو اینترنت یا هر جایی دیگه.(میتونه از تو رودخونه هم باشه)
فکر کنم یه مدیر باید آنقدر با یه آدمین ارتباط داشته باشه که آدمین نترسه مدیریت جایی را که براش زحمت کشیده به اون محول کنه.
حالا ممکنه این ارتباط از دوستان مورد اطمینان یا فامیل یا شریک به دست بیاد.
حالا بهمن یا موزمار یا علی چی کار کرد و چی فکر میکنه و یا اینکه فامیله احسانه یا نه را وللش.
همگی موفق باشید

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خپل جان سامو علیکم.
بابا جان به من و تو چه که مدیرا از کجا انتخاب میشن.
فکر کن از تو کوچه یا از تو اینترنت یا هر جایی دیگه.(میتونه از تو رودخونه هم باشه)
فکر کنم یه مدیر باید آنقدر با یه آدمین ارتباط داشته باشه که آدمین نترسه مدیریت جایی را که براش زحمت کشیده به اون محول کنه.
حالا ممکنه این ارتباط از دوستان مورد اطمینان یا فامیل یا شریک به دست بیاد.
حالا بهمن یا موزمار یا علی چی کار کرد و چی فکر میکنه و یا اینکه فامیله احسانه یا نه را وللش.
همگی موفق باشید

محمد جان علیک سامو علیکم
والله من که زندگی نامه و ... رو نخواسته بودم ! همینکه مثلا یکی بگه داشتم پست می دادم ، فلانی اومد گفت دوست داری مدیر شی، گفتم آره و ...
همچین چیزی خواسته بودم ! اما خوب، جو برخوردی که باهاش شد رو بچه گانه تر از اونی دیدم که همین رو هم بخوام. کلا پشیمون شدم ! اشتباه از من بود :blush: ، معذرت می خوام. بیخیالش شیم.
2-3 تا پست جالب خورده اینجا، خیلی دوست دارم بیشتر بشنوم، یکی پست حمید که گفت گفتگوی آزاد از اینجا به همه جا سرایت کرد و یکی هم پست کسی که می گه از اول راهنمایی اینجا بوده
برام جالبه بدونم کسی که اول راهنمایی بوده اینجا رو چطوری می دیده ! از کجا اینترنت میاورده و ..
واینکه گفتگوی آزاد اینجا کپی برداری از فروم های خارجی بوده یا امکان صدق عکس اون هم هست !؟

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
من قبل از این یوزر دو تا یوزر دیگه داشتم ولی هنوز برام سواله کی و به چه دلیل اونها رو بن کرد
از هر کدوم از مدیرهای اون زمان (2 سال پیش ) پرسیدم گفتند ما نبودیم
جناب موزمار نمیشه فهمید کی یوزر ما رو به چه دلیل بسته ؟
ببخشید اینجا مطرح کردم ولی چون حرف از تاریخچه اومد ما هم یاد گذشته ها افتادیم :D

Last edited:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من قبل از این یوزر دو تا یوزر دیگه داشتم ولی هنوز برام سواله کی و به چه دلیل اونها رو بن کرد
از هر کدوم از مدیرهای اون زمان (2 سال پیش ) پرسیدم گفتند ما نبودیم
جنب موزمار نمیشه فهمید کی یوزر ما رو به چه دلیل بسته ؟
ببخشید اینجا مطرح کردم ولی چون حرف از تاریخچه اومد ما هم یاد گذشته ها افتادیم :D
آی دی هات چیا بودن؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
اينجاچه طوري يك نفر مدير ميشه؟چرا اينقدر بعضي مديران خودشان از يوزراي عادي جدا ميكنندو اصلن يوزرعايدها را داخل ادم حساب نميكنند؟

سواا بالايي هم جواب ميدادي خوب بود :lol:

مدیران هم از بین کاربران عادی انتخاب میشند
فرض شما هم بر اینکه مدیران کاربران عادی رو داخل آدم حساب نمیکنند صحیح نیست.

بالا