برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع کاهش یا افزایش وزن

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کسی نیست برنامه غذایی یا روشی برای لاغری بده؟

برنامه غذایی معمولا در انجمن ارائه نمیشه

به صورت کلی شما چندین مورد رو باید رعایت بکنید ( در غیر این صورت در دوران **** دچار آسیب های جبران ناپذیری میشید )

1 - باید مقدار مصرف کالری و کربوهیدارت در طول روز مشخص شده و در بعضی از ساعت ها ( 19 به بعد ) مصرفش به پایین تر سطح برسه
2 - باید مقدار مصرف پروتئین رو بالا ببرید در صورتی که ورزشکار باشید نیاز به مکمل دارید در غیر این صورت نیازی به مصرف مکمل های پروتئینی نیست
مقدار مصرف برای شروع : وزن بدن ضرب در 1.3 برای افراد زیر 110 کیلوگرم = مقدار مصرفی پروتئین روزانه برای غیر از ورزشکاران
3 - باید حتما از ویتامین ها بهره بگیرید مثل ویتامین C , ... از هفته دوم به بعد مصرف روزانه 1 عدد مولتی ویتامین فارماتون توصیه میشه
4 - میان وعده ها رو با میوه های حاوی ویتامین C , A پر کنید
5 - می تونید از ال-کارنیتین برای تسریع روند چربی سوزی در نقاط زیرشکم - پهلوها و ران استفاده کنید
6 - مصرف مواد غذایی داری فیبر به شدت توصیه میشه ( میوه , سبزیجات و .. )
و ....
توضیحات زیاده ! می تونید تاپیک مشاوره بدنسازی رو مطالعه بفرمائید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان برای کاهش 25-30 کیلو در 4-5 ماه راه بدون ضرری هست ؟
الان وزنم 100 هست. تو سایت هایی که وزن نرمال رو حساب میکنن مشخصاتم رو وارد کردم وزن 70-75 رو نشون دادن. وزنم حدودا هر سال 3-5 کیلو رفته بالا. پارسال همین موقع 95-96 کیلو بودم.
شدیدا هم عرق میریزم. فکر کنم چربی خونم رفته بالا. یه چیزی شبیه مهران غفوریان اگر دیده باشید هر 1 دقیقه 1 دستمال کاغذی برمیداره. منم 500 متر پیاده روی می‌کنم همون حالت میشم.
مشخصات کلی :
وزن 100
قد 180
سن 22
استخوان بندی متوسط

دویدن رو امتحان کردم ولی چون خیلی وقته که ورزش نمیکنم (آخرین بار که باشگاه رفتم 7-8 سال پیش بوده) کف و کلا قسمت پایین پاهام درد عجیبی میگیره. یک ساعت با سرعت پایین میدوم و به نظرم تاثیر خاصی نداره.
اینو هم بگم که کارم پشت سیستمه باشگاه خوب هم اطرافمون پیدا نمیشه که برم. راه دور هم که باشه یه هفته میرم ولش میکنم. به علاوه اینکه نمیخوام بدنسازی کار کنم فقط قصدم کاهش وزن هست.

اگر تمرینی برای سوزوندن کالری سراغ دارید که به جز پا به قسمت های دیگه بدن هم فشار بیاره (که تمام فشار روی پاها نیفته)‌ + **** + چای سبز ممنون میشم به منم بگید.

اگر دارای ژنتیک مزومرف باشید سرعت کاهش و افزایش وزن نسبتا بالایی رو همیشه تجربه می کنید ( در صورتی یکسری شاخص ها رو مد نظر قرار ندیم مثل اصول صحیح تغذیه )

تمرینات هوازی رو روزانه انجام بدید
دوچرخه ثابت 3 بار در هفته هر بار 10 دقیقه با دور معمولی و 20 دقیقه با دور متوسط
چرخش چوب به طرفین 3 ست 2 دقیقه ای
پرش به حالت طناب 3 ست 50 تایی ---- از هفته سوم به بعد 3 ست 70 تایی

پیاده روی سریع به مدت 30 دقیقه

-------------------------------------------
حتما از داروخانه ال - کارنیتین تهیه کنید و 30 دقیقه قبل از تمرین هوازی 500 میلی گرم بخورید
روزانه یک یا 2 وعده چای سبز بنوشید

از خوردن غذاهای سرخ کردنی پرهیز کنید
مصرف کالری رو به روزی 1600 برسونید
در وعده های روزانه حتما از میوه ها و سبزیجات بهره ببرید
از ساعت 19 بعد از ظهر مصرف کربوهیدارت و کالری رو تا جایی که ممکنه کاهش بدید
از مواد پروتئینی بیشتر تغذیه کنید مثل تخم مرغ - شیر کم چرب - سینه مرغ آبپز و بادمجان کبابی و ...
هفته ای بیش از 5 گرم نمک مصرف نکنید
بین وعده های غذایی آب نخورید ( 25 دقیقه بعد از غذا میل کنید )
از نوشابه و سس مایونز و فست فود و ... به شدت دوری کنید
هر 10 روز یکبار 1 وعده با کربوهیدارت نسبتا بالا مصرف کنید ( در بدنسازی حرفه ای این کار هر 1 هفته یکبار صورت می گیره و برخی مواقع هر 1 ماه یکبار بستگی به نوع برنامه ریزی داره )

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ممنون بابت وقتی که گذاشتید. یه سری سوال دیگه برام پیش اومد.
تمرینات هوازی که بهش اشاره کردید رو چه ساعتی بهتره انجام بدم ؟ یا به طور کلی صبح باشه یا شب؟ و اینکه پشت سرهم باشه یا با فاصله.
کارنتین عوارض هم داره ؟ مثلا باعث ریزش مو و... نمیشه ؟
چای سبز هم شنیدم باعث چرب شدن کبد میشه. درسته ؟
چرخش چوب به طرفین رو هم متوجه نشدم.

خواهش می کنم عزیزم
صبح که بیدار شدی 1 لیوان الی یک و نیم لیوان آب بخور و 10 دقیقه بعد تمرین رو شروع کن . اگر تمرین بی هوازی ( تمرین با وزنه ) نداری می تونی تمرینات هوازی رو در 2 تایم انجام بدی
اولیش که صبح قبل از ناشتا بود و دومیش 2 الی 2 ساعت و نیم بعد از ناهار.
مصرف ال کارنیتین رو هم نهایتا در 8 هفته خلاصه کن ( تاثیر خیلی خوبی بر روند چربی سوزی قسمت هایی مثل باسن - ران - دورشکم و زیرشکم داره )

عوارض جانبی ال-کارنیتین

مصرف سطوح طبیعی کارنیتین برای شما عوارض جانبی ناخوشایندی به همراه نخواهد داشت . با این وجود ، شما ممکن است زمانی که آن را مصرف میکنید انرژی بیش از حدداشته باشید ، و اگر شما آن را بعد از ساعت ۴ عصر مصرف کنید ممکن است به اختلال درخواب شب دچار شوید. این اثرات جانبی واقعا دلایل مهمی برای نگرانی در افراد نیستند ، چون آنها اغلب خفیف تا متوسط ، و آسان برای مقابله می باشند.

برخی از عوارض جانبی ال- کارنیتین که تا کنون گزارش شده شامل: استفراغ ، حالت تهوع ، سردرد ، اسهال ، آبریزش بینی ، بی قراری و مشکل خواب می باشند .

برخی از عوارض جانبی جدی ممکن است بالا رفتن میزان سرعت ضربان قلب ، افزایش فشار خون و تب باشند.

http://www.asriran.com/fa/news/246490/تاثیر-چای-سبز-در-درمان-کبد-چرب

262626032110265102a.jpg

125782

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
یه سوال دیگه اینکه اگر بخوام تمام تمرینات هوازی رو صبح انجام بدم، ال-کارنیتین رو ناشتا باید استفاده کنم؟ 1000 میلی گرم بهتر نیست ؟

خیر ال کارنیتین رو سعی کن در وعده بعد از ظهر بخور
صبح اونم با معده خالی مصرف نکنید

-------------------
در مورد دوز مصرفی می تونی به صورت هرمی بخوری
هفته اول تا سوم 500 میلی گرم روزانه
هفته چهارم تا هفتم 1000 میلی گرم روزانه
هفته آخر 500 میلی گرم روزانه

s_bav

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
دوچرخه متحرک توی لاغری تاثییر داره؟
من میخام بجز روزی 1.5 ساعت باشگاه شب ها هم 1.5 ساعت برم دچرخه سواری نظرتون چیه؟

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام من دو سال پیش وزنم نزدیک به 140 کیلو بود که تصمیم گرفتم وضعیت رو درست کنم... هر روز نزدیک به یک ساعت دویدن و پیاده روی سریع به صورت ترکیبی (البته از اول یک ساعت نبود یک سال اول به خاطر شرایط وزنی هم نحوه دویدنم و هم زمان دویدن کم تر بود ) .. شام تعطیل.. برنج هم تعطیل...
العان اومدم روی 86 وایسادم ولی مشکلی هست که تغییرات وزن توی چند ماه گذشته خیلی کم شده و به سختی داره میاد پایین... چربی های بالاتنه.و پاهام میتونم بگم تا حدود زیادی از بین رفته اند ولی مشکلی که هست دور شکم و پهلو ها هنوز چربی هست و خیلی خیلی سخت این قسمت چربی از دست میده... واقعن مدتی هست این موضوع عصبیم کرده نمیدونم چیکار کنم ... اهل باشگاه رفتن حقیقتن نیستم.. خواستم بینم کسی از دوستان هست تجربه ای داشته باشه در این مورد ؟ چرا در این چند ماهه وزنم خیلی سخت میاد پایین ؟ و چرا چربی های ناحیه شکم و پهلو ها انقدر سخت از بین می روند ؟ قدم هم 178
سپاس

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
سلام من دو سال پیش وزنم نزدیک به 140 کیلو بود که تصمیم گرفتم وضعیت رو درست کنم... هر روز نزدیک به یک ساعت دویدن و پیاده روی سریع به صورت ترکیبی (البته از اول یک ساعت نبود یک سال اول به خاطر شرایط وزنی هم نحوه دویدنم و هم زمان دویدن کم تر بود ) .. شام تعطیل.. برنج هم تعطیل...
العان اومدم روی 86 وایسادم ولی مشکلی هست که تغییرات وزن توی چند ماه گذشته خیلی کم شده و به سختی داره میاد پایین... چربی های بالاتنه.و پاهام میتونم بگم تا حدود زیادی از بین رفته اند ولی مشکلی که هست دور شکم و پهلو ها هنوز چربی هست و خیلی خیلی سخت این قسمت چربی از دست میده... واقعن مدتی هست این موضوع عصبیم کرده نمیدونم چیکار کنم ... اهل باشگاه رفتن حقیقتن نیستم.. خواستم بینم کسی از دوستان هست تجربه ای داشته باشه در این مورد ؟ چرا در این چند ماهه وزنم خیلی سخت میاد پایین ؟ و چرا چربی های ناحیه شکم و پهلو ها انقدر سخت از بین می روند ؟ قدم هم 178
سپاس
دوست عزيز ارادت واقعا جاي تحسين داره .

ميشه بگي اين 60 كيلو رو چطور كم كردي ؟ در چه مدت كم كردي ؟ برنامه غذايي و مكملي و يا چربي سوزيت به چه شكل بود ؟
ورزش هايي كه تو هفته انجام ميدادي چيا بودن
ممنون ميشم يه توضيح كحامل بدي شايد به كار ما هم اومد

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
دوست عزيز ارادت واقعا جاي تحسين داره .

ميشه بگي اين 60 كيلو رو چطور كم كردي ؟ در چه مدت كم كردي ؟ برنامه غذايي و مكملي و يا چربي سوزيت به چه شكل بود ؟
ورزش هايي كه تو هفته انجام ميدادي چيا بودن
ممنون ميشم يه توضيح كحامل بدي شايد به كار ما هم اومد

تشکر ..
دیگه یه زمانی میرسه که به خودت میگی بسه . من خیلی ها بهم میگفتن که **** بگیر ورزش بکن این چه وضعی هست و فلان ... اما تاثیری نداشت
تا اینکه تو دانشگاه تربیت بدنی رو برداشتم و با یه استاد خیلی گل اشنا شدم خیلی باهام صحبت کرد و برای اولین بار یود که یه نفر جوری باهام صحبت کرد که تاثیر زیادی روم گذاشت .

حالا بریم سر **** و ورزش .. اول اینکه به نظر من نیازی به دکتر اصلن نیست ما اکثرن میدونیم که دلیل چاقی مون چیه و عادت های بد غذایی خودمون رو هم میشناسیم .. در یک کلام خودومن میدونیم چه بر سر خودمون اوردیم .. کسایی که میرن دکتر معمولن دنبال معجزه و راه میانبر هستن که چنین چیزی وجود نداره :general602:

رژیمی که من گرفتم خیلی هم سنگین نیست .. من نیمرو رو کلن حذف کردم نهایتن در ماه دو بار .. برنج و ماکارونی هم که توی دوسال گذشته کاملن کنار گذاشتم و شام هم میوه میخورم یا اصلن چیزی نمیخورم .. غیر از این تغریبن همه چیز میخورم ..از بیرون که بهش نگاه میکنی یکم سخت به نظر میرسه ولی باور کنید سختیش 20 روز اول هست بعدش کاملن عادی میشه ... سعی کنید دیگه بعد از ساعت 4-5 عصر چیزی نخورید نهایتن یدونه سیب . من میوه زیاد میخورم شاید روزی 4-5 تا سیب رو میخورم و همینطور هویج به نظرم میوه حتمن و حتمن دو سه مرتبه در روز بخورید .

وقتی شام نخورده میخوابید روز بعد فوق العاده سر حال تر هم بیدار میشید

چای و قهوه من هیچ وقت نوشیدنی گرم علاقه نداشتم و ندارم کمتر کسی حتی تو خونواده دیده من چایی بخورم ولی مدتی هست چایی سبز بدون قند میخورم به نظرم از نظر روانی یکمی ریلکس تر هستم و احساس سبکی بیشتری میکنم .. چای سبز انواع مختلفی داره نوعی که من مصرف میکنم به gunpowder معروفه که بعضن بهش باروتی هم میگن گفته میشه که (در منابع خارجی)برای کاهش ورزن این نوع چای سبز تاثیر مفیدی داره

ورزش : من هر روز در حد یک ساعت ورزش میکنم ... بهترین ورزش هم دویدن هست حالا چه ارام و چه تند .. دویدن من هم به این صورت هست که در حد 3-4 دقیقه سریع میدوم بعد سرعتم رو کم میکنم در حد پیاده روی و دوباره بعد از دو سه دقیقه این عمل رو انجام میدم ده بار این عمل رو انجام میدم .. طبیعتن هرکس با توجه به محدودیت های فیزیکی مقدار فشار به بدنتش رو باید انتخاب کنه و نباید به هیچ عنوان فشار مضاعفی وارد کنید . اگر قصد دویدن دارید تو یوتیوب ویدیوهای هست در مورد صحیح دویدن و صحیح نفس کشیدن ... ورزش کردن هم شروعش فوق العاده سخته بعدش چنان معتاد میشید که اگر یک روز ورزش نکنید اون روز حالتون خرابه !! و از همه چیز میزنید تا به ورزشتون برسید .
زمان ورزش نظر شخصی خودم یا اول صبح حدود ساعت 6 و یا اول شب در حد ساعت 7.. بدن من در این دو ساعت بهتر جواب داده ... اما کلن صبح رو من خیلی بیشتر میپسندم تا شب ولی صبح بیدار شدن اونم هر روز برای خیلی ها سخته ....

انگیزه : ممهترینش همینه کاهش وزن سنگین در حد 40 50 کیلو و بالا تر پروسه طولانی هست و نباید وسطش جا زد !! نباید توقع الکی داشته باشیم ! ماها 20-30 سال وزن اضافه کردیم توقع از بین بردن این وزن اضافه در چند هفته و ماه خیال باطل هست ! اشتباهی که خیلی ها میکنند اینه که هر روز خودشون رو وزن میکنند ! اصلن به نظر من ترازو رو جمع کنید جلو چشمتون نباشه !! خب طرف میره ورزش میکنه میاد خودش وزن میکنه میبینه هیچ تغییری نکرده کلن زده میشه !! این مورد رو بیشتر تو خانم ها دیدم ! وزن کردن نهایتن و نهایتن دو ماهی یک بار هرچی دیرتر بهتر من بعد از یک سال خودم رو وزن کردم !!

لباس تنگ بگیرید !! برید لباس تنگ بخرید همونی خیلی دوست دارید در حد یه سایز یا دو سایز کوچیکتر نه خیلی !! پیش خودتون بگید من این لباس رو باید بپوشم هیچ حسی بهتر از این نیست که ببینید لباسی که براتون تنگ بوده العان اندازتون هست !!...
انگیزه توی 7-8 ماه اول خیلی مهمه چون بعد از این وقتی خودتون شاهد کاهش وزن و سایزتون هستید دیگران هم تغییرات رو در شما میبینند خود به خود تشویق میشید که راه رو ادامه بدید

در اخر صبر داشته باشید و صبر !!

mohsen-75

Registered User
لایک‌ها
58
سلام و درود
ovh@ لطفا راهنمایی کنید
سن بنده 20 سال هست و چند سالی هست که مشغول فعالیت(بدنسازی) ورزشی هستم
من هم بدنسازی انجام میدم هم شنا چون چند وقته شنا رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم
در حال حاضر قد 180 و وزنم 63 هستش و بدنم لاغره
الان دنبال راهی هستم که با توجه به فعالیتی که انجام میدم وزنم رو افزایش بدم و بدنم رو از حالت لاغر به یک حالت ایده آل برسونم
مکمل هایی برای افزایش حجم و وزن پیشنهاد کنید
و همینطور یک برنامه غذایی کوچک چون زیاد اهل برنامه غذایی نیستم
اگه یه برنامه ی غذایی کوچک + مکمل مناسب رو پیشنهاد کنید ممنون میشم

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
سلام

دوستان پیاده روی قبل از عصرونه بهتره یا بعد از عصرونه؟؟ برای کنترل وزن

بهتر نیست عصرونه رو نصف کنیم. یعنی نصفش قبل از پیاده روی، نصفش هم بعدش؟؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام

دوستان پیاده روی قبل از عصرونه بهتره یا بعد از عصرونه؟؟ برای کنترل وزن

بهتر نیست عصرونه رو نصف کنیم. یعنی نصفش قبل از پیاده روی، نصفش هم بعدش؟؟

دوست عزیز , ورزش برای بدن لازم و خیلی خیلی مفیده
ورزش واجب و لازمه
اما برای کاهش وزن ورزش تاثیری نداره
باید فقط شیوه مصرف خورد و خراک کنترل کرد + ****

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
مکمل Chromium Picolinate 200 mcg
ساخت آمریکا - قیمت 23400 تومان
روزانه تنها یک قرص همراه با غذا

https://www.darukade.com/Products/DAK-1213/Chromium-Picolinate-200-mcg
به نظرم آلگومد بهتره چون اصن چربی سوز نیست و از یه نوع جلبک دریایی ساخته شده و فیبر داره که جلوی اشتها میگره دوستانی که میخوان الگومد بخرن حواسشون باشه که 300 میلشو بخرن و ساخت المانش بهتهر البته ژله ای هم فک کنم اومده که برای امریکاست

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
به نظرم آلگومد بهتره چون اصن چربی سوز نیست و از یه نوع جلبک دریایی ساخته شده و فیبر داره که جلوی اشتها میگره دوستانی که میخوان الگومد بخرن حواسشون باشه که 300 میلشو بخرن و ساخت المانش بهتهر البته ژله ای هم فک کنم اومده که برای امریکاست

جلبک دریایی که رفلاپکس معده میاره ترش میکنی
مثلا تو اسلیم فول هم جلبک دریایی هست

این مکمل که بهت گفتم بهتریم انتخابه
اولا کاملا طبیعیه
کروم عنصر طبیعیه بدنه اما بدن ذخیره کمی ازش داره و این عنصر تو خیلی مواد غذایی کمی پیدا میشه
کمبود این عنصر باعث بیماری دیابت میشه و .....
با مصرف یک عدد قرص در روز میزان لازم این عنصر بهتون میرسه و یکی از ویژگی ها این عنصر حتی زمان خواب هم چربی سوزی میکنی
چربی ها تبدیل به عضله میکه ، کاهش اشتها و ...... داره

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام و درود
ovh@ لطفا راهنمایی کنید
سن بنده 20 سال هست و چند سالی هست که مشغول فعالیت(بدنسازی) ورزشی هستم
من هم بدنسازی انجام میدم هم شنا چون چند وقته شنا رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم
در حال حاضر قد 180 و وزنم 63 هستش و بدنم لاغره
الان دنبال راهی هستم که با توجه به فعالیتی که انجام میدم وزنم رو افزایش بدم و بدنم رو از حالت لاغر به یک حالت ایده آل برسونم
مکمل هایی برای افزایش حجم و وزن پیشنهاد کنید
و همینطور یک برنامه غذایی کوچک چون زیاد اهل برنامه غذایی نیستم
اگه یه برنامه ی غذایی کوچک + مکمل مناسب رو پیشنهاد کنید ممنون میشم
درود عزیزم
فقط به صورت کلی می تونم راهنماییت کنم ولی در مورد مکمل ( شما همزمان هم باید کمی با افزایش عضله وزن رو افزایش بدید + به همون میزان هم باید انرژیتون رو بالا ببرید چون می فرمائید شنا گر هستید )
برای انرژی حتما باید وضعیت موازنه نیتروژن رو بهتر کنید که با مکمل های غذایی ( غیر دارویی ) باید صورت بگیره ! چندین بار در تاپیک مشاوره بدنسازی عرض کردم بهترین و کم عارضه ترین راه برای افزایش ذخایر نیتریک اکسید مصرف همزمان ال آرژنین + ویتامین سی ( 3 الی 5 میلی گرم ال آرژنین + 500 الی 1000 میلی گرم ویتامین سی 1 ساعت قبل از تمرین بی هوازی مصرف شود ( بیش از 6 الی 8 هفته مصرف نکن )
روی عضلات شکم برنامه ریزی داشته باش
عضلات زیر بغل و پا هم بسیار مهمه
در مورد رژیمت هم فیبرها رو افزایش بده و از ساعت 19 به بعد مصرف کالری رو به حداقل ممکن و کربوهیدارت رو هم کاهش بده و از این ساعت به بعد وعده مکمل پروتئینی ( وی باشه بهتره ) و برای شام هم می تونی از میوه و سبزیجات استفاده کنی

baxon

Registered User
لایک‌ها
51
سلام و خسته نباشید
راستش من باید حدود سی کیلو وزن کم کنم
قبلا هم تجربه وزن کم کردن داشتم اما مراعات نکردم برگشت...
برنامه من فعلا به خاطر مشغله به حدود سی دقیقه دویدن شبانه منحصر شده تا دو سه ماه اینده دویدن اول صبح هم اضافه میشه
حالا سوالی که از خدمتتون داشتم یک چربی سوز خوب و مطمن با طریقه مصرف بم معرفی کنید
اسم سه چربی سوز بیشتر به گوشم خورده الکارنیتن....لیپو سیکس و هیدروکسی کات
حالا کدومش بگیرم نمیدونم
بیزحمت یه راهنمایی بفرمایید
فقط تورو نگید صفحات قبل بخون که اصلا وقت ندارم:general107:
پیشاپیش تشکر

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام و خسته نباشید
راستش من باید حدود سی کیلو وزن کم کنم
قبلا هم تجربه وزن کم کردن داشتم اما مراعات نکردم برگشت...
برنامه من فعلا به خاطر مشغله به حدود سی دقیقه دویدن شبانه منحصر شده تا دو سه ماه اینده دویدن اول صبح هم اضافه میشه
حالا سوالی که از خدمتتون داشتم یک چربی سوز خوب و مطمن با طریقه مصرف بم معرفی کنید
اسم سه چربی سوز بیشتر به گوشم خورده الکارنیتن....لیپو سیکس و هیدروکسی کات
حالا کدومش بگیرم نمیدونم
بیزحمت یه راهنمایی بفرمایید
فقط تورو نگید صفحات قبل بخون که اصلا وقت ندارم:general107:
پیشاپیش تشکر
سلام همون دویدن بهترین گزینه برای لاغریه کلا **** غذایی پیشنهاد نمیکنم من هم مثل شما وزنم بالاست کلید وزن کم کردن در بلند مدت و کوتاه مدت وزن کممیشه ولی به همون اندازه هم به بدن اسیب میزنه استاندارد وزن کم کردن در هفته ازنظر من بین 500گرم تا یک کیلو نهایتا هست که اصولیه بهترین روش هم همون ورزش البته ورزشتون هم باید اصولی باشه و صرفا کالری سوزوندن بالا مدنظرتون نباشه
اما در مورد چربی سوزها باز پیشنهاد میکنم مراعات غذایی داشته باشید بهتر فرضا روغن های صنعتی کلا از زندگی حذف کنید خوب غذا خوردن هم اصلی ترین مورد مثلا ما باید غذاوت خوب بجوید و اهسته غذا بخورید بین غذا اب نخورید من خودم پیش متخصص طب سنتی رفتم برای وزن کم کردن و تکنیک هایی که گفتن برام واقعا کار ساز بوده به جای **** غذایی که اسیب میزنه به بدن و...
اما چربیسوزهای که دکترا معرف کردن و کم خطر تر آلگومد بوده که ماسفانه جعلیش زیاد شده تو بازار بهترین آلگومد ساخت المان و باید 300 گرمی باشه!
اما چربی سوز های تو خونه بهترین گزینه صبح ها ناشتا 3 لیوان اب ولرم خوردن یا ترکیب عسل و دارچین و اب ولرم
آب+خیار+لیمو+جعفری
این موارد تو صبح نه تنها چربی سوز هستن بلکه سموم بدن خارج میکنن کبد و کلیه ومعده هم پاکسازی میکنن اافه کردن الوئورا هم گزینه خوبیه ببخشید که طولانی شد

Extremes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
سلام
قد 186
وزن 120

پیاده روی و دویدن تحت هیچ شرایطی نمیتونم
**** به هیچ عنوان نمیتونم
مگر برم باشگاه که تاحالا نرفتم نمیدونم چجوریه
روش هایی که پیش رو دارم برای کم کردن حداقل 15 تا 20 کیلو وزن رو بفرمایید

بالا