برگزیده های پرشین تولز

تبدیل dialup به exe

<<S2QM>>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام. من تازه با این انجمن آشنا شدم. یک سوال داشتم در مورد یک برنامه.
من دنبال برنامه ای میگردم که بتونه به وسیله مودم dialup به شماره ای که از قبل بش دادیم با همون یوزر پس وصل بشه. خروجی این برنامه یک فایل exe بشه و فقط یک دکمه connect داشته باشه و کاربر، یوزر پس رو نبیند. نمیدونم متوجه منضورم شدید یا نه.

به من گفتن کاربری به نام balabala میتونه کمکم کنه.

خیلی مهم است. ممنون میشم راهنمایی کنید. بای

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

<<S2QM>>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه جواب دادید. اما من متوجه منظورتان نمیشم. من به این مسائل( ras) و غیره وارد نیستم. همان طور که گفتم می خوام یک برنامه ساده باشه که این کار را برام بکنه. میتوانید کمکم کنید؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
شما توی چه زبان برنامه نویسی میخواید؟ برنامه آماده میخواید؟

<<S2QM>>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برنامه آماده می خواهم که به راحتی یک فایل اجرایی برای connect شدن بسازه

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من برنامه آماده می خواهم که به راحتی یک فایل اجرایی برای connect شدن بسازه

نوشتمش ،‌با دلفي

اصل برنامه هم كلا" * يك خط * شد :happy: مدت زمان نوشتنش هم 5 دقيقه !

اگه فردا ظهر ، كلاسهاي دانشگاه تشكيل نشد ، يه چند خط هم واسه رجيستري و اينا بايد بهش اضافه كنم كه ديگه فردا شب آپلودش ميكنم .

Wait !

ضمنا هميشه هم عادت نكنيد كه هلو سريعا بره داخل گلو ! :f34r:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اون یه خطیش که با صدا زدن rundll ه که منم بلتم. من گفتم یقین سورس برنامه میخواد. خو حالا بزار ببینیم :blink:

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من اينجوري بلد بودم !
براي تكميل كردنش ،‌بايد تحقيقات علمي انجام بدم :happy: كه فعلا حسش را ندارم :f34r:

دانلود : http://rapidshare.de/files/35075531/MyDialler.zip.html

خب يه توضيحي بدم ::

اين فرم اصلي برنامه است :

142cfc7e9f.png

اول بايد يك كانكشن ، تعريف كني . براي اينكار ، روي دكمه اتصال جديد ميزنيد تا فرم زير ، باز بشه :

6a70908c78.png

توضيح خيلي خيلي مهم :: در فرم بالا ، در قسمت " نام كانشكن " بايد دقيقا اسم كانشكني كه توي Control Panel تعريف ميكنيم را بهش بديم ... خب البته نيازي نيست كه توي كنترل پنل ، نام كاربري و كلمه عبور صحيح و درستي بدهيم ! ، فقط نام كانكشن مهم هست و شماره تلفني كه بهش ميدهيم كه وصل بشه ..

اين كانكشن ( حاوي نام و شماره تلفن) بايد روي هركامپوتر ديگه اي هم كه ميخواهيم اجرا كنيمش ، موجود باشه ها ! با همين اسم و شماره تلفن) ... و بعد از اينكه كانكشن را براش تعريف كردي ، ميتوني برنامه را بهش بدي كه ببره ... يك فايل ini مخفي هم هست بغلش ... فراموش نشه ! :lol:

ebrahimj

Registered User
لایک‌ها
1
بابا م‍ژگان يكم خوشگل ترش ميكردي ها ؛ ضحمط كشيدي ، اما برنامط قياف نداره
wassat.gif

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بابا م‍ژگان يكم خوشگل ترش ميكردي ها ؛ ضحمط كشيدي ، اما برنامط قياف نداره
wassat.gif

برنامه نویس همه زبون ها پذیرفته می شود ! پروژه دانشجویی - طراحی وبسایت - طراحی برنامه های کاربردی
C , C , VC , VC#2005 , VC 2005 , ASP.net ( C# & VB ) , PHP , ASP ( classic ) , HTML , CSS , Action script , Javascript & ....

خب شما با اون اصافي كه توي امضاتون هستش ، خوشگل تر و كاملترش را بنويسيد :happy:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اون کد یک خطی هم که گفتم، اون قدیم قدیما، توی ویندوز 9x کار میکرد. این بود:
کد:
Rundll Rnaui.dll,RnaDial [B]Test[/B]
که البته جای Test باید اسم کانکشنی که مژگان هم گفت بذاریم. منتها سکیوریتی ویندوز ایکس پی بالا رفته دیگه کار نمی کنه. چندتا فانکشن با هم لازمه :blink:

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ایول مژگان. چی کرده :cool:
/
اینم وی بیش. سورسشم توی PSC هست :D کار من نیییییست کاره PSCه، کاره PSCه :wacko: .
http://rapidshare.de/files/35094718/RAS_Dialer.zip.html

:happy: اين كه فقط كانشكنهايي كه توي ويندوز ساختيم را ليست ميكنه !!
User/Pass هم نميگيره !! :wacko: اصلا قرار بود كه كاربر ، يوزر/پسورد را نتونه ببينه ولي بتونه وصل بشه و استفاده كنه!

اون کد یک خطی هم که گفتم، اون قدیم قدیما، توی ویندوز 9x کار میکرد. این بود:
کد:
Rundll Rnaui.dll,RnaDial [B]Test[/B]
که البته جای Test باید اسم کانکشنی که مژگان هم گفت بذاریم. منتها سکیوریتی ویندوز ایکس پی بالا رفته دیگه کار نمی کنه. چندتا فانکشن با هم لازمه :blink:

پس ديگه *يك خط * نميشه يهني ! :happy:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
:happy: اين كه فقط كانشكنهايي كه توي ويندوز ساختيم را ليست ميكنه !!
User/Pass هم نميگيره !! :wacko: اصلا قرار بود كه كاربر ، يوزر/پسورد را نتونه ببينه ولي بتونه وصل بشه و استفاده كنه!

پس ديگه *يك خط * نميشه يهني ! :happy:
یوزر نیم پسورد همون کانکشن رو استفاده میکنه.
نه دیگه، یه خط نمیشه، مگر اینکه یه برنامه آماده یا یه کامپوننت رو آدم (وی بی و غیره) صدا بزنه که یه خطی بشه
icon3.gif
وگرنه سه چهارتا فانکشن RAS باید استفاده بشه حداقل.

سورسشم ایهنه:
http://www.Planet-Source-Code.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=48007&lngWId=1

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
یوزر نیم پسورد همون کانکشن رو استفاده میکنه.
نه دیگه، یه خط نمیشه، مگر اینکه یه برنامه آماده یا یه کامپوننت رو آدم (وی بی و غیره) صدا بزنه که یه خطی بشه
icon3.gif
وگرنه سه چهارتا فانکشن RAS باید استفاده بشه حداقل.

سورسشم ایهنه:
http://www.Planet-Source-Code.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=48007&lngWId=1

نه ! من هيچ كامپوننتي واسه اتصال استفاده نكردم ( يعني اصلن نداشتم كه استفاده كنم ! )

راه حل :: از rasDial استفاده كن و بهش پارامتر ارسال كن ! همين !! يه خط ميشه ديگه !!:happy:

ebrahimj

Registered User
لایک‌ها
1
متسفانه بنده Delph كار نكرده ام
www_MyEmoticons_com__burp.gif
، اين هم يك پيشنهاد بود ، خود داني
hmm[1].gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
نه ! من هيچ كامپوننتي واسه اتصال استفاده نكردم ( يعني اصلن نداشتم كه استفاده كنم ! )

راه حل :: از rasDial استفاده كن و بهش پارامتر ارسال كن ! همين !! يه خط ميشه ديگه !!:happy:
خب اینم شد استفاده از یه برنامه دیگه، دیگه! منتها خوب ایده ایه. :blush:

<<S2QM>>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. ممنون از لطفتون. من با برنامه MYdialler نتونستم کار کنم. تمام کارهایی که گفتید انجام دادم. اما وقتی روی اتصال میزنم چیزی باز نمیشه.
2. دوستان من گفتم یک برنامه باشه که اصلا کاری با کنترل پنل نداشته باشه. یعنی خودش مستقل باشه و به یوزر/ پس که از قبل به آن دادیم وصل بشه..

من این برنامه را دیدم و نمونش هم دارم. مال شرکت ایزایران است. در یک همایش, جزوه می دادند که لاش cd هم بود(در سی دی یک قسمتی بود که تا زمان برقراری همایش میشد از اینترنت رایگان استفاده کرد). فقط یک سوال میپرسه و وصل میشد به یوزر/پس که در یک فایل مخفی همراهش بود(mrsvc71.dll).

در ضمن بعد از وصل شدن، در پایین صفحه نمایش شبیه کانکشن معمولی یک قسنتی میاره که مقدار زمنام و تبادل اطاعات و غیره را زده بود(با کانکشن معمولی فرق داشت.).

من میتونم از همین فایل استفاده کنم و کارم را راه بیندازم. فایل dll اش هم با notrbad بلز کنم و user/pass را تغیر دهم. ظاهر و اسم و ایکنش هم با یک reshack تغیر دهم. اما.... یک مشکل بزرگ. من نمیدونم چه جوری شماره اتصال به شبکش را عوض کنم. میتونید کمک کنید یا یک چیزی شبیه این بسازید یا اصلا بگید این فایل را با چی ساختن.( در قسمت description فایل نوشته:GetStatus MFC Application )

http://rapidshare.de/files/35140835/autodial.zip.html
در ضمن یک نکته مهم. برای اجرای فایل حتما اونو تو ریشه اصلی یکی از درایوها بریزید. در فولدر نباید باشد.

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
MyDialler مشكلي نداره ! الان با همون شماره گرفتم و وصل شدم !! ..
من نگفتم كه بريد توي كنترل پنل !! گفتم اسم كانكشن كه ميدهيد ، بايد از كانكشنهايي باشه كه قبلا توي ويندوز ساخته شده ( و خب اون را ميرند توي كنترل پنل ميسازند مثلا ! ) ...

امشب ، يك كم درس خوندم !! و نتيجش اين شد كه ياد گرفتم چطوري خوده كانشكن را هم در زمان اجراي برنامه بسازم ( يعني ديگه لازم نيست از قبل توي ويندوز ساخته شده باشه ) ... بنابراين ميتونم نسخه دوم همين برنامه ام را با اين قابليت جديد ، منتشر كنم !! ...... ولي بايد حسش باشه !!

اگه توي پيغامش ، MFC مينويسه ، فكر كنم با ويژوال سي باشه !

-----------
شايد شما ISP يا كافي نت داريد ! كه ميخواين بجاي كارت اينترنت ، سيدي بهشون بدين !

<<S2QM>>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
MyDialler مشكلي نداره ! الان با همون شماره گرفتم و وصل شدم !! ..
من نگفتم كه بريد توي كنترل پنل !! گفتم اسم كانكشن كه ميدهيد ، بايد از كانكشنهايي باشه كه قبلا توي ويندوز ساخته شده ( و خب اون را ميرند توي كنترل پنل ميسازند مثلا ! ) ...

امشب ، يك كم درس خوندم !! و نتيجش اين شد كه ياد گرفتم چطوري خوده كانشكن را هم در زمان اجراي برنامه بسازم ( يعني ديگه لازم نيست از قبل توي ويندوز ساخته شده باشه ) ... بنابراين ميتونم نسخه دوم همين برنامه ام را با اين قابليت جديد ، منتشر كنم !! ...... ولي بايد حسش باشه !!

اگه توي پيغامش ، MFC مينويسه ، فكر كنم با ويژوال سي باشه !

-----------
شايد شما ISP يا كافي نت داريد ! كه ميخواين بجاي كارت اينترنت ، سيدي بهشون بدين !
ّبرنامه را دانلود کردید؟ تستش کردید ببینید جریانش چیه؟؟؟؟؟؟؟

بالا