برگزیده های پرشین تولز

تشکیل تیم php

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به سلام سالار خان . کار غیر گروهی باحال تره . مثلا یادته 100 مگابایت رو فروختی 600 تومان به اون گفتن شخم زدن . یادته ؟ (راستی یه نگاه به تاپیک های منم بنداز قربان )
من كي همچين كاري كردم؟ 100 مگابايت چي؟

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا::

منم با کار گروهی کاملا موافقم.

درسته که تو ایران هنوز خوب جا نیافتاده ولی فقط افرادی پیشرفت میکنن که کار گروهی انجام میدن.

خوب شما به تنهایی فقط میتونید یه سایت در پیت طراحی کنید و یا کارهای خیلی کوچیک مثل درست کردن لینک باکس و پروژه های مشابه که وقت کمی میگرن رو طراحی کنید و برای نوشتن برنامه های بزرگی مثل فروم و یا سیستم مدیریت محتوا و ... نیاز دارید که حتما به صورت گروهی کار کنید در غیر این صورت کار شما چیزی حدود بیش از 1 سال به طول خواهد کشید که فکر نمیکنم کسی پیدا بشه که به تنهایی این همه وقت رو برای نوشتن برنامه های خودش صرف کنه.

البته این فقط نظر من نیست وخیلی ها به این حرفی که من میزنم مطمئنآ اعتقاد دارن.

خوب شما برید ببینید که کدوم یکی از برنامه های بزرگ اینترنتی به تنهایی و در مدت زمان کوتاه نوشته شدن.؟

پیوست::این همه حرف زدم خودم هم تا به حال یه کار گروهی انجام ندادم !!:d

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
به به بالاخره یکی با نظر من موافق بود

این ای دی منه با هام تماس بگیر

matrys2003

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به نام خدا::

منم با کار گروهی کاملا موافقم.

درسته که تو ایران هنوز خوب جا نیافتاده ولی فقط افرادی پیشرفت میکنن که کار گروهی انجام میدن.

خوب شما به تنهایی فقط میتونید یه سایت در پیت طراحی کنید و یا کارهای خیلی کوچیک مثل درست کردن لینک باکس و پروژه های مشابه که وقت کمی میگرن رو طراحی کنید و برای نوشتن برنامه های بزرگی مثل فروم و یا سیستم مدیریت محتوا و ... نیاز دارید که حتما به صورت گروهی کار کنید در غیر این صورت کار شما چیزی حدود بیش از 1 سال به طول خواهد کشید که فکر نمیکنم کسی پیدا بشه که به تنهایی این همه وقت رو برای نوشتن برنامه های خودش صرف کنه.

البته این فقط نظر من نیست وخیلی ها به این حرفی که من میزنم مطمئنآ اعتقاد دارن.

خوب شما برید ببینید که کدوم یکی از برنامه های بزرگ اینترنتی به تنهایی و در مدت زمان کوتاه نوشته شدن.؟

پیوست::این همه حرف زدم خودم هم تا به حال یه کار گروهی انجام ندادم !!:d
اينكاري كه شما ميگي محاله نه يه بار نه دو بار نه سه بار ؛‌ ده ها بار تنهايي انجام دادم.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا انقدر کتک ميزنيد همو:D
کار گروهی ميشه کرد همون کار را تکی هم ميشه حالا بستگی داره که کسی که کار انجام ميده توانی ايش در چه حدی باشه زياد اين قابل محاسبه نيست که کار گروهی بهتر هست يا تکی.
ولی کار گروهی نياز به آدم ها يی داره که هم فکر و هم سو باشن اگر هم نظر نيستن.
و يا اون کار انگدر ديسيبلين توش باشه و فشار مالی و مديريتی (منظورم اينه که کار عشقی نباشه!) که افراد تيم همه به کار خودشون برسن.
شما هم اگر ميخواين کاره تيمی کنی سعه کن بگردی 1 2 نفر مثله خودت از نظره علمی و اخلاقی پيدا کنی چيزی نيست که بشه forum دنبالش بود کمی سخته.

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
مگه شما خودتون دو نفری کار نمیکنید که اینقدر با تشکیل تیم مخالفید؟!!!
فقط براي يك پروژه كه 5 ساله در جريانه دو نفري كار ميكنيم.
بقيه پروژه ها كه اكثرا بزرگ هم هستن تنهايي نوشته شده.
كار گروهي تو ايران به هيچ دردي نميخوره

بالا