برگزیده های پرشین تولز

تصویری کامل از بیگانگان(موجودات فضایی)

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
داش مسعود عجب تاپیک باحالیه بابا دستت درد نکنه تو که خودت از این چیزا خوشت میاد مارو چرا سیاه میکنی بابا :D

من نگفتم از این موضوعات بدم میاد

but you know what i like more than that ؟

گرفتن سوتی و پیدا کردن اشتباهات...!

به این میگن نکته بینی...!

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
آفرين ، با هم ديگه دوست باشين ، آفرين

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
آف کورس!
حالا ما که سوتی ندادیم ها ؟ :D

aah ببین آدمو مجبور میکنی برگرده به یه عمق عمیقی از تاپیک... برو از این پست به بعدو بخون... :eh:

http://forum.p30world.com/showthread.php?p=4085119#post4085119

داش مجی برو اون 262 صفحه رو بخون اگه زنده موندی و عمرت قد داد تمومش کنی من قرار میزارم تو پی تی بیایم همه کفترامونو دور هم بزاریم... :lol:

آفرين ، با هم ديگه دوست باشين ، آفرين

آورین آورین :p

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
aah ببین آدمو مجبور میکنی برگرده به یه عمق عمیقی از تاپیک... برو از این پست به بعدو بخون... :eh:

http://forum.p30world.com/showthread.php?p=4085119#post4085119

داش مجی برو اون 262 صفحه رو بخون اگه زنده موندی و عمرت قد داد تمومش کنی من قرار میزارم تو پی تی بیایم همه کفترامونو دور هم بزاریم... :lol:

آورین آورین :p
باریکلا به تو ... واقعاً به شکم انداختی
ولی هنوزم باور این پستی که این واقعه رو رد کرده با این استدلالا برام سخته چون اینکه بعد از 10 سال اومده اعتراف کرده چی میتونه علتی جز فشار مخالفان باور به یوفوها باشه ... شایدم میخواسته خودشو به عنوان یه گریمور یا طراح صحنه بزرگ جا بزنه و الکی گفته خودش این کارو خیلی ماهرانه کرده تا تو این شغل معروف بشه این بار !
اما با این وضعیت نمیشه با اعتماد کامل در مورد فیلم حرف زد البته وقت نکردم برم درباره این پست تحقیق کنم

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
باریکلا به تو ... واقعاً به شکم انداختی
ولی هنوزم باور این پستی که این واقعه رو رد کرده با این استدلالا برام سخته چون اینکه بعد از 10 سال اومده اعتراف کرده چی میتونه علتی جز فشار مخالفان باور به یوفوها باشه ... شایدم میخواسته خودشو به عنوان یه گریمور یا طراح صحنه بزرگ جا بزنه و الکی گفته خودش این کارو خیلی ماهرانه کرده تا تو این شغل معروف بشه این بار !
اما با این وضعیت نمیشه با اعتماد کامل در مورد فیلم حرف زد البته وقت نکردم برم درباره این پست تحقیق کنم
یک چیز جدید فهمیدم .
ufo و صفینه فضایی و بیگانه ها وجود ندارن ، کلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم البته تحقیق هم کردم و فهمیدم آمریکایی ها میخوان این کار رو بکنن که ما باور کنیم و بعد بگیم موجودات و بشر بدون هیچ نظمی برای خودشون بوجود میاد و کافر و مثل خودشون بشیم . من که میگم از این آمریکا هرچی بگی بر میاد. ولی شاید موادی باشه که در جدول عناصری اینا نباشه ، اونو کار ندارم. فقط میگم یو افو وجود نداره و ساخته ی دست انسان است ، این فیلم هایی که هست واقعی است ولی همه رو خودشون ساختن. همه الکه. برو حالشو ببر.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
یک چیز جدید فهمیدم .
ufo و صفینه فضایی و بیگانه ها وجود ندارن ، کلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم البته تحقیق هم کردم و فهمیدم آمریکایی ها میخوان این کار رو بکنن که ما باور کنیم و بعد بگیم موجودات و بشر بدون هیچ نظمی برای خودشون بوجود میاد و کافر و مثل خودشون بشیم . من که میگم از این آمریکا هرچی بگی بر میاد. ولی شاید موادی باشه که در جدول عناصری اینا نباشه ، اونو کار ندارم. فقط میگم یو افو وجود نداره و ساخته ی دست انسان است ، این فیلم هایی که هست واقعی است ولی همه رو خودشون ساختن. همه الکه. برو حالشو ببر.

image.php

وع... برو کی . . .

ک* و شری بیش نگفتی بیشتر نگو سقف تحمل نداره...

برو عمو برو تجمع نکن... کم ** بباف همیشه بباف...

Just_Cuz_19.gif

Dark Sector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
309
یک چیز جدید فهمیدم .

p1tnjg088kj4tmk40qt.jpg

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
یوفوها و بیگانگان فضایی ، همان صورت مدرن شده افسانه های اجنه و پریان هستند ، در واقع این موجودات

کهن -الگوهایی از هراس های بشری هستند که در ضمیر ناخودآگاه انسان جای دارند !

:hmm:
دمت گرم. با بیشتر پستات حال میکنم. اصل فصل الخطابه

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
یوفوها و بیگانگان فضایی ، همان صورت مدرن شده افسانه های اجنه و پریان هستند ، در واقع این موجودات

تقریباً تأیید تأیید

ما همه سرباز توئیم استدلال گوش به فرمان توئیم استدلال

مقام معظم استدلال ، دوز داریمت :)

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

عده ایی می گویند شخصیت 2دوم سینا هستی ! امروز سر و کله سینا پیدا می شه

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
image.php

وع... برو کی . . .

ک* و شری بیش نگفتی بیشتر نگو سقف تحمل نداره...

برو عمو برو تجمع نکن... کم ** بباف همیشه بباف...

Just_Cuz_19.gif
من حرف بدی نزدم ، تو مغزت به اینجور چیزا جواب نمیده و بجاش تو مغزت فقط این کلمه رکیک هستش.
در همه جا همیشه یک بی ادب پیدا میشه. اگر حرف خلاف حرف تورو بزنن تو بهشون فش میدی یا چرت میگی. به زور میخوای همه مثل تو فکر کنن.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
من حرف بدی نزدم ، تو مغزت به اینجور چیزا جواب نمیده و بجاش تو مغزت فقط این کلمه رکیک هستش.
در همه جا همیشه یک بی ادب پیدا میشه. اگر حرف خلاف حرف تورو بزنن تو بهشون فش میدی یا چرت میگی. به زور میخوای همه مثل تو فکر کنن.

الان این تریپ آدم خوبه بود...؟ من الان فحش دادم...؟ من شما رو مجبور نکردم مثل من فکر کنی فقط نظرمو گفتم که سخن شما ** شری بیش نبود...

اگه شما از این نظر خوشت نمیاد یعنی دقیقاً همونی که گفتی خودتی و انتقاد پذیر و قابل مباحثه نیستی و فکر میکنی فقط تفکر خودت درسته و هر کی بگه چرند میگی و مخالفت کنه پس داره فحش میده و آدم بدیه... بعد تریپ آدم خوبه و با ادبه رو میای بگی آره بیا اینم عاقل اندر سفیه... ما خودمون آخر سیاه کاری ایم جلو ما ذغال رو نکن...

عمو خاکی باش بیا دور هم به کفترای آرمین بخندیم... بحث و گفتگو و فورم و انجمن ایناس دور همیم ** میگیم ** میشنویم میخندیم... :rolleyes:

منم الان زیادی دوغ مصرف کردم drunk ـم نمیدونم چی میگم... بدجور چیزی بود اصلاً دل و عقل و هوش و ایمان مؤمن رو به باد میده...

Last edited:

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
الان این تریپ آدم خوبه بود...؟ من الان فحش دادم...؟ من شما رو مجبور نکردم مثل من فکر کنی فقط نظرمو گفتم که سخن شما ** شری بیش نبود...

اگه شما از این نظر خوشت نمیاد یعنی دقیقاً همونی که گفتی خودتی و انتقاد پذیر و قابل مباحثه نیستی و فکر میکنی فقط تفکر خودت درسته و هر کی بگه چرند میگی و مخالفت کنه پس داره فحش میده و آدم بدیه... بعد تریپ آدم خوبه و با ادبه رو میای بگی آره بیا اینم عاقل اندر سفیه... ما خودمون آخر سیاه کاری ایم جلو ما ذغال رو نکن...

عمو خاکی باش بیا دور هم به کفترای آرمین بخندیم... بحث و گفتگو و فورم و انجمن ایناس دور همیم ** میگیم ** میشنویم میخندیم... :rolleyes:

منم الان زیادی دوغ مصرف کردم drunk ـم نمیدونم چی میگم... بدجور چیزی بود اصلاً دل و عقل و هوش و ایمان مؤمن رو به باد میده...
قبول ندارم ، من وقت ** گفتن ندارم ، وقت طلاست. من نگفتم خوبم و تو بدی ! من میگم اگر حرفی زدم که درست نبود از این حرف های ستاره دار نزن ، بحرحال با این پست آخر فهمیدم تو برات عادیه ، بحرحال من دیگه حرفی با شما ندارم.

بچه ها این یارو چی شد پس؟ رفت یک فیلم دیگه درست کنه؟ :)

E=MC²

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من كاري به دين و مذهب ندارم... ببينيد استدلال من درسته يا نه :happy:

كهكشان راه شيري فقط يكي از تريليون ها كهشكشاني هستن كه تا بحال رصد شدن و هركدوم ازين كهكشان ها بيشمار سياره دارند ... اگه از روي احتمالات هم بريم جلو، احتمال اينكه بصورت خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي اتفاقي يه سياره ي ديگه هم ممكنه عناصر آلي مورد نياز براي پيداش حيات مثل اكسيژن، كربن، هيدروژن، نيتروژن رو داشته باشه و خيلي خيلي خيلي تصادفي در نزديكي يه منبع انرژي (مثل خورشيد ما) قرار داشته باشه... وقتي اين احتمال رو بين تريليون ها (شايد هم بينهايت چون هنوز پايان دنيا رصد نشده) سياره در نظر بگيريم، مي بينيم كه احتمال وجود حيات خيلي خيلي خيلي زياده ;)
تازه اينو در نظر بگيريد كه تصويري كه ما از كهكشانها و سيارات خيلي دور دست مي بينيم، نوريه كه از 11.7 ميليارد سال قبل (از انفجار بزرگ بيگ بنگ) شروع به در نورديدن فضاي لايتناهي كيهان كرده و تازه حالا به ما رسيده (يعني وضعيت الان اونا نيست ... وضعيت حال اونارو بايد 11 ميليارد سال بعد رصد كرد) :blink:

من اعتقاد دارم موجودات فضايي (لزوما هوشمند نيستن و ممكنه به شكل تك سلولي يا اشكال ديگه بدون ادراك باشن) وجود دارن ولي در عين حال احتمال اينكه اونا مارو (كره زمين رو)‌ديده باشن يه احتمال خيلي خيلي كمه (در حد صفر) به دليل فواصل بسيار زياد نجومي (سال نوري) ... و احتمال اينكه هوشمند باشن بازم خيلي كمه... اگه اگه اگه هم هوشمند باشن احتمال اينكه بتونن به سمت كره زمين سفر كنن و بما برسند (بدون در نظر گرفتن نظريه سياهچاله ها و سفر در كيهان از طريق اونها) احتمال اينكه به سرعت هاي بالا و نزديك به نور دست پيدا كرده باشن خيلي كمه چون رسيدن به سرعت نور با بافت زنده سلولي موجودات زنده در تضاده و حتي اگه بشه به سرعت بالا دست پيدا كرد، اگه سفينه اونا از نزديكي يه مدار جاذبه (ميتونه مال يه سياره يا ستاره يا سياهچاله باشه) گذر كنن، بافت سلولي در هم ميشكنه و باعث مرگشون ميشه

Last edited:

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
من كاري به دين و مذهب ندارم... ببينيد استدلال من درسته يا نه :happy:

كهكشان راه شيري فقط يكي از تريليون ها كهشكشاني هستن كه تا بحال رصد شدن و هركدوم ازين كهكشان ها بيشمار سياره دارند ... اگه از روي احتمالات هم بريم جلو، احتمال اينكه بصورت خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي اتفاقي يه سياره ي ديگه هم ممكنه عناصر آلي مورد نياز براي پيداش حيات مثل اكسيژن، كربن، هيدروژن، نيتروژن رو داشته باشه و خيلي خيلي خيلي تصادفي در نزديكي يه منبع انرژي (مثل خورشيد ما) قرار داشته باشه... وقتي اين احتمال رو بين تريليون ها (شايد هم بينهايت چون هنوز پايان دنيا رصد نشده) سياره در نظر بگيريم، مي بينيم كه احتمال وجود حيات خيلي خيلي خيلي زياده ;)
تازه اينو در نظر بگيريد كه تصويري كه ما از كهكشانها و سيارات خيلي دور دست مي بينيم، نوريه كه از 11.7 ميليارد سال قبل (از انفجار بزرگ بيگ بنگ) شروع به در نورديدن فضاي لايتناهي كيهان كرده و تازه حالا به ما رسيده (يعني وضعيت الان اونا نيست ... وضعيت حال اونارو بايد 11 ميليارد سال بعد رصد كرد) :blink:

من اعتقاد دارم موجودات فضايي (لزوما هوشمند نيستن و ممكنه به شكل تك سلولي يا اشكال ديگه بدون ادراك باشن) وجود دارن ولي در عين حال احتمال اينكه اونا مارو (كره زمين رو)‌ديده باشن يه احتمال خيلي خيلي كمه (در حد صفر) به دليل فواصل بسيار زياد نجومي (سال نوري) ... و احتمال اينكه هوشمند باشن بازم خيلي كمه... اگه اگه اگه هم هوشمند باشن احتمال اينكه بتونن به سمت كره زمين سفر كنن و بما برسند (بدون در نظر گرفتن نظريه سياهچاله ها و سفر در كيهان از طريق اونها) احتمال اينكه به سرعت هاي بالا و نزديك به نور دست پيدا كرده باشن خيلي كمه چون رسيدن به سرعت نور با بافت زنده سلولي موجودات زنده در تضاده و حتي اگه بشه به سرعت بالا دست پيدا كرد، اگه سفينه اونا از نزديكي يه مدار جاذبه (ميتونه مال يه سياره يا ستاره يا سياهچاله باشه) گذر كنن، بافت سلولي در هم ميشكنه و باعث مرگشون ميشه

ابتدا اینکه 13.7 میلیارد سال هستش...

سن زمین حدود 4.5 میلیارد ساله... اولین نشانه های حیات در حدود 3.5 میلیارد سال پیش شکل گرفتن و حیات به شکلی که امروز میشناسیم از حدود 1.8 میلیارد سال پیش شروع به تکامل کرده... فرآیند تکامل ادامه یافته و حیات پیشرفته از حدود 530 میلیون سال پیش آشکار شد و نهایتاً بعد از اتفاقات مختلف و غیره، حدود 215 میلیون سال پیش اولین پستانداران به وجود اومدن و حدود 6.5 میلیون سال پیش اولین اجداد انسان ها و میمون ها و و و و نهایتاً حدود 200 هزار سال پیش شروع عصر انسان های مدرن تا به امروز...

حداقل 100 هزار سالش که هیچی از آفریقا شروع کردیم و کم کم تو دنیا پخش شدیم... تو جنگلا و غارا زندگی میکردیم ابزار میساختیم شکار و غیره و کفترای همدیگه رو تماشا میکردیم...

نهایت عصر شروع تمدن و پیشرفت انسان 60-70 هزار ساله که اصل کاریش 20-30 هزار سال گذشته و در واقع نتیجه و اصلی ترین دوران پیشرفت انسان، قرن 19، 20 و قرن حاضر 21 هستش به خصوص قرن 20...

پس میبینی که خیلی عقبیم و نهایت تمدن ما و پیشرفت اساسیمون به بیش از 10 هزار سال و در واقع 3-4 قرن نمیرسه...

دقیقاً در جای جای جهان هستی که بسیار گسترده ـس سیارات بسیاری میتونستن در زمان، مکان و شرایط مناسب قرار بگیرن تا حیات بتونه توشون پا بگیره و حتی با احتمالات هم کار بکنیم به راحتی میشه گفت باید تعداد زیادی سیاره در جای جای جهان باشن که توانایی ساپورت حیات رو دارن...

ولی حیات تک سلولی و غیره یه چیزه، اینکه یه سیاره انقدر سالم بمونه که حیاتش به این حد از تکامل مثل ما یا فراتر از ما برسه یه چیز...

همین ما اگر سیارات زیاد و بعضاً بزرگ و چگالی همچون مشتری وجود نداشتن تا به حال حیات روی زمین 70 بار منقرض شده بود... سیاره مشتری و بعضی شرایط منظومه شمسی ما، اطراف ما و یکم پرت بودنمون و دوری از سیاهچاله های احتمالی سرگردان ، همه باعث شدن این چند میلیارد سال زمین و منظومه خورشیدی ما سالم بمونن و زمین بتونه حیات رو ساپورت کنه و به این حد برسه و در جای جای جهان سیارات زیادی میتونن همچین وضعیت مشابهی داشته باشن و سالم مونده باشن و غیره...

از اینا بگذریم میبینید که ما خیلی عمر کوتاهی داریم دربرابر عمر جهان... ما در یکی از جاهای پرت جهان هستیم... خورشید ما یه ستاره معمولیه... و غیره ، میبینیم که در کل خیلی ما عقب و کوچیک و دورافتاده ایم... تنها کاری که میکنیم اینه که عقلمون در هر نسل داره پیشرفته تر میشه (تکامل / نیاز = مغز پیشرفته تر ، قد بلندتر [واقعاً کدوم اجداد شیرین عقلمون این خواسته تکاملی افزایش قد رو شروع کردن؟ ، البته بستگی به شرایط زیست محیطیم داره ولی اثبات شده جزو تکاملمونه و حتی در چند صد سال گذشته ـم مشهوده] و بعضی خواسته های ظاهری)... نهایت تکنولوژی مدرن ما در یک قرن گذشته به وجود اومده...

در سیارات احتمالاً زیادی که شرایط حیات رو دارن و شاید تونستن به حیات هوشمند در حد ما یا فراتر از ما برسن، مطمئناً یه حیات هوشمندی که چند میلیارد سال از عمرش میگذره یا حتی چند میلیون یا چند صد میلیون سال یا حتی چند هزار سال از ما قدیمی تره ، ما نمیتونیم تصورش رو بکنیم که به چه پیشرفتایی ممکنه رسیده باشن... علم حد و مرز خاصی نداره...

وجود حیات یه چیزه ، این یوفوها یه چیز... وجود حیات حتمیه ولی این یوفوها متأسفانه خزعولاتی بیش نیستن که آلت دست انسان ها و کمپانیای سودجو هستن...

چقدر زر زدم... :blink:

Last edited:

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چقد حرف میزنید شما عح
6yyb90nvy552vpg3cv4j.gif

بابا همتون که اسپمرای حرفه ای هستید چتون شده اینجا !
01144IMMp3s9yrtx9vks6vwkrfvl%5B1%5D.gif
استدلال اومد باز همه رو به جون هم انداخته نه؟
specool.gif

یکی یه عکسی چیزی بذاره یه فیلمی چیزی آخه با این حرفا که معمای به این شگفتی حل نمیشه
snitch.gif

Dark Sector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
309
جدیدترین عکس گرفته شده از یک موجود فضایی در یکی از ایالتهای امریکا :hmm:

964jw4hwok8g1bpwdyx.jpg

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
برید مستند The Arrivals رو ببینید ، اونجا گفته رازش رو.

ams14125

Registered User
لایک‌ها
2
برید مستند The Arrivals رو ببینید ، اونجا گفته رازش رو.

رازش مال خودشون

این اراجیف چیه تو تایپیک میگی داداش

اونا رو انسان ساخته

اما کسانی وجود دارن که در کرات دیگر زندگی میکنند این به صراحت توی قران هست

اما یه نکته فاصلشون اونقدر دوره از زمین که نه ما به اونا میرسیم نه اونا به ما .....................................

فیلمای خارجیم کمتر ببینید......................
خارجیها یه روده ی راست توی شکمشون نیست

بالا