برگزیده های پرشین تولز

تطابق فيلم با زندگي شخصي

omath

Registered User
لایک‌ها
1
شايد خيلي وقتها ديده باشيد كه يه فيلم با زندگي شخصيتون يه تطابق بسيار جالب پيدا مي‌كنه و معمولا دليل اينكه يه شخص فيلمي كه زياد مطرح نيست را عاشقش مي‌شه همينه... من خودم با خيلي فيلمها زندگي‌ام تطابق داشته كه ن‌شاالله هر دفعه يادم بياد مي‌نويسم ولي يه نمونه‌اش فيلم rear window بود كه واقعا تطبيق جالبي با زندگي من داشت: حدودا 18 ساله بودم كه خانواده رفتن مسافرت و من توي خونه تنها مونده بودم چون من كنكور داشتم. بعدش هر وقت حوصله‌م سر مي‌رفت يه نگاهي به بيرون مي‌انداختم و خب با حالتي كاملا مشابه فيلم rear window به همسايمون مضنون شدم. همه چيزش خيلي شبيه بود به جز پايانش كه اشتباه من بود كه اين فكر را مي‌كردم... به نظرم زيباترين لحظه‌ي فيلم وقتي بود كه صداي پاي اون مرد داره مياد و جيمز استيوارت توي خونه تنها است... كاملا مي‌تونستم ترسش را با تمام وجود درك كنم. شايد دليلي كه اينقدر اين فيلمو دوست دارم همين باشه...
اميدوارم بقيه‌ي دوستان هم با خاطره‌هاشون به اين تاپيك رونق بدن...

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
حالا جناب شما این فیلمو قبل از حادثه مذکور دیدی یا بعدش

چون اگه قبلش دیده باشد میشه گفت ..... :D

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
خب فیلم تنها در خانه خیلی زیاد و بیش از حد مصداق زندگ واقعی من بوده البته نه از لحاظ اقا دزده..از لحاظ اینکه تنها توی خونه باشم و چه کارهایی که نکردم حتی به مراتب بد تر از اون پسره:D
الان چیزی یادم نمیاد فکر کنم باقییشون رو میگم:)

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
زياد پيش مياد اما هميشه فيلما به توان چند هستش
من يه جورايي bronx tale
واقعا باهاش حال كردم منتها دوزش بيار پايين

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
زياد پيش مياد اما هميشه فيلما به توان چند هستش
من يه جورايي bronx tale
واقعا باهاش حال كردم منتها دوزش بيار پايين
ببخشید من خط اول حرفتون رو متوجه نشدم...

راستی بنظرتون زندگی هممون بیشتر شبیه فیلم های هندی نیست؟بخاطر مسائل و مشکلات اجتماعی و خانوادگی؟
بنظر خودم که خیلی شبیه چرا که در ایران هم فیلم های هندی طرفدارای زیادی دارن بخصوص افراد میانسال و پیر

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
يعني فيلمايزيادي تو يه قسمتهايي (مثلا 90 درصد فيلم فلان) شبيه يه برهه اي از زندگي ادم
مال من يكي اصلا عين فيلماي هندي نيست اينو مطمئنم

بالا