برگزیده های پرشین تولز

تومور مغزی

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
علت چورن زیادی دیدنه

از @zgg123 دعوت میکنم پست علمی بعدی رو جهت درمان سریعتر پورن عزیز بدن

• Haha
Reactions: prn

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
من میگم نره تو میگی به دوش .
میگم تایمش نیست .الان وسط خونه ساختن و هزارتا استرس بدو اینور بدو اونور هر روز دعوا و داستان نمیشه . بعد سر کار باید ببینم چه طوری اصن .... هزارتا داستان داره.بیمش ببینم .
درود

به امید اینکه حالتان بهبود پیدا کرده باشد بزرگوار

Last edited:

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,406
دوست عزیز من تجربمو میگم ایشالا کمکت کنه،اولا فک نکن دنیا به اخر رسیده شاید خدا برات با استفاده از این ی راهی برات باز کنه،
برادر منم ی دفعه تومور گرفت عمل کرد،سربازیش معاف شد و تو همین معافیش تونست بورس بکیره از کانادا،اگه تومور نداشت باید میرفت خدمت پس بدبین نباش،
پیشنهادم اینه اگه تهرانی برو پیش دکتر شیخ رضایی اکه هم تهران نیستی بیا حتما برو پیشش،برادر من عمل کرد واقعا دکتر خوبیه،کمر پدرمم عمل کرد،برو پیش ایشون عمل کن

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,406
یکم پستای بچه ها رو‌ خوندم دیدم میگی وقتش نیست و این حرفا،اگه واقعا سلامتیت برات مهم نیست هیچی پس بیخیال عمل شو،
ی روز زودترم ی روزه اگه خودت برای خودت مهم نیستی حداقل به فکر همون مادرت باش

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,034

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
تازه زیگی می خواد نون نذری به بچه های پاتوق بده .
نمیری مملی .
الهی درد و بلات بخوره تو سر کاربر منفور پی تی جفتک.
مراقبت کن

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
تازه زیگی می خواد نون نذری به بچه های پاتوق بده .
نمیری مملی .
الهی درد و بلات بخوره تو سر کاربر منفور پی تی جفتک.
مراقبت کن
یه سردرد ایی دارم با حالت تهوع .
رفتم دکتر یه خروار قرص داد ضد صرع و تشنج و مولتی ویتامین و ضد تهوع و کلی ات و اشغال دیه دو روز خوردم به گای سگ رفتم .کلا خلو و خوم به هم ریخت به عالم ادم میپریدم ،همینجوریش حرف میزنم میگن چرا اگرسیوی
واقعا شخم نمیکنم بدم دست کسی .خیلی خطرداره .دو سه تا دکتر رفتم گفتن دست نزنی خیلی بهتری .ممکنه عوارضش بعدا کلا زندگیتو مختل کنه .
چرت و پرت دیگه .
از اون خانواده از اون خودم .میگذره میره ،مهم معرفت میمونه .
اینا نون بده نیستن فقط لب و دهنن . بلا نسبت بلانسبت بلانسبت یه مشت گرگن همشون به سوراخ دیوار رحم نمیکنن .
کلا بچهای پیتی نخبه های خاصی هستن . همه مدلم توشون هست.یعنی تو جامعه میتونی به ربط ایی بدی به شخصیتشون .

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
یه سردرد ایی دارم با حالت تهوع .
رفتم دکتر یه خروار قرص داد ضد صرع و تشنج و مولتی ویتامین و ضد تهوع و کلی ات و اشغال دیه دو روز خوردم به گای سگ رفتم .کلا خلو و خوم به هم ریخت به عالم ادم میپریدم ،همینجوریش حرف میزنم میگن چرا اگرسیوی
واقعا شخم نمیکنم بدم دست کسی .خیلی خطرداره .دو سه تا دکتر رفتم گفتن دست نزنی خیلی بهتری .ممکنه عوارضش بعدا کلا زندگیتو مختل کنه .
چرت و پرت دیگه .
از اون خانواده از اون خودم .میگذره میره ،مهم معرفت میمونه .
اینا نون بده نیستن فقط لب و دهنن . بلا نسبت بلانسبت بلانسبت یه مشت گرگن همشون به سوراخ دیوار رحم نمیکنن .
کلا بچهای پیتی نخبه های خاصی هستن . همه مدلم توشون هست.یعنی تو جامعه میتونی به ربط ایی بدی به شخصیتشون .
برو خداروشکر کن یه چیزی شده که وقت داری خودتو درمان کی نه اینکه یهو تلپ بیفیتی روی تخت و خداحافظ ....
فکر خانوادت باش

• Love

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
از مدیریت بالقوه خواهشمندم کاربر فوق را تا اطلاع ثانوی با درجه تشویقی به مدیریت پی تی تبدیل نموده ...

• Wow
بالا