برگزیده های پرشین تولز

جنگ براي وطن يا براي حكومت؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
کسی منکر این قضیه نیست. بر منکرش لعنت. ولی حرف اینجاست که از قدیم هم گفتن واسه کسی بمیر که واست تب کنه.

من اگه فردا پس فردا رفتم جنگیدم دوباره همین آشو همین کاسس. جنگ رو پتک میکنن میگن ما شهید دادیم که فلان و بهمان. اون وقت گند و فساد از مملکت 10 برابر الان بالا میره هیشکی هم هیچ حرفی نمیتونه بزنه.

منم اگه حکومتی داشتم که دو زار به فکر مردمش بود با جون و دل میرفتم واسه خاکم میجنگیدم.
خب این یه نظره ولی نظر من اینه که من میرم برای دفاع از عزیزانم بجنگم حالا ممکنه دولت سوء استفاده بکنه که حتما میکنه ولی من نمیتونم این رو بهونه قرار بدم که نرم
خب اگه نریم جنگ چی میشه؟
ینی واقعا فکر میکنی اگه ما نریمو ایران شکست بخوره ایران تبدیل به بهشت میشه؟
بابا عراقیا روز اول گل دادن به امریکاییا ولی الان چی؟
کی میاد اینهمه خرج کنه و نیرو بیاره که آزادی رو تقدیم کنه به مردم یه کشور غریبه؟
ازادی و حکومت سالم رو خودمون باید ایجاد کنیم
نه اینکه بگیم ما شکست بخوریم تو جنگ بقیه برامون بسازن
مگه عاشق چشم و ابروی ما هستن؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ربطش به انگیزهای جنگیدن بر می گرده

بحث سر ناموس و تجاوز و ... بود به عقیده من این قضیه دروغ پردازیه این رژیمه

اما سر دفاع از خاک وطن

:eek:
چرا دروغه؟
دفاع از ناموس که فقط بحث تجاوز جنسی نیست که
تو فکر کن بشه مثل الان عراق
نه برق درست حسابی نه آب نه دارو ...
من چجوری ببینم مثلا برادر کوچیکم تو حسرت مونده که یه بار دیگه با خیال راحت ببرنش بیرون بگرده؟؟
یا چجور گشنگی خواهرمو به خاطر تبعات اشغال شدن و قحطی های ناشی از اون تحمل کنم؟
چجوری ببینم مادرم بیماری قلبی داره ولی دارو دیگه نیست؟
بابا اینا همش اثرات اشغال شدن یه کشوره

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
هر هر
اونایی که رفتن ناموس من نبودن
ناموس امثال تویی بودن که رگ غیرتشون خشک شده
من تا وظیفم دفاع از ناموس خودمه نه ادمای بی غیرت
و خوشبختانه نزاشتم کسی در مقابلشون غلط اضافه بکنه چه برسه که ...

پس دیگر ایرانیان ناموس شما نیستند!

هی ناموس وطن وطن نکنید به ناموس خود بچسبید کسی نگاه چپ نکند...

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
بابا اينجا كه شده ميدان جنگ كمي به اعصابتون مصلت باشين

بعضي از دوستان منظور من رو ندونستن

منظور من اين بود كه از بين اين دوتا كودومش رو انتخاب مي كردي نه اينكه بگم چي كار مي كردي

حالا شايد بهتر و راحت تر و بدون جنگ و خونريزي جواب بدين

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
چرا دروغه؟
من چجوری ببینم مثلا برادر کوچیکم تو حسرت مونده که یه بار دیگه با خیال راحت ببرنش بیرون بگرده؟؟

خوب وضعه عراق قبول خرابه اما
1- زمان حکومت صدام وضعشون از این بدتر بود اون برنامه نفت در برابر غذا یادتون هست که اکثر بچه ها سو هاضمه داشتن
2- الان وضع امنیتی عراق خرابه البته فقط در بغداد و شهرک نصر بقیه جاها تقریبا امنیت برقرار شده حالا چرا اینقدر نا امنیه که دیگه جاش اینجا نیست گفته بشه
3- هر تغییر و تحول هزینه داره اویل انقلاب هم وضع بدتر از عراق بود یادتون نیست چند نفر فقط از سران حکومتی کشته شدن مردم عادی بمونه

ما الانش هم از بسیاری از حق و حقوقمون محروم شدیم و اونجور که بوش میاد قرار بیشتر هم بشه

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس برو یه ذره مطالعه کن ببین نیروگاهی که تو بوشهر نود درصد کارهاش انجام شده ( البته از 40 سال پیش ):blink: لنگ سوخت هستش تا راه بیفته. سوختشم باید از روسیه تامین شه. نطنز و اصفهان که دیگه جای خود داره....
نیروگاه بوشهر ربطی به نطنز، اصفهان و... نداره، اون کلا با روسیه بوده ساختنش الان هم هست
انقدر درک نداری که بفهمی اگه الان ایران لنگ سوخت بود همه دنیا به جای این همه داد و بیداد سوخت بهش نمی دادن؟

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بی غیرتی متاسقانه ظاهرا به یک ارزش تبدیل شده و انسان هم موجودی تصور میشود که فقط بوجود آمده تا لذت ببرد و هیچ فایده و هدف دیگری در زندگی ندارد
با انسانی که چنین عقایدی دارد اگر صبح تا شب هم بحث کنید مانند کوبیدنه آب در هاون است

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شماها اگه هنر داشتین تا الان رو کرده بودین. فعلا برین فقط شعار بدین انرزی هسته ای حق مسلم ماست و خیاره بعد زیر زیرکی برین ... مالی روسیه رو بکنین واستون سوخت اتمی بیاره:lol:

آره عزیزم حقیقت تلخه. تو مملکتی که ادعای اسلام و مسلمونیش .... اسمون و زمینو پاره کرده پیرزن 60 ساله اگه بره سر خیابون تکلیفش معلومه. واقعا مردم مسلمون ما سنگ تموم گذاشتن.
آخر شما میخوای منتظر بمونی ببینی ما چی کار میکنیم یا اینکه خودت کاری میخوای بکنی، اگه می خوای منتظریم ، بسم الله
فکر کنم تو محله شما انحرافات جنسی بیداد میکنه که پیره زنه 60 ساله بلند میکنن

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا اتفاقا میرن ولی قرار نیست همه کشته بشن
مگه هرکی میره جنگ میمیره؟
ضمنا تو خانواده ی من حتی یک نفر چادری نیست
من خو.دم از چادر بدم میاد
این تعصب من ربطی یه مسلمون بودنم نداره
من شاید 2 ساله مسلمونم
قبلش کافر بودم و به هیچی اعتقاد نداشتم ولی تفکراتم اون موقع هم همین بود
هیچ کسم زندانی نمیکنم
چون حقشو ندارم فقط سعی میکنم ازش دفاع کنم

بله هر کسی بره به جنگ آمریکا میمره! در مورد کشوری داری صحبت میکنی که حداقل 100 سال از ما جلوتره. نیروهای نظامیش هم اصلا قابل جلوگیری نیستند

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا دروغه؟

عراق و افغانستان قبل از حمله آمریکا وضعشون خیلی بدتر بود. الان رییس جمهور دارند و دموکراسی چیزی که خوابش رو هم نمیتونی ببینی. وضع اقتصادی هر دو کشور بعد از رفتن طالبان و صدام بهتر شده و این حرفهای گرسنگی و اینها فقط تبلیغات دروغین تلوزیون تمام سیاسیه ایرانه.
ضمنا این حمله باعث شد مردم احمق و ک* مغز این کشورها هم بروند جنگ و خئشون رو به کشتن بدن و بقیه راحت بشن. به شخصه از اینکه احمقهای کله پوکی که فکر میکنند شانسی در جنگ با آمریکا دارند سوسک بشوند و از بین بروند خوشحالم.

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بی غیرتی متاسقانه ظاهرا به یک ارزش تبدیل شده و انسان هم موجودی تصور میشود که فقط بوجود آمده تا لذت ببرد و هیچ فایده و هدف دیگری در زندگی ندارد
با انسانی که چنین عقایدی دارد اگر صبح تا شب هم بحث کنید مانند کوبیدنه آب در هاون است

شما به حماقت خودتون و عمل خودکشی در جنگ غیرعقلانی اسم غیرت میدید که دلتون خوش باشه. امثال شما اگر اهل بحث بودید که این همه جنگ جنگ نمیکردید.

arashepal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب معلومه ديگه. در غير اينصورت همين حالا براي گرفتن حقوق خودشون اقدام ميكردند... :lol:

tou in hame nazar ke khoundam in harf kheili be nazaram manteghi resid ke kasi roush tekye nakard
javabe baghiyeye harfa tou hamin penhane

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
عراق و افغانستان قبل از حمله آمریکا وضعشون خیلی بدتر بود. الان رییس جمهور دارند و دموکراسی چیزی که خوابش رو هم نمیتونی ببینی. وضع اقتصادی هر دو کشور بعد از رفتن طالبان و صدام بهتر شده و این حرفهای گرسنگی و اینها فقط تبلیغات دروغین تلوزیون تمام سیاسیه ایرانه.
ضمنا این حمله باعث شد مردم احمق و ک* مغز این کشورها هم بروند جنگ و خئشون رو به کشتن بدن و بقیه راحت بشن. به شخصه از اینکه احمقهای کله پوکی که فکر میکنند شانسی در جنگ با آمریکا دارند سوسک بشوند و از بین بروند خوشحالم.
من از خود عراقی شنیدم این حرفارو میگی دروغه اونوقت این ک* شرای تو راسته؟ اوکی بابا حق با توه
تو اخر اندیشه و تفکرات درستی

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شما به حماقت خودتون و عمل خودکشی در جنگ غیرعقلانی اسم غیرت میدید که دلتون خوش باشه. امثال شما اگر اهل بحث بودید که این همه جنگ جنگ نمیکردید.
نه خیر شما با کوچیک کردن شجاعت بقیه بزدلی و ترس خودتو میخوای توجیه کنی

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
پس دیگر ایرانیان ناموس شما نیستند!

هی ناموس وطن وطن نکنید به ناموس خود بچسبید کسی نگاه چپ نکند...
باز حداقل ناموس خودم برام مهمه تو که هیچی برات مهم نیست
البته از تو انتظاری نیست کلا تعطیلی
crazy.gif

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و من نمی دونستم احمقانه مردن دفاع داره!!!!!!

ادیتد!!!;)

الان احمقانه مردن رو برات توضیح میدم:
raxtastar در 80 سالگی در حالی که بچه هاش نگاشم نمی کردند تو ... مرد یا این بهتره تصادف شایدم حمله قلبی نه سرطان تو 100 سالگی بهتره .اینا احمقانه تره یا اینکه.راستی فکر کنم یه دنیای دیگه ای هم هست.قدیما که اینطور بود.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من فکر میکنم اصلا جنگ وطن نداریم اینجا. مثلا در جنگ ایران و عراق صددام خوزستان رو میخواست و قسمتی از خاک کشور میرفت. اما الان که جنگ نفت و انرژی هسته ایه آدم چرا باید بره جنگ به خاطر چی؟ اونهایی که فکر میکنند غیرتی هستند چرا وقتی سهم ایران از دریای خزر که 50% بود به زیر 12 درصد کم شد رگ غیرتشون به کار نیوفتاد؟ چرا برای پاسارگاد و سد سیوندی که قراره خرابش کنه غیرتی نمیشید!؟ وطن پرستیتون پوچ و مسخره است.
قبلا ابراهیم 66 هم زیاد از این شعارها میداد ولی بعید میدونم اینها و امثال اینها ده دقیقه مقابل دشمنی که دیده نمیشه ولی موشکش باریده میشه بایستند این شعار ها و فیلمهای میکشیم و میجنگیم رو فقط برای دانشجوهای بدبخت در خوابگاه عملی میکنند.

arashepal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر میکنم اصلا جنگ وطن نداریم اینجا. مثلا در جنگ ایران و عراق صددام خوزستان رو میخواست و قسمتی از خاک کشور میرفت. اما الان که جنگ نفت و انرژی هسته ایه آدم چرا باید بره جنگ به خاطر چی؟ اونهایی که فکر میکنند غیرتی هستند چرا وقتی سهم ایران از دریای خزر که 50% بود به زیر 12 درصد کم شد رگ غیرتشون به کار نیوفتاد؟ چرا برای پاسارگاد و سد سیوندی که قراره خرابش کنه غیرتی نمیشید!؟ وطن پرستیتون پوچ و مسخره است.
قبلا ابراهیم 66 هم زیاد از این شعارها میداد ولی بعید میدونم اینها و امثال اینها ده دقیقه مقابل دشمنی که دیده نمیشه ولی موشکش باریده میشه بایستند این شعار ها و فیلمهای میکشیم و میجنگیم رو فقط برای دانشجوهای بدبخت در خوابگاه عملی میکنند.

dariush jan enghadr an in chiza hast ke begim ke tamoumi nadare
ba harfat kamelan movafegham
kasani ke intor bachegane migan ma mirim jang az rahe aghlani be mozou negah nemikonan
kasani ke inghadr rage gheirateshoun zade biroun ke mikhan beran jang behtare beran dore nirougahe natanz halgheye ettehad bezanan shayad betounan kharejiharo ghane konan ke mardom poshte hokoumatan va agar na age gharar bashe jangi beshe akharesh maloume bikhodi zour nazanin

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

یعنی اگه کسی برا جاه طلبی یه سری ادم خودخواه که بچه هاشون خارج دارن با پولای ما خوش می گزرونن کشته نشه بی غیرته!;)

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
من تا آخرین قطره خونم برای دفاع از حکومت جمهوری اسلامی خواهم جنگید.:f34r:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا