برگزیده های پرشین تولز

(حتما ببین) MCSE , MCSD , Cisco , CISSP , CIW , LIPCهای آموزشی CD & DVD فروش ویژه

Parsian-Soft

Registered User
لایک‌ها
0
اون موقع شما هنوز Domain نداشتید و یک وبلاگ ساده داشتید. حالا یادتون اومد؟ کم حافضه شدید. برای پشتیبانی از مشتریهاتون این جوری نباشید که خیلی بد میشه:happy:

به نکته بسیار ظریفی اشاره کردین که باز هم قویا دو نکته را در ذهن تداعی میکند
یا همان فرضیه اول ک به توهم حاد دچار شده اید . 2 از آن دسته افراد هستید که از موفقبت و اقبال به یک کار نو شدیدا بر آشفته میشوید و از بخل به هزل پراکنی روی می آورید . در هر دو صورت برایتان ارزوی آرامش میکنم و فقط از باب یاد آوری میگویم که در همان بقول شما وب لاگ ساده !! هم اثری از ایدی برای چت کردن و دیگر توهمات شما نبود .
و باز هم حضور محترمتان عرض میشود دقیقا برای رعایت حقوق مشتریان بود که از وب لاک به سایت نقل مکان کردیم و این میسر نبود بجز حس مسوولیت پذیری ما نسبت به مشتریان . یعنی دقیقا همان چیزی که شما را آشفت, برایتان آرزوی آرامش دارم

amir_network

Registered User
لایک‌ها
0
به نکته بسیار ظریفی اشاره کردین که باز هم قویا دو نکته را در ذهن تداعی میکند
یا همان فرضیه اول ک به توهم حاد دچار شده اید . 2 از آن دسته افراد هستید که از موفقبت و اقبال به یک کار نو شدیدا بر آشفته میشوید و از بخل به هزل پراکنی روی می آورید . در هر دو صورت برایتان ارزوی آرامش میکنم و فقط از باب یاد آوری میگویم که در همان بقول شما وب لاگ ساده !! هم اثری از ایدی برای چت کردن و دیگر توهمات شما نبود .
و باز هم حضور محترمتان عرض میشود دقیقا برای رعایت حقوق مشتریان بود که از وب لاک به سایت نقل مکان کردیم و این میسر نبود بجز حس مسوولیت پذیری ما نسبت به مشتریان . یعنی دقیقا همان چیزی که شما را آشفت, برایتان آرزوی آرامش دارم

امیدوارم که برای پشتیبانی از مشتریهاتون این چنین دچار آلزایمر نشید. براتون دعا میکنم که بیماری نا علاجتون شفا داده بشه.

Parsian-Soft

Registered User
لایک‌ها
0
امیدوارم که برای پشتیبانی از مشتریهاتون این چنین دچار آلزایمر نشید. براتون دعا میکنم که بیماری نا علاجتون شفا داده بشه.

خوب دقیقا متوجه شدم مشکل از کجاست به همین سبب شما را در جهل مرکب و نادانی خود رها میکنم و حتی وقت خود را صزف پاسخ دادن به هجویات شما نمیدهم شما هم نگران سلامتی روان خود باشید نه مشتریان ما که آنها راضی هستند و گویا شما ..... به هر حال ختم کلام خدا نگهدار

amir_network

Registered User
لایک‌ها
0
خوب دقیقا متوجه شدم مشکل از کجاست به همین سبب شما را در جهل مرکب و نادانی خود رها میکنم و حتی وقت خود را صزف پاسخ دادن به هجویات شما نمیدهم شما هم نگران سلامتی روان خود باشید نه مشتریان ما که آنها راضی هستند و گویا شما ..... به هر حال ختم کلام خدا نگهدار

من از صحبتهای شما و افت کلام شما به طور کامل اعتبارتون رو متوجه شدم.:happy:
به هر حال برای بیماریتون دعا میکنم...

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
از بین طرفین دعوی .. من cbt nugget برای MCSD و MCSE و Wireless میخوام. کی داره ؟ :)

Parsian-Soft

Registered User
لایک‌ها
0
از بین طرفین دعوی .. من cbt nugget برای MCSD و MCSE و Wireless میخوام. کی داره ؟ :)

ميتونيد به سايت ما بريد : www.parsian-soft.ir

تمامی اينها موجود هست که شما ميخواهيد. يک سری هم هنوز وارد ليست نکرديم.

اگر چيزی رو که ميخواهيد تو ليست در سايت پيدا نکرديد ميتونيد ميل بزنيد که ليست جديدمون رو براتون ميل کنيم.

درضمن به مناسبت نوروز، روی تک محصول 30% تخفيف داريد، بيشتر از 2 بسته 40 الی 50%.

پيروز باشيد.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
ميتونيد به سايت ما بريد : www.parsian-soft.ir

تمامی اينها موجود هست که شما ميخواهيد. يک سری هم هنوز وارد ليست نکرديم.

اگر چيزی رو که ميخواهيد تو ليست در سايت پيدا نکرديد ميتونيد ميل بزنيد که ليست جديدمون رو براتون ميل کنيم.

درضمن به مناسبت نوروز، روی تک محصول 30% تخفيف داريد، بيشتر از 2 بسته 40 الی 50%.

پيروز باشيد.
لطفا لیست جدید رو به من Mail کنین. حتی المقدور فرمت اکسل باشه :)
mrmagolkar at yahoo dot com

Never

Registered User
لایک‌ها
10
ممکنه از دوستانی که ارشیو کاملتری دارند لیست رو تو سایت attach کنند تا بهمه قابل استفاده باشه

Parsian-Soft

Registered User
لایک‌ها
0
ممکنه از دوستانی که ارشیو کاملتری دارند لیست رو تو سایت attach کنند تا بهمه قابل استفاده باشه

ميتونيد به سايت پارسيان سافت مراجعه کنيد.

ليست رو دريافت کنيد.

3 روز آينده حدوده 40 تا مجموعه اضافه ميشه به سايت !

بالا