برگزیده های پرشین تولز

حتما بخونيد! پيشبيني دانشمد چيني: زلزله تهران بيش از 6 ريشتر!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من به عنوان نماينده تمام الختيار خدا بر روي زمين (نقل از مارمولك) ميگم كه اگر نخوابي هم هيچ فرقي نميكنه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
بعد از اينكه زلزله ي رودبار رو پيش بيني كرد دولت امريكا يه بودجه 35000 دلاري براي تحقيقات بيشتر بهش داد

اما نسئله اي كه يه ذره تناقض داره اينه كه چرا فقط براي زلزله ي تهران مقاله نوشته ولي براي بقيه فقط عكس گذاشته

شما هم داري مثل همين چينيه حرف ميزني اگه زلزله اومد ميگي به من چه اگه نيومد ميگي ديديد گفتم
اولا تو از كجا ميدوني براي اينكار داده و اصلا داده يا نه دوما چرا براي خود امريكا نمي كنه امريكا كه پول نميده اگه واسش نفعي نداشته باشه
شيوه كار همينه حكايت اون يارو هستش كه ميگه هواشناسي من و مادرم هيچ وقت خطا نمي كنه ميگن چطوري ميگه مادرم ميگه فردا بارون مياد و من ميگم نمياد بلاخره فردا يا مياد يا نمياد!! گرفتي ;) در باره اينكه چرا واسه فقط تهران نوشته خوب معلومه اگه درست باشه كه بهتر براش اگرم نبود كه به كسي نبايد جواب بده و كسي يقه اش رو نميگيره تازه همه ايراني ها خدا رو شكر مي كنند و ميرند پي كارشون اگه سنت كمه و به اين چيزا قد نمي ده برو از بزگترات در مورد اين جور پيش بيني ها به خصوص از نوع چينيش بپرس!!!! از اين جور دانشمندايه چيني زياد بوده تازه يه دفعه بعد پيش بيني طرفو گرفتن بردند ديونه خونه! :lol:
تو ايرانم مشابهش بوده وهست مدعي انرژي درماني -درمان سرطان- برنده جايزه ستاره شناسي فرانسه كه از طرف ناساهم بورس گرفته !(اين يه قلمو كه تو تلوزيونم يادمه اول تبليغشم مي كردند بعد تقش درومد)و....كه منتها اينا كه تو ايران بودند اخر كارشون به خاطر شكايت بعد يه مدت به زندان كشيد!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان و همگفتمانيان محترم به آگاهي ميرساند پس از بررسي هاي انجام شده و اينكه بلاخره اين زلزله هم نياد ترسش ملت را خواهد كشت لذا يك عدد سايت ناب و دست اول كه با زمين لرزه بالاي 15 يا 20 ريشتر هم خراب نميشود واگذار ميگردد ، اينجانب ديگر تمايلي به ادامه كار اين سايت ندارم لذا با گذاشتن چند لينك كه نشان از زمين لرزله بزرگي در تهران دارد
1- وبلاگ خط خطي : http://khat-khati.persianblog.com/
2- زمين لرزه در شهر تاريخي بم 2 : http://vrofcs2.persianblog.com
هزينه هاي انجام شده تا كنون به صاحاب جديد سايت بخشيده ميگردد و اين سايت تا 5 ماه ديگر هاست دارد و تا 1سال و 5 ماه ديگر نيز دامين آن ثبت گرديده پس نيازي به هيچ گونه هزينه حداقل تا 5 ماه نميباشد .
فردا منو نديدي بگو مرد و اين سايتش بي صاحاب موند.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
دوستان و همگفتمانيان محترم به آگاهي ميرساند پس از بررسي هاي انجام شده و اينكه بلاخره اين زلزله هم نياد ترسش ملت را خواهد كشت لذا يك عدد سايت ناب و دست اول كه با زمين لرزه بالاي 15 يا 20 ريشتر هم خراب نميشود واگذار ميگردد ، اينجانب ديگر تمايلي به ادامه كار اين سايت ندارم لذا با گذاشتن چند لينك كه نشان از زمين لرزله بزرگي در تهران دارد
1- وبلاگ خط خطي : http://khat-khati.persianblog.com/
2- زمين لرزه در شهر تاريخي بم 2 : http://vrofcs2.persianblog.com
هزينه هاي انجام شده تا كنون به صاحاب جديد سايت بخشيده ميگردد و اين سايت تا 5 ماه ديگر هاست دارد و تا 1سال و 5 ماه ديگر نيز دامين آن ثبت گرديده پس نيازي به هيچ گونه هزينه حداقل تا 5 ماه نميباشد .
فردا منو نديدي بگو مرد و اين سايتش بي صاحاب موند.
قصه هاستت رو هم نخور مخارج مراسم رو هم جهت هاستت هزينه ميكنيم! ;) .... فاتحه! :D

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اولا تو از كجا ميدوني براي اينكار داده و اصلا داده يا نه دوما چرا براي خود امريكا نمي كنه امريكا كه پول نميده اگه واسش نفعي نداشته باشه
اينو توي سايت علوم زمين شناسي خوندم كه پول گرفته اخه 35000 دلار براي دولت امريكا پوليه؟ كه ميگي نميده اگه نفعي نداشته باشه
شيوه كار همينه حكايت اون يارو هستش كه ميگه هواشناسي من و مادرم هيچ وقت خطا نمي كنه ميگن چطوري ميگه مادرم ميگه فردا بارون مياد و من ميگم نمياد بلاخره فردا يا مياد يا نمياد!! گرفتي
تو خودت هم دقيقا از همين روش استفاده ميكني

در باره اينكه چرا واسه فقط تهران نوشته خوب معلومه اگه درست باشه كه بهتر براش اگرم نبود كه به كسي نبايد جواب بده و كسي يقه اش رو نميگيره تازه همه ايراني ها خدا رو شكر مي كنند و ميرند پي كارشون
حالا كه اينقدر شهرت تو ايرن جمع كرده به نظر من خيلي ضايع بود اگه زلزله نميومد حالا هم كه پاراگراف اخرش رو تغيير داده و گفته كه مدارك من قوي نيست يه جورايي داره ماسمالي ميكنه

اگه سنت كمه و به اين چيزا قد نمي ده برو از بزگترات در مورد اين جور پيش بيني ها به خصوص از نوع چينيش بپرس!!!! از اين جور دانشمندايه چيني زياد بوده تازه يه دفعه بعد پيش بيني طرفو گرفتن بردند ديونه خونه!
شب بود موهاي سفيدتو نديدم اما اينم يادت باشه كه چيني ها زلزله ي سال 1975 رو دو ساعت قبل پيش بيني كردن و همه ي شهرشون رو تخليه كردن همه رو به پاي هم ننويس

تو ايرانم مشابهش بوده وهست مدعي انرژي درماني -درمان سرطان- برنده جايزه ستاره شناسي فرانسه كه از طرف ناساهم بورس گرفته !(اين يه قلمو كه تو تلوزيونم يادمه اول تبليغشم مي كردند بعد تقش درومد)و....كه منتها اينا كه تو ايران بودند اخر كارشون به خاطر شكايت بعد يه مدت به زندان كشيد!
اخه خودت ميگي ايراني معلومه كه داره چرت ميگه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
اينو توي سايت علوم زمين شناسي خوندم كه پول گرفته اخه 35000 دلار براي دولت امريكا پوليه؟ كه ميگي نميده اگه نفعي نداشته باشه

تو خودت هم دقيقا از همين روش استفاده ميكني

حالا كه اينقدر شهرت تو ايرن جمع كرده به نظر من خيلي ضايع بود اگه زلزله نميومد حالا هم كه پاراگراف اخرش رو تغيير داده و گفته كه مدارك من قوي نيست يه جورايي داره ماسمالي ميكنه

شب بود موهاي سفيدتو نديدم اما اينم يادت باشه كه چيني ها زلزله ي سال 1975 رو دو ساعت قبل پيش بيني كردن و همه ي شهرشون رو تخليه كردن همه رو به پاي هم ننويس

اخه خودت ميگي ايراني معلومه كه داره چرت ميگه
ام يادت باشه فقط همون يه دفعه و بعدش ديگه نتونستند(تازه اونم همون گروه پيش بيني كننده اولي نه اين جناب تازه رسيده پس ميشه گفت اون دفعه هم تقريبا شانسي بوده ;) تازه اين چينيه معلوم نيست كاملا چيني باشه خوب لابد يخورده ناخالصي ايراني داره :D
منم فقط روششو گفتم !!!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من اصراري ندارم كه حالا اين يارو كارش خيلي درسته اما به نظرم درست نيست ذرتي بزنين تو دم و دستگاش مطمئنن از من و شما بيشتر ميدونه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
من اصراري ندارم كه حالا اين يارو كارش خيلي درسته اما به نظرم درست نيست ذرتي بزنين تو دم و دستگاش مطمئنن از من و شما بيشتر ميدونه
حالا شما كه زرتي گندش كردين چي :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بيمه‌شده‌ها نگران هزينه کفن و دفن نباشند :D

هزينه کفن و دفن بيمه‌شدگان و مستمري‌بگيران سازمان تأمين اجتماعي بر اساس جمعيت شهر سکونت بيمه شده تعيين و پرداخت مي‌شود.

مدير کل امور فني بيمه‌شدگان سازمان تأمين اجتماعي در گفت‌وگو با خبرگزاري مهر با بيان اين مطلب افزود: دو تعرفه متفاوت در خصوص کفن و دفن در شهرهاي پرجمعيت و کم‌جمعيت تعيين شده است که بر اساس اين تعرفه‌ها، هزينه کفن و دفن بيمه‌شدگان از سوي سازمان تأمين اجتماعي پرداخت مي‌شود.

حسين کاظميان در ادامه افزود: بر اساس تعرفه تعيين شده، سازمان تأمين اجتماعي بابت فوت بيمه شده و مستمري‌بگير اصلي در شهرهاي بالاي 500 هزار نفر جمعيت، 100 هزار تومان پرداخت مي‌کند و بابت فوت بيمه‌شده اصلي که در شهرهاي کمتر از 500 هزار نفر جمعيت سکونت دارند، 75 هزار تومان پرداخت مي‌کند.

nintood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فقط آدم تو حموم نباشه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بالا