برگزیده های پرشین تولز

حدود 15 دقیقه تا نیم ساعت طول میکشه ویندوزم بالا بیاد...هرکی میدونه لطفا کمک کنه...

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
ویندوز هم عوض کردم ولی متاسفانه درست نشد...عجب اوضاعیه...به پاور ربط داره؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
پاورت اگر متفرقه باشه میتونه عامل مشکل باشه .

سلام.پاورم اینه مارک تکنیک: TECHNIC 600 W/24 PIN SATA
خوبه یا متفرقه هستش؟
نمیتونم با پاور دیگه ای تست کنم.راهی هست بشه همین رو تست کرد که بفهمم سالمه یا نه؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام.پاورم اینه مارک تکنیک: TECHNIC 600 W/24 PIN SATA
خوبه یا متفرقه هستش؟
نمیتونم با پاور دیگه ای تست کنم.راهی هست بشه همین رو تست کرد که بفهمم سالمه یا نه؟
پاورت متفرقه هست . روش تست پاور هم با مولتی متر فکر نکنم بتونید انجام بدید . بهتره با یک پاور سالم معتبر تست کنید .

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
استارتر محترم شما با داشتن ویندوز 10 قانونی و اپدیت مداوم هرنوع مشکلی داشته باشد بر طرف میشود در ویندوز 10 قانونی پروسه های خبر گیری وجود دارد در صورت کوچکترین باگ به مایکروسافت باگ رو اتوماتیک ارسال میکند و اپدیت ان ارسال میشود برایتان بنده لپتاپ دوستم ویندوز10 کرک شده داشت نور مانیتور کم میکردیم یک دفعه میمورد دیگه زیاد نمیشد اما الان با داشتن ویندوز 10 قانونی این مشکل بر طرف شده است

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
استارتر محترم شما با داشتن ویندوز 10 قانونی و اپدیت مداوم هرنوع مشکلی داشته باشد بر طرف میشود در ویندوز 10 قانونی پروسه های خبر گیری وجود دارد در صورت کوچکترین باگ به مایکروسافت باگ رو اتوماتیک ارسال میکند و اپدیت ان ارسال میشود برایتان بنده لپتاپ دوستم ویندوز10 کرک شده داشت نور مانیتور کم میکردیم یک دفعه میمورد دیگه زیاد نمیشد اما الان با داشتن ویندوز 10 قانونی این مشکل بر طرف شده است
سلام.ولی من میخوام همین ویندوژ7 رو داشته باشم.خیلی وقته من اینو دارم.این بار فقط این مشکل برام پیش اومده.ویندوز هم عوض کردم درست نشد...الان دوساله ویندوز7 دارم نصب میکنم این مشکل رو نداشتم.هنوز هم مشکلم حل نشده... :-(

musicfars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
سلام.یه مشکل عجیب برام پیش اومده.کامپیوترم رو که روشن میکنم روی لوگوی ویندوز7، حدود 15 تا 30 دقیقه طول میکشه که ویندوز بالا بیاد!دهنم سرویس شده..لطفا هرکی میدونه از چیه بگه خدا خیرتون بده....

درود بر شما ، میدونم دیر شده پاسخ دادن به این تایپیک اما کنجکاو شدم که با این اوامری ک انجام دادین مشکلتون حل شده یا خیر...
بیشتر مواقع باید با آزمون و خطا عیب یابی رو انجام داد ، اما به مرور یسری مشکلات رو با یه راه حل از پیش به نتیجه رسیده میشه براحتی حل کرد.
بیشتر سیستم هایی که مشکل در بالا اومدن و به اصطلاح لود ویندوز دارن مربوط به تغذیه برق نادرست و یاکم از پاور هستش...
ممکنه پاور بسته به مقدار تغذیه ش ، تغذیه خوبی نداشته باشه و یا اینکه خراب شده باشه...
موفق باشید

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
درود بر شما ، میدونم دیر شده پاسخ دادن به این تایپیک اما کنجکاو شدم که با این اوامری ک انجام دادین مشکلتون حل شده یا خیر...
بیشتر مواقع باید با آزمون و خطا عیب یابی رو انجام داد ، اما به مرور یسری مشکلات رو با یه راه حل از پیش به نتیجه رسیده میشه براحتی حل کرد.
بیشتر سیستم هایی که مشکل در بالا اومدن و به اصطلاح لود ویندوز دارن مربوط به تغذیه برق نادرست و یاکم از پاور هستش...
ممکنه پاور بسته به مقدار تغذیه ش ، تغذیه خوبی نداشته باشه و یا اینکه خراب شده باشه...
موفق باشید
سلام.ممنونم بخاطر راهنماییتون.دقیقا مشکل از پاور بود.یه پاور دیگه روش نصب شد و ویندوز عوض شد درست شد.

بالا