برگزیده های پرشین تولز

حلال چسب !؟

golnaz2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دسته عینک مارکدارم شکست با چسب قطره ای چسبوندمش!ولی چسب باعث شد لولاش دیگه خم نشه لطفا اگه کسی می دونه حلالش چیه بهم کمک کنه تا عینکمو از شر این چسب سمج راحت کنم

Asenad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام،دیروز چند قطره چسب قطره ای روی یه سطح پلاستیکی براق ریخت،با بنزین هر کاری کردم پاک نمیشه،حلالش چیه ؟ ممنون

Asenad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام،دیروز چند قطره چسب قطره ای روی یه سطح پلاستیکی براق ریخت،با بنزین هر کاری کردم پاک نمیشه،حلالش چیه ؟ با استون پاک میشه؟با ضد چسب رازی چی ؟ممنون

mirzaei ho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من هم جویستیک (دکمه جهتی) گوشیم از جاش در اومده بود بعد اینکه با چسب قطرهای چسبونم دکمش کامل چسبیده و کند حرکت میکنه حالا تو رو خدا کمکم کنید تا اون پاکش کنم چون اگه پاک نشه مجبورم 15-20تومن به خاطر یه دونه جویستیک گوشیم بدم باز هم همون دکمه فابریکش نمیشه مرسی خیلی زود جوابشو بدین منتظرم ..........

mehrave

Registered User
لایک‌ها
10
با اجازه صاحب تاپیک منم بپرسم چسب های یک دو سه هم چسب قطره ای هستند؟روی پارچه ریخته باشه با چی تمیز می شه؟

shileen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.چطور میشه چسب را از روی فرش پاک کرد؟
:(

T!NA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلامممممممممم.

ببخشید یه سوال:

من روی صفحه ی گوشیم چسب ریخته چجوری میتونم پاکش کنم؟

alirezam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من بسيار از اين موقعيت بوجود اومده متاسفم ( من توليد كننده انواع چسب هستم )
حالا بگو ببينم از رو چي ميخواي پاك كني؟ برام ميل بزن تا جوابتو بدم

salam aziz in chasb ghatre iee e 123 jalasanj rikhte ro sare lap tope noiee ke gereftam
to ro khoda ye chizi begoo bezanam tamiz she
range badanash kharab nashe ha

MkVisuall

Registered User
لایک‌ها
20
آخه این سواله تو میپرسی!

199266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
1soal dashtam
halale in chasbaei ke vase chasbundane elamiyeha estefade mishe chiye?

arashmorinio

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقایون و خانوما...آقا چسب 123 ریخته رو ماشینم...رو کاپوت و سقف چندین قطره... چطوری پاکش کنم که رنگش خراب نشه؟ ممنون می شم

Badr-Computer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان : چسب آکواریوم چطوری از روی رنگ ماشین پاک میشه ؟

ancient

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانِ عزیز سلام . جدیدا آشپزخونمونو کابینت کردیم . نصابش بی دقتی کرده و روی اپن رو با چسب آکواریوم چسبی کرده . رنگِ اپنم سفید هست و خیلی توی ذوق میزنه . من قبلا با چسب آکواریوم ، خودم کار ، زیاد کردم و برای پاک کردنش هم مشکلی نداشتم . اما اینی که این نصاب انجام داده نمیدونم چجوریه که اینقدر محکم چسبیده . پیوند محکمی با سطح اپن برقرار کرده . هر کاری کردم نرفت . با الکل و یه سری پاک کننده های مختلف استفاده کردم . نشد . میخواستم تینر بزنم گفتم شاید روکشِ اپن رو خراب کنه . آخه این روکشها معمولا پایه سیلیکونی هستن . ممنون میشم اگه از تجربیات یا دانشتون در این خصوص بگین . در ضمن تمام پستهای قبلی و صفحات رو خوندم . مرسی

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
یکی از تولید کنندگان بزرگ ایرانی تو این زمینه چسب میثم هست که هم مصارف خانگی و صنعتی و تجاری داره و حلال هم تولید میکنه میتونید از سایتشون سوال کنید meysamglue.ir

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
امیر هومن به دلیل فوت شدن نمیتونه جوابتون رو بده . ولی پست های صفحه اول رو بخونید جوابتون رو میگیرید . یعنی اینقدر سخته ؟
یعنی چی فوت شده، یعنی زبونم لال از دنیا رفته :( یا اینکه دیگه توی فروم نمیاد ؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
تجربه من از ریختن چسب قطره ای رو گوشی نازنینم :

داشتم تلفن حرف میزدم و چسب کاری میکردم که انگشت شصتم که چسبی بود خورد دقیقا قسمت پلاستیکی گوشیم. اول حول شدم برداشتک اسپری تینر دار زدن روش که زود پاکش کردن چون داشت رنگشو میخورد. خلاصه . خوب خشک شد یکم یخ گذاشتم روش. البته یخ تو پلاستیک بود بعد با تیغ کاتر خیلی لایت تراشیدمش. ابنقد که دیگه هیج اثری نموند . امیدوارم مفید بشه برای دوستانی که مشکل میخورن

بالا