برگزیده های پرشین تولز

خاطرات دوران مجردی و عاشقی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sourenajan

Registered User
لایک‌ها
13

دوست دخترم یبار جلوم گوزید تا اومدم بخندم دیدم دیگه نیستش. الان 1 سال گذشته و هنوز خبری ازش نیست. اگه الان اینجا رو میخونی بدون هنوز عاشقتم

دوست عزیز میخواست ولی به اجبار دو تا جلاد مجبور شد.

حرفت رو نمیپذیرم ! خودت رو گول نزن ! کسی که کسی رو بخواد از جونش هم میگذره :)

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311

دوست دخترم یبار جلوم گوزید تا اومدم بخندم دیدم دیگه نیستش. الان 1 سال گذشته و هنوز خبری ازش نیست. اگه الان اینجا رو میخونی بدون هنوز عاشقتم

حرفت رو نمیپذیرم ! خودت رو گول نزن ! کسی که کسی رو بخواد از جونش هم میگذره :)

من هم حرف شما رو نمپذیرم چون خودم از نزدیک در جریان بودم.

docomid

Registered User
لایک‌ها
299
اقا کسی هست اینجا طرفش بزرگتر از خودش باشه هههههههههههههههه
نخندین خوب عاشقی این چیزا سرش نمیشه که :D:)
آقا چقدر ازت بزرگتره ، بگو چون برای بعضی ها پیش میاد یه ذره قضیه رو باز تر کن ممنون دادا

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
اقا کسی هست اینجا طرفش بزرگتر از خودش باشه هههههههههههههههه
نخندین خوب عاشقی این چیزا سرش نمیشه که :D:)

همسر من 2 سال نیم از من کوچیکتره. ما هیچ مشکلی نداریم

شما متوجه نیستید.
عشق علی و فاطمه سلام الله علیهما عشق زمینی نبود آسمانی بود آن ها دو نور درخشان آفرینش بودند که جهان به خاطر آنها آفریده شده است.عشق آنها را با عشق بنده های گنهکار و معمولی خدا مقایسه نکنید.
عشق زن و شوهر هر چه باشد عشق دنیایی و هوس گونه و ناپایدار است ولی عشق به خدا الهی و خالص جاودانه است.
در هوس بودن عشق های زمینی همین بس که 99.9% زن و شوهرها با گذشت زمان عشق و علاقه شان به هم کم می شود و این به خاطر این است که عشقشان به خاطر جاذبه های جنسی و فعالیت های هورمونی بوده است.عشق به خدا و مخلوقاتش از مغز سرچشمه می گیرد و برای همین پایدار و اصیل و ابدیست ولی عشق دختر و پسر به یکدیگر از زیر شکم می آید.

ینی خیلی وقت بود که اینقدر نخندیده بودم.
دوست عزیز شما همه رو مثل خودتون فرض کردید که عشقتان از زیر شکمتان می آید؟
البته و صد البته که همین عشق زیر شکمی به دید یکی از بزرگان باعث ازدیاد سربازان اسلام شده... که ماشالله هر روز هم جلوی واردات ابراز جلوگیری از بارداری به ایران میگیرند و می فرمایند: بچه بیارید چرا که ایران نیاز به ارتش اسلام دارد!

بعد از همه اینها گذشته: اصلا عشق از زیر شکم بیاید! چه بهتر که همین باعث شود که دو نفر یه زندگی مشترک رو شروع کنند!
لا اله ال الله! آدمو به ارسال چه پستهایی وا می دارن!

Last edited:

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
عشق به مخلوقات خدا عشقی که پاک و عاری از هوس باشد نه عشقی هوس آلود و دنیایی

داداش خودتو برو به تیمارستان معرفی کن :|

3 نوع عشق داریم:
1- عشق به خدا و اهل بیت که اصیل ترین و والاترین نوع عشق است
2- عشق به فرزند و پدر و مادر و برادر و خواهر و نزدیکان و سایر مخلوقات زیبای خدا
3 - عشق زن به مرد و مرد به زن که پست ترین نوع عشق است و در واقع هوس است نه عشق

گزینه سه چی میگه ؟ هاااااااااا نقییییییییی بزنم دهنش ؟ :|

شما متوجه نیستید.
عشق علی و فاطمه سلام الله علیهما عشق زمینی نبود آسمانی بود آن ها دو نور درخشان آفرینش بودند که جهان به خاطر آنها آفریده شده است.عشق آنها را با عشق بنده های گنهکار و معمولی خدا مقایسه نکنید.
عشق زن و شوهر هر چه باشد عشق دنیایی و هوس گونه و ناپایدار است ولی عشق به خدا الهی و خالص جاودانه است.
در هوس بودن عشق های زمینی همین بس که 99.9% زن و شوهرها با گذشت زمان عشق و علاقه شان به هم کم می شود و این به خاطر این است که عشقشان به خاطر جاذبه های جنسی و فعالیت های هورمونی بوده است.عشق به خدا و مخلوقاتش از مغز سرچشمه می گیرد و برای همین پایدار و اصیل و ابدیست ولی عشق دختر و پسر به یکدیگر از زیر شکم می آید.

بله بله ما حالیمون نیست فقط شما متوجه هستید و ما توجیه بله بله !!! توی مشخصاتتون که رفتم بجز شعار در پی تی هیچ پست مفیدی ندادین !!! بر اساس حرفهای شما اینجور که میگید عشق زن و مرد هوس هست یکباره بیا بگو همه زنا زاده ایم دیگه چرا تعارف میکنی پس !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا