برگزیده های پرشین تولز

خاطرات دوران مجردی و عاشقی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
گفتم یه تاپیک لازمه بدا بچه های گل پی تی که یه سری خاطره دارن از رفاقتای زود گذر یا عاشقیاشون که روشون نشده جایی بگن اینجا بگنش

اولین بار که عاشق شدی چه زمانی بود و چطوری؟
البته اگه راحتی

pari22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
196
اول از خودت شروع كني برو بچ ديگه هم تشويق ميشن كه اعتراف كنن:lol: اولين بار كي عاشق شدي؟؟ چه زماني؟كجا؟؟:D

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
من اعتراف میکنم
قلبی مانند سنگ خارا دارم نه عشقی و دوستی حتی دوست پسرو دختر تنهای تنها باید ازم یه کتاب بنویسن
آدم با محبتی هستم اما نه کسی رو دوست دارم نه عاشقشم از اون لحاظ

pari22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
196
من اعتراف میکنم
قلبی مانند سنگ خارا دارم نه عشقی و دوستی حتی دوست پسرو دختر تنهای تنها باید ازم یه کتاب بنویسن
دريچه ي قلبتو باز كن عاشق ميشي :lol: اقا پس اونروزي كي بود باهم رفته بوديد كافي شاپ كادوي ولنتاينم رد و بدل ميكرديد:D

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دريچه ي قلبتو باز كن عاشق ميشي :lol: اقا پس اونروزي كي بود باهم رفته بوديد كافي شاپ كادوي ولنتاينم رد و بدل ميكرديد:D
ای کاش در آینده بودیم زمانی که میشود احساسات رو از طریق مجازی منتقل کرد :eek:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
عاشقی بد دردیه
هنوز مجردیم...

hosein.mahany

Registered User
لایک‌ها
83
یکی شروع کنه ما هم رومون بشه بگیم

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
اول از خودت شروع كني برو بچ ديگه هم تشويق ميشن كه اعتراف كنن:lol: اولين بار كي عاشق شدي؟؟ چه زماني؟كجا؟؟:D

چشم والا اول بار من عاشق لواشک شدم نه شوخی بود اولین بار ما دلمونو توی سال اول دبیرستان دادیم به یه دختری که 2 سال ازم کوچیک تر بود نمیدونم چرا ولی بد جوور رفته بود رو مخم خودشم میدونست اون موقع خونمون قزوین بوود همسایه ی طبقه بالامون بود اتفاقا اولبن بار وقتی بود که اسباب کشی کردن اومدن اونجا از سیستم شیر و باقی چیزا خبر نداشتن و چون اولین برخوردشون وقتی داشتن وسایلارو بالا میبردن با من بود منم خوشامد گویی کردم به من گفتن منم رفتم بالا که کمکشون کنم و این بود داستان دلبستگی ما

من اعتراف میکنم

داداشی مگه چند سالته؟

به به همشهریا پیداشون شد به سلامتی

ای کاش در آینده بودیم زمانی که میشود احساسات رو از طریق مجازی منتقل کرد :eek:

فرشاد جان به نظرت این کار شدنیه؟ از طریق اینترنت اگه بشه مردم روزی 1000 بار عاشق میشن

عاشقی بد دردیه
هنوز مجردیم...

معلومه که درگیرشی؟ آره؟ اگه میخوای تعریف کن بزار رو دلت نمونه داداشی

یکی شروع کنه ما هم رومون بشه بگیم

دادا حسین من که استارت اولو زدم بسم اله

pari22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
196
ارمان نگفتي اون دختره چي شد؟؟؟؟ الان فكر كنم شوهر كرده و بچه دارم شده :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,729

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
ما پیش قدم میشیم..

10 سال پیش عاشق یه دختری باشم ناز گل یا یه همچین چیزی شده بودم..
بعد یه روز رفتیم ....

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
از نظر من اخلاقی نیست که زن و شوهر مسائل خصوصی زندگیشون رو در ملاء عام بیان کنند.بنده با این تاپیک مخالفم.

دوست عزیز عنوان تاپیک زدم دوران مجردی نه ازدواج

ما پیش قدم میشیم..

10 سال پیش عاشق یه دختری باشم ناز گل یا یه همچین چیزی شده بودم..
بعد یه روز رفتیم ....

داداشی ماکه کامل اعتراف کردیم ولی چه کوتاه و مختصر گفتی یکمی ادامش بده

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
من فروشنده ی یه شیرینی فروشی بودم،یه دختری میومد میگفت کیم دوقلو دارین؟ کار هرروزش بود و ما هم اصلا نمیاووردیم،بچه بودیم قضیه رو نمیگرفتیم اما عاشقش شدم اما هیچوقت نتونستم پا پیش بذارم،الانم نمیتونم نه اینکه بچه مثبت باشم کلا اعتماد ب نفسشو ندارم

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
من فروشنده ی یه شیرینی فروشی بودم،یه دختری میومد میگفت کیم دوقلو دارین؟ کار هرروزش بود و ما هم اصلا نمیاووردیم،بچه بودیم قضیه رو نمیگرفتیم اما عاشقش شدم اما هیچوقت نتونستم پا پیش بذارم،الانم نمیتونم نه اینکه بچه مثبت باشم کلا اعتماد ب نفسشو ندارم

داداشی اعتماد به نفس نمیخواد دوره زمونه بر عکس شده یه زمانی پسر دنبال دختر میرفت الان دختره دنبال پسرس:D

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
آقا نکنین این کارو باخودتون منم تجربه ی اولم بود حسابی له شدم هرچی هم نصیحتمون کردن گوش ندادیم تا سرمون خورد به سنگ.به نظر من آدم فقط وقتی شرایط ازدواجو داره باید وارد یه رابطه بشه
در ضمن من کوچیک همتون هستم همش 20 سالمه

yaser 71

Registered User
لایک‌ها
106
دیدم ارمان تاپیک زده گفتم بیام منم بگم
منم 2 سال پیش مهر یکی به دلم افتاد و به هزار بدبختی با کمک 118 شماره خونشون رو به دست اوردم . یادش بخیر چه شیطونی بودم
خلاصه یه 7 ماهی طول کشید تا تونستم ثابت کنم دوستش دارم
گذشت تا دیدیم دیگه نمیتونیم دور از هم باشیم پا پیش گذاشتم و خانوادش هم به خاطر مشکل خانواده من گفتن نه
اونم فردا شبش زنگ زد و گفت شرمنده من نمیتونم با خانوادم در بیفتم
منم چون گریه کردنش رو دوست نداشتم و همش گریه میکرد قبول کردم
3 ماه بعدش یعنی 5 ماه پیش زنگ زدم گفت شما؟؟؟گفتم یاسرم
گفت دیگه زنگ نزنی من با پسرخالم نامزد کردم تورو هم فراموش کردم
یادمه فقط 2 روز چسبیده بودم به ضریح اقا رضا و ازش میخواستم قلبم رو سنگ کنه که دیگه به هیچکس اعتماد نکنم
جالب بود توی مدت دوستی باهاش و مدتی که عاشق هم بودیم و اون 3 ماه که ازش دور بودم به هیچ دختری نگاه نکردم چون دوست نداشتم کسی به اون نگاه کنه
خلاصه سرتون رو درد نیارم اولین دختری بود که اومد توی زندگیم و اخرین هم بود و از اون روز چسبیدم به درس و دانشگاه و کار و رسیدن به زندگی که همیشه ارزوش رو داشتم
پریشب مادرم پرسید اگه دوباره برگردی به گذشته و اون دختر سر راهت قرار بگیره و بدونی اخرش به معشوقت نمیرسی بازم عاشقش میشی؟؟
گفتم اره چون لحظات دوست داشتن و عاشقی و اشک ریختن و خندیدن کنارهم به دنیا میارزید
ببخشید زیاد شد

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
آقا نکنین این کارو باخودتون منم تجربه ی اولم بود حسابی له شدم هرچی هم نصیحتمون کردن گوش ندادیم تا سرمون خورد به سنگ.به نظر من آدم فقط وقتی شرایط ازدواجو داره باید وارد یه رابطه بشه

یه نصیحت از من یا برادر کوچیکتون تا لحظه ی اخردل نبندین

دیدم ارمان تاپیک زده گفتم بیام منم بگم
منم 2 سال پیش مهر یکی به دلم افتاد و به هزار بدبختی با کمک 118 شماره خونشون رو به دست اوردم . یادش بخیر چه شیطونی بودم
خلاصه یه 7 ماهی طول کشید تا تونستم ثابت کنم دوستش دارم
گذشت تا دیدیم دیگه نمیتونیم دور از هم باشیم پا پیش گذاشتم و خانوادش هم به خاطر مشکل خانواده من گفتن نه
اونم فردا شبش زنگ زد و گفت شرمنده من نمیتونم با خانوادم در بیفتم
منم چون گریه کردنش رو دوست نداشتم و همش گریه میکرد قبول کردم
3 ماه بعدش یعنی 5 ماه پیش زنگ زدم گفت شما؟؟؟گفتم یاسرم
گفت دیگه زنگ نزنی من با پسرخالم نامزد کردم تورو هم فراموش کردم
یادمه فقط 2 روز چسبیده بودم به ضریح اقا رضا و ازش میخواستم قلبم رو سنگ کنه که دیگه به هیچکس اعتماد نکنم
جالب بود توی مدت دوستی باهاش و مدتی که عاشق هم بودیم و اون 3 ماه که ازش دور بودم به هیچ دختری نگاه نکردم چون دوست نداشتم کسی به اون نگاه کنه
خلاصه سرتون رو درد نیارم اولین دختری بود که اومد توی زندگیم و اخرین هم بود و از اون روز چسبیدم به درس و دانشگاه و کار و رسیدن به زندگی که همیشه ارزوش رو داشتم
پریشب مادرم پرسید اگه دوباره برگردی به گذشته و اون دختر سر راهت قرار بگیره و بدونی اخرش به معشوقت نمیرسی بازم عاشقش میشی؟؟
گفتم اره چون لحظات دوست داشتن و عاشقی و اشک ریختن و خندیدن کنارهم به دنیا میارزید
ببخشید زیاد شد

میدونم چی میگی عزیزم کباب شدم

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
بچه كه بودم عاشق دختر همسايمون شدم كه اسمش فريبا بود و چند سال از خودم بزرگتر بود
همه خواب و خوراكم شده بود اون و هر روز آرزو داشتم فقط يه بار ببينمش. دختر مهربون و با معرفتي بود
يه روز تو كوچه بودم كه برادرش گفت ميخوايم از اين محله بريم :eek:... انگار كل دنيا رو سرم خراب شد :(
چند روز بعد رفت و منو با خاطراتش تنها گذاشت. (يادمه عين كارگر تو اسباب كشي كمك مي كردم به اميد اينكه يه بار ديگه براي آخرين بار ببينمش )
روزاي اول اصلا آروم و قرار نداشتم و خيلي طول كشيد تا فراموشش كردم
يه روز كه رو ديوار حياط نشسته بودم و با خيال راحت داشتم يخمك 25 تومني ميخوردم خود به خود ياد اون دوران افتادم و به خودم لعنت فرستادم بخاطر اينكه چقدر ميتونستم آزاد باشم اما الكي خودم رو اسير كرده بودم:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا