برگزیده های پرشین تولز

خبر مهم: خبر گزاری مهر: کمک از ملت ایران) مادری که برای سلامتی دخترش تومورخود را فراموش کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
با احترام به عزیزان همیشه در صحنه این چند کامنت اخری بخدا چتستانهایی وجود دارن در همین نت که میتونید اسفاده کنید خواهشمندیم در این برهه زمانی سخت برای این دو بیمار نیازمند بگذارید روند تاپیک به حاشیه کشیده نشود شاید باشند خیرانی که میخوان اخرین اطلاعات رو ببینن و وقتی این کامنتهای اسپم را میبینن دیگر رغبتی به امدن این تاپیک پیدا نمیکنند پس دوستان عزیز بیایید کمکم کنیم راه حلی برای زودتر تهیه شدن این مبلغ و درمان کودک معصوم و مادر فداکارش پیدا کنیم تا به امید خدا ختم به خیر بشود از دوستان میخوام فطریه خود و خانواده را به این امر اختصاص بدهند که واقعا خیر میباشد و دست ان خانواده روزه دار مومن را میبوسم که فطریه امسال خود را به این کودک بیمار و مادر بیمارش اختصاص بدهند
باشد که رستگار شویم

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
دادا من سعی میکنم فطریه خانواده رو جمع کنم و واریز کنم
و من به شما پیشنهاد میکنم اینو با دویچه ولی فارسی در میون بزاری،یعنی جون میدن واسه این کارا!!!!:دی
+
بی بی 30 هم فراموش نشه،اونوقت هم استانداری چند برابر کمک میکنه و هم مردم خارج ایران و دولت های دیگه واسه اینکه نشون بدن ایران جقدر بدبخته پول واریز میکنن!
از چیزی هم نترس،تهدید کنن که شما نباید بگین و... رو هم گوش نده،هیچ جای قانون در این مورد به صراحت چیزی ننوشته،در ضمن این مورد که استانداری اجازه نداده شماره کارت دیگه رو هم بدی میتونی تو بوق کنی!
+
اگه نمیتونی بگو خودم اینکارو بکنم!هرچند خودم بخاطر یه شکایت نزدیک بود به غلط خوردن بیوفتم!!!:-|
+
وقتی دختر 8 ساله میاد نامه مینویسه به رئیس جمهور منتخب چرا ماها ننویسیم!بزودی تاپیکشو درست میکنم!

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
---
در ضمن الآن فوتوشاپ داغونه ولی امشب نسخه جدیدو میگیرم و تا فردا یه بنر درست میکنم

املت شهید پرور

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من تو گوگل پلاس شیر کردم

املت شهید پرور

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
---
در ضمن الآن فوتوشاپ داغونه ولی امشب نسخه جدیدو میگیرم و تا فردا یه بنر درست میکنم

دادا در مورد امضاتون کاربر liduke یا همچین چیزی ایشون از شما بیشتر قوانین نگارش رو رعایت میکنه

Last edited:

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
دادا در مورد امضاتون کاربر liduke یا همچین چیزی ایشون از شما بیشتر قوانین امضا رو رعایت میکنه

متوجه نشدم!
ولی اگه منظورت اینه که امضام دچار مشکله،باید بگم که من امضای اک اصلیم خیلی بیشتر از اینا بود،بعد مدتها تازه پاکش کردن!این 6 خطه و از 2 هزار حرف هم کمتره،مدیرا هم که اینقدر بیکار نیستن بخاطر 1 خط کلشو پاک کنن!!!!

املت شهید پرور

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
متوجه نشدم!
ولی اگه منظورت اینه که امضام دچار مشکله،باید بگم که من امضای اک اصلیم خیلی بیشتر از اینا بود،بعد مدتها تازه پاکش کردن!این 6 خطه و از 2 هزار حرف هم کمتره،مدیرا هم که اینقدر بیکار نیستن بخاطر 1 خط کلشو پاک کنن!!!!
تا الآن کدوم کاربری رو دیدید که مثل من علائم نگارشی رو رعایت کنه؟

متوجه شدین ؟​

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
تا الآن کدوم کاربری رو دیدید که مثل من علائم نگارشی رو رعایت کنه؟

متوجه شدین ؟​

آها!واضح بگو خو!!ا[ه بعدش نوشتی این کاربر قوانین امضا رو بیشتر رعایت میکنه!!
در ضمن من چنین کاربری رو تا الآن ندیدم!!یه لینک بده ازش!

املت شهید پرور

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اشتباه از من بود میخواستم بنویسم قوانین و و علایم نگارش اشتباه نوشتم امضا :دی ا

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
فوتوشاپ داره نصب میشه
خداکنه تا شب بتونم بسازمش

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
حتی اگه مبلغ کمی میتونید کمک کنید کوتاهی نکنید، به قول یکی وقتی ... بهمون کمک نمیکنن، خودمون به خودمون رحم کنیم

عزیزان توجه کنند نظر دادن در این مورد خیلی سخت هست، اینکه گفته بشه فلان نهاد حسابش پز از پول هست اما کمک نمی کنه و 180 مییلون تومان (توجه کنید صد و هشتاد میلیون تومان ) به این بنده خداها کمک نمی کند، زیاد قضاوت عادلانه ای نیست ! در اینکه هر کسی هرقدر توان دارد کمک کند ، شکی نیست و به طور حتم خودم هم در حد توان کمک خواهم کرد و این مهم احساس آرامش میاره برای آدم(که اگر خدایی نکرده بعدا برای من هم مشکلی پیش آمد، تنها نیستم ) .انشالله خدا برای هیچ بنده ای مشکل پیش نیاره و اگر آورد کمک کنه اما سعی کنید وقتی قضاوت می کنید، برای چند دقیقه جای طرف مقابل هم بنشینید بعد قضاوت کنید، اینکه نهادی پولی که می تونه به 180 خانواده برای رفع مشکلشون بده رو به یک خانواده بده، پولی که بیت المال هست و شاید حتی اگر اکثر اون 180 خانواده راضی باشند، تعداد اندکی با رضایت تن ندهند ، واقعا عدالت هست و عدم انجام اون بی عدالتی ؟

برآوده شدن این آرزو خیلی بعید و سخت هست اما : انشالله همه مشکلاتشون حل بشه و سلامتی کامل حاصل بشه

پولی که صرف کشور ... پول بیت المال نیست؟:eek:

حیف ...

Last edited:

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
فردا سری به نازنین زهرا میزنم ....امیدوارم خبرهای خوبی مادر نازنین زهرا برامون داشته باشه اگر اجازه داد از نازنین هم عکس جدید میگیرم و منتشر میکنم

تاکید میکنم فطریه امسال را اختصاص بدهند به این امر مهم و خدا پسندانه

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
بنر اینفدر بد شد که نگو و نپرس!!(خب بار اولم بود با فوتوشاپ جدید کار میکردم(البته هیچ فرق ظاهری خاصی نداشت))

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
متاسفانه اوضاع خرابتراز اون چیزی هست که فکر میکردیم.
دختر خیلی اوضاع خوبی ندارد جسمانی و باید هر ماهی 1 امپول تزریق کند که این امپول هم به خاطر تحریم موجود نیست هم اینکه قیمت داروی مربوطه که هر ماه باید تزریق شود حتما بین 7 تا 10 میلیون تومان میباشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و مادر نازنین زهرا خود هم از نظر جسمانی در وضعیت خوبی نیست و کاملا افسردگی و بیماری را در صورت این مادر فداکار مشاهدی میکردم و خیلی هم ناراخت بود که هیچ ارگانی حتی 1 ریال هم بهشون کمک نکردن حتی 1 ریال و کمکهای مردمی هم بنا به گفته مادر نازنین زهرا قطع شده یا خیلی کم((خیلی کم))شده!.............
ما هم به مادر فداکار گفتم که هیچ کمی دریغ نمیکنیم و حتی به اجبار از همه خواستیم فطریه امسال خود را به این امر اختصاص بدهند نمیدونم چی بگم الان که دارم تایپ میکنم همینطور یاد چهره درهم و افسرده مادر و کودک می افتم خدایا به حق عزیزترین کسانت به این دو نفر انسان کمک کن خدایا از تو درخواست دارم سلامتی این کودک و مادر را زودتر شفا بفرما.
خدایا واقعا بندگان روی زمینت دیگر امیدی بهشون نیست و فقط اسمی از انسان مانده ولی انسانیتی وجود ندارد خدایا من روسیاه و گنهکار درگاه تو هستم اما خب ما هم دل داریم ما هم بنده تو هستیم از دعا از خود گذشتم اما دعای شفای عاجل این مادر فداکار و کودک را از تو میخواهیم..........
بهزیستی هم هیچ کمکی گویا به این مادر و کودک نکرده فقط چیزی که اتیش گرفتم و اصلا نمیتونم چطوری بهتون بگم و کجای دلم بزارمش اینه که بهزیستی گفته اگر تمام مدارک را برسی کنند و بعد از رفت امدنهای دشوار قول 50 هزارتومان را داده!!!!!!!!!:blink::puke::weird: واقعا برای ارگانی برای بهزیستی متاسفم که اینگونه با 50 هزارتومان میخواد کمک کنه!وای وای الان دقیق حس خودکشی رو دارم خدا صبر بده به این مادر فداکار وقتی داشت اینو میگفت قضیه بهزیستی را چهره بغض گرفته مادر را هیچ وقت فراموش نمیکنم در طول عمرم
دوستان عزیز وقت تنگه روزبروز وضعیت این دو وخیمتر میشود باید کاری کرد تا وضعیتشان حداقل از اینی که هست بدتر نشود.واقعا برای خودم هم متاسفم که نمیتونم کاری بکنم ...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
این موضوع گرونی دارو واقعا تایید میشه وضع دارو هایی که داخل تولید می شوند خرابه و هی در حال گرون شدن هستن چه برسه به اونایی که از خارج میاد!
آقا الان ما بخوایم کمک کنیم باید به چه شماره حسابی کارتی بریزیم؟ قبلا هم پرسیدم ولی یادتون رفت پاسخ بدین!
با تشکر از شما

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
این موضوع گرونی دارو واقعا تایید میشه وضع دارو هایی که داخل تولید می شوند خرابه و هی در حال گرون شدن هستن چه برسه به اونایی که از خارج میاد!
آقا الان ما بخوایم کمک کنیم باید به چه شماره حسابی کارتی بریزیم؟ قبلا هم پرسیدم ولی یادتون رفت پاسخ بدین!
با تشکر از شما

درود
خدا به خیر کند
عزیز شماره حساب در پست اول میتونید مشاهده کنید
این همان شماره جساب پست اول درج شده خدمت شما

شماره حساب بانک ملی: 0336567124009
----------------------
پ.ن: کسانی که می‌خوان اینترنتی واریز کنند می‌تونند با شماره شبای زیر و از طریق پایا واریز نمایند:
IR920170000000336567124009
به نام نازنین زهرا مرادی

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
درود
خدا به خیر کند
عزیز شماره حساب در پست اول میتونید مشاهده کنید
این همان شماره جساب پست اول درج شده خدمت شما

شماره حساب بانک ملی: 0336567124009
----------------------
پ.ن: کسانی که می‌خوان اینترنتی واریز کنند می‌تونند با شماره شبای زیر و از طریق پایا واریز نمایند:
IR920170000000336567124009
به نام نازنین زهرا مرادی
استاد،یه سوال:
به نظرتون نوشتن نامه به دفتر رئیس جمهور منتخب کاری از پیش میبره؟(امضام)

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
استاد،یه سوال:
به نظرتون نوشتن نامه به دفتر رئیس جمهور منتخب کاری از پیش میبره؟(امضام)
از نیت خیر و سعی تلاشی که میکنید برای این امر خیر و خداپسندانه سپاسگذاریم .
برادر یادمه برای کمبود شیر خشک که مدتی در ایران به خاطر تحریمها کمیاب بود دست به هر کاری زدیم خانواده هایی که نوزادانشنون در خطر بودن جلوی مجلس هم رفتند جلوی تمام محل نمازجمعه های شهرشنون رفتند حتی یکی از پدران نوزاد خودشو با نفت میخواست اتیش بزنه که متاسفانه جواب نداد و اخر سر هم با گلریزانی که انجام دادیم توانستیم چند کارتون شیرخشک با کمک دوستانم که خدا خیرشون بده اگه واقعا این بزرگمردان نبودا عمق فاجعه بالاتر میفرت و نوزادان معصوم تلف میشدند ولی خب توانستیم بعد از خدا و دوستان نوزادان را به سلامتی ختم خیر کنیم حتی صدای ضبط شده شخصی خودم که با برنامه 8:30 هم تماس گرفتم که این جریان فقدان شیرخشک را رسانه ای کنن اما میدونی در جواب گفتند چی؟
گفتند اول تعداد نوزادان این نعداد شیر خشک با نام گالاکتومین 19 چند نفر هستند ما هم گفتم مگر مهمه مهم اینه اگر 1 نوزاد هم باشد اون هم انسان میباشد و جان انسان برای شما مهم نیست؟! گفتند چون تعداد نوزادانی که به این شیر خشک نیاز دارد اندک هستند برامون نمیصرفه ادم بفرستیم هزینه کنیم ازشون فیلمبرداری کنیم و رسانه ای کنیم .بعله عزیزان این هم از مدیران بالایی ما که جان ادم برایشان به اندازه یک بز هم ارزش ندارد نمیخوام تاپیکو به حاشیه ببرم دلم خونه چون از نزدیک خیلی چیزها را لمس کردم و ناگواریهایی دیدم که اگر تعریف کنم دقیقا افسردگی از نوع مزمن توشاخشه برای خواننده مطالبهایم بگذریم که ایمان دارم این جریان مادر و کودک بیمار هم همچون قضیه شیر خشک با کمک اول خدای بزرگ بعد خیرین و دوستان پنهانی که میدونم در خفا کمک میکنن و همینجا درود بر شرف را نثارشان میکنم ختم به خیر میشود کلا خدای بزرگ بندهاشو تنها نمیگذارد فقط کافیست ادم باشیم همین .
دوستان و خیرین گمنام که میدونم دلشون میخواد کمک کنن اگر قصد کمک کردن دارید وقت تنگ است وضعیت قرمز میباشد و اصلا حال روز نازنین ما خوب نیست پس بجنبید

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
از نیت خیر و سعی تلاشی که میکنید برای این امر خیر و خداپسندانه سپاسگذاریم .
برادر یادمه برای کمبود شیر خشک که مدتی در ایران به خاطر تحریمها کمیاب بود دست به هر کاری زدیم خانواده هایی که نوزادانشنون در خطر بودن جلوی مجلس هم رفتند جلوی تمام محل نمازجمعه های شهرشنون رفتند حتی یکی از پدران نوزاد خودشو با نفت میخواست اتیش بزنه که متاسفانه جواب نداد و اخر سر هم با گلریزانی که انجام دادیم توانستیم چند کارتون شیرخشک با کمک دوستانم که خدا خیرشون بده اگه واقعا این بزرگمردان نبودا عمق فاجعه بالاتر میفرت و نوزادان معصوم تلف میشدند ولی خب توانستیم بعد از خدا و دوستان نوزادان را به سلامتی ختم خیر کنیم حتی صدای ضبط شده شخصی خودم که با برنامه 8:30 هم تماس گرفتم که این جریان فقدان شیرخشک را رسانه ای کنن اما میدونی در جواب گفتند چی؟
گفتند اول تعداد نوزادان این نعداد شیر خشک با نام گالاکتومین 19 چند نفر هستند ما هم گفتم مگر مهمه مهم اینه اگر 1 نوزاد هم باشد اون هم انسان میباشد و جان انسان برای شما مهم نیست؟! گفتند چون تعداد نوزادانی که به این شیر خشک نیاز دارد اندک هستند برامون نمیصرفه ادم بفرستیم هزینه کنیم ازشون فیلمبرداری کنیم و رسانه ای کنیم .بعله عزیزان این هم از مدیران بالایی ما که جان ادم برایشان به اندازه یک بز هم ارزش ندارد نمیخوام تاپیکو به حاشیه ببرم دلم خونه چون از نزدیک خیلی چیزها را لمس کردم و ناگواریهایی دیدم که اگر تعریف کنم دقیقا افسردگی از نوع مزمن توشاخشه برای خواننده مطالبهایم بگذریم که ایمان دارم این جریان مادر و کودک بیمار هم همچون قضیه شیر خشک با کمک اول خدای بزرگ بعد خیرین و دوستان پنهانی که میدونم در خفا کمک میکنن و همینجا درود بر شرف را نثارشان میکنم ختم به خیر میشود کلا خدای بزرگ بندهاشو تنها نمیگذارد فقط کافیست ادم باشیم همین .
دوستان و خیرین گمنام که میدونم دلشون میخواد کمک کنن اگر قصد کمک کردن دارید وقت تنگ است وضعیت قرمز میباشد و اصلا حال روز نازنین ما خوب نیست پس بجنبید
یادم میاد تو یکی از پستا نوشته بودید که سایت و دامنه و.. این چیزا ساخت واسه کمپین حمایت و...

عزمم جزم شد یه سایت واسه مشکلات شهر ها،وضعیت اقتصادی و... بزنم،مثل صفحه "پیام های شما"در روزنامه ها که مثلا مردم میان مشکلات خیابونا،اتوبوسرانی و کلا اینجور مشکلات رو میگن
جنجال سازیش هم با من!
آدرس:ourstatus.ir
دامنه که تایید شد بقیه کاراشو میکنم

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
حرف مفت نزنین . این خانوم حتما نمازشو سر وقت نخونده باید تنبیه بشه . بیت المال مصارف مهمتری داره . مثلا میشه به جای 100 میلیون هزینه ی درمان این خانوم 1 میلیارد بدیم به شیث رضایی تا بیاد تو زمین فوتبال دست تو ماتحت نصرتی کنه . یا اصلا از شیث بگذریم میشه بیت المال رو داد به والیبالیستامون . اونا محتاج ترن . درسته که همشون چند میلیون حقوقشونه ولی بالاخره زحمت کشیدن چهاااااارم شدن تو گروهشون . چی از این مهمتر ؟ یکی یه حواله 400 میلیونی بگیرن برا واردات خودرو بنده خداها ندارن با دوچرخه میرن اینور اونو. فوتبالیستامون هم بعد از 67 سال رفتن جام جهانی که بین 4 تا تیم پنجم بشن هرکدوم یه حواله خودرو بگیرن پورشه و لکسوز بیارن برا داف بازیشون. بنده خداها گرفتارن. لعنت الله علی الشیطان . به درگاه عاغا ایمان بیارین
150fs218633.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا