برگزیده های پرشین تولز

خدافظ :(

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
اگر بار گران بوديم، رفتيم :(
اگر نامهربان بوديم، رفتيم! :(

سلام،
حقيقتش، من از سال 73 با اينترنت آشنا شدم. اونوقتا، نه فريومي بود، نه شاري، نه احساني، نه 11 سپتامبري، نه خيلي چيزاي ديگه!!! اونوقتا، توي دانشگاه، 4 تا لينوكس راه انداخته بودم، وصلشون كرده بودم به اينترنت و يادمه كه وقتي email مي‌فرستادم امريكا، 12 ساعت طول مي‌كشيد تا برسه! يه جايي بود، بچه‌ها بهش مي‌گفتن آكواريوم! يادش بخير! ;)
خلاصه من از همون موقع تا همين الان، هميشه شايد اصلي‌ترين دل‌مشغوليم، اينترنت بوده. جالبه كه توي همة اين مدت، سراغ Development تو اين محيط نرفتم و فقط كاربرش بودم. اين خودش بيشتر نشون مي‌ده كه با امثال اين محيط‌ها زياد بودم و زندگي كردم. ولي مي‌خوام يه مدت تركش كنم. مي‌خوام يه چيزي حدود يه ماه، فقط و فقط استفاده‌هاي ضروريم رو از اينترنت بكنم، همة فريوم‌ها مث اين رو ببوسم و كنار بذارم و فقط mail يا يه وقتايي كه باز بايد متوسل شم به ممدرضا و سرشو بخورم كه آقا كمك، به اينترنت وصل شم.
دلائلش زياده. از يه طرف مي‌خوام وقتم بيشتر آزاد شه، يه خورده بيشتر به بقية اجزاي زندگيم برسم، چند تا تصميم مهم هست كه بايد بگيرم و مي‌خوام حسابي روشون فكر كنم و از اون‌طرف، خودم رو بسنجم، ببينم مي‌تونم خودم رو كنترل كنم و واقعاً يه مدت از يه چيزي كه دوستش دارم، كناره بگيرم، يا نه. ولي از همه مهم‌تر و شايد علت اصلي، اينه كه مي‌خوام از كميت كم كنم و به كيفيت اضافه كنم. خيلي وقته كه مطلب درست و حسابي‌اي ننوشتم. مي‌خوام كمتر بخونم و بيشتر بنويسم. يادتونه يه جا در مورد نويسندة حرفه‌اي واسه يه پروژه پرسيدم، خب راستش آدم بدردبخور پيدا نكردم. بچه‌هاي اينجا كه هيشكدوم اينكاره نبودن، شايدم ما رو ريز مي‌ديدن! :rolleyes: ولي مي‌خوام بچسبم به اون پروژه.
من هيچ‌كدوم از بچه‌هاي اين فريوم رو (بابا درستشو بلدم، فيوريوم! ;) اگه مي‌نويسم فريوم، واسه اينه كه حواستون جمع شه، اشكاتونو پاك كنين…! :( :D ) نمي‌شناسم. يعني هيچ‌كدومشون رو تا حالا از نزديك نديدم. همه اينترنتي بوده و از لابلاي كلمات و اسامي و آواتارها، ولي همه رو اينجا دوست داشتم. از اين روزگار دماغو، تا شار محكوم، تا ممدرضايي كه حوصله‌ش واقعاً شاهكاره، خود احسان و همة بقية بچه‌ها كه ديگه اسم نمي‌برم، آرش و لندني و رضا و احسان و … (ا، اسم بردم؟!) :D
ديدين بعضي وقتا يه چيزايي خيلي جا مي‌افته و همچين به آدم مي‌چسبه، مث اين كار آخر مديري مثلاً. اين فريوم هم واسه من اينجوريه. خيلي حـــــلشو بردم! ;)
همة اينا رو نوشتيم كه بگيم آقا ما خودمون داريم مي‌ريم، بي‌معرفت هم نيستيم كه خدافظي نكرده بريم، هيچ كسي هم تو پوست ما نيس، مي‌خواد سياوش باشه، يا سي باشه، يا وش يا هر گونة ديگه!
تا دوسه روز ديگه مي‌آم و سر مي‌زنم و حرفاي آخر و بعدشم يه يك ماهي خدافظ. از شار عذر مي‌خوام اگه وكالتش رو قبول كردم، ولي دارم مي‌رم، ولي مطمئناً اينجوري براش بهتره، آخه من خودم ستون پنجم بودم، قرار بود زيرآبشو بزنم!!! 8)
ضمناً اگه واسه رفتنم جشن گرفتين، لااقل يه تيكه كيكشو واسه خودم بفرستين! ;)
قربون همگي!
خدافظ.

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
برات آرزوی موفقیت می کنم. شرمنده که نتونستیم کمکت کنیم :( . به هر حال کار سختی رو در پیش گرفتی که شاید خیلی ها نتونن از پسش بر بیان. باز هم سر بزن پیرمرد دوست داشتنی! به فرهاد توحیدی هم سلام برسون 8) .

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام دوست من !
اميدوارم هميشه و همه جا موفق باشي ، راستش رو بخواي ما شايد هممون همين مشكل اعتياد به اينترنت رو پيدا كرده باشيم ولي خوب من شخصا سعي كردم توي اينترنت بيشتر دنبال كسب اطلاعات و پيدا كردن روشهاي جديد و امروزي بيزينس بودم.
به هر حال ما از بودنت خوشحال بوديم و كلي گردن سايت ما حق داري. خلاصش كه ما مخلصيم و اميدواريم كه باز همينجا ها ببينيمت.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
سر كاريه؟

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
واسه رفتن هميشه وقت هست اما موندنه كه اگر الان نموني ديره ديره!
من يكي كه معتاد فارومو اينترنتم! اكانت نداشته باشم مريضم!

داداش اين همه قرار گذاشتيم نيومدي!
دوست ندارم خدا حافظي كني!
ميخواي يه ماه بهت مرخصي ميديم خيالي نيست!
ولي اگر نري قول ميدم دماغه جلويه يكي از سولاخ دماعامو پاك كنم!

رفيق دوست دارم! هوار تا!
اصلا ميلامت سبد سبد
قطار قطار پالون پالون! كيلو كيلو!
ولي ............ نرو رفيق!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
كجا؟ تنها؟ بي ما ميروي؟
همين روزگارو ميبيني؟ منظورم روزگار خراب نيست ها! همين روزگار مفي خودمون! دنيا و ابرقدرتها نتوانستن اونو به پاك كردن مف وادار كنن! ولي حاضره تو اينجا رو ترك نكني و اون 50% مفشو بگيره! آفرين به ايثارت روزگار! (راستي ضيافت تو با مفه؟)

نم خوام بگم نرو! چون ترك همين اعتياد به احتمال زياد برات منافعي داره و باعث رشدت ميشه! ولي دليلي نداره بعضا يه پك!! نزني!
منتظر حضور داللي گونه ات هستم!
خوش خوشانت باشد!!!!

حيف! وكيل هم وكيلاي سابق! گفتم باهام مياد جزاير قناري!

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
مرخصی خوش بگذره غزمر چون، اقا خیلی باحات حال میکنیم ها، این 1 ماه هم تموم میشه و میره و برمیگردی،
راستی یادت نره از شار خداحافظی کن چون معلوم نیست توی این 1 ماه چه بلایی سرش بیاد.

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
تو ضيافت!؟
نه اونجا حاج مهدي روزگارم! كليم تحويل بازاره! از مفمو پفم خبري نيست!
افت داره اونور برامون!

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سفر بخير رفيق!
خدا نگهـــــــــدار

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
از لطف همة شما دوستان خوب نديده ممنونم. جداً با خوندن نوشته‌هاتون حال كردم، واقعاً حال كردم. همه تون زنده و خوب و خوش باشين، به قول معروف، دمت گرم و سرت خوش باد.
من برمي‌گردم، اما نمي‌دونم كي، شايد يه ماه ديگه، شايدم دورتر و ديرتر. با همه‌تون حال كردم و واقعاً ممنونم از ادبتون، رفاقتتون، مرامتون و نوشته‌هاتون. خيلي خوبه كه يه عده دور هم جمع بشن كه هم رو دوست داشته باشن و به هم احترام بذارن. من هم يكي بودم از اين همه، اگه ديدمتون، كه خوشا به سعادتم و اگه هم نه، دست حق نگهدار همة شما.
گولبول شما!

--غزمر

حافظ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا ما که تازه اومدیم... وقتی اومدم نفهمیدم که تو هم هستی حالا که داری میری می فهمم که هنوز هم نمیشناسمت...منظورم اینه که خوش اومدی و خوش باشی فقط قول بده که اگه دوباره خاستی بری سراغ مواد(مواد در اینجا به معنی اینترنت چون به گفته خودش معتاد اینترنت شده..!) به ما هم یه سری بزنیم ولی کلا داداش این مواد و بذار کنار بده (این تیکه آخر رو معتاد گونه بخونید...)

مرشی(مرشی همون مرسی ولی چون معتاد اینترنت شدم میکم مرشی....!)

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
عزمر مرخصيت بدونه حقوقه ها!

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من قبلأ سه ماه امتحان کردم. يعني مجبور بودم. ولي بعدش بدتر شد. قبلأ 15 ساعت بود،حالا شده 50 ساعت. بهتره کم کم ترکش کني.
در هر صورت موفق باشي.

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
من قبلأ سه ماه امتحان کردم. يعني مجبور بودم. ولي بعدش بدتر شد. قبلأ 15 ساعت بود،حالا شده 50 ساعت. بهتره کم کم ترکش کني.
در هر صورت موفق باشي.

ممنون ! :D

بالا