برگزیده های پرشین تولز

خرید سایت رنک الکسا زیر 1000 ایران

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان من قصد دارم یک سایت خریداری کنم که رنک الکسا ی ایران اون سایت زیر 1000 باشه.اگر سایت باشه و مطلب و ... داشته باشه بهتر با هاست و ... با قیمت مناسب و تفاوقی میخرم. اگه همچین سایتی دارید لطفآ آدرسش رو برام پ خ کنید.

irlogo

Registered User
لایک‌ها
1
من 450 دارم
چند می خرین؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
آدرس رو برام ارسال کنید تا قیمیت مد نظرم رو بگم.

تاحالا کسی آدرس رو نفرستاده. لطفآ کسایی که سایت با رنک الکسا زیر 1000 ایران دارند آدرس رو برام پ خ کنند.باقیمت خوب خریدارم.

Last edited:

sasa_chelsea

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان من قصد دارم یک سایت خریداری کنم که رنک الکسا ی ایران اون سایت زیر 1000 باشه.اگر سایت باشه و مطلب و ... داشته باشه بهتر با هاست و ... با قیمت مناسب و تفاوقی میخرم. اگه همچین سایتی دارید لطفآ آدرسش رو برام پ خ کنید.

دوست عزیز زیر 5000 می خوای بهم پ.خ بزن سایت و همه چیز براتون بگم .

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
شما یه سایت بزن هرچی که دلت میخواد بعد لینکشو بده به من توی یه ماه و نیم با 200 هزار تومن رنک الکساتو توی جهان میرسونم به 30 هزار
....
دوست عزیز منم می تونم 1 ماه الکسات رو بیارم پایین اما من آمار واقعی می خوام غیر از الکسا معیار های دیگه ای هم دارم.

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
شما یه سایت بزن هرچی که دلت میخواد بعد لینکشو بده به من توی یه ماه و نیم با 200 هزار تومن رنک الکساتو توی جهان میرسونم به 30 هزار
....

با بازدید کننده فیک ؟

یا با بالابردن رنک و سئو و ..... ؟

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
لطفا آدرس رو به منم پی ام کنید ;)

میتونم بپرسم از چه راهی؟ اگر راهش جاده خاکی نباشه من هستم! :eek:

بالا