برگزیده های پرشین تولز

خرید ماشین حساب مهندسی (قابلیت عملیات بر روی اعداد مختلط و ماتریس)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
با سلام
برادره بنده 2 عدد ماشین حساب اضافی خودشون رو قبل از رفتن برای ادامه ی تحصیل به من برای فروش دادن که اینجا براتون مشخصات رو می نویسم.قصدم این بود که تا اواخر این هفته حضورن به چند نفر که می شناختم از اهل فامیل ارایه کنم که با این وضع هوا خونه نشین شدم !
casio classpad 300 plus
casio algebra fx fx 2.0 plus
هر دو هم خیلی میزن چون برادرم تگزاس کادو گرفته بود و از اینا استفاده نمی کرد.خلاصه حضوری یه جا قرار میزاریم مشاهده کنین . خوشحال میشم از راه افتادن هم کاره شما هم کاره خودم.

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
با سلام
برادره بنده 2 عدد ماشین حساب اضافی خودشون رو قبل از رفتن برای ادامه ی تحصیل به من برای فروش دادن که اینجا براتون مشخصات رو می نویسم.قصدم این بود که تا اواخر این هفته حضورن به چند نفر که می شناختم از اهل فامیل ارایه کنم که با این وضع هوا خونه نشین شدم !
casio classpad 300 plus
هر دو هم خیلی تمیزن چون برادرم تگزاس کادو گرفته بود و از اینا استفاده نمی کرد.خلاصه حضوری یه جا قرار میزاریم مشاهده کنین . خوشحال میشم از راه افتادن هم کاره شما هم کاره خودم. در ضمن من تهران هستم و خواهشن با مترو برنامه ریزی کنید برای قرار!

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
با سلام
casio classpad 300 plus
هر دو هم خیلی میزن چون برادرم تگزاس کادو گرفته بود و از اینا استفاده نمی کرد.خلاصه حضوری یه جا قرار میزاریم مشاهده کنین . خوشحال میشم از راه افتادن هم کاره شما هم کاره خودم.

سلام
لطفا پیام های خصوصی تون رو بررسی کنید.
متشکرم

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
با سلام
casio classpad 300 plus
هر دو هم خیلی تمیزن چون برادرم تگزاس کادو گرفته بود و از اینا استفاده نمی کرد.خلاصه حضوری یه جا قرار میزاریم مشاهده کنین . خوشحال میشم از راه افتادن هم کاره شما هم کاره خودم. در ضمن من تهران هستم و خواهشن با مترو برنامه ریزی کنید برای قرار!
سلام
لطفا پیام های خصوصی تون رو بررسی کنید.
متشکرم

HAMED AS

Registered User
لایک‌ها
19
من 2 سال پیش خریدم 150 فک کنم الان 170-180 باشه
واسم عجیبه که خیلیا میرن 1 میلیون تومن گوشی میخرن اما حاضر نیستن واسه چیزی که واقعا بدردشون میخوره پول بدن

یادش بخیر یه امتحان شیمی داشتیم تو دانشگاه کل جزوه رو تایپ کردم تو کلاس پد همه رو نوشتم سر جلسه ...چه حالی داد
اوه! این همه وقت داشتی جزوه رو تایپ کنی خب میشستی میخوندی!

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام رفیق . اگه بتونی 130.000 هزینه کنی یدونه الجبرا مدل fx بقیشو یادم نیس :D بخر خودتو راحت کن . از نظر حل اعداد مختلط و ... هیچ چیزی کم نداره . 2 تا از دوستام از این مدل داشتند ، فوق العاده خر کار و مفیده ...

من خودم رشته ی برق قدرت هستم و توی دوره ی تحصیل هم اصلا ماشین حساب نخریدم ! چون اصولا رسیدن به جواب توی رشته ی ما یه چیز مسخرس !

ما فقط وظیفه داریم راه حل رو بریم و معمولا دکترای برق هم که سر کلاس مساله حل میکنن از ترس اینکه جواباشون اشتباه در بیاد هیچ وقت تا اخر مساله رو حل نمیکنند! :blink: فقط راه حل رو میگند ! البته اگر شاخه ی الکترونیک باشی یه کم قضیت فرق داره منتها توی شاخه ی قدرت توی درسی مثل ماشین و به خصوص بررسی 1 و 2 هیچ استادی انتظار نداره جواب اخر بدست بیاری و تمام اون اعداد بدست اومده فقط واسه اینه که به استاد بگی من تلاشمو کردم ! :lol: وگرنه توی کلاس 40 نفری 40 تا جواب اخر متفاوت وجود داره :lol: مگر اینکه مثل کلاس ما همه 39 نفر از روی 1 نفر بنویسند :lol:

یاده دوران دانشجویی افتادم ، کلی حال و هوام عوض شد :D

البته بعضی از چیزایی که نوشتم با اغراق همراه بود ، شما ماشین حساب رو بخر و همه ی مساله ها رو تا اخر حل کن

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام رفیق . اگه بتونی 130.000 هزینه کنی یدونه الجبرا مدل fx بقیشو یادم نیس :D بخر خودتو راحت کن . از نظر حل اعداد مختلط و ... هیچ چیزی کم نداره . 2 تا از دوستام از این مدل داشتند ، فوق العاده خر کار و مفیده ...

من خودم رشته ی برق قدرت هستم و توی دوره ی تحصیل هم اصلا ماشین حساب نخریدم ! چون اصولا رسیدن به جواب توی رشته ی ما یه چیز مسخرس !

ما فقط وظیفه داریم راه حل رو بریم و معمولا دکترای برق هم که سر کلاس مساله حل میکنن از ترس اینکه جواباشون اشتباه در بیاد هیچ وقت تا اخر مساله رو حل نمیکنند! :blink: فقط راه حل رو میگند ! البته اگر شاخه ی الکترونیک باشی یه کم قضیت فرق داره منتها توی شاخه ی قدرت توی درسی مثل ماشین و به خصوص بررسی 1 و 2 هیچ استادی انتظار نداره جواب اخر بدست بیاری و تمام اون اعداد بدست اومده فقط واسه اینه که به استاد بگی من تلاشمو کردم ! :lol: وگرنه توی کلاس 40 نفری 40 تا جواب اخر متفاوت وجود داره :lol: مگر اینکه مثل کلاس ما همه 39 نفر از روی 1 نفر بنویسند :lol:

یاده دوران دانشجویی افتادم ، کلی حال و هوام عوض شد :D

البته بعضی از چیزایی که نوشتم با اغراق همراه بود ، شما ماشین حساب رو بخر و همه ی مساله ها رو تا اخر حل کن

خیلی ممنونم دوست عزیز
تو داشگاه ما که جواب آحر هم علاوه بر روش حل مهمه. جالبه که من هم برق قدرت می خونم.
اما در مورد ماشین حساب قبلا هم گفتم:

سلام
گوشی موبایل من یه نرم افزار داره که بارها از این نوع ماشین حسابا قوی تره ولی مشکلم اینه که نمی تونم سر امتحان ازش استفاده کنم.
رشتم برقه و یه ماشین حساب می خوام که اعداد مختلط به راحتی حساب کنه و بر روی ماتریس ها هم عملیات انجام بده.
قیمتش هم هرچی کمتر باشه بهتره!!!
می تونید بگید چه گزینه های خوبی می تونم پیدا کنم؟ دست دوم کسی داره که این قابلیت ها رو داشته باشه؟
ممنونم.

بنابراین لنگ محاسبات نیستم.
یه ماشین حساب معمولی و ارزون می خوام که بتونم ازش سرجلسه امتحان استفاده کنم. البته بعضی از استادا اجازه دادن که از گوشیم به عنوان ماشین حساب سر جلسه استفاده کنم که این خیلی عالیه اما بعضی ها دیگه خیلی گیرن!

بازم ممنونم

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
تو مغازم دارمش.قیمت fx991 casioفکر میکنم دورو بر 14 باشه.حالا فردا دقیقشو بهت میگم دوس داشتی بگو برات بفرستم
ممنونم، لطفا پیام های خصوصی تون رو بررسی کنید.
ماشین حساب خوب تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
والا من که خیلی وارد نیستم اما اگه یه گوشی ویندوز موبایل داشته باشی، از هرچی ماشین حسابه بی نیازی!
منم این مشین حسابو فقط برای سر جلسه امتحان می خوام، وگرنه گوشیم صدتای این ماشین حسابارو میذاره تو جیب کوچیکش!!!
دوستان دیگه لطفا این دوستمون رو راهنمایی کنن.
(یکی از بچه ها می گفت هرچی می خوای بگیری فقط کاسیو بگیر! نمی دونم درسته یا نه!)

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

sib.881

Registered User
لایک‌ها
1
آقا سیستم عامل موبایلت و همچنین اسم اون برنامه رو میگی لطفا؟ (شرمنده بابت اسپم)

komeyl67

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
87
سلام دوست عزیز.
این مدل CASIO fx-991ES رو هم یه چک بکنین. سال 87 حدود 21 تومن بود قیمتش. دفترچه فارسی هم داره.
علاوه بر اعداد مختلط، انتگرال معین و مشتق و معادله و ماتریس و بردارها رو هم به راحتی محاسبه میکنه.
موفق باشی.:)

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوست عزیز.
این مدل CASIO fx-991ES رو هم یه چک بکنین. سال 87 حدود 21 تومن بود قیمتش. دفترچه فارسی هم داره.
علاوه بر اعداد مختلط، انتگرال معین و مشتق و معادله و ماتریس و بردارها رو هم به راحتی محاسبه میکنه.
موفق باشی.:)
خیلی ممنونم از راهنمایی تون.
چه قدر می تونی هزینه کنی؟
لطفا پیام های خصوصی تون رو بررسی بفرمایید.
متشکرم

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوستان عزیز
با اجازه صاحب تاپیک
منم یه ماشین حساب نیاز دارم حرکی داره به منم خبر بده.
ممنون

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
شما بودجه اتون چقدر هست .. Texas Instruments خیلی بزرگه و سر امتحان ممکنه بهت گیر بدن .. Classpad ام همیونطور میگن Laptop آوردی و از این حرفها .. من هم TI دارم که خیلی خفن هست با C میشه براش برنامه نوشت و هم Casio 9860G II SD که زیان اش Basic البته شما که نیاز به برنامه نویسی اش نداری ولی کلا TI قابل مقایسه با Casio نیست ولی اگر Casio میخواهی بخری FX-9860G II SD بخر .. قیمت اش مناسبه و آخرین مدل هم هست ( قیمت حدود 110 تومان باید باشه ) با ویندوز 7 نسخه 64 بیت هم کار میکنه ! یعنی راحت میتونی بهش برنامه بدی ولی بقیه مدلها فکر نکنم درایور 64 بیت اش آمده باشه

iman.amiri

Registered User
لایک‌ها
0
من fx2plus-algebra دارم خیلی ازش راضی ام.البته به پای ماشین حسابهای ti نمیرسه نه قدرتش و نه قیمتش.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان عزیز
با اجازه صاحب تاپیک
منم یه ماشین حساب نیاز دارم حرکی داره به منم خبر بده.
ممنون
خواهش می کنم، صاحب اجازه اید.
تا اینجا بنا بر اطلاعاتی که من بدست آوردم، ماشین حساب های مهندسی از حدود 7 هزار تومان شروع میشه و تا حدود 200 هزارتومان هم وجود داره و قیمتشون اولا به امکاناتی که دارن و ثانیا به مدل (برند) شون داره.
شما بیشتر در مورد نیازت توضیح بده تا دوستان بتونن بهرت راهنمایی کنن.
موفق باشید.
شما بودجه اتون چقدر هست .. Texas Instruments خیلی بزرگه و سر امتحان ممکنه بهت گیر بدن .. Classpad ام همیونطور میگن Laptop آوردی و از این حرفها .. من هم TI دارم که خیلی خفن هست با C میشه براش برنامه نوشت و هم Casio 9860G II SD که زیان اش Basic البته شما که نیاز به برنامه نویسی اش نداری ولی کلا TI قابل مقایسه با Casio نیست ولی اگر Casio میخواهی بخری FX-9860G II SD بخر .. قیمت اش مناسبه و آخرین مدل هم هست ( قیمت حدود 110 تومان باید باشه ) با ویندوز 7 نسخه 64 بیت هم کار میکنه ! یعنی راحت میتونی بهش برنامه بدی ولی بقیه مدلها فکر نکنم درایور 64 بیت اش آمده باشه
ممنونم دوست عزیز.
همونطور کهگفتم گوشی من نرم افزار های بسیار قو محاسباتی داره که منو از ماشین حسابای گرو قیمت بی نیاز کرده. ضمن اینکه چون صفحه اش لمسی هست کار کردن باهش خیلی خیلی راحته.
من برای سر جلسه ماشین حساب می خوام و بنا براین نمی خوام خیلی هزینه کنم.
تا اینجا به مدل Casio fx-991es Plus رسیدم.
شما نظر بهتری دارید؟
ممنونم
من fx2plus-algebra دارم خیلی ازش راضی ام.البته به پای ماشین حسابهای ti نمیرسه نه قدرتش و نه قیمتش.
بله،‌همینطوره، اما قیمتش برای من با توجه به شرایطم زیاده.
متشکرم

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
اگه Casio fx-991es کار تون رو راه میندازه که خوب تو خریدنش شک نکن چون پایین تر از این فایده نداره و سریع خرید کن چون ممکنه همین فردا قیمت اش دو برابر بشه .. :blink:

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا