برگزیده های پرشین تولز

خلاص شدن از تحریم مک آفی

pinokio

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از parsbin :
من مك آفي ميخوام!!!!
دوروز پيش 2 تومان پول دادم 2006 خريدم
تازه بعد از اين كه نصبش كردم يادم اومد كه كشور سرافراز ما تحريم شده!!
يك چيز ديگه
من شنيدم كه ميشه با دانلود و جايگزيني فايل خاصي ميشه آپديتش كرد كه در اينصورت تحريم از اعتبار ميفته؟
كسي اطلاعاتي نداره؟؟

آقا اين پست رو يه چند جاي ديگه زده بوديم كسي تحويل نگرفت:

اولا خدمت عموي بزرگوارمان،عمو بن لادن عزيز سلام ميگويم و عرض ادب واحترام و ارادت بي شائبه داريم.

ثانيا بايد اعتراف كرد كه مك آفي يكي از بهترين آنتي ويروسهاي دنياست.اينو فقط نقل قول نميكنم. بلكه تجربه كرده ام. با اون انتي ويروسهاي ديگه هم كار كردم. ولي فقط سه چهار تاشون خوبن كه مك آفي يكيشونه.
ولي اين مك آفيهايي كه اكثرا باش كار ميكنيد يا قفل شكسته يا trial است وخيلي مواقع ويروس رو مي شناسه ولي نمي تونه درست حسابي پاك كنه.

حالاشركتش هم اومده و اين كار كثيف رو كرده بماند.مگه شركتهاي نرم افزاري ديگه كاري جز اين كردن.نه. پس ما قفل شكستشونواستفاده ميكنيم كه يا درست كار نمي كنن يا آپديت نمشن .اما از اون جايي كه ويروس كش قضيه اش با نرم افزارهاي ديگه فرق ميكنه و ما مرتب مجبوريم اپديتش كنيم اينه كه تو چش مياد و به مشكل بر ميخوريم. وگرنه اگه بخواهيد نرم افزارهاي ديگه رو از اينترنت آپديت كنيد همون مساله مك آفي رو دارن. پس ما هم براي اينكه آش رو بخوريم و پول بالاش نديم وتلافي سر مكآفي در آريم اينكار من رو انجام بدهيد و براي هميشه هم از نرم افزار خوب استفاده كنيد و هم هر وقت كه اراده كنيد آپديتش كنيد وبعدش هم مك آفي رو نفرين كنيد.
اما من چكار كردم ،حالا ميگم:
اين نسخه اي كه دارم 600 هزار تومان از خود شركت مك آفي خريداري شده و من يه كپي شو دارم.هيچ قفل و كوفت و زهر ماري هم نداره.چون اصلا نسخه ايه كه دادن ازش روي كل كامپيوترهاي شركتتون نصب كنيد و مستقل از شبكه كار ميكنه. كاملا قابل رايت و آپديته. اصلا هم كاري نداره كه نسخه كپيه.چون كه مثل مك آفيهاي شما آپديت نمي شه.
يك سري فايل sadt داره كه از سايت دانلود ميكنيد(شما هم ميتونيد دانلود كنيد. ولي تا مك آفي مذكور روي كامپوترتان نصب نباشه به هيچ دردي نميخوره---->براي اطمينان مراجعه به سايت مك آفي يا سرچ در گوگل با نامmcafee sadt files ) هر چند روز هم اين فايل آپديت مشه. بعدش هم روي كامپيوتر باز و ليست ويروسهاي مك آفي به علاوه engin آن آپديت مي شه.اصلا هم كار نداره كامپيوتر در ايران يا هر گور ديگه اي است.
حالا هم حرف رو حرف من نياريد كه اين چرا اين اينطوره فلاني بيساره.در گنجه بازه دم گربه درازه و.. هركوفت جز بلاي ديگه. شما كه نديدي ايراد بيخود نگير

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جایی خوندم نسخهmcAfee VirusScan Enterprise ۸.۰ در ایران آپدیت میشه اگه ممکنه کرک شده این نسخه رو برام پیدا کنید

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
interorise از نظر کارایی چه فرقی با نسخه های دیگه داره ؟

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
interprise موقع آپدیت گیر میکنه و از یه مرحله ای جلوتر نمیره ، باید چه کار کنم؟

pinokio

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از ashena55 :
interprise موقع آپدیت گیر میکنه و از یه مرحله ای جلوتر نمیره ، باید چه کار کنم؟

همون نسخه هشتو ميگي.
اما اين ورژن من نسخه هفته و هيشه اپديت ميشه ومشكلي نداره.مثلا آخرين اپديتش با sdat 4551 بوده (شكل پايين).شايد مال چند ماه قبله. ديگه وقتشه امروز آپديتش كنم. فعلا خداحافظ

untitled.JPG

pinokio

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از ashena55 :
بله نسخه 8
تو دانلود فایلی به نام
dat.4626.zip می مونه و جلوتر نمیره
ازجایی نمیشه فایل های آپدیت رو گرفت؟

اوههح.(بخشيد- اين سرفه شير فرهادي بود)

خدمتون عرض كنم كه لينك دانلود فايلهاي sdat از سايت مك آفيه. قبلا هم گفتم كه راحت دانلود وميشن.كار به ايرون هم نوداره وگير نميده.نصب هم راحته.سعي كنيد به جاي فايلهاي xdat شما sdat ها رو دانلودكنيد و بنصبيد.
چون اولي كار باش سختره وفقط ليست ويروس آپديت ميكنه. دومي(منظورم sdatها هستند) نصب اتوماتيك و راحته و علاوه بر آپديت ليست ويروسها،اينجين(هسته برنامه) رو هم آپديت مكنه. هر چند روز يكبار هم آپديت ميشه و تو سايت مك آفي موجوده.

آها راستش ايراد كارت رو هم ميدونم كه بعدا بهت ميگم.( وشد 5 تومن- اينم لبه نداششته بيد )

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از pinokio :

خدمتون عرض كنم كه لينك دانلود فايلهاي sdat از سايت مك آفيه. قبلا هم گفتم كه راحت دانلود وميشن.كار به ايرون هم نوداره وگير نميده.نصب هم راحته.سعي كنيد به جاي فايلهاي xdat شما sdat ها رو دانلودكنيد و بنصبيد.
چون اولي كار باش سختره وفقط ليست ويروس آپديت ميكنه. دومي(منظورم sdatها هستند) نصب اتوماتيك و راحته و علاوه بر آپديت ليست ويروسها،اينجين(هسته برنامه) رو هم آپديت مكنه. هر چند روز يكبار هم آپديت ميشه و تو سايت مك آفي موجوده.

آها راستش ايراد كارت رو هم ميدونم كه بعدا بهت ميگم.( وشد 5 تومن- اينم لبه نداششته بيد )
منم همين مشکل برام پيش اومد .موقع up date به فايل dat 4626 که رسيد گير کرد:(
چيکار کنم از اين وضعيت خلاص بشم.؟؟؟؟؟؟؟؟

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این لهجه برره ایت منو کشته :happy: :blush:

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از pinokio :

پس اگه ممکنه لینک دانلود رابدید
ضمنا یه سوال دیگه شما از اینترپرایز راضی هستی؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
نسخه enterprise 8 كه opera لينك دانلودش رو گذاشته قابل آپديت هست البته من با automatic update امتحانش نكردم ولي فايل dat رو كه ميگيرم اجراش مي كنم خودش update ميكنه ولي همين فايل dat (چه xdat و چه sdat) رو نتونستم براي ورژنهاي 9 به بالا براي آپديت استفاده كنم.
اينم لينك صفحه دانلود : http://www.mcafee.com/us/downloads/updates/default.asp

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از mahdi206 :
نسخه enterprise 8 كه opera لينك دانلودش رو گذاشته قابل آپديت هست البته من با automatic update امتحانش نكردم ولي فايل dat رو كه ميگيرم اجراش مي كنم خودش update ميكنه ولي همين فايل dat (چه xdat و چه sdat) رو نتونستم براي ورژنهاي 9 به بالا براي آپديت استفاده كنم.
اينم لينك صفحه دانلود : http://www.mcafee.com/us/downloads/updates/default.asp
متشکر
مگه اینتر پرایز ورژن 9 به بالا هم داره؟

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مگه اینتر پرایز ورژن 9 به بالا هم داره؟
فعلا آخرین ورژن موجود برای اینترپرایز همون 8 هستش
برای نسخه معمولی ورژن 10 هم ریلیز شده

pinokio

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از ashena55 :
پس اگه ممکنه لینک دانلود رابدید
ضمنا یه سوال دیگه شما از اینترپرایز راضی هستی؟

آقايون خانمها براي آپديت مشكلشون حل شده بيد يا نه؟
اگه نشد تا بگم چي چي وكنيد.
اگر هم كه حل شد فبسط المطلوب.

ضمنا من از نسخه 7 استفاده ميكنم.البته ورژن مهم نيست چون آپديت ميشه. بشدت هم راضي هستم واز بابت ويروس خيالم راحته.كلي هم براش اين مدت تبليغ كرديم ومزاياش رو اين ور و اون ور گفتيم(پستهاي قبلي).
اصلا حرف نداره و دخل ويروسها رو رو مياره.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
يه سوال! چرا نسخه enterprise حجمش فقط 12 مگ هست ولي نسخه هاي ديگه بالاي 40 مگ هستن؟

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از pinokio :
آقايون خانمها براي آپديت مشكلشون حل شده بيد يا نه؟
اگه نشد تا بگم چي چي وكنيد.
اگر هم كه حل شد فبسط المطلوب.

ضمنا من از نسخه 7 استفاده ميكنم.البته ورژن مهم نيست چون آپديت ميشه. بشدت هم راضي هستم واز بابت ويروس خيالم راحته.كلي هم براش اين مدت تبليغ كرديم ومزاياش رو اين ور و اون ور گفتيم(پستهاي قبلي).
اصلا حرف نداره و دخل ويروسها رو رو مياره.
با لینکی که دادند مشکل آپدیت حل شد.متشکر

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
يه سوال! چرا نسخه enterprise حجمش فقط 12 مگ هست ولي نسخه هاي ديگه بالاي 40 مگ هستن؟
کدوم نسخه بالای 40 مگه؟>
این ورزن 10 هم که 40 مگ نیست

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Opera 8.0 :
کدوم نسخه بالای 40 مگه؟>
این ورزن 10 هم که 40 مگ نیست
من يه ورژن 7 دارم 44 مگه! البته با فايرواله ولي باز هم فايروالش رو كنار ميذارم ميشه 33 مگابايت!

بالا