برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای یک کار کوچک تولیدی

yekonline

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت همه دوستان و تبریک سال نو
به نظر شما با حدود پنج ملیون چه کار تولیدی رو میشه راه انداخت که هم فروش خوبی داشته باشه هم تهیه مواد اولیه اش آسون باشه، یه چیزایی به ذهن خودم رسیده مثل: تولید لیوان کاغذی، قند خرد کنی، تولید پیچ و مهره، تزریق پلاستیک و ... ممنون میشم راهنمایی کنید.

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
با سلام خدمت همه دوستان و تبریک سال نو
به نظر شما با حدود پنج ملیون چه کار تولیدی رو میشه راه انداخت که هم فروش خوبی داشته باشه هم تهیه مواد اولیه اش آسون باشه، یه چیزایی به ذهن خودم رسیده مثل: تولید لیوان کاغذی، قند خرد کنی، تولید پیچ و مهره، تزریق پلاستیک و ... ممنون میشم راهنمایی کنید.

همون پیچ و مهره که گفتی فکر کنم بازار خوبی داشته باشه !

به بسته بندی ادویه هم فکر کن !

فله ای از بازار (جنس با کیفیت ها !) میگیری بسته بندی میکنی تو سوپر مارکتیا پخش میکنی !

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم یه مدته تو فکر جوجه کشی هستم
نمی دونم کارش می گیره یا نه

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
همون پیچ و مهره که گفتی فکر کنم بازار خوبی داشته باشه !

به بسته بندی ادویه هم فکر کن !

فله ای از بازار (جنس با کیفیت ها !) میگیری بسته بندی میکنی تو سوپر مارکتیا پخش میکنی !

من به این بسته بندی نخود لوبیا و ادویه قبلا فکر کرده بودم

چند تا سوال داشتم.برای گرفتن مجوز بهداشت و این حرفاش چقدر باید هزینه کرد و زمان
گذاشت و کلا چقدر دردسر داره.مکانش چطوری باید باشه و دستگاه و اینا چقدر هزینه داره؟

yekonline

Registered User
لایک‌ها
3
chinatown عزیز از اینکه جواب دادین ازتون ممنونم.
منم سوالای ailasam رو دارم؟

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
فکر کنم بدون مجوز هم میشه بدون دردسر کار کرد
یا یه شماره الکی بزنی روش;)

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
من به این بسته بندی نخود لوبیا و ادویه قبلا فکر کرده بودم

چند تا سوال داشتم.برای گرفتن مجوز بهداشت و این حرفاش چقدر باید هزینه کرد و زمان
گذاشت و کلا چقدر دردسر داره.مکانش چطوری باید باشه و دستگاه و اینا چقدر هزینه داره؟

chinatown عزیز از اینکه جواب دادین ازتون ممنونم.
منم سوالای ailasam رو دارم؟

نخودو لوبیا و... تمیز باشه و درشت زیاد کسی به مجوز بهداشتش اهمیت نمیده اما ادویه شاید !

من خودم باشم دنبال مجوزش نمیرم هم دردسرش هم اینکه خودت داری بهشون میگی منم بذار تو لیست زیر ذره بینیا !!

هر وقت کارو بارت گرفت دیدی میتونی به عنوان یه شغل تمام وقت عمرتو بذاری روش برو دنبال مجوزاش و تولید بیشتر !!

اما به بسته بندیت خیلی اهمیت بده ! عقل مردم به چششونه !

برو چند تایی نمونه از سوپریا بخر ببین اونا به چه قیمت میدن تا دستت بیاد !

مثلا میبینی فلان شرکت 100 گرم ادویه پلویی رو میده 1000 تومن و... قیمتا معلوم میشن دیگه،اما شما ارزونتر بده

!! البته سود کاسب هم در نظر بگیری ها ! مثلا اون سوپری که داره میده 1000 تومن به خودش 800 دادن !!

شما میتونی بدی 800 قیمت فروش و 500 برای سوپر مارکتی ! اینجوری چون سود سوپری بیشتر میشه احتمالا ازتون بر میداره !

دستگاه هم که یه ترازو گرمی میخواد و بسته بندی !!

بسته بندیو نمیدونم باید خودتون برید دنبالش !

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
ممنون از پاسختون

حالا چقدر سود توش هست؟

سود بر حسب تن حساب میشه؟

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
ممنون از پاسختون

حالا چقدر سود توش هست؟

سود بر حسب تن حساب میشه؟

اینو نمیدونم اما اگر شما میزان سرمایتونو بگین بهتره !

مثلا شما 10 کیلو ادویه بخری کیلویی 5000 تومن حساب میکنن اما 100 کیلو بخوای میبینی کیلویی 4000 تومن افتاد واست !

فکر همه جاشو کنین بعد برین دنبالش ! مثلا نرین 1 تن ادویه جات بخرین بسته بندی کنین بعد بگین حالا کی بین سوپریا پخش کنه ؟!؟!

yekonline

Registered User
لایک‌ها
3
chinatown عزیز ممنون از پاسخ کامل تون

لیوان کاغذی و قند خرد کنی و اینا سود آنچنانی نداره ...
ممنون که جواب دادین، از چه نظر سود ندارن؟

با 5 تومن برو تو بازار كاسبي...
ممنون، ولی نمی تونم این کارو بکنم چون تو یه کارخونه ای شیفتی کار میکنم با وقتم جور در نمیاد.

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
نخودو لوبیا و... تمیز باشه و درشت زیاد کسی به مجوز بهداشتش اهمیت نمیده اما ادویه شاید !

من خودم باشم دنبال مجوزش نمیرم هم دردسرش هم اینکه خودت داری بهشون میگی منم بذار تو لیست زیر ذره بینیا !!

هر وقت کارو بارت گرفت دیدی میتونی به عنوان یه شغل تمام وقت عمرتو بذاری روش برو دنبال مجوزاش و تولید بیشتر !!

اما به بسته بندیت خیلی اهمیت بده ! عقل مردم به چششونه !

برو چند تایی نمونه از سوپریا بخر ببین اونا به چه قیمت میدن تا دستت بیاد !

مثلا میبینی فلان شرکت 100 گرم ادویه پلویی رو میده 1000 تومن و... قیمتا معلوم میشن دیگه،اما شما ارزونتر بده

!! البته سود کاسب هم در نظر بگیری ها ! مثلا اون سوپری که داره میده 1000 تومن به خودش 800 دادن !!

شما میتونی بدی 800 قیمت فروش و 500 برای سوپر مارکتی ! اینجوری چون سود سوپری بیشتر میشه احتمالا ازتون بر میداره !

دستگاه هم که یه ترازو گرمی میخواد و بسته بندی !!

بسته بندیو نمیدونم باید خودتون برید دنبالش !

با ترازوی گرمی خیلی کارا میشه کرد:lol:

mbsec560

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه ی دوستان.
به نظره من شما با توجه به شهری که توش زندگی می کنی تصمیم بگیر ..
درسته 5 میلیون خیلی مبلغه کمیه ولی میشه یه کارایی باهاش کرد..
اولین پیشنهاد:ببین دوسته عزیز من تو محلی کار میکنم که همکارام با هر بار حقوق گرفتنشون تصمیم میگیرن واسه خودشون کسب و کار راه بندازن در نهایت من زرنگ ترین آدمارو دیدم که کاره اولشونو بخاطره کاره دومشون از دست دادن یا اون پیشرفتیرو که باید داشته باشن نداشتن..
من اینو میخام بگم اگه کاری که الان دارید انجام میدید جای پیشرفت داره و به قوله معروف پله های پیشرفتو تو رشته کاره خودتون هنوز طی نکردید عجله نکنید ..
میتونید پولاتونو روی سکه سرمایه گذاری کنید و با دیده باز به پیشرفت تو کاره خودتون فکر کنید واگر خدایی نکرده کارتون مناسب نیس و میخاید از شغله دوم به شغله اول برسید و همینطور به رشته ی بسته بندی علاقه دارید من بهتون پیشنهاد میدم زغال بسته بندی کنید :D
ببخشید لطفا نخندید.
ببینید زغال خراب نمیشه ..
نیازه به وزارت بهداشتو اینا نداره..
مشتری همیشه داره ..
ارزون هم نمیشه..
کم هم نمیشه..در حقیقت همیشه در دسترسه..
رقابت کمه .. . زغال تو ایران برند نداره ..
مواد مصرفی ارزونه .و..
مهمترین مسئله ای که ذغال داره اینه که نیاز به وسیله ی نقلیه داره...

.....................
به امیده موفقیت

alfredooo

Registered User
لایک‌ها
5
سلام به همه ی دوستان.
به نظره من شما با توجه به شهری که توش زندگی می کنی تصمیم بگیر ..
درسته 5 میلیون خیلی مبلغه کمیه ولی میشه یه کارایی باهاش کرد..
اولین پیشنهاد:ببین دوسته عزیز من تو محلی کار میکنم که همکارام با هر بار حقوق گرفتنشون تصمیم میگیرن واسه خودشون کسب و کار راه بندازن در نهایت من زرنگ ترین آدمارو دیدم که کاره اولشونو بخاطره کاره دومشون از دست دادن یا اون پیشرفتیرو که باید داشته باشن نداشتن..
من اینو میخام بگم اگه کاری که الان دارید انجام میدید جای پیشرفت داره و به قوله معروف پله های پیشرفتو تو رشته کاره خودتون هنوز طی نکردید عجله نکنید ..
میتونید پولاتونو روی سکه سرمایه گذاری کنید و با دیده باز به پیشرفت تو کاره خودتون فکر کنید واگر خدایی نکرده کارتون مناسب نیس و میخاید از شغله دوم به شغله اول برسید و همینطور به رشته ی بسته بندی علاقه دارید من بهتون پیشنهاد میدم زغال بسته بندی کنید :D
ببخشید لطفا نخندید.
ببینید زغال خراب نمیشه ..
نیازه به وزارت بهداشتو اینا نداره..
مشتری همیشه داره ..
ارزون هم نمیشه..
کم هم نمیشه..در حقیقت همیشه در دسترسه..
رقابت کمه .. . زغال تو ایران برند نداره ..
مواد مصرفی ارزونه .و..
مهمترین مسئله ای که ذغال داره اینه که نیاز به وسیله ی نقلیه داره...

.....................
به امیده موفقیت

همه اینا درست، ولی اینکه آدم تخم مرغاشو تو یه سبد بچینه اشتباهه، مخصوصا اینکه زغال رو خیلی از ما تو یه 13 بدرو یا اگر بشه چند ماه یه بار با دوستان به پارک جنگلی سر بزنیم و فقط 1000 تومان واسه 1 بسته زغال بدیم!!!

کار آفرینی رو خیلی ها در نظر دارن، و خیلیهام با سرمایه کم شروع کردن و موفق شدن و خیلیهام نشدن . . .
درسته میگیم آقای بهروز فروتن و آقای آیس پک و زر ماکارون و رستوران پدر خوب همشون فقیر بودن و از هیچی شروع کردن، اینا همه درست اما ببینین چند نفر شروع کردن و نتونستن، چون افرادی که موفق نشدن بسیار بیشترن، شاید شما با اجاره 1 مغازه با دو ماه ضرر اولش منحنی پیشرفتت خیلی بیشتر از این باشه که بری روی زغال و ادویه سرمایه بذاری، بنظر خود من رفتن بدنبال اجاره مغازه خیلی به صرفه تر هست .
ولی خوب با این مبلغ هم نمیشه به فکر مغازه خوبی برای اجاره بود

مهندس شیمی

Registered User
لایک‌ها
6
من یک ماده شیمیایی که در سوپر مارکت ها هم قابل فروشه برات درست میکنم و شما بفروش؟ البته ینچ میلیون رو هم نمیخاد هزینه کنی اول کار ، با یک یا دو تومن هم میشه شروع کرد.

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
من یک ماده شیمیایی که در سوپر مارکت ها هم قابل فروشه برات درست میکنم و شما بفروش؟ البته ینچ میلیون رو هم نمیخاد هزینه کنی اول کار ، با یک یا دو تومن هم میشه شروع کرد.

ماده شيميايي؟:lol:

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
سرکه ؟

بالا